Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

angelynn - oczywiscie, ze mozesz sie dolaczyc! Jednak widze, ze ostatnio nikt tu nie zaglada:( Ja napisze wieczorem, od dzis zaczynam 4 tygodniowy plan! Niestety moja waga pokazala wczoraj duzo za duzo!:( W pasie tez mi przybylo, a myslalam, ze nie jem duzo...:/ Tym razem, przypilnuje sie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) u mnie oststni 14 dzien 1 fazy sb, jutro wazenie , i mierzenie, i 2 faza wkracza :) BabyDoll05 masz fajne wymiary i wage, daleko mi do ciebie najgorzej mam z tym pasem chcialabym do siwt miec 6 na pozcatku w pasie :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - fajnie, ze sie odezwalas i fajnie, ze sie trzymasz:) Daj znac koniecznie jutro, jakie efekty! Ja dzis pilam tylko soki z ramach oczyszczania:) Tylko jeden dzien. Sok brzoskwiniowy i sok sniadaniowy marchewkowo-owocowy, w sumie okolo 500kcal. Jutro znowu zdam sprawozdanie. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jestem mega zadowolona na wadze po 14 dniach sb minus 4,80 i minus 4 cm w pasie mam nowy cel teraz 58 kg i ponizej w pasie 70 cm :) a ja u was? dzis 2 faza tez 14 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - gratuluje wynikow!! I nadal trzymam kciuki!!:) U mnie dzis znowu ok. Zjadlam jogurt sojowy 100kcal, woreczek ryzu podzielony na dwie porcje, znalazlam, ze ma ok. 350kcal oraz sok marchewkowo-owocowy 100kcal, w sumie 550kcal. Jutro musze juz zjesc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze sprawozdanie: - banan 80kcal - jogurt sojowy 100kcal - jogurt sojowy z płatkami kukurydzianymi 170kcal - mleko sojowe z płatkami pełnoziarnistymi 270kcal W sumie 620kcal. Znowu wyszło trochę za mało, ale przez dwa tygodnie robie dietę bez laktozy (mam nietolerancje) i nie mam co jeść:( Jutro jadę na duże zakupy więc na pewno kupię już więcej dozwolonych produktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll05 witam :) faktycznie malo jesz ja na sb jem duzo wiecej no ale to inna dieta ja tez musze jechac na jakies zakupy ale dopiero w sobote moze po wiecej produktow :) dzieki za tzrymanie kcikow, ja tez za ciebie trzymam , wpadne jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - dzieki za wsparcie:) Jem malo, bo nawet nie bedac na diecie jem mniej niz inni, stad to wynika. I tak jak pisalam, staram sie teraz jesc bez laktozy, wiec mam ograniczone mozliwosci:/ Dzis juz zrobilam wielkie zakupy do lodowki, w tym sporo rzeczy dla mnie:) I zjadlam tez juz wiecej:) - banan 1 - 80kcal - banan 2:) - 80kcal - kebab wegetarianski w postaci bulki i jarzyn w srodku, bez sosow, bez sera:) - 250kcal - wasa 72kcal i jogurt sojowy ananasowy 100kcal - wafelek bez laktozy:) 90kcal W sumie 672 - znowu niezbyt wiele wyszlo, a myslalam, ze juz bedzie duzo! Caly dzien bylam zajeta, wiec malo myslalam o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis: - banan 80kcal - pudding sojowy 100kcal - 4 tosty 500kcal - jogurt 180kcal - wasa 50kcal - paluszki 200kcal Suma: 1110kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BabyDoll, witajcie dziewczyny! Dawno się nie odzywałam bo i nie miałam się czym pochwalić. Przytyłam:( Zaliczyłam kilkukilogramowe jo-jo. Biorę leki, po których mam niepohamowany apetyt. Ale apetyt można pohamować więc koniec z wymówkami. Wracam do was i będę znowu na diecie. Do świąt bym chciała zrzucić z 5 kg. Nie wiem czy to realne ale bardzo bym chciała. Nawet nie napiszę teraz ile ważę bo mi po prostu wstyd. Wstyd, że się tak zapuściłam. Stopkę na razie zostawiam bo fajnie wygląda chociaż powinnam ją zmienić ale to popsułoby mi humor do reszty. Wczoraj już byłam na diecie bo miałam kłopoty z żołądkiem i w sumie wypiłam tylko szklaneczkę coca-coli. Dzisiaj jestem na kefirach owocowych o%. Wypiłam już 3 każdy po 220 kcal. Może uda mi się już dzisiaj wytrzymać bez jedzenia. Dziewczyny ale mi wstyd, że utyłam... Jest grubo powyżej celu65kg. Tak, tak. Niestety. Chyba jednak zmienię stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - sałatka z ziemniaków, pesto, pomidorów i rukoli 300kcal - wafelek 90kcal - puding sojowy i wasa 230kcal - dwa rządki czekolady 288kcal W sumie 908 i raczej juz nic nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka70 - nie martw sie tym, ze przytylas! Zdarza sie, ale jesli juz raz schudlas, to uda Ci sie znowu, jezeli tego bedziesz chciala! Ja tez przytylam, praktycznie wrocilam do wagi startowej ze stopki!! Tez mnie to zalamalo, ale sama jestem sobie winna, bo objadalam sie, jak swinka:/ Znowu postanowilam, ze wezme sie w garsc i jak na razie udaje mi sie, a minal tydzien:) Tez chce schudnac do Swiat, po Swietach jade na urlop i chcialabym lepiej wygladac. Nie martw sie i trzymaj sie dzielnie!! Moze ustalaj sobie z gory menu i godziny posilkow i trzymaj sie planu, mi to pomaga:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. widze ze ktos tu pisze:) to moze tez sie dolacze. tez zmienilam stopke bo tez przytylam:/ od 3 dni sie jakos trzymam:) mam nadzieje ze ten zapal bede miec troche dluzej niz zwykle:) i za Was trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj waga pokazała mi 65kg,0kg. Zatem pozostały mi 3kg do schudnięcia. BabyDoll, masz rację powinnam z góry planować menu i dzisiaj tak zrobię tylko zupełnie nie mam pomysłu co jeść. Na razie piję kawę i czytam... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcz88 - fajnie, ze sie odezwalas:) Ty jestes twarda zawodniczka, potrzebujemy tutaj takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka70 - postaraj sie wybrac cos zdrowego, ale co jednoczesnie lubisz. Wtedy na pewno bedzie Ci latwiej! Ja od tygodnia nie jem slodyczy i nawet przestalo mnie do nich ciagnac:) Wczesniej tylko ciastka jadlam:/ A teraz jak przrzucilam sie na pudding sojowy i jogurty, ktore lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja twardą zawodniczką?? heh, zależy kiedy. 4 dni temu zrobilam 3-dniową glodowke. czulam się bardzo dobrze i superlekko. dzis wyszlo jakies 1500 kcal. ale rano zmykam na silownie, może nie odłoży się tak bardzo. ja niestety preferuję głodówki, bo zlatuje mi wtedy miej wiecej 1 cm z ud w ciagu 3 dni:) a uda to moja zmora! dzis troche zaszalalam ale jutro tez planuje nic nie zjesc. wiem ze totalnie moj metabolizm stanie ale teraz mi juz wszystko jedno bo i tak przemiana materii u mnie calkiem stanela. chcialabym schudnac jakies 7-8 cm z ud do 20 kwietnia:):) troche niemozliwe:) ale moze jakims cudem sie uda... Stokrotka70 - tylko 3 kg Ci zostalo? ale Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też na głodówce bo wczoraj jadłam bułki grahamki i chałwę no i zrobiło się więcej na wadze i w pasie. Wiem, oj ja łasuch-obżartuch! Ale już się przywołałam do porządku i będzie dobrze. Ja dłużej niż jeden dzień na głodówce nie wytrzymuję ale dobre i to. Moją zmorą jest z kolei brzuch. Chociaż nie jestem typem jabłka to wszystko co zjem widać po brzuchu. Chciałabym mieć taki płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
na plaski brzuch jest dobra dieta sb albo kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cierpie swoich ud i bioder!! Gore mam ok, nawet lubie swoje ramionka;), ale dol mnie dobija:( Ja wczoraj zjadlam sporo, ale swiadomie, dzis znow wracam do normy. Byl jogurt, pudding, makaron z parmezanem, wafelki i paluszki, w sumie ok. 1500kcal:/ No ale jeden dzien nie przekresla calego tygodnia, prawda?:) Mysle pozytywnie i czuje sie lepiej. Jutro zmierze te moje udziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu: - banan 80kcal - jogurt sojowy malinowy 100kcal - 4 wasy z serem, białym serkiem i pomidorkiem 350kcal - 3 kostki cienej czekolady 150kcal - pudding sojowy waniliowy 100kcal - płatki na sucho 140kcal W sumie: 920kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano zmierzylam sie i zwazylam. Ubylo mi po pol cm w strategicznych miejscach, aczkoliek mniej samej wydaje sie, ze nawet wiecej, tak na oko;) Moze wczesniej bylam tez napuchnieta ze wzgledu na okres. Za to waga pokazuje ciagle 52, jak zakleta:( Chcialabym, zeby bylo 50! A o 49 dalej marze!! Coz kontynuuje i zobaczymy za tydzien. Za 3 tygodnie jade na urlop, mam nadzieje, ze schudne jeszcze chociaz kilo lub poltorej! Milego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto, co zjadlam: - jogurt sojowy 100kcal - mozzarella z pomidorem 280kcal - jogurt kokosowy 160kcal - platki na sucho 180kcal - wafelki 240kcal Suma: 960kcal Znowu ciagnie mnie do slodyczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze menu: - banan 80kcal - pudding sojowy 100kcal - salatka z rukoli, jajka, pomidorkow, kukurydzy etc. i ciabatta 400kcal W sumie 580kcal. Niestety mam wrazenie, ze brzuch albo w ogole mi nie spadl, albo wrecz przytyl:/ Zmierze sie dopiero w nastepny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje wczorajszze menu nie było grzeczne. Zjadłam kapuśniaczki i budyń czekoladowy i mnóstwo pitnego jogurtu. Wagę mam okropną. Dzisiaj głodówka:( Chciałabym, żeby już był wieczór bo bardzo mi się chce jeść...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie daję radę bez jedzenia ale jutro już będą jogurty bo mi kiszki marsza grają. A ja się tak odchudzam i tyję i znowu chudnę i zaliczam jo-jo. Czas by się określić jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×