Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

retro rozumiem, że kolacje już strawiłaś ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga nie zazdroszczę lusi- nie ma to jak dostać życzliwe rady od kolegów i koleżanek pamiętaj lusiu- jak będziesz miała jeszcze jakiś problem-wal jak w dym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro rozumiem, że kolacje już strawiłaś ?? a to nie była akurat kolacja... a czemu pytasz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Ike :D już nic nie muszę komentować, tylko moc dziękczynnych ukłonów złożyć za te jakże trafione w dziesiątkę, czyli z przedłożone przy pomocy indywidualnego podejścia do poszukującej porady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. :) Jakie tematy najbardziej lubicie? Chcę się do was dostosować i nie wybiegać z czymś, czego nie lubicie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki a zasadniczo nawwet nie- bo też o życzliwości bliskich: kupiłam sobie piwo- żeby wypić za zdrowie sami z tęsknoty oczywiście :) mąż korzystając z sytuacji też złapał za piwo pytam - a ty jaką masz okazję? on - żeby cie wspierać kochanie prawda jaki piękny gest??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłem kolację: usmażyłem chleb w jajku, a teraz jem jagodziankę. Jest bardzo smaczna, choć jagód w niej mało :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro rozumiem, że kolacje już strawiłaś ?? a to nie była akurat kolacja ... a czemu pytasz..? bo twoje wizje retro też do apetycznych nie należą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Pyrtus, tutaj stawiamy na dobry bajer, kłótnie, najlepiej komiczne oraz satyrę z ironią, głównie a al Szukanie, ale nie tylko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłem kolację: usmażyłem chleb w jajku, a teraz jem jagodziankę. Jest bardzo smaczna, choć jagód w niej mało . to na wstępie wyjaśnię:) tematy lubimy rożne ale TAKICH JAK ÓW CYTAT zdecydowanie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba mnie nie polubicie , bo ja jestem prosty i nie umiem używać ironii. :O Mówie proste rzeczy w prosty sposób. Czy bardzo wam to będzie przeszkadzać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Pyrtuś, ale mamy nadzieję, że to wyjątkowo takie mało wyszukane menu (upał, człowiek zmęczony) i normalnie gotujesz coś minimum średnio ambitnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
"jestem prosty i nie umiem używać ironii. Mówie proste rzeczy w prosty sposób. Czy bardzo wam to będzie przeszkadzać?" Jak jesteś [przystojny i bogaty, to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziałam: w mowie i w obyciu jestem prosty. Wyszukane jedzenie byłoby czymś nienaturalnym w moim byciu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja też z innej beczki zasłyszane przy grillu z przyjaciółmi Facet wybierał się na ryby, i bał się że go pokłują komary. Kupił więc sobie jakiś specyfik, spsikał się obficie, i pojechał. po dwóch godzinach wraca, wściekły i obolały, pożarty do krwi. wpada do chaty, chwyta opakowanie, wyszarpuje z wnętrza instrukcję kótrej nie czytał , a tam jak byk napisane: "Nasączyć specyfikiem kawałek szmatki i połozyć 50 metrów dalej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Pyrtuś, kiepsko to widzę, ale się nie zniechęcaj. złociutkiego ostatnio nie widać, więc jest pewien wolny etat. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Komarzyce miały ucztę :D (coś mi się zacina net, więc chyba tez znikam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiście z dedykacją dla naszej zielonej koleżanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro należy tylko udac się na rowerową wycieczkę i dac się złapać ciepłej letniej ulewie.. koszulka przyklejona do ciała, spodenki do ud, mokre włosy na twarzy, te sprawy...\" Njabardziej interesujace sa te ostatnie, cokolwiek znacza.. :p A rowerek robiony nogami na lezaco moze byc? Jak tak - to jedziem :D NIe obrzydzajcie samic, drogie Panie.... Ciagle tylko atakujace znienacka komarzyce, rozkladajace sie nogi, czy mokre, spocone cyklistki z pedalami.... A gdzi romantyzm i uczucie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feeling unknown And you're all alone Flesh and bone By the telephone Lift up the receiver I'll make you a believer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a "mój" wypięty tyłek pominąłeś:P celowo??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzi romantyzm i uczucie? na swoim miejscu:) bo przecież nie w rozłożonych nogach, spoconych cycach czy za przeproszeniem centralnie w dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike a "mój" wypięty tyłek pominąłeś celowo?? Jak nie, jak tak:p W koncu nie od dzisiaj wiadomo, ze pewna sekta idiotycznych facetow w sposob szowinistyczny wyklucza z kregu wlasnych zainteresowan tzw. mezatki :D A takze ich tyleczki, nawet wypiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze pewna sekta idiotycznych facetow najważniejsze, że nie komicznych...facetów- ufffffffff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sekta takich, ktorzy uwielbiaja mezatki, takze w zakresie wypietych tyleczkow, w dodatku obijajacych sie o uszy :p A inna sekta nie traktuje mezatek inaczej, jak tylko towarzysko. Ja zaliczam sie do tej drugiej. Za innych sie nie wypowiadam., a zwlaszcza za Komicznego. To zadanie fanek, zdaje sie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie może również tyłeczków owych mężatek wykorzystywać tak po prostu?? towarzysko ??:D Za innych sie nie wypowiadam., a zwlaszcza za Komicznego. To zadanie fanek, zdaje sie... zgadza ię, w stu procentach:D chociaż ja o żadnym komicznym absolutnie nie pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×