Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość KKaarroolliinaa
Cześć Haniu. I to mi się podoba, że jak już coś Ci się zdarzy to powtarzasz dzień. To rozumiem:). Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KAROLINA bardzo dziękuje za dokładny opis diety:) Mam jeszcze pytanie bo nigdzie nie znalazłam odpowiedzi do której najpózniej godziny mozna jeść??bo cieżkomi siewyrobić z tymi 6 posiłkami:) Dziś mija 3 dzień mojej turbo diety JUTRO RANO PIERWSZE WAŻENIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
nie ma ograniczeń, sama ustal. Ale dobrze jesć o stałych porach:) co jakąś tam ilość czasu żeby sie organizm przyzywczaił do stałych dostaw paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Hop hop???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Po 3 dniach turbo - 2 kg chyba nie jest żle:)czuje już mniejsze boczki:)))))))) Czy można użwać ciutke masełka np. do brokuła wiecie może????? Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, gratuluję:) Wydaje mi się, że masła nie wolno, ale ja bazuję na informacjach o diecie, które są na pierwszej stronie tego wątku, więc moge nie wiedzieć wszystkiego. U mnie waga stoi, ale jestem przed@ więc pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Luna a czy w rozpisce którą Ci wysłałam widzisz gdzieś masło ;P? NIE:D. Więc nie wolno! Ale to Twój wybór:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
I ja Wam nie polecam codziennego ważenia:). Trochę tajemnicy i ciekawości sobie zostawcie by mieć zaskoczenie po. Wtedy jest lepszy efekt, mówię Wam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziś jest 7 dzień diety i tylko 2 kg na minusie:(((((troszke mam doła z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie ze jesli dziś zjadlam ciacho(z okazji dnia mamy:) to powtórzyć dzień 7 jeszcze raz??czy iść dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 2 - jabłko - ogórek, pomidory - żółty ser, orzechy ziemne - pomidory z cebulką - jajko na twardo, migdały, kawa z mlekiem - szynka, ogórki konserwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Cześć Laski:). Ja po ponad tygodniu przerwy zacznę jeszcze jedną turę-od piątku:). Gdy nie mam napisane co mogę jeść czyli innymi słowy wszystko to o schudnięciu nie ma mowy:P. Takze od piątku znowu turbuję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
A co z Hanią48???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 3 -jabłko, truskawki -makrela wędzona, orzeszki ziemne -jajko, 3 plasterki sera -ogórek, rzodkiewki -serek wiejski, pomidor, szczypiorek -tuńczyk w sosie własnym, żółty ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę idę na ślub, potem na obiad na 11 - pora mojego drugiego posiłku. Już wiem że zgrzeszę z tym obiadem. Przecież nie będę wpieprzać sałaty z kurczakiem. Trudno, postaram się resztę dnia pociągnąć na turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Asiula ponad 3 kg. To startuje jutro, nastwienie jest:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 4 -jabłko -ogórek, rzodkiewki -2 jajka, żółty ser - kawałeczek sernika -rzodkiewki -serek wiejski, migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 4 -jabłko -ogórek, rzodkiewki -2 jajka, żółty ser - kawałeczek sernika -rzodkiewki -serek wiejski, migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
No i pierwszy dzień za mną. Za chwilkę ostatni posiłek. 1) Połowa jabłka+truskawki 2) Połowa jabłka+kiwi 3) Giczka z kurczaka+ pomidor, ogórek, gotowane buraczki 4) Truskawki + pistacje 5) Truskawki+jabłko 6) Giczka z kurczaka+orzechy ziemne Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
Cześć.. jestem tu nowa. Wczoraj zaczęłam dietę turbo, naszukałam się o niej w internecie, pospisywałam co mogę jeść, ustaliłam swoje menu, wytrwałam dwa dni bez słodyczy, chociaż mnie nosiło.. czułam się troszkę lżejsza, a weszłam dzisiaj na wagę i 1 kg w górę! Mam ochotę pójść się najeść! Czy to normalne, że waga podskoczyła? Przez zważeniem byłam siku i nie jadłam od ponad godziny.. Nie liczę od razu na wielkie efekty, ale też nie na to, że zacznę tyć.. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanałoweleczeniezęba
musisz się ważyć zawsze rano , przed jedzeniem :) Jeśli pierwszy raz zwazyłas się rano, a teraz po południu lub wieczorem to waga będzie wyższa. Zważ się jutro rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
kanałoweleczeniezęba, mam załamkę, mam ochotę pójść zrobić sobie kanapkę z pysznym serkiem, a tak bardzo chcę przetrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam na tej diecie 28 kilo ale wrocilo mi 2 razy tyle uwazajcie dziewczyny bo bedziecie tluste jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz poważnie!? Wierzyć mi się nie chce.Jak możesz mieć w biodrach ponad 200cm a w biuście 77 , jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ważenia to radzę rano zrobić siku i się zważyć na czczo. U mnie dzisiaj znowu zamiast jednego z posiłku wpadło ciacho. Zastanawiam się czy nie powtórzyć dnia. Jutro ten nieszczęsny obiad o którym wspominałam wczoraj. Dziś rano na wadze 1.5kg mniej po 4 dniach. Zobaczymy co waga jutro pokaże, nie umiem wytrzymać i ważę się codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 5 - suszone śliwki, orzeszki ziemne - rzodkiewki - udko z kurczaka - ciastko - biszkopt z kremem i galaretką - migdały - tuńczyk w sosie własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Świetny wynik te 28 kg. Ale chyba, że przybyło to raczej Twoja wina, nie? Trzeba po jeść z głową. Ciężka i długa droga przed Tobą ale małymi kroczkami dasz radę! Powodzenia! Ja zaraz ide się zważyć:P chociz jestem przeciwniczką robienia tego codziennie:). A Menu wyjdzie w planie. Ja nic nie oszukuje:P. ASIULA ja bym powtórzyła dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×