Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość niezobowiązująca sugestia
jakbym jeszcze odkryła inne forum to chop by mnie z domu wywalił. Na pewno:) Ale to fajnie że tak się udzielasz. Ja teraz mam jeszcze dużo czasu,ale za chwilę to się zmieni i nie wiem jak przejdę na tryb mniejszego udzielania się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie.czasem dzieki temu ze mam komputer czuje sie gorsza.moze trudno to zrozumiec ale tak jest.wiele osob mawia;,,no tak ty nie pracujesz nie masz meza dzieci masz czas calymi dniami siedziec przy kompie,,.nikt nie rozumie ze zamienilabym wszystko co mam na szczesliwa rodzine.ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niezobowiązująca sugestio ide stad,bo sie zaczyna...romka mnie znalazla...=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romka, ten topik nie dla Ciebie...jak sama nazwa wskazuje - to topik dla NORMALNYCH KOBIET. Nic Ci do tego, co aaaaaa sądzi na temat tego, z kim chce się związać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Aaaaaaaaaaa nigdzie nie idziesz a ja z Romką za chwilę porozmawiam. Już Ci mówiłam że masz takie wypowiedzi puszczać mimo uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym topiku nie wjeżdżamy na innych, ale kulturalnie ze sobą rozmawiamy...nie chcesz NORMALNIE pogadać? To fora ze dwora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja juz z ta osoba walczylam...nie chce wiecej...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa - olej ją...dziewczyny - tylko IGNOROWANIEM można przepędzić takie...hhmm...indywidua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Romka jak powiedziała moja koleżanka to nie jest temat dla Ciebie, więc pożegnaj się i znajdź inny temat który Cię zainteresuje. Poza tym aaaaaaaaa może sobie chcieć się związać z kim tylko sobie zamarzy. Czy te marzenia się spełnią pokaże życie. Więc nie wypowiadaj się i nie baw się w wszechwiedzącą. Poza tym wiele jest związków gdzie tylko jedna osoba jest niepełnosprawna. Nie wszystkie programy jak widzę oglądasz. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
romka nie potrafi lulturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
aaaaaa nie ma o co walczyć. Ta osoba nic Ci w życiu nie da i nie dała, jest po prostu anonimowym docinaczem jakich wiele. Ma swoje przekonania i może je mieć. Tak samo jak Ty swoje. Jest to nasz temat i jesteś z nami. Nam nie przeszkadza to źe jesteś niepełnosprawna. My wszystkie jesteśmy równe. Więc pokaz że jesteś ponad tym i olej takich ludzi. Rozumiemy się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie potrafi - to OLEJ JĄ! Takie osoby mają radochę, że komuś dopiekły, że ktoś się zdenerwował i wchodzi z nimi w dyskusje! Traktuj takie "osoby" jak powietrze, to precz sobie pójdą...każdy się znudzi, jak nie widzi reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Romka nie wydaje mi się aby było jak piszesz, nie znam ani jednej osoby niepełnosprawnej która z takich jak ona nic sobie nie robi. Nie opowiadaj głupot. Poza tym to nie jest temat o niepełnosprawnych więc nie masz chyba we właściwym temacie nic do dodania, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romka, kazdy ma swoje zdanie...ale TEN topik nie jest o tym, o czym piszesz...więc jak chcesz komuś "wjeżdżać" to rób to gdzie indziej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz - no comments w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze to jest sposob...nie wiem nie spotkalam jeszcze nikogo az tak podlego poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Wracając do tematu to pytam Was MMC i aaaaaaaaaa jakie macie plany na dzisiejszy dzien i weekend?? Ja dziś chyba nigdzie nie wyskoczę, bo wyglądam z tym nosem okropnie. Jutro od rana bedziemy kłaść płyty w kuchni więc też nie bardzo. Pracowicie się weekend zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, plany to mam ambitne! Popracować nad projektem związanym - jakże by inaczej - z żeglarstwem. Mamy nadzieję z M, że za jakiś czas pozwoli nam się uniezależnić finansowo od...pracodawców :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
O to rzeczywiście ambitne! Trzymamy kciuki aby plany się spełniły. Na pewno będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także, czeka mnie weekend przed kompem :-( Chyba, że znajomi gdzieś mnie wyciagna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za siebie kciuki :-) Przed nami i znajomymi ogrom pracy, a rąk do niej - zbyt mało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane..dopiero sobie zasiadłam przed kompem:-) Ciesze sie ze jestescie🌻Zaczyne sie weekend ale dla mnie pracowity bardziej niz tydzien:-(..Jutro po poludniu znikne Wam na kilka dni,ale wyjezdzamy słuzbowo..Dzisiaj słonecznie wiec mam nadzieje ze minki macie usmiechniete..Aaaaaaaa i Romka po co kłotnie? Kazda z Was ma inne podejscie do zycia i zadna z Was nie powinna oceniac drugiej..luzik dziewczynki i usmiechu zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Twoje i aaaaa plany? Może słoneczko zaświeci...pójdę sobie jeszcze nad morze...hmmm....Chyba, że ekran kompa wciągnie na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo ------> witamy w klubie czarnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
elooooooooo następna zapracowana:) Kurde gdzie wy jesteście że słonce świeci ?? tutaj wieje wiatr i dośc chłodno... słonce poszło spać około 11 i śpi do teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja jak zawsze w domku chyba ze pogoda ladna bedzie to sie pojedzie na dzialke,zeby spedzic czas na lonie natury=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? Nad morzem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no u mnie chlodno dosyc ale slonko swieci pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Śląsku pada??? No cóż, przynajmniej lato macie gorące, u nas to i łagodna zima, i łagodne - lato....Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×