Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

A nie - chłodno i wiatr wieje! Oczopląs, to wszystko przez niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *sugestia*
to i ja się zaczerniłam i trochę skróciłam nick:) będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *sugestia*
to sie czarno zrobiło hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kurde moja odpowiedz chyba nie doszla albo ktos wykasowal...=/nie mam planow na te nastepne dni chyba ze bedzie ladna pogoda to pojade na dzialke .slonecznie u mnie ale zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * sugestia *
Moze teraz? kurde ja jestem nieuważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się hahaha paskudna pogoda tu jest. Niestety. Dziś jestem u teściowej ( przyszłej ) o ile wytrzymam z tym moim chopem na obiedzie. Wątróbka jest z frytami... już czuję ten zapach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wawce słonecznie i bezwietrznie..jak narazie;-) Fajne macie plany na weekend , ja niestety ujowe..ale takie me zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee....a mnie się nie chce pracować w weekend...ale w tygodniu nie mam nic czasu, więc teraz muszę "odrobić lekcje"...Fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobisz lekcje a [potem luzik..ja niestety luzu nie mam:-) ale nic to odpoczne na tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - zdałam ;p 95% nie ma jak przekręcić nazwisko autora książki :D z Konwickiego zrobiłam Kownickiego :D Ale jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
casertana!jeszcze tak przekreconego nazwiska Konwickiego to nie slyszalam!swietne to bylo!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D Ustne mam za sobą ;p Teraz mogę brac się za całą resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uf!poszedl ten ktos kto tu smiecil...jak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
witam :) widze ,ze rozmowa kwitnie :) ja mam takie nerwa....;/ poklocilam sie z przelozonym... poszlo o sprawy zalatwiane w interesie moich kolegow po fachu ( chcialam dla nich dobrze a wyszlo jak zwykle) i dostalam opr. co za burak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco do poniedziałku wszystko ucichnie i będzie po sprawie, nie ma czym się denerwować. Zrelaksuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
wiem ale problem jest glebszy.... nie podobam sie szefostwu bo ostatnio np domagalam sie dnia wolnego za przepracowana niedziele...nastraszylam ich kodeksem...ale za to 28 oddzialow dostalo wolne :D wszyscy mi dziekowali...a teraz... uslyszalam ,ze ciagle mam o cos problem i ze maja mnie na oku. chamstwa nie zniese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dobrym rozwiązaniem będzie zmienić oddział ???? Problemy się skończą i będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dopiero wróciłam do domku i moge do komutra usiąść....Byłam w pracce, a potem u zębolożki...A teraz już weeekeeend:) Jedziemy dzisiaj do mojej siostry ciotecznej więc narobię sobie zaległości tutaj....ale za to mój instynkt macierzyński będzie miał pole do popisu, bo ona ma 2 małe córeczki:) Casertana - gartulacje:) MMC ja też chcę nad morze.....na razie mazury muszą mi wystarczyć... Sugestia - jak tam katar? Czaka laka...trzymam kciuki za pozytywny przebieg wizyty. Ja byłam m-c temu i sie teraz wkurzam, bo ciągle nie ma wyniku mojej cytologii....dzisiaj znowu dzwonię i nikt tam nie odbiera:( eloooo..,nie martw się, może nie będzie taki zły ten weekend? coco...grunt że już weekend, zapomnieć można o szefie do poniedziałku:) U nas pogoda taka sobie....niby słonecznie, ale ciepło nie jest zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienia wieczór zapowiada się ciekawie! Fanstatycznie. Ja też moze dziś nie będę jednak siedziała w domu. Kurde nosi mnie. Katar w miarę, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko wieczór, to nawet pól weekendu bo plan jest taki, że zostajemy do jutra....a potem się zobaczy, albo do ziemi obiecanej pomkniemy albo ku domowi...ja wolałabym to drugie, ale są pewne przesłanki dla których należałoby jednak jechać.....nie chce mi się, bo bym się poleniła trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja muszę się zagłębić w temat zanim w domu będzie klimat jak rozpętałam 3 wojnę światową....... Co to za dzień dzisiaj ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna sobie-kobieta
piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie co bysmy zrobili bez poczucia humoru.to zawsze potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zamiast nas spakować trochę to ja tu siedzę przed tym laptopem.... Lepiej się ruszę trochę, bo opr jak nic zarobie:P W dodatku nie chce mi się obiadu żadnego przed wyjazdem robić, więc wymyśliłam że na jakiś kebab wstąpimy czy coś.... Szczyt lenistwa normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nienia dziewczyno nie mow o jedzeniu bo glodna sie robie=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×