Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Nunusia -Sto latek dla Dawidka z okazji ukończenia 4 miesiaca!❤️🌻:) Spóznione,ale szczere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kupiłam mm... podam mu na noc zobaczymy co to bedzie.poki co to zjadł sliwki hippa (podobno to dobre na kupke) a tam jest kleik ryzowyi spi jak suseł, zaraz go bede probowac budzic bo w nocy mi spac nie bedzie:/ zaraz wrzuce cos na galerie, dziewczyny dodawac fotki dodawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nunusia a jakie mleko kupilas? Ja kupilam najpierw bebilon pepti ale dałam tylko raz i stoi mi cała pucha,a potem lekarka mi powiedziała ze jak juz bede chciala dac mm Patrykowi to tylko NAN HA i tez mu ze 2 razy dałam i tez stoi cale:P Fajowe te zdjatka Dawidka:)taki smieszek z niego:D ja zaraz wrzuce ze 2 zdjecia ale to beda stare...nowe beda niedługo i bede systematycznie wrzucac:) Co dzis w planach? my wstalismy o 9;00,Patryk zasnal o 22:00 i była tylko jedna nocna pobudka na cyca o 3;00:) a własnie nunusia jak tam nocka u was? dałas Dawidkowi mm? Teraz male spi a za godzine kolezanka ma sie pojawic:) u nas dzis -13 wiec o wyjsciu na dwor moge pomarzyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak tam zdrówko Twoich dzieci?mam nadzieje ze juz super:) Mango ogladajac filmik z Czesiem i słuchajac głosu(pewnie Twojej mamy) doszłam do wniosku ze moja mama ma identyczny głos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaa dziewczyny-pomalowałam włosy na czekoladowy braz i powiem wam ze nawet nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya dałam mu mm ale połaczone z moin, wiekszosc mojego i w sumie efekt słaby... dzis mu podam moje ale zageszczone kleikiem, zobaczymy... ja kGerbera jakos mama najwieksze zaufanie do tej firmy, deserki tez gerbera kupuje. ale problem polega na tym ze on sie nie najada,teraz juz to wiem:/zjadl przed spaniem 40ml i w nocy tez tyle:/wiec tu jes problem bo za szybko zasypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie sie nie najada, Czesio w ciagu dnia zjada 150ml (170 mieszanki) a wieczorem i w nocy 160(180). A jak przybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przybiera na wadze super, bez zarzutów. klocek jest niezły. dlatego sie pewnie budzi co chwilke bo głodny, ale pociumka troszke i kima dalej. w dzien to jego jedzenie jest wieksze. i doscy czesto wiec najedzony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakaś tragedia mała kaszle strasznie. ale byliśmy u lekarza i podobno nic jej nie jest osłuchowo bez zmian, gardło różowe. kaszel ma podobno od kataru który spływa do gardła. Kacper dużo lepiej. ale przy takiej temperaturze o 7 rano -20 C boję się go puścić do szkoły. kupiłam dziś termometr bezdotykowy baby ono i nowy nebulizator dla Kacpra :) a jak tam zdrówko chłopaków? nunusia podobno lepiej jak się karmi nie wprowadzać mm bo dziecko przyzwyczaja się do smaku i nie chce maminego mleka. ile już ważą Wasi chłopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Nunusia to moze taka jego uroda, ze przysypia przy jedzeniu, wazne ze ladnie rośnie. Iza w ubiegly piatek jak bylismy na szczepieniu Czesio ważyl 7,310. Nie pamietam czy pisalam wczesniej, wiec jak sie powtarzam to sory :) Dość już mam tego mrozu, kurde juz poltora tygodnia w domu siedzimy, sama bym sie chcetnie przewietrzyla a co dopiero mlodzież. Czuje sie jakby ktos mnie w kiciu zamknal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no to ciekawe co sie z ta Twoja Dominisia podziało-Ty to masz zmartwien-jak nie Kacperek to malutka... ehhh bidusio Ty nasza:* wiesz co ja tam juz nie wierze w to ze sie dziecko odzwyczai mleczka bo tak samo jak wszedzie apelowali zeby nie dawac dziecku herbatki butla bo cyca nie bedzie chciec, jak widac po moim przykładzie to nie prawda, bo Dawidek i chetnir piers ciumka i z butelki mu swietnie idzie! co do Premium Care to kupiłam jeszcze paczke ale 3 tak na teraz i juz nigdy nie kupie hehe nie dosc ze smierdza te pampersy to do tego mnie nie zadowalaja. moze i sa chłonne ale ta wkładka jest tak dziwnie przymocowana i jak dziecko sika to robi sie z tego taka podpaska, he niewiem jak to napisac dokładnie zebyscie zrozumiały, nie ma to jak active baby. juz tylko przy nich zostane a jak bedzie z kaska krucho to bede jechac na dada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wazył z miesiac temu 6060kg a teraz to juz pewnie prawie 7kg:) klocek sie robi... mamy szczepienie 17.02 to zobaczymy.... Iza szkoda ze Twoje dzieciaczki tak choruja:( duzo zdrówka zyczymy!Mój na szczescie jeszcze ani razu nie chorowal.... Mango tez mam dosc tych mrozów brrr...precz z zimnem.... Nunusia-my tez tylko active baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? odkad zrobili mi cesarke mam cały czas problemy z zoładkiem-najpierw przez 2 miesiace meczyły mnie mega zaparcia a teraz biegunka pare dni ,no i od 4 dni cos mi jezdzi w zoładku...masakra;/ a przedtem zero problemów....moze to nie od cesarki,ale troche mnie to juz meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya zaparcia to ja tez mam:/ nie przyjemne... Dawidek moj dzis znow zrobił twarda kupke.. jej juz niewiem czemu ale kolor normalny. z deserkow daje mu tylko jabłuszko juz nie kombinuje i kupka znow taka... nie panikuje bo nie prey sie, nie boli go brzuszek ale kurde... dałam filmiki jak Dawidek juz obracas łyzeczka superowo:) dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to z kolei taka "jajecznice " robi jesli chodzi o kupke i to kilka razy dziennie...zastanawiam sie czy to ok ze on tak czesto robi kupke.... Nunusia jesli Dawidek sie nie prezy tzn ze moze taka kupka po deserkach normalna. Co do zaparc to juz mam prawie z nimi spokoj,ale przed ciaza nie mialam zadnych problemow a tu po ciazy musze sie tak meczyc;/ mam nadzieje ze szybko sie skoncza. Moje dziecko teraz spi:D ide do galeri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja tez nie mialam-jakos po porodzie sie zaczeło... eh mniemecza i nie chca odejsc... niewiem juz co jest przyczyna tych kupek ale narazie czekam... faktycznie moze przez urozmaicenie diety tak jest. no zobaczymy. zdecydoealam ze bede mieszac moje odciagniete mleko z kleikiem moze bedzie lepiej spał. teraz sobie slodko lula a do mnie za niedługo przyjada kolezanki, beda babskie pogaduchy heh a przyszly mi dzis zaproszenia sa boskie, biore sie za rozsyłanie heh dziewczyny wrzucac na galerie fotki i filmiki wrzucac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie po spacerze :D ufff jak dobrze :) Wiecie, ja mialam zawsze zaparcia przed ciaza, teraz tak mi sie cos tam poprzestawialo, ze chodze prawie codziennie ku mojej uciesze :D chyba ze nic nie jem no to wtedy rzadziej, ale tak to w szoku jestem , wreszcie nie chodze 2 tygodnie z jednym balastem :D:D:D Zareaz sie zabieram za carbonare, juz chyba z miesiac czasu za mna chodzi, bedzie wyzerka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie gdzie ? :D U mnie jakos leca te dni jeden za drugim nawet nie wiem kiedy Czesio tak sie rwie do siadania ze sie boje go zostawiac na bujaczku, a jak go sadzam na kolanach to siedzi tak zeby sie przypadkiem o mnie nie opierac, martwie sie ze to za wczesnie, przeciez kregoslup jest jeszcze slabiutki, a on sie wrecz drze jak mu nie chce pozwolic tak sie podnosic. No a tak poza tym to walcze z ciemieniucha, dzis przeczytalam na jakims topiku ze masc tranowa dziewczyny uzywaja no i zobaczymy czy cos pomoze. A co u Was mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) u nas już ok. Dominika już dużo lepiej, już przestała tak strasznie kaszleć. a ja szaleję w kuchni wymyślam jakieś nowe potrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem i ja:) Jakos nie mialam natchnienia do pisania:( Chce mi sie juz wiosny.... Mango ja ciemieniuche zwalczyłam olejuszka firmy SKARB MATKI ,po 3 zabiegach sladu nie ma...to kosztuje okolo 25zl ale jest skuteczne przynajmniej u nas:) Iza-ja to juz nie pamietam kiedy gotowałam:P tesciowa rzadzi w kuchni.... Nunusia i jak tam nocki u was?Ja nie chce zapeszyc ale moj syn dzis 2 noc przespal bez pobudki...tylko ze moje cyce ucierpialy bo az napuchły od nadmiaru mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszej nocy rok temu został poczety nasz kochany synek:) Dziewczyny od maja ide robic prawko:D Mój maz jezdzi słuzbowym do pracy,a nasze auto stoi i az prosi aby nim pojezdzic:Dmam rodziców 40km stad wiec bede im wozic wnuka:)mam nadzieje ze uda mi sie szybko zdac aby na zime juz miec prawko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziecko spi wymeczone przez moja mame bo była niedawno.... Niewiem czy wam pisalam ale bylam w srode u dentysty-i nie zatrul mi sie zab wiec znowu załozyła mi opatrunek i skasowała 120zl;/ rozbój w bialy dzien...czyli jeden zab bedzie mnie 300zl kosztowal jak nie lepiej... Kolezanka własnie przyjechała-to mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Maya nasze noci-coz brak słów. pobudki co 1- 1,5h nie wierze juz w poprawe.padam.hehe tez pamietam kiedy poczeło sie nasze dziecko i to dokładnie, kobiety maja pamiec do takich dat:) i powodzenia w prawku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×