Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Gość misiaabe
od tygodnia jestem na 500, czasem 600 kcal i na minusie tylko 200 gr co jest? normalne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę ostatnio nic bo mam ciągły armagedon. i przez najblizszy miesiac albo i dluzej tez tak bede miec:/ uaktualnilam stopke:) mam nadzieje ze uda mi sie osiagnac ten pierwszy cel, bo mam czas wypelniony co do minuty, wiec nie bede miec czasu na myslenie o jedzeniu. w dodatku powracam na silownie bo ostatnio odpuścilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza88 - przynajmniej wiem, ze jestes:) U mnie wczoraj: - jogurt sliwkowy, jogurt sojowy brzoskwiniowy, 1 ciastko Markiza, bulka ciemna z serem zoltym i pomidorkiem, kilka oliwek, w sumie ok. 700kcal - 25minut na orbitreku i 160brzuszkow na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaabe - zalezy, jak jadlas wczesniej. Jezeli przez dluzszy czas jesz malo, to organizm robi zapasy, bo za malo dostaje energii. Jedz wiecej, tzn porcje wieksze, a kalorycznie dalej malo, np salatki, zeby organizm mial co trawic i zeby metabolizm nie stal w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) kurcze ale ja bym chciała mieć przynajmniej tyle co Ty w udach:) i żebym potrafiła wytrzymać bez wpadki dłużej niż 3 dni...ostatnio moja waga stoi w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie do was przylaczyc ? jestem na diecie 500 kcal ,ale czasami wychodzi 300 kcal a czasami 700kcal ale najczesciej 500 :-) dzisiaj np zjadłam jajecznice na masle z jednego jajka 3 lyzeczek twarogu póltłustego obiad zupa kapusciana jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra postaram się zdawać relacje codziennie:) i mam nadzieję, że wreszcie wytrzymam dłużej na diecie pewnie Maniurka ze mozesz dolaczyc:) ja tez jem roznie odnosnie kcal. ale u mnie te rozbieżości sa duzo wieksze. raz 200 kcal, raz 2000. nie umiem się opanowac, niestety. dzis znowu nieciekawie z dieta. od jutra mocne postanowienie poprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Maniurka - im nas wiecej, tym lepiej:) U mnie podobnie: jeden dzien lepszy, drugi gorszy. Wczoraj np bylo ponad 1000kcal, a dzis mam nadzieje, ze wyjdzie mniej. Chcialabym tez wiecej cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyszlo ok. 850kcal (jogurt, 3 zdrowe ciastka z rodzynkami, mleko z platkami, 2 ciatska Prinzen, troche paluszkow i jogurt). Moglam sobie oszczedzic tych paluszkow, ale chyba dopiero sie wdrazam w diete... Jeszcze zapominam, ze mam mowic nie:/ Ciesze sie jednak, ze wczoraj udalo mi sie pocwiczyc:) 40minut na orbitreki oraz zestaw brzuszkow:) Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhmmm...szkoda słów. kompletnie nie wiem co się ze mną dzieje przez ostatni tydzien. non stop jem!!!! i strasznie utyłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza88 - niestety moja silna wola tez gdzies zniknela:( Trzymam sie do popoludnia, ale wieczorem rzucam sie juz na jedzenie:( Wczoraj znowu nie udalo sie ponizej 800kcal:( Wyszlo ponad 1000 (RedBull, 3 sniadaniowe cisatka z rodzynkami, jogurt, 4 wasy z serem i pomidorkami i kilka oliwek, a wieczorem zaczelam jesc slodkie platki sniadaniowe "na sucho" i nie moglam przestac:( ) Musze sie wziac w garsc!!! Za 4 tygodnie mam krotki urlop i chce wtedy juz wygladac, jak czlowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj dieta dobrze:) na śniadanie owsianka a potem cały dzien nic. Miałam takie mdłości, że myślałam że zwymiotuję na dokumenty w pracy:/ dzisiaj ok. 1000 kcal, ale to dlatego że jedyne na co mam ochotę to białe pieczywo z masłem...i ciasto piaskowe. ehhh, ostatnio w ogóle mam jakieś żołądkowe problemy i ciągłe bóle głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga stoi jak zakleta - nie wiem co robic , zmienic ilosc kalorii diete> czy sie w koncu najesc :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się ważyłam i mierzyłam i wszystko stoi w miejscu:( Załamałam się, a do tego się objadłam, bo przecież jak jem mniej to i tak nic nie daje:( Ach, jutro zaczynam na nowo i mam nadzieję, że wieczorem napiszę Wam, że dobrze mi poszło. Pomarańcza88 - jest Ci niedobrze, z niejedzenia:/ Sama powiedz, jak na drugi dzień już zjadłaś to było lepiej, co? Lepiej jeść mało, ale regularnie, wiem, ale też średnio wychodzi mi stosowanie się do tej zasady:/ No coż, mogę się tylko starać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - a jak jesz? Całkiem mało, nic czy w kratkę? Zdrowo czy po prostu mało? Przeanalizuj, co możesz zmienić na lepsze. Może więcej ruchu? Sama też powinnam ćwiczyć, ale robię to w kratkę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: - jogurt naturalny 100kcal - sojowy jogurt ananasowy 100kcal - 4 wasy z serem kozim i pomid. 300kcal - garść płatków kukurydzianych 50? - herbatniki 240kcal W sumie 790kcal. Dziś wreszcie ćwiczyłam: pół godziny na orbitreku i zestaw brzuszków. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: - jogurt naturalny 100kcal - sojowy jogurt ananasowy 100kcal - 4 wasy z serem kozim i pomid. 300kcal - garść płatków kukurydzianych 50? - herbatniki 240kcal W sumie 790kcal. Dziś wreszcie ćwiczyłam: pół godziny na orbitreku i zestaw brzuszków. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzucholka
hey dziewczyny...moge się przyłączyć? moze jak tak wspolnie bedziemy sie motywowac to jakos lepiej mi to odchudzanie wyjdzie bo czesto zaczynam i szybko koncze bo nie wytrzymuje bez......-słodyczyyyy. Jestem uzalezniona od czekolady pod kazda postacią. od 2 dni robie 6 weidera- zeby pozbyc sie wstretnej opony-do wiosny musi zniknac( zostalo troche po urodzeniu dziecka ale wiecej z obzarstwa) u mnie wszystko w brzuch idzie- nogi nawet szczuple mam,biodra ok 94cm wiec nie najgorzej ale brzuch ponad 80 cm- az głupio napisac. Wazę 65 kg przy wzroscie 168cm. Moja wymarzona waga to 55 kg wiec 10 do zrzucenia. oprocz 6 weidera dzisiaj zaczelam cwiczenia na stepperze- kiedys duzo schudlam cwiczac na nim wiec musialam sie z nim pogodzic. Co do diety to poprostu wyrzucam wszelkie węglowodany- jem wiecej białka i do kazdego posiłku poł lub cwiartka grejpfruta-wyczytalam ze swietnie dziala jako spalacz tluszczu.... Jem tak 3 dzien dopiero i bardzo chce wytrwac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzucholka
aha dziewczyny te zapiski pod tekstem dotyczace wagi i swoich celów to gdzies w ustawieniach sie zapisuje zeby pod kazdym postem sie pojawiały? czy trzeba pisac za kazdym razem? wybaczcie glupie pytanie ale nigdy nie pisalam jeszcze często na forum wiec nie wiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brzucolka:) Na razie wiele osob tu nie ma, ale zawsze ktos:) Ja tez przyznaje, ze pisanie na forum bardziej mnie motywuje. z tego co piszesz, swietnie zaplanowalas sobie diete:) Jak bedziesz konsekwentna, na pewno sie uda! Co do stopki, musisz wjesc na strone glowna forum, a potem w pole "zarezerwuj swoj nick". Potem dane wstpce pokazuja sie na stale. No chyba, ze znowu je zmienisz;) Ja wczoraj wieczorem zjadlam jeszcze Knopersa, wiec w sumie wyszlo ok. 900kcal - przyznaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll05 w ostatnim czasie ejm wramach 1000 kcal 1200, ale nie jem o rownych porach tylko kiedy chce mi sie jesc i podjadam nieraz slodkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene 63 - posilki o ustalonych porach to dobry pomysl, dostarczasz energii w rownych odstepach, wiec potem mniejsze prawdopodobienstwo, ze rzucisz sie na slodkie. Ja mam tez sam problem - nie potrfaie zrezygnowac ze slodyczy:( Co do kalorii, jezeli wczesniej jadlas duzo wiecej, to teraz w granicach 1000 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadlam: - jogurt kokosowy 100kcal - drugi jogurt kokosowy 100kcal - bagietka z serem i pomidorkiem 250kcal - pudding sojowy 100kcal - Knopers 130kcal - 4 kostki czekolady 120kcal (niestety nie udalo mi sie powstrzymac:/) W sumie: 800kcal. Dziwne, wydawalo mi sie, ze zjadlam duzo i wyjdzie z 1000kcal... chyba nie zapomnialam niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyszlo okolo 1000kcal: jogurt, drugi jogurt, bulka, herbatniki, makaron z szynka i serem, pare ciastek. Idzie mi srednio, ale mecze sie dalej. Nie chce calkowicie odpuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorj bylo okolo 800kcal: Corny, makaron z szynka i serem, suchary i 4 kostki czekolady. Dodatkowo duzo nerwow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadłam za dużo, ale dziś znowu nadrabiam. - jogurt i płatki 170kcal - makaron z parmezanem 350kcal - trochę słonecznika 100kcal - ciastko owsiane 50kcal i jogurt kokosowy 100kcal Suma: 770kcal Dziś też ćwiczyłam: pół godziny na orbitreku i zestaw brzuszków. Zważę i zmierzę się za tydzień. Jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - jogurt kokosowy 100kcal - 4 wasy z serkiem z orzechami 270kcal - jogurt waniliowy 100kcal - batonik muessli 180kcal - płatki na sucho 140kcal Ćwiczenia: pół godziny na orbitreku i brzuszki. Znalazłam moje stare zapiski, kiedy to ważyłam 49kg i miałam 48,5cm w udach i 88,5 w biodrach! Ale chciałabym mieć tyle znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saawwaa
fajny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×