Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

agniesia05@o2.pl dopiero bym opr dostała jakby się mąż zorientował, że adres tu podaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wprawę ;) trzech chrześniaków a raczej 2 chrześniaczki i jeden chrześniak. najstarsza już 14 lat prawie ma. ale widziałam ją parę razy, w USA siedzi całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
za chwilę powinno być. Napisz czy dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Poczekamy:) nie śpieszy nam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie grzebie żeby znaleźć jakieś zdjęcie swoje na którym sensownie wyszłam...bo ja mało fotogeniczna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki sugestia:) Super zdjęcia. Ja też już Ci posłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Nienia nie załączyłaś załącznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
hahaahah roztargniona jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
nienia od razu lepiej !!! Fajniutka kobieta ! i od razu mi lepiej że nie tylko ja mam zdjęcia z plastrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że jest załącznik, poza tym się długo wysyłało, więc na pewno poszło ze zdjęciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...no, tego lata już będę miała bez plastrów:P Najgorzej, że się w ciapki opaliłam wtedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Okropne są te ciapki. Nie znoszę tego a jeszcze latem tu już w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję dobrego fotografa i stylisty ;) przejrzałam fotki na laptopie, sprzed 2 lat i nic nie nadaje się do pokazania. któregoś dnia dorwę się do naszej całej bazy zdjęć może coś wynajdę a jak nie to poczekacie do ślubu jak nam profesjonalista zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Porażka nie jest na pewno tak źle jak Ci się wydaje ! Ale masz rację wiosna jest czas na zmiany :) ja też zastanawiam się co pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Lipstick Witaj :) Porażka dobranoc. Ja też za chwilę uciekam bo padnięta jestem okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
milego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja dziś urlopuje :D:D:D:D:D Zaraz wpadnie do mnie koleżanka i jedziemy po lumpkach pobiegać, a po południu idę do gina po tabletki (wdech wydech wdech wydech) oby mi je dał, bo nie dość, że miałam przerwe ok. 2 lat, to jeszcze dostałam @ i nie dam się przebadać. Oby mi dał tak na gębę :) Bo czekałam na tę wizytę 2 miesiące :D eloooo zaraz sprawdzam maila pani mundurowa a dla całej reszty wysyłam 🌻 i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście! Nienia, za parę dni masz 27 urodziny? No, to jaz 3 tygodnie mam...28 :-D A ludziska sądzą zwykle, że mam z 22 :-D A mój M? Młodszy o rok, ale i co a tego, skoro ludziska sądzą, że ma po 30! :-D Wczoraj zasnęłam przy kompie...serio! Miałam jeszcze popracować, ale trening tak mnie wykończył, że nie byłam w stanie ruszyć palcem...Ja to jestem jakaś masochistka :-P Biegam na tą siłkę kilka razy w tygodniu, a potem marudzę, że na nic nie mam czasu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaka...zazdroszę! Jak ja chciałabym mieć dziś dzień wolny... No, żeby weekend tylko był ciepły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no to ja chyba najstarsza z was...=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Witam 🌼 Jak mówimy o wieku to ja za chwilę będę miała 26, mój M jest dwa lata starszy ode mnie. Dziś w miarę dobry dzień, katar dokucza mi chyba odrobinę mniej. Zaliczyłam małą sprzeczkę z moim M, ale chyba poprawię. Okropna jestem. Lipstick o wszystkim paplamy, jak leci:) aaaaaaaa Tobie tez miłego dnia. Najstarsza musi być,zeby nam czasem do rozumu przemówić Czaka laka zakupy! Uwielbiammmm :) Ja też dziś zarejestrowałam się do ginekologa ale wizyta na 26 czerwiec. Kurde nawet się nie denerwuję. MMC Ty pracowita dziewczynko! Ja też padłam ale zdążyłam dowlec sie do łozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kochana ja mimo wieku nie naleze do najmadrzejszych...ktos kiedys zapytal poco wlaze na kafe...hm czytam tu temat o serialach ktore ogladam ale tez lubie wlaczyc sie do ciekawej dyskusji. czasewm cos komus doradzic...nie skupiam sie jednak tylko na 1 forum.dzialam na wielu...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×