Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość porażka na maxa
a ja nie znalazłam w życiu odwagi by aplikować w siebie hormony. Czasami już byłam zdecydowana ale w ostatniej chwili rezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
no on ma 3 miesiace po mnie urodziny więc przez ten okres ja tez o 3 lata starsza od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ja tez nigdy nie brałam,ale w tamtym roku zaszłam w ciąże ktorej nie udało się donosić i po tych przezyciach odechciało mi sie kolejnej ciąży więc poleciałam po plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugestia - no ja miałam plasterki przez 3 lata ponad a teraz odstawiliśmy bo nam się maluch zamarzył:) (muszę się uwijać zanim się dziciowstrętu w gimnazjum nabawię). Porażka...no mam taka nadzieję, najgorzej jak mnie w szkole jakaś histeria dopadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
nienia to ja wielkie kciuki trzymam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka...no, może i hormony fajne nie są...ale opakowania jednorazowe;) oboje nas odstręczają jakoś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki sugestia.... Planujemy od czerwca zacząć starania.No i o to spełniła się prawie przepowiednia mojego męża, który się śmieje, że będę ciążę na kafeterii prowadziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
My pomożemy !!! prowadzić oczywiście nie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
oj biedne dzieci, rozhisteryzowana nauczycielka to nic fajnego :P życzę owocnych staranek o dzidzię, my sobie poczekamy jeszcze.hmm to Twój facet chyba w wieku mojego?? który rocznik? fajnie że już do bycia tatusiem dojrzał, mój na razie się nie kwapi. my na "jednorazówkach" lecieliśmy i innych podręcznych t.j w aptece dostępnych bez recepty środkach. ale jak przeszliśmy na nmpr to dopiero zobaczyliśmy co tak na prawdę traciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Zobaczymy jak to będzie....ale jakby co, to dam znać:) Włączę sobie chyba mordęgę i się pogapię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jednak nmpr bym się bała zaufać.... Rocznik -85. Też mu się podejrzliwie przyglądałam, ale po oględzinach stwierdziłam, że wie co mówi, więc decyzja zapadła....Generalnie to mi się trafiło....jak ślepej kurze ziarno normalnie....nie dość, że z wawy, to taki dojrzały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ja pograłam właśnie na ps3 ... przez chwilę byłam na wojnie zanim M mi nie zabrał pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienia - w planach bobo? Powiedz kiedy zostanę internetową ciocią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten sam rocznik. my już się tak nmpr nie boimy, bo jednak może dzieci jeszcze teraz nie chce, ale wpadki już tak się nie boli. a ja na wpadkę jak na lato ;) jeden etap w naszym życiu zakończony, moje studia skończone, on kończy teraz, dziecko by nie zaszkodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casertana - jasne, tylko pamiętaj, że internetowa ciocia to bardzo poważna funkcja... Ok, uciekam na chwilkę, bo muszę laptopa zwolnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ja tez chcę być ciocią !!! Maluchy sa fajne!! Nasz miał być Pascal. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wywalczyłam w domu wifi :) dzięki temu nikt mnie już z kompa nie zgania, co było bardzo częste i jego laptopa sobie przywłaszczyłam. a teraz jak prace pisze, to bym w ogóle zapomniała, że kafe istnieje i takie fajne dziewczyny jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje dziecko ma już dwie wirtualne ciocie...to się nawet dobrze składa, bo ono same też jest, póki co, wirtualne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
My też mamy wifi ale tylko jeden laptop więc M czasem mi zabiera.Teraz jednak sie śmieje ze felietonistką jestem więc nie upomina sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka - uroczyście pasuję Cię na ciocię:) Wirtualna oczywiście:) sugestia - my chcemy Maję albo Kacperka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Kaffe naprawdę wciąga. Jeszcze jak nie piszesz w jakimś konkretnym temacie to jest ok ale tak jak teraz tutaj, to chce się pisać i pisać i klachać i klachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa koleżanko, święte słowa...Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienia, nie bój. Mam praktykę z dziećmi. Mam sześcioletniego brata i jestem chrzestną. Dyksusje o wyższości tetry nad pampersami mam za sobą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Moje samopoczucie? Hmmm gorączka mnie dopada. Ja mam chrześnice która ma 3 latka a widziałam ją ostattni raz na roczku :( wyjechali za granicę. M ma fantastycznegoo chrześniaka którego mogłyście zobaczyć w mojej galerii zdjęć na NK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu ja nie mogłam...bo nie mam konta na nk więc nie mogę tam wejść i zobaczyć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Daj maila wyśle Ci, co prawda nie chrześniaka ale siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×