Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Dziś zjadłam: jogurt z płatkami 200kcal, wasa kukurydziana 100kcal, 5 sucharów z serem i pomid. 300kcal, jogurt 100kcal, płatki na sucho 250kcal. Suma: 950kcal. NIestety wyszło za dużo przez te płatki:( Zdenerwowałam się i dlatego chciało mi się coś słodkiego:( Ćwiczyłam 45min na orbitreku i zrobiłam dużo brzuszków. Wczoraj np. wyszło mi 650kcal i też ćwiczyłam tak samo. Muszę wytrwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! jak miło że ktoś tu jest. u mnie raz dieta dobrze, raz nie. wytrzymuje jakies 5-6 dni a potem jem jak opętana i wszystko wraca i tak w kółko. próbowałam już dukana, atkinsa, 1000 kcal, 1200. w dodatku mam jakas kontuzje nogi i ledwo chodze. wiec ze sportu pozostaje mi tylko basen:/ fajnie że się odezwałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, u mnie średnio, wczoraj i przedwczoraj zjadłam za dużo, ale dziś już miałam chęci i energię do ćwiczeń i jadłam rozsądniej. - mleko z płatkami 200kcal - sałatka i dwie wasy 350kcal - rządek ciemnej czekolady 120kcal - 2 jogurty 200kcal - orzeszki ziemne 200kcal W sumie1070kcal. Ćwiczenia z Chodakowską. Mam zamiar ćwiczyć więcej w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe wymiary. Wprawdzie tylko pół cm różnicy po dwóch tygodniach, ale tydzień temu miałam okres, więc był to czas stracony. Mam nadzieję, że będzie tylko co raz mniej. A jak u Was, Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
czesc dziewczyny ja bardzo chce schudnac w apsie jakies 5 cm pomozcie co jesc i ile razy dziennie? a jecie wszystko w ramach tych kalaorii czy eliminujecie niektore produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
w pasie* sorki za literówki, ale ostatnio za duzo ich robie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
np mam smak na nalesnika to zjem ale 1 a nie 5 jak dawniej czy tez schudne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pobijam ciągle nowe rekordy w wymiarach, więc nawet nie opisuję tu jak mi idzie. dzisiaj akurat duzo poćwiczylam, zjadlam w miare nieduzo. ale kazdy dzien to ciągła walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja właśnie zrobiłam dla rodzinki kluseczki serowe polane masełkiem i posypane grubo cukrem. Mniam!! Jejj, jak ja bym też takie zjadła! Ale powiedziałam sobie stanowcze nie! O. Dzisiaj zjadłam tak: - duży jogurt bananowy 360kcal -2 banany 200 kcal -2 jabłka 140 kcal Razem:700 kcal. Jutro musi być mniej na wadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
hmm i nic sie nie dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica - ja Ci nie odpisuję, bo ja co chwilę jestem na innej diecie, a piszę tu od czasu bo sie przyzwyczailam że tylko tu pisze. jesli juz to staram się jesc 5 razy dziennie jakies niewielkie porcje. staram sie jesc duzo bialka i warzyw, ale roznie to bywa. jak nie masz rozregulowanego metabolizmu i wczesniej normalnie jadlas, tzn sie nie odchudzalas, to obojetne co bedziesz jadla w tych kaloriach to i tak schudniesz. wiec jak chcesz zjesc nalesnika to zjedz:) tylko ze nalesniki nie maja tak malo kalorii, wiec potem przez reszte dnia mozesz chodzic glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
pomaranzca bardzo dziekuje za odzew, ja tez jestem co chwila na innej diecie i teraz chcialam liczyc kalorie tak 800 gora 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
ja waze ok 61 kg a chce mniej o 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
wzrost mam 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almknb
slyszalam ze bedac na liczeniu kalori , mozna zjesc wszystko, dosłownie ale trzeba to wliczyc w limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almknb
a co wy na to z walsnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doświadczenia w jakiejs konkretnej diecie nie mam. na razie postaram sie jesc wszystko z wykluczeniem pewnych produktow, bo zrobilam ostatnio badania i wyszly nienajlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka23
hej ja mam 5 kg za duzo. zadna dieta na mnie nie dziala dlatego wybieram ta do 800 kcal, mam m]nadzieje ze do swiat w grudniu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - co wyszlo Ci w badaniach? Ja tez roilam niedawno, ale u mnie wszystko ok, zadnych niedoborow czy anemi, na szczescie. Dziewczyny - chcecie zaczac na nowo? Czy ktos chce sie przylaczyc? Ja ostatnio mialam troche problemow, stresow, najpierw schudlam, a potem zaczelam sie objadac i znowu przytylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - co wyszlo Ci w badaniach? Ja tez roilam niedawno, ale u mnie wszystko ok, zadnych niedoborow czy anemi, na szczescie. Dziewczyny - chcecie zaczac na nowo? Czy ktos chce sie przylaczyc? Ja ostatnio mialam troche problemow, stresow, najpierw schudlam, a potem zaczelam sie objadac i znowu przytylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj pauuulaaa, je też chciałabym schudnąć jakieś 3kg. Dokładnie nie wiem, ile ważę, ale zważę się w weekend i się przyznam. Jak planujesz jeść? Będziesz pisać, co jadłaś? U mnie na razie w kratkę, w jeden dzień jem mniej, a w drugi za dużo:/ Mam nadzieję, że znajdę siłę, żeby wytrwać na diecie każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam: - jogurt sojowy 100kcal - sałatka z rukoli, pomidorków koktajlowych i tuńczyka 200kcal - 2,5 kotleciki z kukurydzy 300kcal - pół Price Polo 130kcal - 3 czekoladki 150kcal W sumie: 880kcal Mogło być lepiej, gdyby nie pojawiły się słodycze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moge pisac co zjem ale od jutra dzis mam zamotany dzien przyszlam sie przywitac na dodatek mam @ więc zwaze sie po , czyli w poniedzialek :) milego dnia na razie nie licze kalorii ale jem mniej ( aliczyc mi sie tak nie chce :) ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po półtorej miesiącu objadania się, nadszedł ten moment, że muszę wziąć się za siebie. Pozytywna wiadomość jest taka, że pomimo tego, iż jadłam na prawdę dużo i niezdrowo (głównie słodycze non stop), waga stała w miejscu, na szczęście nie przytyłam dużo, jak się spodziewałam. Chcę jednak zgubić co najmniej 2-3kg do Świąt. Będę jeść mniej, zdrowiej, będę ćwiczyć i zapisywać, co jadłam. Zapraszam chętnych:) Dziś dzień rozpoczęłam od owsianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! fajnie że piszecie. dawno tu nie zaglądałam. u mnie dieta raz dobrze, raz źle. czyli jak zwykle:) schudlam może trochę. od 8 dni bez większej wpadki i staram się jeść 800 - 1000 kcal i dużo ćwiczę. zaczelam trening insanity. daje nieźle w kość. dzisiaj: serek wiejski, poł grejpfruta, 120 g sera bialego, mielone z kurczaka i salatka z buraków. godzina a'la zumby w domu i planuje jeszcze zrobic ten trening i jakies brzuszki, ćwiczenia hantelkami itp:) i jakoś tak czuję że coraz mniej mnie ciągnie do obżarstwa:) bo nie chce zaprzepaścić tych treningów co zaczełam:D BabyDoll - a w badaniach wyszedl mi podwyzszony kwas moczowy. to chyba zasluga dukana na ktorym bylam przez jakis czas. i teraz nie moge jesc za bardzo miesa, ryb, czekolady (to akurat dobrze), pić czerwonego wina i niestety nie powinnam tez jesc brokulow, papryki i jeszcze paru innych warzyw:( i z tym wiąże sie tez ze mam bolesci stawow czy czegos innego, sama nie wiem przy podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - fajnie, ze jestes!! Myslalam, ze sama bede sobie tu pisac:) Razem na pewno bedzie nam latwiej! Super, ze tak duzo cwiczysz! Musze wziac z Ciebie przyklad:) Wieczorem napisze, co zjadlam. Milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie dzisiaj: 2 kromki chleba z serkiem topionym, serek wiejski, 150 g sera białego, marchewka, sok pomidorowy, grejpfrut. za chwile obiad: halibut i sałatka z burakow. Niestety dziś strasznie mialam ochotę na ciągłe jedzenie. wiekszosc z tego zjadlam naraz do godz 10!!! ok 15:00 byl grejpfrut(bo bylam w pracy i nic poza tym nie mialam ze sobą:p) na sczescie w porę się opamiętałam i zanim wyszłam z pracy ochota na jedzenie przeszła. poćwiczyłam insanity i ćwiczenia z hantelkami i agrafką i brzuszki. możecie się dziwić czemu akurat cały czas tylko ćwiczę hantlami i tą agrafką. ale akurat te ćwiczenia mogłabym wykonywać bez przerwy. za to nienawidze wszelkich ćw na pośladki i nogi. a akurat to powinnam najbardziej poćwiczyć... piszcie jak Wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×