Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22michal22

Moja dziewczyna ma dziecko...

Polecane posty

Gość karotka00
Ktoś tu mądrze napisał,że wiek ma się zupełnie nijak do zachowania człowieka. Ja się dziewczynie nie dziwię,że nie powiedziała na samym początku; po prostu bała się reakcji, odwlekała to, to nie jest takie proste powiedzieć na pierwszej randce "No cześć, jestem Zosia,zanim zamówisz kawę,to muszę ci powiedzieć,że mam dziecko." Rzeczywiście zmarnowała sobie młodość,nie można powiedzieć,że życie,bo tego nie wie nikt,ale nie odwróci tego, jest matką i należy się jej podziw za odpowiedzialność. A ty,drogi Autorze,zastanów się nad swoim słownictwem i stosunkiem do innych ludzi. Jak ci nie odpowiada,to powiedz szczerze,że nic z tego,ale nie objeżdżaj jej za to,że nie jest rozhukaną "fajną dupą", nie chleje dzień w dzień na imprezach i nie prostuje włosów przez 3 godziny. Bo z twoich wypowiedzi wynika,że właśnie taka dziewczyna by ci odpowiadała. A tak na marginesie, w dzisiejszych czasach mnóstwo jest młodych samotnych matek i gwarantuję ci,że nie wszystkie "puszczały się w wieku 17 lat". Różne są wyroki losu,nie oceniaj innych ludzi,popatrz najpierw na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, rzeczywiście-odbiegamy od tematu.... Michał22 niezaprzeczalnie nie powinien kontynuować tej znajomości, nie dorósł do roli ojca, i nie ma co go tu wyzywać, to normalna reakcja szokowa, świadcząca o tym, że zdaje sobie sprawę, jaką odpowiedzialnością jest związek z kobietą z dzieckiem. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotulenka
niekoniecznie oznacza to, ze zdaje sobie sprawę jaką odpowiedzialnością jest związek z dziewczyną mającą dziecko... bardziej skusiłabym się na myśl o tym, że on jest niegotowy do podejmowania ważnych decyzji (w tym decyzji czy się z nią rozstać czy nie) które wymagają przemyślenia sytuacji a przede wszystkim obeznania się w niej... takie wyrażanie się świadczy o tym, że nie ma on szacunku do innych osób które zrobiły coś wbrew jego wyobrażeniu o normalnym świecie, wątpię by zdawał sobie sprawę z odpowiedzialności, raczej wyglada na to że myśli ze teraz jedyne czego ona będzie chciała to znaleźć ojca dla dziecka by na nich łożył i tyle... bo gdy ktoś zdaje sobie sprawę jaka odpowiedzialność spoczywa na pewnych decyzjach zachowuje się zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal do powaznego zwiazku to Ty sie chlopie nie nadajesz:O Jak sie kogos kocha to dziecko nie stanowi przeszkoky:( Albo ja kochasz ze wszystkim co ma albo nie... Wspolczuje dziewczynie,ze trafila na Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dani250
jesteś nieodpowiedzialny i głupi, dziewczyna z dzieckiem też ma uczucia i chce być kochana. Jak dla mnie jesteś głupim frajerem który chciał sobie pobzykać a nie stałego związku. Jak boisz się odpowiedzialności to idź do burdelu bzykać. Wielu facetów na Twoim miejscu pokochało by małą i jej mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotulenka
tu nawet nie chodzi o to by pokochac małą ale że dla niego taką przeszkodą dla pokochania jej matki jest własnie ta mała i to jak on się zachował, jak nazwał je obydwie nazywać dziewczyne przy okazji "swoją dziewczyną" a przecież oba nazewnictwa nie łączą się ze sobą w żaden sposób, wręcz przeciwnie wykluczają się... jeśli się pokocha dziewczyne mającą dziecko to naprawdę nie jest później tak trudno zaakceptować czy też pokochać dziecko (niekoniecznie traktujac dziecko jako swoje, przeciez mozna być wujkiem a nie ojcem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej ludzie ludzieee
Zarzucacie mu ze nie umie czytac ze zrozumieniem a sama tu wyczytalam ze ona mu niby powiedziala po 2 tygodniach i on niby chcial z nia spac po 2 tygodniach. Nie wiem gdzie to wyczytaliscie ale raczej nie w tekscie autora. Po za tym ktos tam zajadle broniac dziewczyny powiedzial ze topic nie jest o tym czy ona dobrze zrobila informujac go po takim czasie ale o tym jak on o niej mowi. Otoz do tego kogos informacji topic tez nie jest o tym, lecz o tym co Michal22 ma zrobic w tej sytuacji. I jeszcze jedno nikt nie ma obowiazku brac na siebie odpowiedzialnosci za cudze dziecko chocbyscie jak nazywali go niedojrzalym. Szczegolnie w tym wieku czlowiek ma inne priorytety niz brudne pieluchy po cudzym dziecku. I nie wiem jak inaczej mozna myslec o dziewczynie ktora uprawiala sex w wieku 17 lat niz tak ze jest puszczalska. Bronicie jej okropnie, ale tak naprawde nie wiecie jaka byla moze dawala doopy na prawo i lewo a teraz wielka mamusia sie w niej odezwala szukajaca tatusia. I chocby nie wiem jak byla zakochana to nic nie tlumaczy jej glupoty, bo glowa a nie doopa sluzy do myslenia.W jej przypadku chyba nietstey jest na odwrot. I jeszcze ktos tam pisal ze mozna chciec taka dziewczyne bo jakis facet rzucil zone dla takiej mlodej z dzieckiem. Zgadzam sie z kims kto tam pisal ze widac umie obsluzyc faceta skoro az zone zostawil dla jakiejs idiotki. I wszystko to powiedziala kobieta zeby nie bylo - 35letnia matka, ktora w wieku 17 lat myslala o nauce a nie o tym aby ktos sobie mogl w niej zamoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza ucichla
Wszyscy mieszali tego chlopaka z blotem a teraz grzecznie do kosciolka. Oto obluda Polakow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tak.......
Wiecie co mi sie wydaje? Ze osatatnie kilka wypowiedzi nie nalezy do Michala22 tylko ktos sie pod niego podszyl, bo pisze w zupelnie innym zalosnym stylu. Nawet takiego tematu podszywacze nie opuszcza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie są obrończynie życia
co na słę radzą rodzić, nawet po gwałcie? Dziewczyna chciała i liczyła złapać chłopaka co zrobił jej dzidziusia na ciążę, ale się przeliczyła. Teraz ma przerypany żywot, ale ma czyste sumienie, że nie usunęła, i pozostało jej liczyć, że zwiąże się z nią ktoś z litości. Tak jest ten wredny świat urządzony, że dziewczyna sama musi dbać o swoje interesy i przychówek, bo zawsze znajdzie się taki idiota jak autor i ma rację, po cóż ma karmić i wychowywać efekt nieuctwa i głupoty jakieś naiwnego dziewczęcia. Jeśli zdarzyłoby by się tak, że jest niepłodny to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to co napisałeś i szczerze to nie wiem czego oczekujesz?? co mamy Ci powiedzieć jak już w 1 poście widać że z nią nie chcesz być, nie zaakceptujesz tego dziecka i tyle..ta sytuacja cię przerosła..może gdybyś był starszy byłoby inaczej..ale jesteś jeszcze dzieciakiem i nie w głowie Ci zabawa w pieluchy..więc powiedz jej co masz powiedzieć i skończ te marne żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
no to jestem dinozaurem . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
bachora to ma twoja stara tepa cioto niemyta......to dziecko niczemu nie ejst winne ze ojciec to ciul. A ty ejstes ograniczony umyslowo w dodatku. Mam andzieje,z e ziewczyna na swoje szczescie rpzejzy na oczy zalosna kopio mezczyzny........a Na to dziecko to jego stary pracuje a nie Ty....zalosny typku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i przede wszystkim jest zdolna do milosci ,uczuc a nie jak te zimne suki puszczajace sie kazda noc z innym :/" Jest zdolna do udawania uczuć tylko po to by zdobyć jakiegoś łoska, który bedzie ja i jej dziecko utrzymywał. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skad wiesz...
gienowefo czy jak ci tam ze jest niemyty? To ze ty sie nie myjesz nie znaczy ze nikt tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciiekawa
co zrobil Michal. Nadal sie ukrywa czy podjal decyzje i pogadal wreszcie z dziewczyna? Michaaaaaal odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz tak mówić... cudzego bachora? to jest jej dziecko, częsć jej... a sam przyznałeś, że ją pokochasz... Daltego dziecka to Ty bylbyś ojcem! i nie byłoby 'cudze'. Wiem, że to niewątpliwie skomplikowana sytuacja i musisz to wszytsko przemyśleć. Jednak myślę, że skoro ją kochasz to to dziecko nie jest żadna przeszkoda! Ono nie zna prawdziwego ojca, dla niego mógłbys być nim tylko Ty! Ale po Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że ważniejsze jest zdanie Twoich znajomych ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
ale FRAJER jestes skoro takich textow uzywasz ...wiadomo ciezko jest zdecydowac sie byc z kobieta z dzieckiem ktore nie jest wlasne...ale text"bachor" pokazuje jaki pustak 2 znalazl sie w zyciu tej dziewczyny ....poza tym po tak krotkim czasie seks proponujesz ZENADA wez sie schowaj lepiej hehhe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test kompetencji sie zbliza
Welka moze Ty sie schowaj z tym "text". Widac ze gimnazjum nie skonczylam sadzac po Twej jakze poprawnej wypowiedzi. A skoro nie skonczylas gimnazjum to nie wypowiadaj sie na tematy na ktore rozmawiaja dorosli! ludzie i na ktore jak widac nie masz zielonego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
Test kompetencji sie zbliza => hehehehe wiesz slowo "text" nie tylko gimnazjalisci uzywaja zal mi CIEBIE wiesz nie schodz z tematu i nie czepiaj sie slownctwa bo pokazujesz ze tak naprawde nie masz nic do powiedzenia ...a co do skonczena gimnazjum to ukonczylam je juz hohohoh nie wiem skad takie "ludziki" jak "TY" powielaja ciagle ten sam schemat czyli " nie skonczyles/as gimnazjum" a jakie masz na to DOWOD??.... wez pomysl lepiej hehe albo nie bo myslenie w Twoim przypadku szkodz....i wiec wracajmy do meritum sprawy ...PS pozatym zyjemy w demokratycnym kraju i kazdy sie wypowiedziec moze wiec swoje despotyczne dyrektywy schowaj gleboko w kieszen i ode mnie wara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronxxxxxxxxxxxxxxxxx
najlepiej zrobisz jak przestaniesz byc palantem elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrrrrr mam nadzieje,ze ona to przemysli i nie pozwoli Ci do siebie wrocic frajer jestes i Przykład debila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GTylko idiotki wyzywaja chłopaka od palantów. On zachowuje się prawidłowo i jeszcze jej nie przekreslił. Dlaczego młody chłopak miałby sobie brac balast na głowe i wychowywać cudze dziecko? Wiadomo, ze zgodnie z naturą chcemy przekazxać naszegeny i część siebie, a nie wychowywać kukułcze jajo. Do tego traci się cały okres, bycia wolnymi, bez zobowiązań, czyli czas na romantyzm i wzmacnianie miłości, a nie więzi odpowiedzialności. Pomyślcie idiotki zanim zaczniecie chłopaka wyzywać. inny, by się odwrócił i nawet nie miał dylematu, jedynie byłby wkurzony. Na drugi raz niech nastolatki zajmują się nauką, a nie dawaniem dupy każdemu kto im powie, że je kocha. Kobieta z dzieckiem, to duże wyzwanie i wyrzeczenie się wielu rzeczy. W dodatku nigdy facet nie ma pewności czy ja pociąga i zauroczył, czy tez ona szuka miłego i ciepłego tatusia dla córeczki, a dla niej samej facet po prostu może być, ale nie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
powinienes ją zostawic jestes niedojrzalym dzieciakiem i tyle..nie niszcz jej zycia moze znajdzie kogos kto pokocha ja i jej dziecko bo Ty jestes planatem i obce Ci sa uczucia wyzsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem..... powinienes ją zostawic jestes niedojrzalym dzieciakiem i tyle..nie niszcz jej zycia moze znajdzie kogos kto pokocha ja i jej dziecko bo Ty jestes planatem i obce Ci sa uczucia wyzsze... Co Ty za głupoty piszesz? NIedojżały, bo nie jest gotowy na wychowanie cudzego dziecka, bo nie ma pewności, czy ona nie chce po prostu tatusia, a nie faceta? Uczucia wyższe? Sama sobie idiotko adoptuj dziecko z domu dziecka. Zobaczymy jaka jesteś dojzała. Nie wiem co w Kafeterii jest takiego, ze przyciaga niemal same idiotki. W miarę rozsadne kobiety piszące na kafeterii można policzyć na palcach jednej ręki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaach
V.B. sama jesteś idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką to trzeba być nieskończona kretynką, żeby wipisywać takie bzdury o dojżałości, wiązaniu się w młodym wieku z kobietą z dzieckiem. Oni się znają 3 miesiace idiotki. Nawet przy osobach bez dziecka nie można by mówić, że byliby parą i kochali się po 3 miesiacach, a co dopiero o mysleniu o wspólnej przyszłości. Większośc z was ma gó.wno zamiast mózgu. Będziecie okropnymi matkami i wasze dzieci tez wyrosna natakich głupków jak rodzice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×