Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Fajne macie te brzuszki, he,he:) A ja jakoś nie mam ochoty na fotki. Cały dzień leżę w łóżku martwiąc się tym łożyskiem. W dodatku mam całe twarde podbrzusze, pomimo łykania nospy. No nic, nie będę Wam dziś już truć:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje za komentarze, moj facet juz sie smieje ze jak dzidzia bedzie duza to bedzie jej wstyd ze mamusia calemu swiatu fifolka pokazuje :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka-- trzymaj sie kobitko, trzymaj 🌻 brzusio cudny :) falbana-- serduszko mojego Szkraba bilo ok 168/min :) to podobno wychodzi ze dziewczynka :D super brzusio, taki zgrabny :) daga-- kurcze wspolczuje... wiem ze to cholerny bol :( pojdziesz z tym do lekarza? dzisiejsza wizyta mnie bardzo uspokojila, wszystko wporzadku :D slyszalam serduszko Dzidziulka ... i ruchy! tak tak, ruchy :D slyszelismy taka szybka ciufcie i nagle jakies zaklocenia jakby fala radiowa uciekla, lekarz na to ze Wiercipietek fika koziolki :D wszystkie wrzucacie fotki - kazde Malenstwo jest rewelacyjne :) a oto i moj brzusio :) i to bylo zdj z rana zeby nie bylo ze najedzona bylam :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25f7ee1b1c5195a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71e1f832a399fca4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness gratulacje :) Brzusio śliczny :) Sylwia, a krwawisz? Nie znam się na łożysku, ale jakby było coś niepokojącego to by cie w szpitalu chyba zostawili. Odpoczywaj, nie stresuj się łykaj nospę i trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie już w kuchni zapanował jaki taki ład, teraz czeka reszta mieszkania. Jeju, czy Wam też to co robiłyście kiedyś w 20 min teraz zajmuje 2 godziny?? Ja jakaś taka nie pozbierana jestem i trochę mnie to przeraża. Oglądam sobie tak te Wasze fotki i zachwycam się to brzuszkiem to dzidziusiem (wszystkie słodkie, te na których mówicie że widać płeć to dla mnie kosmos, bo ja jak już się kiedyś tutaj zwierzałam na zdjęciach usg cieszę się jak dojrzę że dzidziuś i gdzie są rączki i nóżki, a "drobniejsze" szczegóły to już dla mnie kosmos) Pomyślałam sobie że ja mam te zdjęcia usg już trochę nieaktualne bo z 14 tyg, ale też się pochwalę:) Uwaga, chwalę się: http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zjeść gołąbka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AniaForever u mnie też wszystko idzie w żółwim tempie... Ja mam taką wielką niechęć do wszystkiego...Cały dzień bym tylko leżała. brzuch mi rośnie z dnia na dzień coraz większy a ja coraz bardziej zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever - ja myslalam dokladnie o tym samym, zeby wkleic zdjecia dzidziusia z 12 tyg ale małzonek zabral sobie do pracy ;) A tutaj moj brzusio. Zdjecia swieze jak buleczki, zrobione 5 minut temu. Rano mam zawsze mniejszy .I dowod na to, ze jak mi nie urosna piersi to nie bede miala czym karmic :O : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fdafd7511ff8cb1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/040d5f1fff2ee73d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole dziewczyny, to ja nigdy nie mialam badanego tetna płodu..Hmm dziwne, az sie zaniepokoilam. Bede-mama- fajnego masz meza :) Moj zawsze ze mna chodzi na badania ( a chodzilam panstwowo, wiec mnostwo kobietek w przychodni ) i zawsze siada najdalej jak tylko sie da :D Wstydzi sie troszke a z drugiej strony upiera zawsze, zeby isc ... i bardzo pragnie miec coreczke ;) Fasola - ostatnio stracilam apetyt. Tzn jem i to sporo, ale na nic nie mam ochoty.Zero zachcianek :) Santica - fajnie, ze juz znasz plec. Musze sie przyznac, ze ja nic nie widze na zdjeciach USG. Nie tylko na Twoich , ale ogolnie. Nie mam chyba wyobrazni ;) Witaniu - ja takie slabsze dni mam czesto. Ostatnio zauwazylam, ze strasznie zle na mnie dziala kawa. Chodze po niej rozdrazniona i szukam klotni. A tak sie cieszylam, kiedy w pierwszych 3 miesiach zbieralo mnie na wymioty po kawie. A teraz glupia znowu pije.. Piekne macie brzusie. Ja do swojego nie umiem sie przyzwyczaic, po za tym wygladam troche niezgrabnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-- piersiami sie nie przejmuj :) moja znajoma opowiadala ze miala tyle mleka, ze musiala brac tabletki na zatrzymanie, karmila do 2 rż dziecka. A swoje piersi okreslila "pięty od bociana" :D:D faktycznie byla strasznie plaska ale pokarmu to miala ze hoo hoo, wiec nie martw sie :) brzusio taki malutki masz :) kurcze wszystkie takie zgrabne brzuszki a ja mam taki rozlazły.. ja z pokarmem chyba problemu nie bede miec, piersi mi urosly o 2 rozmiary :) a i juz pare kropelek wydalam z siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie trujesz. Mam nadzieję, że tylko dzisiaj masz gorszy dzień. sabiness cieszę się, ze wszystko oki. To chyba nas najbardziej uspokaja:) A tak swoją drogą to na każdych badaniach słyszycie serduszko skarba małego? Brzusio piękny:) ania mi też się nic nie chce, kurcze muszę się wziąć w tym tygodniu bo w weekend przyjadą teście:( Aniu nie mogę otworzyć zdjęcia malusza... Witania zapraszam na gołąbki:) ania25 brzusio fajniutki - jak każdej z nas:) ja chciałam wkleić zdjęcie fasolki ale jakieś takie niewyraźne więc musicie poczekać do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej słuchajcie umiecie spac jeszcze na brzuchu bo ja tak tzn mam noge troche hmm nie noge tylko kolano podciagniete pod siebie i spi mi sie idealnie własnie siedze na kibelku :p zaraz ide myc glowe i chyba spac bo cos mnie na spanie juz bierze musze odespac wesele siostry :d brzuszki sliczne 🌻 mniam gołąbki tez bym zjadła ;-) ja jutro u tesciowej na obiedzie ciekawe co ukula a pojutrze u mamy ale bym teraz rosolek zjadła z marchewka serduszkami dobranoc kobietki i brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witania, USG 4D, chcialam tylko wiedziec jak to wyglada (dzieki sabiness za wyjasnienie, u nas chyba takich USG nie robia, musze popytac) i czym rozni sie od zwyklego badania, mnie NFZ nie dotyczy, mieszkam za granica i na jakiekolwiek inne badanie oprocz mojego jednego USG musze tu robic prywatnie, oczywsicie jak chce, bo jak nie to twierdza ze nie trzeba ja tez nic jeszcze nie mam, nawet moja mama sie zdzwila, ze nic jeszcze nie kupuje, za tydzien jedziemy na USG to moze przy okazji pobuszuje po sklepach :-) Wiatniu, kochanie a ruchy dzidziusia mozesz poczuc nawet w 22gim tygodniu po raz pierwszy, nie martw sie :-) a moze sie rusza, a ty nie wiesz, ze to to kazda laseczka tyje inaczej, no coz - masz racje, mi sie tylko ciezko pogodzic, od liceum czlowiek sie odchudzal, wiec teraz ciezko sie pogodzic z ta waga wciaz rosnaca, ale dzieki a wsparcie hmm, ja tez dzis zaczelam 19ty tydzien, a mam termin na 31go stycznia, czy w Polsce liczy sie tygodnie inaczej? ciekawe Ania25, ja tez sie boje blizniakow, szczegolnie ze tak tyje szybko i moj maz lubi mnie straszyc, ze pewnie tam dwa bobasy graja w pilke SanticiaKondradek, si mam USG 14go jak wy kochane, o 11:30 rano,ale mojego czasu, miedzy Kanada a Polska jest 9h roznicy, wiec u was bedzie juz wieczor :-) no ja szczupla bylam dawno na studiach, ale babki u mnie w rodzinie to prawdziwe matki polki, kazda dzielnie tyla przy kazdej ciazy, niektorym niestety kochane kilogramy zostaly na dluzej, ale coz Daga nie przesadzaj z ta waga, wklejam stopke co by cie pocieszyc, fakt tez, ze przytylam przed ciaza troche, nie wiem po co ;) ok, zachecilyscie mnie, ide robic zdjecie :) Wiek 29 lata Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, a Kanadzie nie mowi sie jaka plec :( Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki :) Ja już po śniadanku, tosty z szyneczką i pomidorkiem jadłam. Spało się dobrze, słoneczko ładnie świeci, mam nadzieję, że będziemy wszystkie mieć dobry dzień :) Grysia, niby +10 a brzusio wcale nie taki duży. Śliczniutki jest :) Z tymi tygodniami, może u Ciebie liczą od owulacji tygodnie. U nas lekarze liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czyli jakieś 2 tygodnie więcej :) Pewnie teraz słodko śpisz, bo noc jest u ciebie :D Agus to ja wpadam na gołąbki :) Moncia to mamy do snu taką samą pozycję :) Fasola, Ty nazywasz dzidziusia fasolką, bo rzeczywiście w pierwszych tygodniach zarodek przypomina fasolkę, a teraz to już zupełnie inaczej wygląda :) Z fasolki zrobił się człowieczek :) Pozdrawiam wszystkie i piszcie jak dziś dzionek się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu- masz piekne, kobiece kształty :) Ja wygladam jak lekko opozniona w rozwoju..fizycznym ;) Dzis juz jestem po oddaniu moczu i krwi do badan. Nie moge sie doczekac wizyty w piatek.Mam nadzieje, ze maluszek zdrowy i ma sie dobrze. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania25 poprostu jesteś drobniutka, brzusio masz śliczny, a piersi jeszcze mogą się powiększyć ;) Każda jest niezadowolona z czegoś. Ja np chciałabym mieć mniejszy biust, bo już kupuję 75D i ledwo się w nim mieszczę, a biust cały czas większy i większy się robi, a mnie to nie cieszy wcale.... Jak widzisz każda ma jakieś ale... A mnie się Twoja sylwetka podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Witaniu, oddaj troche biustu :P Teraz juz sie mniej tym przejmuje, ale za młodych lat ;) okropnie wstydzilam sie swojej wrodzonej płaskości. Wiecie, w zeszłym roku poronilam w 7 tygodniu ciązy - ale do tego czasu piersi ursoły mi o rozmiar. Dziwne, ze tym razem ani nie drgnęły.Kazda ciąża inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) Grysia słodki masz ten brzuchol:) Witania co do mojej fasoli to chyba póki nie będziemy znać płci to tą fasolą zostanie:) A co do samego okreslenia to mojemu mężowi się spodobało ale pod kątem wielkości naszego skarba i kiedyś też mu zwróciłam uwagę, że już nie możemy mówić fasola, ale on stwierdził że fasola jest jeszcze szparagowa, a później bułgar więc jak same widzicie ze spokojem mogę tak jeszcze mówić. Do bułgara jeszcze daleko:) Buziaki dla wszyskich mamusiek, ja idę sobie zrobić kawkę. Dzisiaj musze troszkę popracować:) - mówię tak od tygodnii:) a później zaglądam non stop do Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola uśmiałam się :D Faktycznie są różne fasolki :D Tak się przyzwyczaicie to w końcu tak dacie na imię dziecku ;) Ania chętnie oddam trochę biustu, pewnie Ci się jeszcze powiększy w tej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Marwo po co umieszczasz zdjęcia płodu na naszej klasie ? Nie uważasz, ze to zbyt intymne zdjęcie, żeby je pokazywać na takim portalu ? To trochę żenujące. Piszę jako pomarańcza, żebyście mogły po mnie pojechać jaka to ja jestem niedobra i się wtrącam. Widzę, że tu się zrobił klub wzajemnej adoracji i żadna ni waży się napisać złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to sprawa Marwo jakie zdjecia wkleja na swoim profilu a twoja sprawa czy je ogladasz czy nie .Wolność Tomku..;) Marwo tylko sie nie daj sprowokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klub wzajemnej adoracji" :D dobre... Jak dla mnie jest miło w takim klubie :) Jeśli chodzi o naszą klasę każdy inaczej podchodzi... Ja np żadnych zdjęć nie mam tam, ale znajomi potrafią dodawać co 2 dni nowe pokazując całe swoje życie całemu światu. Hmmm niektórzy mają chęć uzewnętrznienia się, piszą blogi inni są maksymalnie anonimowi... To chyba zależy od charakteru. Myślę, że śmiało mogłaś swoje zdanie wyrazić pod własnym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola-- ja dopiero teraz slyszalam pierwszy raz bicie serduszka.. wczesniej lekarz mi tylko pokazywal wydruk pracy serduszka ale nie slyszalam go, wierz mi to bylo cudowne :) niech kazdy sobie wkleja zdjecia jakie sie chce, jesli kobieta czeka i pragnie dziecka to ma ochote sie wszystkim pochwalic, ze wlasnie zostala mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge dopisac, ze nie jestem wielka fanka naszej klasy. Moze dlatego, ze liczba moich znajomych ogranicza sie do 40, 50 osob - bo kontaktowalam sie tylko z osobami, z ktorymi rzeczywiscie chodzilam do jakis klas. Sama mam 3 zdjecia > niektorzy sadza, ze nie mam sie czym pochwalic. Za to moja wlasnie kolezanka z liceum, w zeszlym toku urodzila coreczke- piekna mała dziewczynke.I codziennie wkleje jej nowe fotografie. Uwazam, ze to przesada ale mysle, ze to jej sprawa. Nie wiem przeciez jak sama bede sie zachowywac po urodzeniu mojej fasolki. Moze tez oszaleje na jej punkcie i bede chciala, zeby cieszyl sie ze mna caly swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness w takim razie wiem o co poprosze mojego gina na kolejnej wizycie:) witania jak nic na drugie będzie miała fasola:) lub fasolek:) czemu mam wrażenie, że osoba "to zależy" to ta sama co ostatnio tylko pod innym pseudonimem? Myślę, że ktoś tu ma problemy ze sobą:) ale to oczywiście tylko moje zdanie. Miłego dnia Ci zyczę może coś to da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu25 właśnie te szalone mamusie, które na naszej klasie mają 200 zdjęć swojego dziecka co 2 dni nowe bo po 5 zdjęć z serii : Antoś w kąpieli, Antoś w łóżeczku, Antoś w wózku, Antoś w leżaczku itd... Mam nadzieję, że ja tak nie oszaleję, już mówiłam swojemu mężowi, że jak zgłupieję na punkcie dziecka i będę chciała wklejać więcej niż jedno zdjęcie na miesiąc ma mi zabrać kompuer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×