Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość O JEZZU to słynna matka polka
k5 tylko juz nie pisze pod swoim pseudonimem i udaje faceta. Ten sam styl wypowiedzi chamski bezczelny i agresywny. Wyjdziesz już kobieto z tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaaaa a ty chyba nas nie czytałaś bo nam właśnie o umiar chodzi nikt tu nie jest przeciwny naturalnemu karmieniu o ile robi to dyskretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:58 [zgłoś do usunięcia] karianaaaa kto nie widzi zasadnieczej rozniy pomiedzy karmieniem piersia albo opalaniem sie topless a "sraniem" lub "pie**oleniem sie w miejscach publicznych", ten ma niezle w glowie namieszane. dla tych osob porod naturalny to tez pewnie zenada, i kazda przyzwoita panienka powinna pisac sie na ciecie cesarskie. a jesli czyjegos maz daje sie kusic obcymi piersami, to w sumie problem tego pana i jego malzonki. mysle ze jak zawsze nalezy zachowac umiar, i mozna nakarmic piersia i opalic sie topless nie paradujac i wzbudzajac sensacji. ale jak ktos ma potrzebe sie gapic, to w sumie chyba u tej osoby cos nie tak z garem..... cos nie tak z garemmialby np twoj facet gdyby na cycki sie nie patrzyl:classic_cool: bo moze bys ie wtedy pokazalo ze woli meskie orzeszki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan oferma jest po postu zwykłym hipokrytą Jak wiekszosc demoliberalow niestety. Jesli za kilka dni w mediach zacznie sie propagowac nasze poglady to po miesiacu ludzie pokroju ofermy pojda za nimi jak stado baranow, nie rozumiejac za jakimi pogladami ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Absolutnie nie jestem przeciwna opalaniu topless, ale miejscem na to jest plaża dla nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem matką i nie wyobrażam sobie, żebym miała upubliczniać swoje piersi. Te są przeznaczone dla mnie, mojego męża i ewentualnie lekarza jak chce sobie pomacać od czasu do czasu w ramach badań. Jak karmiłam, to zawsze miałam zapasową butelkę z odciągniętym mlekiem, obeszło się bez problemu i wystawiania na widok publiczny \"MOICH CYCKÓW\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
Osoba umiejąca tylko się jąkac (ahahaha hah haha), to k5 po reinkarnacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaaa Oczywiscie sa roznice miedzy nie przyzwoitymi czynnosciami jakie opisalas, ale nie zmienia to faktu, ze WSZYSTKIE te czynnosci sa nieprzyzwoite. DO DEMOLIBERALOW: Nie wiem czy wiecie, ale z waszej ideologii wynika, ze wolnosc jednego czlowieka konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego czlowieka, a moze niektorym po prostu przeszkadza karmienie piersia w miejscach publicznych. Pomyslcie nad tym. Poczytajcie ksiazki naukowe zamiast gapic sie bezmyslnie w telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
do pupaa 77 ale jest chyba roznica pomiedzy karmieniem piersia albo naga piersia na plazy a wywalonym fjutem, ktory jest wywalany tylko w jednym celu. no sorry, ale nie nalezy mylic tych sytuacji. przecize jako matka jestem chyba w stanie wytlumaczyc dziecku, nawet malemu, jak nalezy interpretowac obce zachowania. przecize w domu tez nie kitram sie nie wiadomo jak, zeby maluch nie zobaczyl mnie nago albo m´karmiaca. i nalezy chyba tlumaczyc, ze naga piers na plazy cale nie jest niczym obciachowym i np. nie nalezy sie gapic. ale uczulam dziecko, ze nikt nie ma prawa naruszac jego sfrey seksualnej, tzn. czynic go przedmiotem seksulalnym wbrew jego woli, np. przez eksybicjoniste. no przecize zaden rozsadny czlowiek nie wrzuci do wroy takiego frajera i matke karmiaca, ludzie gdzie wasz zdrowy rozsadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac isteniaja jeszcze mamy ktore sa kulturalne i rozumieja innych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Osoba umiejąca tylko się jąkac (ahahaha hah haha), to k5 po reinkarnacji. też mam takie wrażenie ale to świadczy już o niej skoro wstydzi się dyskutować pod swoim nickiem swoja drogą będąc na jej miejscu też bym się wstydziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
to naprawdę nie jest chyba problem, odciągnac trochę pokarmu do butelki.. A co kiedy przestaniecie karmic? Też będziecie miec zapasy w butelce, czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
I nie mam ochoty na to, by mój syn napatrzywszy się na jakąś nieapetycznie wyglądającą podczas karmienia mamę został w przyszłości gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaaa - poród naturalny, to indywidualna i intymna sprawa dla każdej kobiety. Wyobraź sobie, że tylko garstka jest przy porodzie, nawet rodzinnym. Opalanie topless, nie mam nic przeciwko, ale w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy ma indywidualne podejście do kwestii moralnych. Dla jednego seks w miejscu publicznym, to norma, a dla innego poniżenie, paranoja i od razu kurestwo. Z drugiej strony skoro norma jest wystawianie cycków na widok publiczny, to dlaczego nie sikać w miejscach publicznych? Cóż w tym dziwnego i niemoralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie jestem przeciwna opalaniu topless, ale miejscem na to jest plaża dla nudystów. DOKLADNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale karmienie nie jest nie przyzwoite :o nieprzyzwoitym jest pokazywanie tego calemu swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałała...
lepsze już matki polki niż patologia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naga piers na plazy cale nie jest niczym obciachowym i np. nie nalezy sie gapic. ale uczulam dziecko, ze nikt nie ma prawa naruszac jego sfrey seksualnej, tzn. czynic go przedmiotem seksulalnym wbrew jego woli, np. przez eksybicjoniste. no przecize zaden rozsadny czlowiek nie wrzuci do wroy takiego frajera i matke karmiaca, ludzie gdzie wasz zdrowy rozsadek? to ile to dziecko miało ? 15 lat?? bo raczej taki 5 latek to niewiele z twojej nauki wyniósł dla dziecka miejsca tabu bo miejsca tabu cycek to cycek- nie rozróżni cycka karmiącej od cycka niekarmiącej będzie z zaciekawieniem patrzeć a skoro dziecko coś widzi to i zastanawia się nad tym i pyta nagi cycek nie jest odpowiednim widokiem dla małego dziecka inaczej wszyscy w domu chodzili by nadzy- bo to przecież nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
karianaaa I myślisz, że jak uczulisz dziecko na ekshibicjonistów, to już nie będą mu zagrażac? Ja widziałam takiego jak szedł lasem, miałam 22 lata, widziałam już nagich facetów, chocby mojego chłopaka, a i tak przeżyłam szok. było to obrzydliwe. Potem jeszcze przez kilka tygodni, gdy widziałam faceta grzebiącego przy rozporku, to zaczynało mi szybciej bic serce i myslałam, że chce się obnazyc. Dzieci są jeszcze bardziej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałałała... Zgadzam sie, al patologia (w zamysle np. matki, ktore dzieci katuja) to skrajnosc, a my mowimy o ludziach normalnych, a takie matki i ojcow, ktorzy sa patologiczni nalezy po prostu pozbawiac praw rodzicielskich (mowie o naprawde skrajnych przypadkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
owszem, moze i popatrzy na obce piersi, ale nie robi z tego wielkiej afery i nie stawia sie mu namiot. bo to seksu potrzeba troche wiecej jak golej piersi...... a co do nieprzyzwoitosci.... kiedys sie uwazalo, ze rozmawianie o seksie jest nie przyzwoite, nie przyzwoite kiedys bylo wychodzenie kobiecie samej np. do restauracji, seks przed slubem tez bywa nie przyzwoity, kupowanie prezerwatyw jest nie przyzwoite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
karianaaa, możesz sobie gardło zedrzeć, paluchy ci od klawiatury spuchną a tych małomiasteczkowych, zakompleksionych pind i tak nie zmienisz. to jest masakra jak można byc tak ograniczonym. ale widać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje dziecku takiej matki jak ty :D ale nie martw sie- ostatnie badania genetykow donosza ze dzieci wychowuja sie same i ucza sie od innych grup spolecznych, rodzice maja znikomy udzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaa, możesz sobie gardło zedrzeć, paluchy ci od klawiatury spuchną a tych małomiasteczkowych, zakompleksionych pind i tak nie zmienisz. to jest masakra jak można byc tak ograniczonym. ale widać można. ty jak na wielce światowego pana to zasób argumentów i słownictwa to kiepściutki masz:D oj kiepściutki......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaaa Poecam Ci ksiazke "Przeciwko duchowi czasu" znajdz sobie tu i do biblioteki lec :D www.opcja.pop.pl (autor doskonale mowi o tym jakie zagrozenia niesie z soba postep)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariana masz swoją rację ale nie wszystko co nowe jest dobre z tego co pamiętam czasy golizny i figowych listków to zresztą już były;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"kiedys sie uwazalo, ze rozmawianie o seksie jest nie przyzwoite, nie przyzwoite kiedys bylo wychodzenie kobiecie samej np. do restauracji, seks przed slubem tez bywa nie przyzwoity, kupowanie prezerwatyw jest nie przyzwoite...." tłumacz tłumacz a odpowiedź jest i tak 3xZ: zakryć, zakazać, zabronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaa, możesz sobie gardło zedrzeć, paluchy ci od klawiatury spuchną a tych małomiasteczkowych, zakompleksionych pind i tak nie zmienisz. to jest masakra jak można byc tak ograniczonym. ale widać można. To Ty Jestes ograniczony przez amerykanski MCswiat i przez jego dewiacje. Ja sie dziwie jak patrze na Twoje teksty majac jedynie gleboka nadzieje, ze Jestes 15 letnim dzieckiem NEO i chcesz sie wyzyc na forum, ale jak Jestes dojrzaly to wspolczuje. Mozesz mnie zapoznac ze swoja mama chetnie poznam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×