Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Dobry paniom!!! :-) :-) :-) U mnie dziś na wadze 70,9 :-) :-) :-) :-) :-) coraz bliżej 6 :-) :-) Ja dziś na sniadanko pochlonelam dwa ciastka z maczkiem to tj zjadlam drozdzowke z maczkiem :-) :-) :-) (u nas takich nie ma :( ) i szklankę Kubusia z woda :-) Wiem malo produktywne jedzonko ale czasem trzeba zaszalec :-) Na obiad: brązowy ryż z truskawkami i jogurtem a kolacja chyba jakąś makrele i mleczko :-) :-) :-) Ostatnio zauważył am luźniejsze ciuchy i spodnie mi się zsuwaja :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka piękna waga:) tych truskawek zazdroszczę,ja czekam na te cudownie pachnące słońcem:) Mi też lekko spodnie luźne się zrobiły:) no i przyszła ta @, czyli za kilka dni dowiem się ile ważę i się zmierzę,bo teraz nie ma sensu. I od jutra mniejszy apetycik na słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara- ja jem mrożone :-) :-) :-) :-) Ostatnio poczytalam o syropie klonowym...zamiast cukru.... No i się okazało ze jest bardzo zdrowy i mniej kaloryczny a w szafie stoją aż 3 :-) :-) :-) :-) A wiec do joguru zamiast stewii która jak dla mnie ma wstretny posmak...jogurcik wymieszalam z odrobina tego syropu :-) :-) :-) mm mm..... Pychnosci :-) :-) Ryzyk juz się robi ... Biegnie z psiurem a potem wcinanko :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Witam panie fajno ze wagi wam pokazuja mniej bo mi dzisiaj 200 wiecej pewnie te kabanowy ale to nic dzisiaj na kolacje wsiunski serek sniadanko moje to bulka z makiem obiadek to mizeria mielone i ziemiaki iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kawalek pysznego ciasta niestety kupionego jestem pelna i nawet kawki nie wypije bo nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny choć zimowy dzień :-) :-) :-) Ja dziś -0,3 :-) :-) pewnie jutro cos wróci bo zawsze tak jest ale to nic .....walczymy dalej :-) :-) :-) Mam w planach ujrzeć 6 w tym nowym tyg :-) :-) :-) Ostatniozauwazylam ze stracił am apetyt na słodycze.... Staram się rano cos zjeść żeby potem po paru dniach się nie rzucić na slodkosci :-) Dziś rano miała wafelka ale zupełnie mi się nie chciało. Zjadlam gryzka :-) :-) :-) A co was? Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D u mnie w porzadku... - 100 gram :) na sniadanko bagietkaz dzemem rabarbarowym i do tego szklanka gorącej czekolady :) mniammmm.... na obiad cos nie mam pomysłu dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co myślicie o sardynkach w sosie pomidorowym? W 100g - 17g białka ale tez sporo tłuszczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem.. nie ppróbowałam.. ja nadal rozkoszuje sie makrelą w sosie pomidorowym :D ale zobacz..metoda prób i błkędów.. zjedz na kolacje i zobacz jak waga zareaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- no dziś skocze kupić ale zjem jutro :-). Dziś mam wątrobke kurczaczkowa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo mniami!!!!! dobry pomysł!!!!! wątróbka.... mmmmm pychotka!!!! jutro kupie sobie i tez ejm z cebulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Hej juz pozno jem serek wiejski na kolacje po nim mi waga zawsze spada fajnie. musze tak ustawic jadlospis zeby codziennie cos spadalo hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
witam oj dzisiaj 200 wiescie wiecej chociasz przestrzegalam no trudno moze jutro wazne ze slonce swieci dzisiaj platki zrobie na sniadanko na wodzie owsiane juz sie pytalam i ponawiam czy ktoras z was ma ksiazke papy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
moja waga dzisiaj to 104 ,100 jak zapisze to bede pamietac 13 03 bylo 105 18 03104,100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry paniom :) U mnie +100 ale sie nie przejmuje :) im blizej moijej 6 tym mniej sie przejmuje :) ah... zyciejest piekne :) jaeszcze kroczek i bedzie 6 :) Kocham ta diete :) niby teraz zaczynam 5 tydz. ale czlowiek nie odczuwa tego tak bardzo :) Jedyne ustepstwo to kolacja bailkowa :) 2 tyg. i beda swieta... pozwole sobie na mala wyzerke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie jak zwykle po weekendzie 1 kg więcej :( Dziwny jakiś mam ten rytm... ale już się przyzwyczaiłam... (oczywiście wcale się nie dziwię, była pizza, sushi... :) :) :) ). Będzie ok pod warunkiem, że na piątkowym ważeniu wyjdzie tygodniowy spadek. Więc biorę się do pracy :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia- to masz ok 70,6??? Witaj w klubie! Ze tak sie wyraze :)A ja wczoraj troszku nagrzeszylam po obiadku zjadlam troszke lodow,potem czekoladki paseczek i na konie ok. 17 zjadlam kisiel z mleczkiem. Oczywiscie wszystko w malutkich porcjach :) no i na wadze + 100 :-) tylko :-) Ja sie ciesze a tu 1- 1,5 tyg. i przed @ znowu w gore eh... Mam nadzieje ze juz bede ponizej 70 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Osa, witaj :) :) :) Waga wczoraj - 70,6.... dziś 70,5 - poszalałam :) :) :) Znów siódemka :( Ale to nic, w piątek musi być mniej niż tydzień temu !!! Dziś już rygor ... rano - duuużo węgielków... na kolację wielkie steki :) :) Dołożę jeszcze troszkę tego koktailu białkowego, ale powiem Wam, że w weekend spróbowałam i jest makabrycznie wstrętny... nie dam rady tego pić regularnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia;-) - Ja dzis 70,7 ;-);-) wiec blizoutko ;-);-) Wlasnie wcinam obiadek a na kolacje sardynki w pomid. i mleczko ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek ja obiadek wcinam właśnie,normalnie schabowy,odrobina sałatki jarzynowej,pomidor,ogórek kiszony,plus jogurt truskawkowy z otrębami (light):) .Rozmawiałam z koleżanką,która stosowała tą dietę,tzn nadal się trzyma kolacji białkowych,schudła ok 12 kg, powiedziała że nie liczy węgli w otrębach,bo suma sumarum ich bilans jest ujemny.Więc ja od dziś nie liczę:) no z kolei ile ich będzie jak ja jem średnio 1-3 łyżeczek.A zawsze zapycha:) no i nie mam tych problemów toaletowych:) Do pełni szczęścia brakuje mi tylko takiego słońca jak wczoraj,dziś dla odmiany śnieg pada:/ Dziewczyny,żadna mi nie odpowiedziała; a co jeśli przekroczę ilość białka na kolację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm:)
jak to ujemne? slyszalam cos dawno temu ale nie pamietam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararar... jesli przekroczysz ilosc białka nie stanie sie zupełnie nic,,, im wiecej białka tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no chodzi o to że po przejściu otrębów przez układ trawienny nie zostaje z nich nic,tzn nie dostarczają kalorii,wręcz "wymiatają " tłuszcze. Nie wiem czy to prawda, mi wygodniej jest w to wierzyć:P No ,ale zastanawia mnie jedna rzecz: na dukanie w 1 razie je się samo białko plus otręby. No nie wiem już sama. Mi łatwiej nie liczyć tego jako węgle. No oczywistością jest to,że nie pcham w siebie kilograma dziennie:) Aktualnie piję zieloną herbatkę:) Dziewczyny Wy czerwoną pijecie?? Jak to jest z ta herbatą?? Pobudza czy uspokaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm;)
dokladnie tez tak słyszalam nawet bylam kiedys na jakiejs stronie ( ktos podal na necie) ktore produkty nie wliczac i tam by ly otreby owsiane ale nie mam zapisanej tej stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm;)
ale nie powinno sie ejsc wiecej niz 3-4 łyzki na dzien bo inaczej dzialaja dla organizmu zle wszedzie to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze szkoda,mi ta koleżanka powiedziała tylko o otrębach,bez uściślenia ,które otręby.No na chłopski rozum,skoro na dukanie na protalu trzeba jeść,a to podobno dieta bez węgli. No ja w każdym razie od dziś ich nie liczę, i będę stosować do śniadanka:) a skoro nie muszę się martwić tym,że na kolację zjem za dużo białka to dziś bomba białkowa:) kotlety i do tego sos z sera i jogurtu:P i czosnek:P na jutro mam fasolkę szparagową na obiadek,tylko co do tego,to pojęcia nie mam. I mam pytanie: rzeżucha? Co sądzicie? nie ma nigdzie ile ma kalorii itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
hej ja juz po kolacji pozno ale predzej nie moglam bylam w pracy a moja kolacja to watrobka z cebulka i kiszona kapusta plus szklanka mleka trzymalam sie scisle wg diety ciekawe ile jutro mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
dziewczyny a co jecie na sniadania bo platki i bulki mi sie znudzily moze jakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm kurcze nie pomyślałam żeby sprawdzić:) no bo ja uwielbiam,cały rok sadzę:) do sałatek cudownie:) naleśnik z dżemem,ciasto bez jaj oczywiście:) sałatki owocowe,warzywne:) wafle ryżowe,ja na jutro mam kaszę jaglaną plus owoce,podobno ta kasza jest najzdrowsza. Ja robię np jęczmienną plus warzywa:) zapycha super:) placek ziemniaczany plus warzywa:) można dzień wcześniej zrobić i odgrzać:) zupa najzwyklejsza(teraz jak jeszcze jest zimno szczególnie polecam) ja dzisiaj na kolację kotlety mielone bez tłuszczu do smażenia,samo mięsko i przyprawy,mozarella i dużo kapusty pekińskiej:) pełna jestem:) teraz herbatkę zieloną pije. Niestety coraz częściej odzywają się moje nereczki:( i szczególną uwagę muszę przywiązywać do napojów. A cytryna?? Węgle??W sensie o sok mi chodzi,jako dodatek do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopieo do domku wrocilam :/ Bylismy na przymusowych zakupach 1 godz. drogi od naszego domku. Padam na twarz. Przed wyjazdem wypilam koktail proteinowy a teraz szklane mleczka. Zaraz ide sie kapac i spac ;-);-);-) Lammia- a tego bialka nie mozesz dodac np. do jakiegos jogurtu czy cos?? Jak tak czytam to wszedzie pisza ze robia koktail i dodaja tego bialka. Moze jest bardziej zjadliwe??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×