Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Wczoraj: - bagietka z serem 250kcal - 1,5 rządka czekolady 200kcal - jogurt i banan 200kcal - płatki na sucho 400? W sumie 1050kcal:/ Ćwiczenia: pół godziny na orbitreku i brzuszki. Wieczorem napiszę, jak mi poszło dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
czesc dziewczyny.. moge sie przylaczyc?;] zaczelam dzisiaj nie wiem dokladnie ile to kcal , bo nie wiem ile ma zupa warzywna na wodzie z kostka warzywna u mnie dzis : 2 talerze tej zupy jajko gotowane pol szklanki maslanki 1 kromka chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
tez myslalam zeby przejsc na sb ale boje sie bo mam czesto zaparcia i musze zjadac dosc duzo warzyw , ale mysle ze najwazniejsze to zeby zdrowe rzeczy jesc i wszystkiego po trochu , słodycze najlepiej do minimum bo tylko niszczą organizm a nic nie daja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
jeszcze mam pytanko duzo macie do zrzucenia ? Ja mam 8 kg obecnie waze 63 przy 169cm mam nadzieje ze w maju juz bedzie po wszystkim , od jutra godzinka cwiczen minimum !! z hantelkami i rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sb je sie duzo warzyw soutch beach - dieta plaz poludniowych ja jak byla tamtym razem nie miałam zadnych zaparc codziennie w wc bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m 1 faze sb i jestem zadowolina , pojedzona i nie ciagnie mnie do nizcego zakazanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
zastanawiałam się nad sb, bo lubie cwiczyc i mysle , ze nawet lepiej by się sprawdziła a duzo masz do zrzucenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz 5 kg . ale jak bedzie na minusie 7 to sie nie pogniewam :) jutro 2 dzien :) te 14 dni 1 fazy zleci szybko, a druga faza juz jest fajniejsza w menu :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
poczytam o tej diecie , bo musze dokladnie wiedziec co moge a czego nie i chyba sie dolacze :), wiec mozemy sie wspierac a cwiczysz na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cwicze tylko biegam z psem po lesie na łakch szybkie marsze i zamierzam kupic rowerk ale dopiero po remoncie mieszkania bo teraz nie mam gdzie go wlozyc :) ale smaruje sie kremam ujedrniajacymi i zaczne tez piling z fusow kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gtej diecie po skonzceniu jest plaski bzruch , a ja mam tylko ten cholerny brzuzek reszta chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
no spoko ja chce troche z nog , ogolnie po trochu ze wszystkiego , bo jestem proporcjonalna ;D Jak juz przejde tą 1 faze to zapisze sie na siłke , bo chodziłam ale teraz mam przerwe juz 2 tyg :) peeling z kawy jest super!! fusy łyzka oliwy i cynamonu ja tak zawsze robie i skóra gładziutka do tego zimny prysznic i balsamy wyszczuplajace eveline ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! u mnie dieta ostatnio w miarę dobrze. może oprócz niedzieli. postaram się pisać codziennie wieczorem i zdawać relacje:) do zrzucenia mam ok. 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale Was przybyło!! Ale fajnie!!:))))))) A ja dziś napisałam tu tak z głupia, bo nie miałam gdzie napisać, co zjadłam:))))) Fajnie, że jesteście, Dziewczyny!! I do tego tak zmotywowane!! :))))) serebe63 - nigdy nie próbowałam sb, ale to chyba raczej nie dla mnie, bo nie wytrwałabym w książkowym menu:/ Muszę jeść chcoiaż częściowo na co mam ochotę w danym momencie. Pisz koniecznie, jak Ci idzie! moni22 - sprawdzaj kalorie w internecie, z czasem będziesz już znać wartości poszczególnych produktów na pamięć. Ja generalnie liczę ja "mniej więcej", ważne, żeby w miarę się kontrolować. Ja najbardziej chciałabym zrzucić z bioder, pupy i ud!! W tym momencie 3kg by mnie zadowoliło, wiem, że to mało, ale idzie mi, jak po grudzie...:/ Raz jest kg mniej, potem znowu wraca:( Ale męczę się dalej! Pomarańcza88 - fajnie, że też jesteś:) Zaczynasz od nowa, czy stopniow zbliżasz się do celu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - jogurt kokosowy 100kcal - Monte do picia 166kcal - trochę makaronu z brokułami i jajkiem 250kcal? - kawałek bagietki z serem żółtym 120kcal - kilka ciastek Oreo 300kcal W sumie 836, o ile dobrze policzyłam. Pół godziny na orbitreku, plus brzuszki, ćwiczenia na nogi i rozciąganie. Teraz już tylko piję wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
Mi tak samo chyba od wrzesnia raz 2 na plusie raz na minusie , Chociaz jak juz będe miałą 5 z przodu to juz poleci czuje to :D Czyli kg , mysle ,ze w 1 fazie sb się uporam ... Trzymam kciuki za was wszystkie!!!! Musimy się wspierac , bo łączy nas wspolny cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski :) BabyDoll05 ja nie stosuje ksaiazkowo sama saobie ukaldam menu z dozwolonych produktow i jem ile chce :) wczoraj bylam pojedzona czyje sie dobrze i jestem zadowolona ze znowu wrocilam na sb w poniedzialek sie zwaze aha .zaraz sobie wpisze wymiary do stopki , i w poniedzialek sie zmierze zeby wiedziec tez ile ubylo cm , mnie zalezy na talii, aby w pasie bylo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke, ja to bym mogla zadnych kg nie zrzucic byle talia byla mniejsza o 10 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
czesc wam :) własnie wstalam i pije narazie wode z sokiem z cytryny :) Na sniadanko planuje jajecznice, albo jajko gotowane jeszcze nie wiem do konca :)) obiadek rybe z gotowanymi warzywami i kolacja serek wiejski :) Jak bede głodna to zjem warzywka :) Mam checi i wiem że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
serene 63 ja bym Ci szczerze poleciła siłownie - naprawde mozna swietnie ukształtowac sylwetkę . Jak chodzilam bez diety to schudłam 2kg ale własnie w rozmiarze więcej ciało o wiele lepsze!! tylko trzeba regularnie .. Ja chodzilam 5 miesiecy teraz miesiac przerwy i znow wracam tylko, że juz będe dietkować :)) Mięśnie waza wiecej niz tłuszcz a o niebo lepiej wyglądają i zajmuja mniej miejsca!! siłownia jest super wogule kazda aktywnosc bieganie tez bardzo dobre na chudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - widzę, że masz niezłą sylwetkę, jesteś wysoka i masz szczupłe nogi! Trzymam kciuki za talię!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na silownie nie dam rady teraz , nie mam takiej mozliwosci ale zaczne zaraz bieganie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni22 - masz, rację, im więcej ruchu, tym szybciej się chudnie. Ja mam ten problem, że po pracy często jestem zmęczona i nie mam czasu na siłownie:( Jedyne co to się zmuszam do orbitreka w domu i robię dużo brzuszków i innych ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za trzymanie kciuków, ja tez bede trzymac za was i wpadne tu zobaczyc jak wam idzie :) milego dnia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - da się to pić? Jak to smakuje? I jakie są korzyści? Możesz już powiedzieć, że działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×