Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość serek to ja
Hej :) Tak Was podczytuje i zastanawiam sie, czy ktoś, kto ma b. kiepską kondycje i nigdy nie chodził na żadne zajęcia na siłowni/fitness poradzi sobie na zajęciach ze spinningu? Chciałabym sie zapisać, ale godzina a nawet pół h pedałowania non stop chyba nie wytrzymam :( Nie chce sie zbłaźnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek🖐️ to moze sprobuj najpierw pojsc na cos innego ja tez dlugo nie cwiczylam i moimi pierwszymi zajeciami byl spinning-nie jest to jednak najlepsze rozwiazanie gdyz mozna szybko sie zniechecic Wiadomo Ty bedziesz pedalowala na poczatku na siedzaco,pozostali jada na stojaca(tylko,ze oni pedalkuja kilka miesiecy albo lat) jednak po przerwie wakacyjnej zaczelam od 2 godzin lzejszego treningu i dopiero rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek to ja
Cholera :D a ja już ochoczo poszła szukać w necie klubów ze spinningiem :D Te kilkaset spalanych kalorii brzmi jak marzenie... Chciałabym schudnąć, głównie od pasa w dół, ale nie wiem, jakie zajęcia byłyby dla mnie odpowiednie. Nie mam koordynacji ruchowej (dawno temu pochodziłam troche na aerobik, ale gubiłam sie w układach :(), od dawan nic nie ćwiczyłam, więc z kondycją raczej słabo, jedyne co mam, to chęci. Niewiele. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek checi to najwazniejsze co powinnas miec:) Ja tez nie lubie zajec z ukladami z powodu tej koordynacji;) znajdzi sprobuj to co najbardziej bedzie tobie odpowiadalo:) ja chodze na pumpa(cwiczenia+sztanga),BUP,pilates,step(poziom podstawowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek to ja
Brzydula, a co najlepiej działa, żeby szybko tracić kg i w obwodach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek mysle,ze spinning jest typowym cwiczeniem cardio czyli odchudzajacym na pewno tez step u nas w tamtym roku byly takie zajecia-pump cardio Musisz wybrac sobie klub i zobaczyc co maja w ofercie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek to ja
Brzydulka, dzięki :) A znalazłam w ofercie takie zajęcia ABT (Abdomen, Buttoks, Thighs), kojarzysz coś takiego? Wiesz, ja nie chce się umięśnić, tylko wysmuklić. po prostu schudnąć. Boje sie, że jak pochodze na niewłaściwe zajęcia, to będę miała nogi jak Pudzianowski. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABT sa zajeciami wzmacniajacymi poszczegolne partie miesniowe U mnie nie ma tych zajec Dzisiaj ide na pump-sa to podobne zajecia wzmacniajace z dodatkowym przyrzadem czyli sztanga Treningi spalajace to step,spinning ,fat burning Dobrze uczeszczac i na takie i na takie cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek najlepiej zapytaj instruktora-jak juz wybierzesz klub Oni chetnie sluza porada,cos podpowiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek to ja
Dzięki, Brzydula, za pomoc :) 🌼 Znalazłam fintess klub niedaleko domu, przejdę się tam zapytać, co mają w ofercie dla takich ja ja nieruchliwych klusek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek🖐️ najwazniejsze,ze masz checi i motywacje:)Dobierz sobie odpowiednie zajecia takie,ktore beda tobie sprawialy przyjemnosc bo przeciez nie chodzi o to,zeby cwiczyc za kare i co chwile zerkac na zegarek;) Trafilas do klubu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Jutro wybieram się na moje pierwsze zajęcia ze spinningu,co prawda u mnie nazywa się to indoor cycling, ale to chyba to samo:) Mam nadzieje, że po jutrze jeszcze tu zajrze tzn. że dam radę :) Podziwiam Was, bo ja nie potrafie się zmobilizować, ale chyba najwyższa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maładużadziewczynka jak ja zaczynalam swoja przygode ze spinningiem to tez nie bylo grup zaawansowania.Teraz juz sa Dzisiaj ide na step i spinning ale nie wiem czy dam rade bo mam zapalenie oskrzeli:( Ja Tobie poszlo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, żyje ale ledwo ;) Boli mnie pupa chyba najbardziej, az strach pomyslec co bedize jutro.I dłonie.Ale jestem zachwycona, wiem że bedę chodzic stale , czuje się wspaniale mimo,że padam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maładużadziewczynka sama widzisz,ze w spinningu mozna sie zakochac:) planujesz cos jeszcze cwiczyc?Ile razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , że planuje, jak szaleć to po całości ;) niestety jak pisalam to nowy klub i nie ma duzego wyboru , tzn sa zajecia tyle ze ja zwykle moge ok 19,20, wiec nie mam zbytnio wyboru.Ale chodze na squasha jeszcze.Mysle ze squash 2 razy w tygodniu , spinning tez 2 .I chcialabym sprobowac jogi .Plany, plany , zobaczymy co wyjdzie.Najwazniejsze, ze ja po tym pierwszym razie mam swietne samopoczucie .A nadzieje mam oczywiscie ze schudne sporo bo sie niestety zaniedbalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkada
brzydula, ale super, ze masz aqua aerobic w cenie karntu. zazdroszcze silowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko a co to ten squash?U nas nie ma takich zajec.Jogi tez nie ale jest pilates Ja dzisiaj bylam na pumie i spinningu.Mialam isc na aqua ale sobie odpuscilam ze wzglegu na cgorobe i antybiotyk:( Ile placisz za treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchareczkada tez sie ciesze bo kupuje karnet open za 120zl i moge korzystac z zajec od 16tej do 22giej i z basenu-wcale nie trzeba cwiczyc mozna wejsc do yakuzzi czy sauny Rano rez mamay zajecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
tam wyzej, to bylam ja:) super, moj karnet kosztuje 150 zl-aerobik na caly dzien, ech, zawsze pod gorke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam karnet open,wazny 40 dni, na cwiczenia i silownie, 130 zł.A jednorazowe wejscie 12 zł. Dziewczyny poradzcie mi prosze , czy cwiczac srednio 2 godziny w tygodniu jestem w stanie jakies kilogramy zgubic?Diety odpadają bo moja silna wolna nie istnieje , wiec pozostają cwiczenia i w miare normalne posilki.Myslicie, że moge przez ćwiczenia same cos tam zgubic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pytam, bo szukam i nie widzę
Witam :) Orientujecie się gdzie można zapisać się na spinning w Warszawie-najlepiej okolice Tarchomina?? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ maładużadziewczynka u nas podobnie ceny sie ksztaltuja-120 zl za 30 dni open karnet Sprobuj na poczatkek 2 razy w tygodniu-moze wygospodarujesz jeszcze jeden dzien:) Pamietaj,zeby nie jesc po 18tej i kg poleca;) Kuchareczko wzielas mnie z zaskoku;)Fajnie,ze zagladasz:) Znalazlas czas na treningi? Dzisiaj tylko godzina spinningu:)moze pojde jeszcze na step na 20ta ale mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytam, bo szukam i nie widzę -przyznam sie,ze tylko raz bylam w Warszawie;) Poszukaj w google-na pewno w takim duzym miescie jest wybor:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×