Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Ja jeszcze nie ogladałam wózków ....ale wasze sa super:)mi sie kolor zielony podoba najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam dużo większy brzuszek. ale bez bluzki to mogę Wam też na e-mail wysłać, bo ja jak tygrysek w cętki jestem :) dziewczyny idę po Kacperka, zaraz wracam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na obiad robicie? bo u mnie takie pustki w lodówce ze szok...niemam prawie nic wiec chyba zwykła zupe z makaronem zrobie bo wczorajszy krupnik poszedl błyskawicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jezeli nie pojedziemy do tesiowej to mam pycha obiadek wymyslony ziemniczki gotowane w mundurkach jak juz beda ugotowane to to obtoczyc je w boczku i na chwilke na patelni podsmazone, i do tego filecik z kurczaka smazony w platkach kukurydzianych i do panierki troche startego sera zeby miesko bylo mieksze... i surowka jakas... taki sobie wczoraj wymyslilam na basenie hehe a jak pojedziemy do tesiowej to pewnie jakis kebeb zjemy i tez bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nunusia te ziemniaki w boczku... smakowicie brzmi :) A wczoraj widzialam super szybki przepis na makaron carbonara, ale nie taki jak zawsze robilam. wygladalo pysznie tylko musze parmezan skołować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango zupa szczawiowa to za mna tak chodzi ze kuwa mac! hehe ale nie mam skad szczawiu wziasc, bo tu nie ma gdzie kupic a samej pozbierac tez nie mam jak bo miedzy blokami nie rosnie... dla mnie szczawiowa to taki smak z dziecinstwa bo mieszkalam na granicach krk w domkach bylo duzo pol i łonek i chodzilismy na szczaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-pyszne obiadki;) my musimy na zakupy pojechac w czwartek bo w lodówce mam tylko truskawki,smietane ogorki w occie i swiatło:)jakos dzis i jutro wymysle cos z niczego:) tez chyba zrobie taki filet w piatek na obiadek z ziemnieczkami i mizeria...ale mam smaka teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam szczawiowa, w ogole wole zupy niz drugie :) ale moj maz nie jada zup wiec zaniechalam gotowania, teraz sobie odbijam jak go nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je sie tak na chwilke tylko w tym boczku podsmaza zeby tluszcz sie wytopil... fajnym sposobem na ziemniaki po "inaczej" to mozna tez do garka z woda wrzucic pare zabkow czosnku i wtedy sa takie fajne czosnkowe ziemniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango ja mam to samo! ja tez zupki uwielbiam a d nie je ich wogole a nie chce mi sie zawsze gotowac dwoch obiadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkamalinka
przperaszam, że wpycham się w wasz temat ale mam pytanko do Mam. Jest duże prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże... @ dopiero mam mieć za 2 tygodnie więc musze czekać z testem itd. czy przed ten czas powinnam brać kwas foliowy na wypadek gdybym jednak byłą w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy powinno sie brac 3 mce przez zajsciem w ciaze, ja w ogole nie wiedzialam ze zaszlam i zaczelam dopiero w 2 miesiacu. Ale mozesz lykaz folik na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam i życzę fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli planujesz ciaze to tak bezpiecznie jest brak kwas foliowy 2miesiace przed poczeciem, jezeli myslisz ze jestes w ciazy to jak najbardziej bierz kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czwartek zrobimy sobie swieto i zjemy hod doga;)bede miała wolne od gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kwas foliowy brałam duzo wczesniej przed zajsciem w ciaze... a co do jedzenia to i ja i mój K jemy wszystko wiec raz robie jakas zupe a raz danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mna chodzi hod dog od znajomej z rynku:)mniam;) i przy okazji zakupow czwartkowych napewno pojdziemy na to niezdrowe jedzenie;)moj K to marudzi jak chce kebeba czy hoddoga bo boi sie ze mi zaszkodza ale ja zawsze mówie ze to synkowi sie bardziej chce niz mi i kupuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam dwa miesiace przed ciaza, u mnie zupa by nie przeszla bo D sobie nia poprostu nie poje, a on musi zjesc jak kon:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pracowałam to domowe jedzenie rzadko jadłam...przewaznie tylko w niedziele u babci lub mamy K a tak to fast fody i kanapki lub dania z torebek a teraz dzien w dzien gotuje ale czasami tesknie za takim niezdrowym hoddogiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znów. ja na to mówię parzucha ale to jest kapuśniak ze świeżej kapuchy :P zaraz wyślę fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam je wszystko nie mam zadnych zgag ani tym podobnych i nic sie nie ograniczam jak juz mi sie poprostu czegos chce...tak jak pisalysmy tu kiedys z maya-jemy wszytsko bez ograniczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaga mnie czasami meczy ale jesli chodzi o ciaze to bardzo rzadko na szczescie...to czekam iza na foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×