Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość kjdhf
agnisia ty jestes na każdym topiku i każda diete juz przeszłas - opamietaj się wreszcie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie każdą, ale już sporo :) Nie martw się, opamiętałam się, znalazłam dla siebie dietę idealną i mam zamiar ją trzymać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kjdhf Większość diet , które przeszłam to trzydniowe diety oczyszczające. Z diet odchudzających to tylko Dukan w 2010, gdyby nie problemy finansowe wytrwałabym do końca. W 2011 turboWN, jedną turę zrobiłam padłam na drugiej. każdemu się zdarza :) Obecnie stosuję dietę niełączenia plus dieta dobrych kalorii. Jestem na dwóch dietach, bo na jednej byłam głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jem owoce i warzywa, więc dochodzi dieta owocowo-warzywna, piję wodę, więc dieta wodna, nie jem mięsa chwilowo, więc dieta wegetariańska. Czyli jestem na 5 dietach naraz :) Pozdrawiam i nie stresuj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
Dziewczyny zamierzam rozpoczac diete. Ostatnio poleglam , pozniej probowalam od nowa , ale tez porazka . Musze sie wziasc za siebie i wytrwac , bo sie zapuscilam . Ktos chetny do dietkowania , moze od jutra ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaZuzi2
Witam, od dziś wchodzę w wasze szeregi :) i mam pytanie jak radzicie sobie z wypiciem jak dal mnie tak dużej ilości wody??? Ja dziennie wypijam max 5 kubków słabej kawy rozpuszczalnej z mlekiem:( A i czy mogę włączyć do tej diety otręby i chlebek dukana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
mamazuzi2 co do picia wody to ja jej tak duzo nie pije, ale za to pije bardzo duzo herbaty, wiec mysle ze sie wyrownuje. Czytalam ,ze przy tej diecie chyba mleka nie wolno , ale niektore dziewczyny pily z kawa , a i tak chudly. Co do otrebow i chlebka dukana , niby nie ma tego w spisie , ale wydaje mi sie ,ze nie powinno zaszkodzic , mozesz poeksperymentowac . Ja mialam zaczac od dzisiaj ,ale jakos zabraklo mi zapalu . Chyba rozpoczne od niedzieli lub poniedzialku . Jakos ostatnio nie moge sie zmotywowac ,pewnie przez ta zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaZuzi2
vissa powiedz mi jeszcze jak to było z tym jedzeniem u Ciebie czy też tak jak u mnie, że jest go za dużo i za często? I to mnie też troszkę martwi, że mogę nie zgubić tego co chcę bo tak normalnie to jem mniej niż na tej diecie nie wiem czy zamknęłabym się w granicy 1000kcal a waga od 20 miesięcy stoi w miejscu. Po porodzie w ciągu 4 miesięcy zeszło jakieś ponad 28kg bez diet i ćwiczeń :) do tej pory zostało jakieś 6kg ale chciałabym zgubić ok 8-9kg:( może włączyć w to jeszcze jakieś ćwiczenia choć 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaZuzi2
vissa im szybciej zaczniesz tym szybciej ją skończysz:) jutro przychodzą do nas znajomi na małą imprezkę jak ja to wytrzymam gdy oni będą się zajadać smakołykami a ja co...jestem na diecie:/ robiłam dziś tą sałatkę z tuńczyka to nawet córcia się zajadała i mąż stwierdził, że może być. Wytrwałości Ci życzę i dużo samozaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissa
dziekuje za zyczenia :) z ta wytrwaloscia to u mnie coraz gorzej . Jak przeprowadzalam diete pierwszy i drugi raz to mialam wiele samozaparcia i schudlam , a teraz zaczynam i wymiekam :0 Wiem ,ze lepiej zaczac wczesniej , ale jakos tak caly czas to odkladam , za duzo pokus , a ja lakomczuch jestem . Wiesz co do jedzenia , ja tez jadlam mniej przed ta diete , czesto nie miescilam wszystkich posilkow w ciagu dnia .Ale staralam sie wyrobic w planie , czasami jadlam malo , nawet jak nie bylam glodna ,a bylam przed kolejnym posilkiem jadlam troszke zeby wyrobic sie w planie. Jak nie jestes glodna , a powinnas zjesc nastepny posilek to po prostu zmniejsz posilki. Ale ta dieta jest fajna , warto ja przeprowadzic bo jest skuteczna . Ja tobie rowniez zycze wytrwalosci i zeby waga szybko leciala w dol , do wymarzonego rozmiaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qka racza
ja dzis zaczelam i ogolnie jest wporzadku. w ciagu dnie nie bylam glodna choc teraz z checia bym cos zjadla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyna:D🖐️ Poczatalam sobie was,niektore posty i ta sie nasmialam z niektorych,ze hej!:D Fajiwy tan wasz topik:) Ja jestem nadiecie turbo 2 dzien-11kg mnie:) Ukladam sobie menu tak ,zeby sie przezerac tzn:to co lubie ,male porcie. jakos mi idzie choc nie ukrywam,ze jestem glodna:( Na dzis pozostal mi jeszcze jeden posilek,wiec zaraz glod zaspolkoje:) Waze sie glupol co dziennie,ale juz tak mam,wiec ciakawa jestem co bedzie juro rano???? stopka moja jz nie aktualna,poniewaz niedano bylym z rodzinka na urlopie i dowalilam sobie 3 kilo. Dzisiaj rono bylo 76:( masakra! Cel-natomiast na stopce sie zgadza,hahaha-chociaz jedno! Przujmniecie mnie do grona turbowca!!!!!:D Pozdrawiam:) Wzrost-168 cm 2002-106 2005-69/70 ---------------cel -69 05.12.2011-77.700 08.12.2011-75.700 02.01.2012-75.500 19.12.2011-76.000 09.01.2012-74.400 23.12.2011-75.000 02.01.2012-75.500 09.01.2012-74.400 :) 14.01.2012-74.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za byki!;) Mialo byc 1 kilo mniej;D Robie duzo bledow.tak juz mam ,wabyczcie! Wzrost-168 cm 2002-106 2005-69/70 ---------------cel -69 05.12.2011-77.700 08.12.2011-75.700 02.01.2012-75.500 19.12.2011-76.000 09.01.2012-74.400 23.12.2011-75.000 02.01.2012-75.500 09.01.2012-74.400 :) 14.01.2012-74.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie turbowiczki:D:)🖐️ Widze,ze teraz to talko ja jestem zafascynowana ta dzieta! Gdzie sie podzialy wszystkie wspaniale turbowiczki?;(:( U mnie 3 dzien dietki:) 1kilo mnie ,wiec razem ju 2:D Jestem mile zaskoczona,moze tylko tak na poczatku.Tego nie wiem ,poniewaz jestem po raz pierwszy na tej diecie ! Czy ktoras z was kobietki przeszla ja cala? jakie somopoczucie mialyscie? Ile sracilyscie kilo?? Pozdrawiam i walcze dalej:D Ogolnie podoba mi sie dietkowanie turbo,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Wiedzialam,ze jak juz sie przylacze do dietkowania na diecie turbo zostalam na polu bitwy sama! Trudno,ja musze diete przejsc chociazby zupelnie sama:( U mnie dzisiaj 4 dzien dietki.Stopka z mnieniona,jestem zadowolona ,chociaz na stopce tego kompletnie nie widac. Dochodze dopiero do wagi z przed urlopu ,bo na mim przytylam ,ze szkoda gadac!!!;( POdoba mi sie ta dietka,ale fojowo by bylo z kims sie dzielic doswiadczeniami i w grupie razniej, Jestem na innych topikach,ale dziewczyny sa na innych dietach,wiec tam rozmawiamy o innych tematach. Moze sie ktos pojawi,licze na to!!!!!! Pozdrawiam i pozniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, też dzisiaj jestem w 4 dniu diety - zaczęłam w piątek. Właśnie zjadłam 2 posiłek - pieczoną pierś z kurczaka z odrobiną serka. 2 lata temu byłam na DUKANIE i schudłam bez większych problemów 12 kg. w ciągu kilku miesięcy. Jednak przytyłam - z własnej winy. Wróciłam do DUKANA, która to dieta bardzo mi odpowiada, ale przy drugim podejściu nie miałam już dobrych efektów. W związku z tym zaryzykowałam TURBO. Na razie nie schudłam, ale podejrzewam, że to przez napędzającą grupę G1, która potem jest znacznie ograniczona. Więc liczę na efekty w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj!:) Tez bylam na dukanie -schudlam 9 kilo.Z wlasnej winy tez przytylam:( Zeraz jestem jak pisalam 4 dzien na turbo. Podoba mi sie ta dieta.przesemna jeszcze 2 posilki. Brokula i szpinak. Potem 2 x garsc orzechow-laskowych i wloskich:) Schudlam od 1 dnia 1kilo 700gr Dzisiaj niestety tylko 100gr,ale wiem ,ze tak jest bo najpierw tracimy wode z organizmu,pote dopiero znka tluszczyk:);) Powodzenia i zagladaj tu czescie tymbardziej ,ze mamy tyle samo dni tej dietki;) Pozrdrawiam cie !!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo paseczki :) witaj :) ja juz wode stracilam ( 5 kg mniej ) jeszcze te pare zostalo ( tluszczyku) i za cholere nie chca szybko spadnac:) juz nie wiem co robic , cholera jasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 5 dzien dietki sniadano: kawa twarozek z cubulka serene63 -znalazlam sie wlasciwie za namowa twoja,w koncu jestem na tej diecie;) Widzisz,ze zostalam prawie sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczku nie jesteś sama jestem z Tobą przynajmniej myślami, ale mam bardzo mało czasu aby udzielać się na forum, ale obiecuję postaram się częściej coś napisać. U mnie tak jak u Ciebie 5 dzień dietki. Wszystko idzie dobrze - bez oszukiwania. Właśnie zjadłam sałatkę - o ile to można nazwać sałatką. OGÓREK, POMIDOR i SAŁATA. Głodna nie jestem, ale kg. też nie spadają w tempie zawrotnym. Jak do tej pory ok. 1- 1,2 kg. mniej Póki co nie jest żle czasami mnie tylko kuszą potrawy, które przygotowuję dla mojej rodzinki, a gotować lubię i jeść także. W rodzinie same chudzielce i mąż i dzieci, więc przynajmniej w najbliższym otoczeniu muszę dietkę trzymać sama. Trzymaj się. Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mussanka -dzeiki i witam cie:) Witam wszysktkie!:) Aniu-u nie 6 dzien dietki-waga sti. Schudlam mniej wiecej tyle co ty. Wyniki spadku na diecie rurbo nie za rewelacyjne.:) Jednakze jak juz zaczela to skoncze,ale po raz ostatni.potem przechocdze na mz.Wtedy chudlam powoli,ale sukcesywnie po 200gr dziennie.Nie nialam rzadnej prtenji,poniewaz w sunie to rzdna dieta tylko pewne ograniczenia w jedzeniu. mussanka -dzieki,ze zagladasz tu i ,ze nie jesten zupelnie sama w tej diecie!!!:D:D:D:):):) Pozdrawiam,cie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj paseczku, witajcie inne dziewczyny U mnie dzisiaj 5 dzień diety - efekty takie sobie ok. 1, 5 kg. więc rewelacji nie ma, głodna nie jestem, ale już troszkę ta dietka mnie męczy. Dotrwam do końca, a później postaram się jeść bardziej racjonalnie - czyli jak u paseczki dieta MZ. mam nadzieję, że to przyniesie oczekiwane efekty. Może za jakiś czas powrócę do TURBO traktując to jako 10 dniowe pozbycie się węglowodanów - bo w zasadzie wg. mnie głównie o to w tej diecie chodzi. Pozdrawiam wszystkie TURBO - BABKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
ile można najwiecej schudnac na turbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasen
Ja od jutra zaczynam dietę. Mam pytanko ile winogron można zjeść.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam jestem tu nowa ale mniej więcej zapoznałam się z zasadami tej diety tylko jeszcze mam parę pytań bo chciałabym zacząć dietkę. Czy można pić na tej diecie kawę, jak pić tylko samą wodę czy można też np. zieloną herbatę, co z tymi warzywami, ja mam ich mało w ciągu dnia, czy ktoś mógłby napisać to jeszcze raz bo nie wiem wielu rzeczy. pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izilatawiec
Witam Ja zrobialam diete na zawolanie po 9 dniach 1,5 kg mniej wiec rewelacji nie ma. Kiedys bylam na Dukanie ale dlugo nie wytrwalam. Teraz zastanawiam sie nad ta turbo tylko czy dam rade zjesc 6 posilkow dziennie to nie jestem pewna. Jak tam wasze wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igipigiel
Witam Jestem na diecie turbo, dokladnie na 5 dniu. Przyznam szczerze, że jest to najfajniejsza dieta! Dwa lata temu Przerobiłam ją po raz pierwszy i ubyło mi "ciasta drożdżowego" 5kg co było totalnym szokiem, tym bardziej, że dzięki 6 posiłków można najeść się do syta. Zamierzam kontynuować moje zmagania ze zbędnymi kilogramami. Jak u Was? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaturbo
Czesc wam dziewczyny. Dzis zaczełam przygodę z turbo. Dukana przerabiałam kiedyś , efekt super. Ale nerki bolały i lekarz kazał odstawic. Teraz postanowiłam na wiosne znowu cos uciac sadełka. Mam nadzieje, ze ubedzie mi choc 3 kg. Jestem silnie nakrecona na tą diete, problem jeden. Musze gotować mezowi i dzieciom. A to juz wielka pokusa bedzie. Mam nadzieje , ze jeszcze ktos tu jest , z kim bedzie mozna sie motywowac i dzielic efektami . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy dzień. Mój cel to pozbyć się 15kg. Trzymam za nas wszystkie kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×