Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

No czasem cos z tym nickiem, że nie moge wyslac wiadomosci albo samo mi sie z automatu loguje chociaz ma zapamietac wlasnie mango... skaranie boskie. Fajne te bujaki :) Dzis mam jakis rostroj zoladka, juz trzeci raz w kiblu siedzialam chyba w sumie ze 3 godziny, i dalej mnie brzuch boli... W ogole to bylam tak masakrycznie przeziebiona przez cale swieta, ze nawet palcem nie chcialo mi sie kiwnac, na szczescie tylko kaszel zostal... Z pieluch mam jeszcze jedne takie eksperymentalne, a mianowicie ARO... Ale uprzedze Was i powiem ze sama ich nie kupilam :D dostalam w "prezencie" od ciotki z trojmiasta ( swoja droga nie miala co wyslac... ) i dzis je dopakowalam, faktycznie sa troche tandetne, takie ceratkowe z wierzchu, ale jak na razie dzis wlasnie te mu nakladam i jeszcze nic sie nie dzieje, wiec na dzien beda aro i rossmanowskie (jeszcze mam jedna paczke), a na noc i do lekarza pampersy i huggisy, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wczoraj się rozpisałam ale posta mi wcięło :P ja Sylwka spędzam w domu z dzieciakami :) wypiję z Kacprem PICCOLO i pogapię się w telewizor :) moja córcia bije rekordy wczoraj obudziła się o 6 pogadała do mnie 1,5 godziny i poszła spać wstała o 10 a dziś obudziła się dopiero po 8. jeśli chodzi o pampersy my używamy pampers active baby 3-ki ale już musimy przechodzić na 4-ki bo są przyciasne. Wypróbowaliśmy też haggisy (takie z Kubusiem Puchatkiem) i były ok, natomiast dady 3ki w ogóle w przypadku mojej małej nie pochłaniały wilgoci i za każdym razem miała wilgotną pupę jak ją przebierałam. i mocno jej się zaczerwieniła. po za tym miały jakiś dziwny zapach. może u nas w biedrze są jakieś inne. chociaż pamiętam że przy Kacprze ich używałam i były super. może teraz na jakąś felerną paczkę trafiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te huggisy to premium i mi nie pasuja wogóle-rzeczywiscie troche twarde ale dzis w nocy dwa razy musiałam całkiem przebierac malego bo je przesikal a zmieniałam pieluchy co 1.5h.masakra. nawet chcialam je kolezance oddac za darmo ale nie chciala bo sama je ma i narzeka,no nic bede co jakis czas wkladala te huggisy na zmiane z innymi.Dzis Krzys ma kupic orginalne pampersy bo sa w promocji...Musze sie pozalic ze odkad pochwalilam sie ze mam prespane noce ,to one sie skonczyly:( dzis łacznie spalam 1,40min przez cala noc.Patryk kwekal i wiercil sie...Dzis piecze mnie cala twarz,powieki pieka a głowa peka,do tego maly marudny jak nigdy,,jeszcze jedna taka noc i koniec ze mna...wszyscy mowili ze po chrzcie dziecko bedzie spokojniejsze i bedzie wiecej spalo a u mnie jest odwrotnie...najgorsze jest to ze nikt go nie moze wziasc bo jest taki pisk az sie zachodzi-tylko ja i koniec....oby to bylo przejsciowe,bo mialam takie juz fajne dziecko a tu taka zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia dzieki za linka:) my jutro pojezdzimy po sklepach i moze od reki cos kupimy...ja tam zreszta zawsze wolałam dotknac i zobaczyc:) Jesli nic nie kupimy to zamowimy ta co 'ty:)Mango a te z rossmana pieluchy to jak tam? bo je tez chce wypróbowac ...chociaz wczoraj tak myslalam ze bede uzywac dady na zmiane z pampersami...one mi najlepiej podchodza.Iza -jesli bedziesz zmieniac pieluchy na 4ki to Dominisia musi byc juz duza panienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Maya po sklepach sie nie oplaca bo zaplacisz duzo wiecej. ja tak zrobilam wyprawke to potem troche zalowalam bo na allegro wyszlo by taniej ale zawsze mozesz ogladnac, zobaczyc a potem taki sam kupic na allegro. ten bujak jest naprawde rewelacja! nasi synkowie chyba zamienili sie nockami bi u nas szis pierwsza pobudka 6:30:) akurat dominik tak do pracy szedł to mi go podał i został juz ze mna i spalismy do 10:) Maya bidulko moze to sie spowrotem zmieni bo preciez tak juz ładnie CI spał. kurde... moze to faktycznie jakis skok znow i tak reaguje, a powiedz spi juz w swoim łóżeczku czy nadal w wozku? Iza no to Twoja niunia tez superowo spi! pozazdroscic:) a byla u mnie ostatnio kuzynka z 2 latkiem i jak jej powiedzilam ze maly przesypia 6h to az jej szczena opadła bo ona nigdy tyle nie przespała do tej pory jej synek sie budzi ze dwa razy w nocy! my to mamy szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj liczyłam czas jaki Dawidek trzyma wysoko główkę i kurde wyszło 25mniut bez opuszczania! a on podpiera sie na łokciach i cała klatke ma oderwana-az sama bylam w szoku ze az tak długo i ani na sekunde ta glowka nie poszla w dol, chcialam zobaczyc z ciekawosci- podejrzewam ze jeszcze dluzej by wytrzymal ale juz go ta pozycja wkurzac chyba zaczela bo zaczał swoje krzyki wiec go wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ora :) Te pieluchy rossmanowskie wg mnie do niczego, wiecej nie kupie, zreszta nie wiem czy w ogole bym je nabyla ale przyniosla tesciowa 2 paki. Na pierwszy rzut oka sa ok, ale po zasikaniu w srodku ten wklad jak tektura, jakby tam gazety byly napchane, 10000 razy lepsze dady!!! Wiecie co moje dziecko chyba swedza dziaselka, ciagle pcha lapki do buzi i jast dosc marudny jak na swoj spokojny charakter, kupilam dzis szczoteczke do masowania dziaselek, bo gryzaki sa za duze i niewygodnie mu sie trzyma, a z przodu takie smieszne jedynki na dole przeswituja, kurcze tylko troche mi do szkoda, bo nie wiadomo kiedy zaczna sie wyzynac moize to potrwac nawet do 2 mcy.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia moj syn caly czas jeszcze w wozku niestety. jutro jak znajde w sklepie model bujaczka który mi sie spodoba to jesli nie bedzie róznicy wiecej niz 50zl to kupie odrazu,moze ten bujaczek uspokoi mojego marude. Mango m oj tez ma piastki w buzi i marudny wiec jutro zajrze bo to moze i zeby....niby jeszcze za wczesnie no ale kazde dziecko inne. Dzis juz niewiedzialam co mam robic zeby Patryk przestal plakac,dosłownie sie zachodzil...teraz spi od 20min,zobaczymy jaka dzis nocka bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-brawo dla Dawidka:)moj wogole niechcce lezec na brzuszku...głowke podnosi ale jeszcze nie tak mocno....No i wykupili nam pampersy w promocji:( moj mąż pojechal do tesco o 17ej i juz nie bylo ani paczki....no nic-czekamy na nastepna promocje.Mango jak muwisz ze te z rossmana sa nie bardzo to dam sobie spokoj z kupowaniem i tak juz mam paczke huggisów ktore sa zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny-juz mi sie chce wiosny...bede mogla wtedy juz wiekszego Patryczka wsadzic w wozek i pojechac na miasto i cos sobie wkoncu kupic:)Marza mi sie jakies nowe buty i spodnie....tej zimy to tylko rekawiczki kupiłam hehe:D No nic ide pomeczyc troche meza-dobranoc kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widzę mamy ten sam problem. jak ktoś bierze Dominikę na ręce to musi uważać bo mała gryzie :D dosłownie wgryza się w policzek ,brodę , ramię wszystko jej jedno byle by gryźć. a jak się jej nie pozwoli to tak śmiesznie krzyczy. i zaczyna robić takie słodkie oczka jak się patrzy na kogoś. boję się co będzie jak bardziej kumata. nanusia gratuluję. moja nie lubi leżeć na brzuchu i już kilka razy jej się udało przewrócić z brzuszka na plecki. ale nie wiem czy to przypadek czy ona taka zdolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast zakupilam ostatnio nawilzacz powietrza, czekam az mi przyjdzie bo mam tak sucho w pokoju ze ostatnio juz myslalam ze sie Czesio udusi... A sobie kupilam pas wibrujacy, super sprawa kiedys taki juz mialam tylko byl na baterie wiec nie chcialo mi sie dokupowac, teraz zamowilam na prad , o taki : http://allegro.pl/vibroaction-pas-wibrujacy-odchudzajacy-wymiatamy-i2007565346.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze dziś tu zajrzę :) a więc życzę Wam dziewczyny: aby każdy dzień nowego 2012 roku był lepszy, piękniejszy i wspanialszy od najlepszego dnia w starym roku :) Zdrówka kochane! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa co do wiosny to mi się też już marzy jakaś lepsza pogoda, a nie tak szaro, buro i ponuro. Chociaż dziś piękne słoneczko mam za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana za zyczenia, ja rowniez wszystkim nam zycze najlepszego w tym nowym roku, a przede wszystkim radosci z naszych ZDROWYCH maluchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Dawidek dziekuje za gratulacje:) i pozdrawia ciocie z kafe:) Maya jak nocka? mango te piastki w buzi to chyba norma bo u nas jest to samo i slinienie, a jak mu biore piastke i daje smoka to wypluwa... ale musze go pochwalic ze teraz wieczorami ładnie ciagnie 100ml herbatki z butli:) i mu mało. Maya jak tak plakal to moze go brzuszek bolal? kurde biedne te nasze maluszki placza a my jestesmy bezradne bo nawet nie wiemy co sie dzieje. wiesz co Maya ale ja nie widze problemow czemu miala bys nie jechac z malym na zakupy? ja jezdze wszedzie i mi dziecko w niczym nie przeszkadza, jedzenie w razie czego mam zawsze przy sobie, on przewaznie na spacerkach spi,dla mnie to zaden problem juz nie raz bylismy, Iza u mnie kto chce moze wziasc dziecko na rece ale nie za długo. tylko u tesciowej spokojny i oczywiscie u taty. ona go hipnotyzuje hehe. tylko ja taka głupia jestem i nie lubie nikomu go dawac. oczywiscie nie mowie o tym glosno ale nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia mam nadzieje ze to nie zabki, naprawde, uwazam ze to za szybko by bylo. Wczoraj kupilam taka szczoteczke na palec do masowania dziaselek i widze ze mu to przynosi zdecydowana ulge, takze powiem wam ze sama juz nie wiem. Nic mi sie dzis nie chce, nawet chyba na spacer nie wyjdziemy, chociaz juz sama nie wiem. jakas jestem rozbita. Rozmawialam wczoraj z mezem, chyba przyjedzie dopiero w kwietniu albo w maju, wiec chyba tu lezy moj powod zdolowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym braniem na rece to ja nie mam jakis wielkich oporow, nie znosze tylko jak szwagierka go trzyma, bo piszczy mu nad uchem, drze gebe i non stop go szczypie i szturcha, jezus co za baba, az jej musialam powiedziec pare slow, ale chyba do niej to nic nie dociera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nocka dzis lepsza troche chociaz maly budzil sie kilka razy ale jestem dzis bardziej do zycia:)od rana Patryczek sie smieje wiec moze bedzie dobrze:)i chyba go brzuszek bolal jednak-sama niewiem...Mango -tez sie skusze na ten pas:D a co:P schudłam ale zobaczyłam ze mam celulit na udach:( Nunusia ja sie boje ze maly na zakupach mi sie rozpłacze mocno i ze nic poza cycem go nie uspokoi a ja nie umiem go karmic jak jestem naubierana,no a z butelki nie chce ciagnac...wczoraj wieczorem 3 razy podchodzilismy z butla i widac bylo ze chce ciagnac a tak jakby smok byl za maly ,wiec zakupimy mu drugi dzis 3-6 miesiecy i gryzaki bo dzis od rana Patryczek ma tak jak Izy Dominisia-gryzie wszystko,nawet moje włosy dzis złapal i chcial zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango jak masz suche powietrze to kładz wilgotny recznik na grzejnik,u nas to sie sprawdza:) A co do brania na rece Patryczka to ja jakas zazdrosna jestem jak go ktos bierze:Pi wydaje mi sie ze go zle trzyma....jak to gdzies czytałam-chyba mam matkoze:) Małemu najlepiej na recach u tesciowej i u mnie,zreszta u mojego małzonka tez lubi byc,,,moja mama mieszka daleko i widzi go rzadko niestety,chociaz ona pali fajki i raz jej nie dalam malego bo tak czuc bylo ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango kochana-współczuje ci rozłaki z mężem. Podziwiam Cie ,ze sama dajesz sobie rade. A nie mozecie z Czesiem zamieszkac tam gdzie jest Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko mi samo usneło-chyba pierwszy raz:D hurrrraaa!!!! wiec ide sprzatac,,,,moj mąż poszedl konczyc grzebac przy aucie,bo jeszcze dzis na zakupki chcemy jechac. Potem tu jeszcze bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak planujemy, jeszcze chwilke zanim sie ogarniemy z kasa na zero i wtedy pomyslimy... recznik juz kladlam ale to nic nie dalo, ja sama sie meczylam a co mowic dziecko, zamowilam taki: http://allegro.pl/super-wydajny-nawilzacz-powietrza-zaba-zabka-4l-i2008343750.html fajny bo ma 4 litry, i dlugo pracuje. zobaczymy :) Apropo celulitu, tez mam na udach, jakis czas temu kupilam z perfecty taki zel wyszczulpajacy przeciw tej skorce wstretnej i smarowalam nawet te 2 razy dziennie, nie spodziewalam sie jakis efektow, ale przyznam ze te grudy wielkie sie rozbily na mniejsze, skora jakby gladsza, takze w sumie zadowolona jestem, a ten pas... hmmm... pomoze zwalczyc reszte nadprogramowego bagazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo sa mamusie:) mojej kuzynki dziecku pierwszy zab wyszedl jak mial 3msc wiec nie wiadomo... Maya tak to jest chyba matkoza tez tak sadze:P widzisz te tesciowe chyba sa jakies "hipnotaizing" wiesz co do zakupow to ja zawsze ubieram cos luznego, i zazwyczaj nakarmie porzadnie malego i wychodzimy chwilka w wozku i on spi i mam 3godz dla siebie.jak nie sprobujesz to nie zobaczysz! nam zrobil kilka niespodzianek ale zawsze w najgorszym wypadku D brał go na rece i byla cisza. ja dzis jade po kombinezon dla malego taki zimowy mam juz upatrzony taki caly jeansowy mam tylko nadzieje ze bedzie dobry na niego... kurde wiecie dziewczyny ze ja wogole nie grzeje w mieszkaniu i mam caly czas 25stopni, chodzimy po domu w bieliznie samej a maly w body i samych skarpetkach :) gratuluje zrzuconych kilogramow ja juz mam -17:) czyli -10 niz przed ciaza, i jestem z siebie dumna!czyje sie juz taka "lekka" po zimnie biore sie ostro za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że macie powody do radości - utrata kilogramów! ja tyję na potęgę 😭 postanowienie noworoczne schudnąć do 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 52 tez bym chciała wazyc ale to u mnie nie realne bo mam grube kosciska, D chce ebym jeszcze 3kg sie pozbyla ale ja chce jeszcze 13 ale niewiem czy mi sie to uda moze jak bede cwiczyc to wtedy:) niech to bedzie moje noworoczne postanowienie. małe lezy na macie i gapi sie w lusterko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez daze do 52, czyli do wagi przec ciaza, jednak czulam sie wtedy najlepiej, chociaz moja mama mowi ze wygladalam jak przecinak, to mimo wszystko wole sie czuc dobrze ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z dzieciakami na spacerze... ehhhh ale fajne powietrze. wiecie zdałam sobie sprawę że to pierwszy sylwester od 8 lat którego spędzę bez Damiana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×