Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

no właśnie nie mogę pojąć dlaczego w naszym społeczeństwie utarło się że trzeba mieć dzieci?????????? moja siostra nie chciała i nie ma i biorąc wiek pod uwagę raczej mieć nie będzie, zajęła się karierą, zarabia dobrą kasę jest zadowolona ze swojego życia ma faceta o podobnych poglądach i jest zajebiście. Ja dzieci nie chciałam, później chciałam ale że niby kiedyś no i mam, lata mi dziś po brzuchy jakby adhd miało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siostry zolzo i franiu :) widze, ze nic sie nie zmienilo jesli chodzi o \"dyskusje\" wiec ide ogladac filmy z mezem :) prosze ode mnie ucalowac kociska :) moj poluje, dzisiaj ptaka przytaszczyl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tak o tym piwku, że zaraz sobie sama otworzę. A stoi i kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
bo udaje że poszła na piwo,a cichaczem czyta i sie ślini z nerwów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mój burmistrz szaleje już 2 sztuczne ognie w przeciągu tygodnia nam zafundował :) znów jakaś impreza była w amfiteatrze, jakbym wiedziała to bym k5 zaprosiła bo są tam budki z piwem i frytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha z butów:) ale ci się powodzi kochana :D przegonisz w zarobkach naszą milionerkę inteligentną ;) i nogi ci już słomom nie będą jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
laleczko nie cichaczem - ale całkiem otwarcie spoglądam co jakiś czas, zajmując się także innymi sprawami... no i ślinię się, ale z... zachwytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za osoba ta k5? Bo mi się nie chce czytać, ale jak wam się nie chce pisać no to już poczytam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
i wywołałam wilka z lasu:D a na piwo miał iść podobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
nie trzeba - słomOM się wycieram... ciekawa jestem jak długo można tak rozmawiać, kiedy wam się to znudzi?... zgadywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jesteś za osobą osobo k5 bo mi się nie chce czytać, no ale....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie interesuje mnie jaki rodzaj niepokoju wywołują osoby takie jak my tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to nie był jakiś niestrawny art new tczterdziestej generacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Zazwyczaj jestem opanowana ,subtelna osoba..ale to dzis przeczytala...witki mi opadly:)heheh babolu ty wstretny pod nickami przeroznymi --k5 itp..wez idz stad..wlacz radio maryjai wyslij ojcu rydzykowi kolejny przekaz..nie mecz nas swoimi glupimi,idiotycznymi,wulgarnymi i kretynskimi komentarzami!!!!!!!!!!!!! Rozumiesz babolu wstretny,ze jestes tu niechciana????????????? Sama pouczasz wszystkich w temacie slownictwa,ortografi etc..a co robisz??walisz byki jak wsiekla wiejska krowa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem ci dosadnie bo subtelnych przeslan twoj malucienki mozdzek nie lapie!spadaj stad ty wredny i wsibski babolu z poprzedniej epoki!!!!!!!!!!! Nie czytam twoich postow..wystarczy,ze nick widze:) Swa klase i oglade pokazals juz milion razy!!Czepiajac sie Franki pokazalas jaka jestes pusta i niereformowalna:) Jakie ma znaczenie skad pochodzimy???Moim zdaniem zadne!!!!!!! Skoro jestes taka obyta paniusia i yntelygentka to juz dawno powinnas zrozumiec to,ze powinnas stad znikna,bo jestes tu zbedna:) Ale ja zakladam,ze jestes zwykla prostaczka bez podstaw wychowania i zgrywasz wielkomiejska paniusie :)jestem tego pewna!!!!!!!!!!!... Kulturalny czlowiek rozumie kiedy jest wypraszany z towarzystwa(forum,topic)ale nie..ty uzywajac innych nickow dalej wylewasz swe zale ...oj babolu musisz miec straszne kompleksy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza może jakiegoś bloga otworzymy z jej twórczością :) szkoda takie wypociny marnować. zobaczcie co ile ona pisze, teraz pewnie znów rozmyśla czym by tu zabłysnąć, k5 pamiętaj tylko że nie więcej jak 300 znaków bo nie będę czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczykaj jadem tu
moim zdaniem do smutnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
ah jak odbija się wam to, co napisałam... uwieeera?, boooli? prawda? - i dobrze! tak miało być!!! wiem, nie przyznacie się, ale NA PEWNO wzięłyście sobie do serca - bo inaczej nie poświęcałybyście mi tyyyle uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzeeeezzzzz jak mi na mją wioskę z opieki socjalnej przyślą zapomoge to ci kurna normalne browara postawie za ostatni wpis hahaha zaraz urodzę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×