Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

sylwia ja zawsze chodzilam raczej w luznych ciuchach, nie znosze jeansow czegos co mi wlasnie to dupsko opina, wiec chodze w moich wszytskich ciuchach. jedyne co, to zmieniam cycniki:) teraz juz mam E rosna masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj idzie,idzie:)słodyczy prawie nie jem,ale za to wszystko inne od paru dni chłone jak odkurzacz:)jak miałam mdłosci to zmuszałam sie czasem do zjedzenia czegokolwiek...teraz juz nie musze:) jesli chodzi o ciuchy to ja juz zaczynam sie nie miescic...kupiłam juz nawet spodnie ciazowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovika
Cześć dziewczyny, ja jestem własnie w 17/18 tydz i nie mieszczę się dawno w swoje ubrana. Przytyłam juz z 10kg (efekt jojo po odchudzaniu dał znac przy apetycie wilka na pocżatku ciąży i zero mdłości), w dodatku to juz moja 3 ciąża i wszystko rosnie w zbyt szybkim tempie ;( nie wiem jak wytrwa do pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. jak samopoczucie dziś? ja średnio, boję się że jest za pięknie żeby było dobrze. Córcia mnie dziś nastraszyła. zawsze mocno kopała jak się obudziłam, a dziś cisza. ale "zapukałam" do niej i po chwili mi odpowiedziała. po za tym dziś mój synuś obchodzi 5 urodziny i naszły mnie złe wspomnienia. urodził się w bardzo złym stanie :( w ciuchy już dość długo się nie mieszczę, a przytyłam już 6-7 kg. pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:)u mnie samopoczucie dobre-spałam dzis dluuugo i wstałam wypoczeta:)Iza-wszystkiego najlepszego dla synka:)a czemu urodził sie w złym stanie?jest wczesniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodził się w stanie niedotlenienia w 14 dniu po terminie w zielonych wodach. przez kilka godzin nie oddychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to zbieg okolicznosci,ale ja tez urodziłam sie prawie 2 tyg po terminie, wody były zielone ,nie oddychałam,lekarze dawali mi małe szanse na przezycie a mimo to jedyna pamiatka po tym jest wielka ciemnoczerwona plama na szczescie na plecach.(ponoc ciałko zaczynało mi gnic ).najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyło i twoj synek jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ja dzis tylko na chwilke bo siedze z mezusiem dzis bo ma wolne:) bylismy na spacerku i teraz odpoczywamy po obiadku:) jutro pracuje wiec bedzie mnie tu wiecej :) a poki co to milego wieczorku zycze i piszcie tu :) duuuzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie dziś też dzień leniwy :) dopiero wróciłam z działki, troche nawet posiedziałam na słońcu, mam nadzieje że nie przesadziłam :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovika
Maya nie powinnas się denerwowac, ja swojego pierwszego synka tez urodziłam 2 tyg po terminie w wodach czrno zielonych i kilka dni był na tzw oiomie dla noworodków, ale druga ciąża skończyła się dokładnie w dniu terminu, choc mały tez mial jakis wysoki czynnik. U ciebie wszytsko bedzie dobrze, a maleństwo coz jak ma bardziej ruchliwy dzien to kopie a jak leniwy to odpoczywa. Ja jeszcze nie czuję ruchów , choć raz mi się zdawało ze może to to... ale chyba nie, za to jestem tak duż a w tak szybkim tempie ze mi się dzis znajoma spytała czy bliźniaki az mi sie zrobiło po babsku przykro... dziś w ogóle u nas tak goraco, az czekam na trochę chłodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieuszki:) dzis mam troche wiecej czasu zeby z wami popisac:) wstalam sobie niedawno i musze sie zebrac po buleczki do sklepu na sniadanie ale mi sie nie chce hihi ja sie wczoraj troche wyopalalam na tym spacerku tak grzało sloneczko. pozniej bylam na basenie wiec sie troche odprezylam. moj apetyt jest duzo mniejszy niz przed ciaza, jem bo musze ale zawsze szukam co najlepsze, ah te smaczki hehe pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, u mnie dziś powtórka z rozrywki, czyli dalej opalanko, oczywiście bez szału, więc cały dzień relaks z książką. Nunusia to w zasadzie masz lepiej niż ja, cały dzień myśle tylko o jedzeniu, no i ... jem oczywiście, jedząc śniadanie już myślę co zjem na drugie śn. i tak w kółko :) mam nadzieje , że to dzidziuś tyle potrzebuje , bo wolałabym , żeby mi to później nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze wlasnie w ciazy to sie jesc chce a ja mam wlasnie odwrotnie, na nic nie mam takiego "parcia" ale Ci super ze masz taka dzialke, my tak wlasnie jak chodzimy na zalew to tam po drodze jest duzo takich dzialeczek i tylko zazdroscimy ich ludzia, moj maz jest robotny i lubi takie rozne "kombinacje" i jak widzi co mozna zrobic sobie na takich dzialkach to az go skreca ze my takiej nie mamy... i nie moze sie wyzyc hehe jakies altanki, grile, hustawki no wszystko... ja znow uwielbiam kwiatuszki i jak widze jak ludzie maja wysadzone to tez im zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:)ja tez mam dzis leniwy dzien-wysprzatałam cały dom i teraz odpoczywam:)Jovika-to nie ja urodziłam pierwsze dziecko po terminie tylko Iza_19_02. Ja jestem w ciazy dopiero po raz pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie was dziewczyny zapytac ile wynosiła przeziernosc karkowa waszych maluszków?ja miałam robiony taki pomiar w 12 tyg i przeziernosc wynosiła 1 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez po porzadkach, zaraz bede sie zbierac do doktorka i jak zwykle w tej chwili wlacza mi sie stres... wczoraj dostalam pierwszego porzadnego kopniaczka od mojego malenstwa, a dzis to juz ja caly czas czuje ale tak delikatnie, takie musniecia.. ale jestem pewna ze to to:) juz w sumie 19tc wiec ma prawo dawac o sobie znac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya powiem Ci szczerze ze ja sama niewiem:) nie pamietam, lekarz mierzyl ale w sumie malo mowil tylko tyle ze jest wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zaczełam 16 tydzien i pewnie na pierwszego kopniaczka bede musiała jeszcze poczekac:)a juz nie moge sie doczekac. Jesli chodzi o stres przed wizyta-to nie jestes sama-ja tez sie zawsze denerwuje czy z maluszkiem jest wszystko ok.ostatnia wizyte miałam 19 kwietnia,wiec dosc dawno.Teraz ide az 24 maja. A Ty nunusia to pewnie płec dzis poznasz:)daj znac po wizyce kto zamieszkuje u Ciebie w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko dokładnie obmierzył,opisal i ten opis dostałam razem z 2 zdjeciami:)nunusia,a czujesz ze to chłopak czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie doczekac nie moglam a tu prosze dostalam go wczoraj :) maya ja czuje ze bedzie to dziewczynka, upragniona dziewczynka:) (oczywiscie tatus chce syna) ale juz sam sie przekonuje do tego ze bedzie mala dziewczynka, mam nadzieje ze sie dowiem dzis kurde:) napewno dam wam znac ale pewnie pozniej bo do mojego lekarza zawsze sa wielkie kolejki i czeka sie 2-3godz mimo ze chodze prywatnie, umawianie sie na godz nie ma sensu kurde niby kazda wizyta powinna byc raczej jakims uspokojeniem to ja sie denerwuje jak glupia heh ale dobrze ze nie jestem sama maya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przeczucie na synka:)a co wolałabym,to niewiem:)tatus chciałby córeczke.Do mojego lekarza takze sa kolejki,ale tam umawia sie na godzine i zwykle jesli jest jakies opóznienie to max do godziny.Na necie bede gdzies do 22 wiec bede zagladac i czekac na Twój wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysleliscie nunusia juz nad imieniem dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem juz po... i dupa dupa dupa nie powiedzial mi, bo w 18tc nie mozna robic usg!bo w tym tygodniu rozwija sie sluch malenstwa i fale usg moglyby zaszkodzic, no akurat musialam trafic w ten tydzien,eh... zrobil mi dzis cytologie i sluchalismy bicia serduszka, wyczekalam sie znow ponad 2h jak zwykle, wkurzajace jest to, ze co chwile wchodza baby "tylko z ktg" albo "mamy karmiace" KUWA! my wszystkie jestesmy w ciazy i tez mamy dosc siedzenia tam po te dwie godziny! wyniki wszystkich badan mam super, ciesze sie bo kobitki przede mna jak szly pierw do poloznej to kazdej cos bylo, i albo dodatkowe badania, konsultacje, leki... no to chyba tle wrazen ale jestem zła! buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze słysze,zeby w 18 tyg nie mozna było zrobic usg...a moze i rzeczywiscie nie mozna skoro lekarz tak mowi.. ja jak pójde na wizyte to bede w 17tyg i 5 dniu-wiec moze tez mi nie zrobi usg-chociaz w sumie własnie na usg umawiałam sie z lekarzem 24.05...zobaczymy. Niuniusia-nie denerwuj sie bo maluszek wyczuwa Twoje emocje.Na nastepnej wizycie zobaczysz płec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez pierwsze slysze o tym, on mi mowila sam ze dlugo o tym nie wiedzial i kiedys jakas pacjentka mu o tym powiedziela mowil ze duzo czytal, dowiadywal sie i jest teraz pewny, wiem ze maluszkowi moze zaszkodzic juz jestem spokojna... mowil ze nastepna wizyta bedzie bardzo wazna bo bedziemy duzo mierzyc... połowkowe... akurat maz juz ze mna bedzie bo bedzie mial wolne, musialam podpisywac papierek ze zgadzam sie aby on byl przy badaniu, tez pierwsze slysze o takim czyms. ale ufam mu. znow zostawilam w aptece stowe, boze jakie to drogie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya07 u mojej córeczki w 13 tc nt wynosiło 2,7 mm. robiłam badania prenatalne. na amniopunkcję się nie zgodziłam. bo co ma być to będzie. tylko czasmi bardzo się boję że małej coś się stanie nanusia ja miałam w 18 tc usg i nic mi nie mówił że może to uszkodzić słuch. ale zapytam mojego gina (wizytę mam 18 maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś będę długo siedzieć bo do 24 muszę po męża na pociąg jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×