Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22michal22

Moja dziewczyna ma dziecko...

Polecane posty

Gość Najłatwiej zwalić
wszystko na dziewczynę, dlatego, że ma dziecko, chce kogoś pokochać i ułożyć życie, to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam jesteś
świnią, tacy są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
dajcie mi na wyciagniecie reki autora tego postu!!!! to nie jest bachor tylko male dziecko ktore chce byc kochane nie wazny ojciec ktory splodzil/wazne kto wychowal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor0303
VB frajerze ,ja tez jestem dojrzaly i inaczej na to patrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eric Cąrtman II
V. B. < i kolejny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka26
A czy to wazne ze ona ma dziecko? Moze kiedys trafila na niewlasciwego faceta i teraz ma za to cierpiec do konca zycia? Podziwiam takie dziewczyny, ze decyduja sie same wychowac dziecko. Gdyby takich jak ona bylo wiecej domy dziecka nie bylyby tak przepelnione. A Ty? Hmmmmm, wydaje mi sie ze jestes nieodpowiedzialnym gnojem ktorynie mysli powznie o zyciu. Daj dziewczynie spokoj bo z Takim oslem napewno nie bedzie szczesliwa. Poza tym jak mozna male, bezbronne dziecko nazwac bachorem? Ty nie masz uczuc. Totalna znieczulica. Wspolczuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mała
dziewczynka, mam prawo mieć ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet poznał dziewczynę na Sylwestra (częsta rzecz) i już ma marnować młodość, ma się deklarować i brac w młodym wieku zobowiązania na przyszłość, zamiast się bawić w tym okresie i wyszumieć, bo kiedy będzie praca i rodzina, to człowiek juz tego nie zrobi. Ma sobie odebrac wszystko i wkopać się w obowiązki, bo jakieś idiotaki tak chca i jakaś puszczalska idiotka chce złapać tatusia i go wrobić w obowiązki i pomoc w utrzymaniu. Autorze, dam Ci radę, zostaw tą dziewczynę. Za młody jesteś na to. Gdybyś miał powyżej 30 lat, to nie było by takiego dylematu i normalnie mógłbyś się związać z kobietą z dzieckiem, ale w wieku studenckim nie rób czegoś takiego i to z niewykształconą, smarkatą 19 letnia panienką, ktora ma pstro w głowie. Bedziesz tego potem bardzo załował. Ona będzie zrzędziła, zobaczysz. Odechce Ci się wszystkiego. Zbyt wiele stracisz z życia. I za co? Za wychowywanie kukułczego jaja i potomka obcego faceta, zamiast przedłużać swoją linię rodu. To jest czas na randki, wychodzenie do klubów, na wyszalenie się przed późniejszymi obowiązkami. Nie słuchaj idiotek, co w liceum dają dupy, nie są w stanie wychować i utrzymać dziecka, bo nie mają wykształcenia i pracy, sa niedojżałe, a ujadaja na forum i w realu, że każdy facet powinien niańczyć ich bachora i je utrzymywać. A niby z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mała - dziewczynka ma ojca. Mamusia mogła wybrac bardziej odpowiedzialnego i nie dawać dupy pierwszemu lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie będzie
nazywał mnie bachorem, też kiedyś będę mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
no jesli nazywa dziecko swojej dziewczyny bachorem to sorry ale dojrzaly nie jest... poza tym dorosły facecie dojrzały pisze się przez "rz" dokształć się bo robisz z siebie pośmiewisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mała dziew
czynka, jesteś palantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mała dziewczynk
a, nie mam ojca, nie obrażaj mojej mamy, ona mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy dorosnę
nie pozwolę, żeby taki PALANT JAK TY RANIŁ MOJĄ MATKĘ, JESTEŚ ZEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACECI TO
TCHÓRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACECI TO
ŚWINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzialna kobieta nie marnuje młodemu chłopakowi życia obarczając go niechcianym jeszcze teraz dzieckiem i to w dodatku nie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCĘ
MIEĆ TAKIEGO OJCA JAK TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
niekoniecznie tchorze ale akurat ten nie ma uczuc wyzszych...pewnie gdyby z nim ta dziewczyna wpadla tez by sie zmył...nie obrazaj jej niekoniecznie musiala dac pierwszemu lepszemu...tak sie stalo wychowuje teraz sama dziecko i nie powinien jej nikt obrazac bo akurat tylko ona w tej calej historii postepuje odpowiedzialnie...nie oszukala go nie ciagnela do łóżka wrecz odmowila sexu...powiedziala o dziecku...on nie zaakceptuje nigdy jej dziecka (juz teraz nazywa ta dziewczynke bachorem) przejmuje sie opinia znajomych- to swiadczy ze jest niedojrzaly wiec niech sobie ja odrazu odpusci bo to nie ma sensu...z drugiej strony nikt nie moze mu miec za zle ze nie chce wychowywac nie swojego dziecka...tyle ze jako ze jest niedojrzaly to gdyby jemu sie wpadka zdarzyla tez by sie wypiał i nie chciał wychowywac "bachora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
nikt go nie obarcza...powiedziala mu tylko ze ma coreczke co w tym zlego? on nie musi tego dziecka wychowywac ale niech sie zachowa jak mezczyzna i powie wprost to co nam napisal nie bede z Toba bo nie bede lozyc na nie swojego bachora...proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO NIECH
SPIERDALA I NIE WRACA DO NIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEWNIE SAM
BYŁEŚ BACHOREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem..... - błąd ortograficzny na Kafeterii nie robi z nikogo pośmiewiska. Tylko idiotka ktora nie ma argumentow odwraca uwagę od tematu i usiiłuje kogoś zdyskredytować w inny sposób. To swiadczy o twojej głupocie. Twoje teksty to pośmiewisko. Twoje zdanie jest nic nie warte. same pewnie jesteście zdeprawowane i uwazacie, że nieodpowiedzialne 17 latki dające szpary, bez wykształcenia i pracy, a z dzieckiem, to coś normalnego i faceci powinni je utrzymywać i ich dziecko. Skoro tak sądzicie to jesteście tak samo zdegenerowanymi pasożytami jak one. Macie tylko postawe roszczeniowa, a gówno was obchodzi, że takiemu chłopakowi jak autor marnujecie młodość, własną rodzinę i zycie. Odbieracie mu pół zycia, ale co tam, tylko wy się liczycie egoistki. gardze takimi płytkimi i samolubnymi kobietami co nie widza nic dalej poza własną du.pą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mała dziewczynk a, nie mam ojca, nie obrażaj mojej mamy, ona mnie kocha. To niech cie kocha i nie wkopuje obcych facetów w niańczenie Ciebie i utrzymywanie. MOgliby mieć własne dziecko i udaną ciekawą młodość. Skoro autor jest młody i nie zrobił dziecka, to widocznie jest bardziej odpowiedzialny od mamusi, która przyjęła spermę do macicy w wieku 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie znają
na topku i lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy dorosnę nie pozwolę, żeby taki PALANT JAK TY RANIŁ MOJĄ MATKĘ, JESTEŚ ZEREM O czym idiotko piszesz? Bo chyba nie na temat. Jak nie ma faceta, to jak może kogoś ranić, bezmózgowcu? Może Ci się pomyliły tematy z tematem "Mam niedobrego ojca, który znęca się nad rodziną"? ale przeciez ty nie masz ojca, to kto rani? Duch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
v.b.naprawde jestes taki głupi czy tylko udajesz? czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? przeczytaj jeszcze raz to co napisałam i sie zastanów jaki sens ma twoja ostatnia wypowiedz.... \nie wiem na jakie kobiety trafiales ze masz taki uraz ale nie kazda ma postawe roszczeniową takze stul pysk pierdoło nie potrafiaca czytac ze zrozumieniem...ani razu nie napisałam ze on ma z nia być i wychowyac to dziecko młotku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mała dziewczyn
ka, moja mama spotka tego właściwego mężczyznę ,który ją pokocha, da mi braciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FACECI TO TCHÓRZE 01:36 [zgłoś do usunięcia] FACECI TO ŚWINIE KKOBIETY TO DZIWKI, DUPODAJKI, SZMATY I EGOISTKI. GORSZE 100 RAZY OD ŚWIŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×