Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej z popoludnia:) Zaczne najpierw od pytania od dwoch dni budze sie ok 6.30 z bolem po lewej stronie pepka,przechodzi gdy zrobie siusiu... Co to moze byc??? Martwie sie,a dopiero we wtorek zapytam lekarza... Czy to moze byc cos powaznego? Majoweczko to widze ze dzis znowu czwartek ;) Marwo, Agus_inv – tak was czytam z ta waga 200, 300 gram a mój 2 tygodnie temu miał 450!!! A we wtorek jak mam 3d to jestem pewna ze ponad 500 będzie… To zle??? Kurcze jak na nasz wzrost : Ja teraz 175 przy urodzeniu 58, a Radek 190 jak się urodzil 60cm…. Agatokles – uuuu… się stara twój facet nieziemsko :) Masz racje , jesteśmy dwiema polowkami jablka i musimy się uzupełniać by razem dojrzewac :) Styczniowa Malwo – hehhe, się smieje, przepraszam, ale jak napisałaś ze tamta Ci powiedziala ze doczepione wloski mialas, ja wlasnie kupilam sobie taka kitke sztuczna i jest taka fajna, jak u konia, tyle ze prosta i wszystkim się podoba :P mimo ze siega prawie pasa to mój mi mowi żebym takie sobie mogla zapuścić na co ja ze chyba oszalal bym targala za soba tyle zbędnych gramow :P A co do Twego wesela i siostry, wiesz jest taka prawda, ze dokucza się temu komu się zazdrości, wiec pewnie wyglądałaś tak pieknie ze jakos chciala to podkopac, ale na pewno się jej to nie udalo!!! ;) A jeśli chodzi o piersi z 75B do 80D :) Będę-mama powiedz ze masz wizyte lekarska masz prawo tak po prostu wtedy wyrwac się z pracy a czas liczy ci się do godzin pracujących ;) widze ze tak jak ja mialas wczoraj zakupowy dzionek:P Ja się tylko śmiałam kiedy w dżinsy takie zwykle rozmiaru 42 weszlam i żadne inne mi nie pasowaly… Bojku to o 3 rozmiary wieksze niż normalnie nosilam!!! Monique – gratulacje z kolejnego tygodnia, stopke zmieniaj a nie ty dalej w 21 :P Co do romantycznosci i seksu - moj codzien wysyla mi SMSy jak jest w pracy jaki on szczesliwy i jak bardzo mnie kocha :P Czasem jakies wierszyki wymysla :) Wariat :) A co do seksu to chyba przezywamy drugi renesans bo w pierwszym trymestrze uciekalam przed jego hmm...bezimiennym czlonkiem rodziny :P A teraz... co 2-3 dni seks musi byc lub jakas inna pieszczotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz też ciągle powtarzał,że damy radę i że niedobrze mu od mojego -nie damy rady.Tylko że ja przewidująca jestem,a on czasem żyje marzeniami.No i okazało się JUŻ że to ja miałam rację.Przecież potrafię obliczyć co miesięczne wydatki,a przeważnie wyskakują jeszcze wydatki nieplanowane,np.jak kogoś ząb rozboli,albo córcia infekcje złapie.Ja w tym miesiącu np.złapałam grzybka(typowe w ciąży)i już dodatkowe koszta na lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo jak na 17ty tydzien to ty masz naprawde sliczny i pokazny brzuszek :) Jestes taka szczuplutka :) Ten brzuszek pod bluzka to pewnie jakbys pileczke wsadzila sobie :) Ah,wiecie ze jak postawie sobie laptopa na uda i siedze oparta o lozko, w takiej pollezacej pozycji to maly reaguje na cieplo z niego plynace?? Kopie jak tylko dol laptopa zetknie sie z brzuszkiem :P Smieszne :) Ale serio,odpiszcie prosze na moje pytanie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale Wy tu macie duze piersi hehe :D Ja tez chce takie nooo ;P Zawsze mialam kompleksy skupione na tej czesci ciala ;P A jak zaczely troszke rosnac to sie cieszylam jak szalona a teraz znow przestaly :( i jaka tu sprawiedliwosc ;P nie mogly juz tak ciagle rosnac ? ;P ;) Santicia mi sie wydaje ze to moze tak promieniowac od pecherza czy cos w tym stylu.. ja mam cos podobnego jak mam po nocy caaaly pecherz przepelniony (bo nie budze sie na nocne siusiu).. nie martw sie na pewno to nic groznego :) A jesli chodzi o doczepiane - to ja sobie nie musze doczepiac, mam dluugie az do pasa ;] Faktycznie.. w nocy nie wygodnie jest - trzeba sobie w warkocz zaplatac bo inaczej sa wszedzie ;) Ale znacznie ich sie kondycja poprawila odkad jestem w ciazy :) Malwa, jak mam ten lek na te bakterie w moczu i jest napisane ze to tez na zmiany grzybiczne - na recepte jest - i kosztowal mnie 1,07 zl jak mi kobieta powiedziala ile chce za niego to az sie usmiechnelam.. bo faktycznie zwykle lekarstwa dla kobiet w ciazy sa drogie z mojego doswiadczenia ;) Ale milo mnie zaskoczyla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santica- nie wydaje mi sie zebys mosiala sie martwic ja tez sie budze czasami z bolem i ide siusiu i wtedy przechodzi mysle ze moze dzidzi tak jakos na pecherzu lezy czy cos nie zamartwiaj sie na zapas my mamy nei regulowany czas pracy takze moge przyjsc i skonczyc kiedy chce- a wizyty u lekarza sa na wlasna reke znaczy ze nie moge od godzin pracy odliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia - czy ja wiem czy taka szczuplutka, moze na tym zdjeciu tak wyszlo.. hehe ;) Mam 178 cm i aktualnie waze juz (ide zobaczyc ile ;P) 63,1.. - kurcze.. a w piatek wazylam 62,5..szybko to jakos leci ;P A brzuszek to faktycznie ostatnio tak wywalilo hehe ;) Mis sie smieje ze z dnia na dzien to mu moj brzusio w oczach rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym cieplem to fajna zabawa dla dzidzi ;) Kolezanka jak miala zimna dlon i jak swojemu przylozyla do brzuszka akurat w tym miejscu gdzie sie znajdowal to od razu sie przekrecal zeby tego chlodu nie czuc ;) Jej, jak ja bym chciala juz czuc to co Wy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo - wiesz cio, zazdroszcze wloskow, ja jeszcze niedawno mialam boba z podgolonym tylem :P Wiec jak mi odrastaly to z przodu mialam dluzsze a z tylu krotsze i musialam wyrownac... teraz jakos w lipcu mialam do ramion obecnie jakies 3-4 cm za obojczykami sa i zapuszczam na wlasne wesele,ktore juz za dwa lata :) We wrzesniu :) Dziekuje za odp z tymi bolami bo mnie to juz denerwowalo :P 🌼 Styczniowa Malwo - acha... nie pomyslalam ze tak pracujesz, ale podziekowal za odpowiedz :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może faktycznie szwagierka mi zazdrościła,bo sama chciała wziąć ślub,ale ten jej się ociąga i wygląda na to że będzie panną z trójką dzieci.Poza tym jej teściowa oglądała płytę i powiedziała że mój mąż ma bardzo ładną żonę i że taka szczupła mimo 4 miesiąca ciąży.Od tego czasu zaczęła mi dokuczać.Potrafiła nawet macać bluzkę którą na sobie miałam i pytała skąd ją mam,widziałam kątem oka,jak ogląda mnie sobie od stóp do głów. Ale najśmieszniejsze było to,jak dowiedziała się że jestem w ciąży,ja wtedy nie przytyłam jeszcze ani grama,tym bardziej że nic nie mogłam jesc,a ona skomentowała,że już mi dupa urosła tak nawet myślałam,że ona musiała mi już dużo wcześniej zazdrościć,tylko wreszcie nadarzyła się okazja,żeby mi łatkę przypiąć,bo wcześniej nie było możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo - nie azdrosc piersi - rozmiar B to jednak najlepszy rozmiar, tu z D jest tak ciezko ze ja piernicze... :( I Mecze sie bo nie mam jak z nimi spac, dzis jak sie na misiu polozylam, bo go z rana do pracy obudzilam to sie smial, bo tak cycka spod siebie odrzucilam na zewnatrz jakbym jakies jablko wielkie wytoczyla spod siebie :) Doprawde komiczne.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa - Takze juz wiesz co robic z nia ;) nie przejmowac sie, olac to co gada i smiac sie jej prosto w twarz ;] niech w koncu przestanie sie madrowac i niech spojrzy na siebie zazdrosnica ;P :) Santicia no to na wesele pewnie bedziesz juz miala takie jak ja albo i dluzsze jesli chcesz ;) Z dlugimi wlosami mozna zawsze pokombinowac i cos fajnego wymyslec, ale z drugiej strony to tylko od okazji sa takie dobre bo na codzien to czasami ciezko jak sie cos nie uklada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia to mnie rozbawilas teraz hehe :D Ale zawsze tak jest ;) jak ktos ma cos mniejszego to zazdrosci temu co ma wieksze ;) i na odwrot :) Nigdy nikogo nic do konca nie zadowoli hehe :)) Nawet u panow taka zazdrosc jest, tylko ze malo ktory sie przyznaje i mowi ze tylko "baba" cos wiecznie nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Marwo, MAlwo sie czlowiek sam nie lapie jak kreci wasze nicki :P Marwo (chyba) 63 kg? Haha moja waga wczoraj przekroczyla 70 kg!!! Fakt ze wieczorem po obiadku ale tyle kg to mi sie w zyciu nie przytrafilo!!! A dokaldnie 71... Jak ja to zrzuce to bedzie dobrze!!! A ja sie potrafie zawziac na siebie... Oby i za 4 miesiace mi sie to tez udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo przy takim wzroscie to slicznie mosisz wygladac ja tez mam 178cm ale 10kg wiecej niestety do slubu schudlam na 64kg i czulam sie super sexi, potem jakos samo przybyl do 68-69 no a teraz mam 73-74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przestancie mi wszystko w uda idzie.. u gory zanim zaszlam w ciaze to rozmiar 36 byl na mnie czasami za duzy i strasznie mnie to irytowalo.. bo za to dol byl w rozmiarze 38... nie odznacza to sie zbyt bardzo.. ale strasznie wstydze sie na plazy pokazac w stroju.. bo mam manie na swoje uda i piersi.. uda za duze a piersi za male ;P Mis mowi ze jest wszystko super, ale wiadomo jak to Mis, przeciez nie powie ze mam wielkie uda ;P A teraz to mi w sumie wszystko jedno czy przytje bardziej w tych udach czy nie - wazne zeby dzidzius mial wszystkie potrzebne skladniki do zdrowego zycia :) Po porodzie bede sie martwila co dalej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej dziewczyny :D Wszystkim zycze milego i spokojnego popoludnia ;) No chyba ze ze swoimi Miskami troszke "poprzytulacie" sie - w takim wypadku nie spokojnego a szalonego ;) Ja ide sie ze swoim zegnac, pewnie zajrze do Was wieczorkiem :) a tymczasem buzka mumulki i dzidziulki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,napiszcie mi czy długie siedzenie przed kompem szkodzi dzidzi,bo dlaczego jest przepis,że kobieta w ciąży może pracować przed komputerem max.4 godz.dziennie?Komputer emituje jakieś szkodliwe fale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego męża takie gadanie nie trafia,że ja się martwię o przyszłość,on wtedy odpowiada,że nie mam się martwić,że wszystko będzie dobrze,brakuje mu realizmu.On się boi,że zmieni pracę,a potem będzie żałował,a do tej już nie wróci.Podpowiedziałm mu więc,że ma na początek iść zapytać o warunki do tamtej pracy,a wtedy podjąć decyzję,nie musi od razu rzucać tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski Was to jak przez moment nie czytam to póżniej nie mogę nadrobic:) jesteście boskie - w takich momentach czekam na dage i widzę tego jej wielkiego posta, w którym odpisuje kazdemu:) do teraz nie wiem jak ona to robi:) grysia będziesz miała dzisiaj co czytać jak wstaniesz:) santica mi też sie wydaje, że nie pwoinnaś sie tymi bólami przejmować. Co do włosków to ja właśnie zawsze zapuszczałam i jak urosły trochę więcej niż za ramiona to mnie denerwowały i ścinalam:) jakoś w postanowieniu zapuszczania ngdy nie wytrwałam. A z piersiami to najbardziej podoba mi się moj mąż - bo niby tamte mniejsze mu się podobałe, ale jak widzi te teraz to nie może się napatrzeć - faceci:) Malwa ale masz tą szwagierke - prawdziwa....nie będę brzydko pisała:) Marwo to życzę słodkiego pożegnania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie mam kiedy pisac, ani nawet zajrzec taki mam kocioł w pracy. Niby fajnie i szybko mija czas i nie czuje się zmeczona, ale tak dwa dni wolne do kupy by sie przydały, a tak dopiero bede miała w 1 weekend pażdźiernika:(. Dzisiaj byłam na 2 usg genetycznym, bo mimo że amniopunkcja wyszła ok, to cały czas dzidziuś miał niedomykalnośc zastawki trójdzielnej serduszka. A tu dziś na usg okazało się ,że wada się cofnęła, zastawka jest domknięta. Hura!!! dzidziuś jest zdrowiutki!! pan dr zrobił mi zdjęcie jak trzyma kciuka w buzi:) i zbliżenie siusiaka,żeby nie było wątpliwości ,że synek:). Wogóle w czasie usg dzidziuś chwytał się ciągle za tego siusiaka i pan dr powiedział,że zachowuje się nie przyzwoicie przy rodzicach:). Waży 339g i ma 153,4mm. Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Jakubka to rewelacyjna wiadomość:) poprostu cudnie. A synuś konkretnie widzę;) przynajmniej bedzie doświaczony, jak juz w brzuchu u mamy zauwazył, że coś takiego istnieje...super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wagę też ma konkretną. Fajnie, że mozesz byc w końcu spokojna o swoje maleństwo:) Monique Ty tez na pewno podzielisz się z nami taką cudowną wiadomością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama, a wiesz, ze cos tych zakupach jest, moj maz tez mnie pyta, a na ile ci to wystarczy? jakbym wiedziala, teraz juz staram sie kupowac rozciagliwe, tak na zas, bo brzuszek z dnia na dzien wiekszy, a co kupilas? pochwal sie zycze ci dzis rownie dobrego humoru :-) to jak myslisz Witania? wychowamy tych chlopow, co?? ;-) mysle, ze dzidzie pomoga, moj tez zlagodnial, haha Marwo, ja tez nie moglam spac po nocnym wstawaniu, brzuszek cos mi ciezko ulozyc, mam swoja poduche na cale cialo (moja sie nazywa body pillow i jest podobna do tej twojej bede-mama, no i miejsca nam sie przez nia tez mniej zrobilo w lozku ;-) ), ale to i tak ciezko czasem znalezc sobie pozycje, ehh Co do kolorow spioszek, to zdarzylo mi sie poprostu kupic niebieskie, teraz juz bardziej bede uwazac, widzialam na skypie kilka rzeczy od tesciowej, ktora zdecydowanie lepiej sie przygotowala, wszystko w kolorach bezu, zoltego i zielonego, cuda, juz sie nie moge doczekac az je przywiezie, a potem bede czekac na malenstwo, zeby je wystroic :-) hej Majoweczka, ja mam to samo, bezdech czasem i serducho bije jak oszalale, a meczenie sie to juz mam jakis czas, ale i tak wole 2gi trymestr od pierwszego, wtedy to umieralam i bylam zla na caly swiat, ze czemu mi nikt nie powiedzial, ze to takie pieklo bedzie, o was wiedzialam od poczatku (kolezanka mi link podala), ale serio nie mialam wtedy ochoty na zwierzenia, w sumie na nic nie mialam ochoty gratuluje 22 tygodnia, no tak czwartek :-) ach kojarze to "Przeczucie" teraz, czy to nie z Sandra Bullock bylo? ojej, ja sie teraz na takie filmy nie nadaje, jestem raczej na poziomie bajek disnaya albo glupawych komedii styczniowaMalwo, no ja nie mam tu za wiele znajomych tez i w pracy zajeta jestem, wiec w sumie ciesze sie nawet ze nikt nie wpada, choc zdarza sie ze drzwi sie nie zamykaja, ale to raczej nasi goscie przychodza pogadac, no i wlasnie jak to pisze to kolezanka zadzwonila, czy bym z jej cora nie posiedziala, masakra z 2latkiem, ah ty sie nie daj dolowac kochana, mnie to najbardziej moja wlasna matka dobija czasem, ostatnio mi mowi, ze lozeczko i wozek powinnismy kupowac dopiero jak sie dzidzia urodzi, ona w ogole nie rozumie, ze jak ja teraz nie kupie przy okazji odbierania tesciow z lotniska, to nie wiem kiedy pozniej sie do duzego miasta wybiore, bo to czas i pieniadze ida zawsze z taka podroza 2 dniowa, ale ja sie nie daje, mowie jej zeby mi tu z przesadami nie wyjezdzala, bo mnie na nie nie stac, krotko trzeba i juz Albo wiesz co mam pomysl, ty sie jej zapytaj poprostu czemu ci tak dokucza skoro tez jest w ciazy i do tego gorzej jeszcze wyglada od ciebie, nie ma to jak szczeroscia po oczach, ja juz tak sie pozbylam kilku falszywych "psiapsiolek" A co do piersi kochana, to ja mam balony z sutami wielkimi i ciemnymi, normalnie masakra, powiekszyly mi sie juz chyba 2krotnie, nie powiem ci jednak jaki mam teraz rozmiar, bo nosze sportowe staniki, takie bezszwowe i bez zapiec, innych nie znioslabym no i mam spokoj od poczatku ciazy z kupowaniem nowych, powiem ci tylko, ze ja zawsze mialam rozmiar 75B Monique, 23 ladna liczba, gonimy cie kochana :-) Marwo, wytrzymasz, masz nas :-) 4 dni zleca szybko Santicia, ty sie nie martw ze dzidzia rosnie, jestes w 22gim tygodniu, tylko sie cieszyc, ze babel zdrowo sie rozwija, z was tez byly duze dzieci, wiec nie spodziewajcie sie malego maluszka, a co do bolu kolo pepka to ja tez tak czasem mam, ale skoro szybko przechodzi to sie nie martwie na zapas, dzidzka mi tam pewnie moje narzady wewnetrzne rozstawia po katach, to cos czasem musi zakuc, ja tak to sobie tlumacze I dziewczeta prosze mnie tu z waga nie rosmieszac, bo ja juz zaliczylam osemke na przodzie, normalnie koszmar, najpierw przytylam po przylocie do Kanady 5 kg, teraz w ciazy juz ponad 10, i tak z 60cio kilku kilowiej laski zrobil sie ze mnie potwor, wzrostu mam 170, wiec jeszcze mniej niz wy Marwo, masz racje, ja tez sie staram nie przejmowac, ale jak juz wydamy na swiat nasze skarby to koniecznie trzeba sie bedzie wziasc za siebie Fasola, no ja was juz 2h nadrabiam, jak juz zobaczylam ze 2 nowe strony przybyly to wiedzialam, ze posiedze dzis dluzej przed kompem :-) mamoJakubka - taka super wiadomosc!! a wiec juz nie masz sie co martwic, gratuluje!! i ze nie przyzwoicie sie zachowuje, haha, swietne!! uff, mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam, sciskam laseczki i ide sie ubrac chociaz, bo juz prawie 10ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie...Juz wrocilismy od rodzicow mojego...moj sie pozegnal :(nie wiadomo kiedy bedzie w PL nastepnym razem:/..Ja lece w sobote i wracam za 10 dni a potem pkanowany wyjazd juz okolo 10 listopada i dlugo nie wroce...hmy...mam nadzieje ze wszystko pojdzie wg.planu..Mamo Jakubka-😘 super widomosci :) Grysiu-widze ze nie jestem sama z objawami...A gdzie reszta" starych"dziewczyn ? Co u Witani,Dagusi? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochaniutkie :) Majóweczko jestem, jestem :) Tylko dziewczyny tak szybko lecą z postami, że jak wracam z pracy, nie mogę nadążyć z czytaniem ;))) Fajnie,że wszystko u Ciebie w porządku :) I gratuluję kolejnego tygodnia. Właśnie wróciłam z pracy, aaaa mój kręgosłup, już dziś tylko leżę... Grysia, jeszcze nasi mężowie będą najsłodszymi maskotkami ;) Co do biustu z 75C na 80 D!!! Mama Jakubka SUPER< SUPER< SUPER !!! :D Wspaniałe wieści!!! Malwo ciesz się zdrowiem dzidzi, a mąż niech się martwi o finanse. Wiem, łatwo napisać, ale napewno sobie poradzicie. Przykro mi, że macie problemy finansowe, a może mąż zacznie lepiej zarabiać... Zazdrośnica z tej szwagierki, trzymaj się jak najdalej od niej po co ci taka towarzyszka... A z tym, komentarzem co do pupci, trzeba było powiedzieć, że jeszcze ci daleko w rozmiarze do niej, także spokojnie możesz jeść ;) Marwo jestes zgrabna laseczka i koniec! Przy takim wzroście taka waga hmmm pozazdrościć :) Santicia już nam się narządy w miednicy nie mieszczą, pęcherz jak pełny ma prawo uciskać i boleć, nie przejmuj się tym. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola Daga pewnie niedlugo tu zajrzy wiec na 100% dluuugiego posta mozna sie spodziewac hehe :D A tymczasem Grysia tez nie oszczedzala sie i rownie duuuzo napisala :D Mama Jakubka szkoda ze taka zabiegana jestes, ale najwazniejsze ze dobrze sie czujesz i z malenstwem wszystko super :D Bardzo sie ciesze ze sie cofnela wada :) Widzisz, mowilysmy ze bedzie wszystko dobrze ;) A dzidzius chcial urzeczywistnic to ze jest chlopcem dlatego zlapal sie za siusiaka jakby mogl to by powiedzial "mamusiu patrz, jestem 100% chlopcem" :D A jaki duuuzy juz :D Super ze sie tak ladnie rozwija :)) Monique - tak jak mowi Fasola :) Jak widac na przykladzie mamy Jakubka wszystko jest mozliwe :) Takze myslenie pozytywne u kazdej z Nas i bedzie do konca super :) Grysia :) Jak tylko zobaczylam ile napisalas od razu mi sie usmiech pojawil na twarzy :) ja wyczytalam w ksiazce "w oczekiwaniu na dziecko" ze mozna zwykla duza poduszke wykorzystac i faktycznie - pierwsza noc rewelacja, tylko pozniej juz nie bylo super ;P no i miejsce.. strasznie duzo mi go zabierala ;P A ja na allegro widzialam taki super zestawik roznych rzeczy dla dziecka, dobre na prezent ;) Zaraz poszukam to wrzuce tu link ;) Witania ;) Poczekajmy jeszcze kilka miesiecy to na pewno waga kilkakrotnie wzrosnie ;P Ale.. poki co nie ma co przezywac i panikowac ;] Najwazniejsza - dzidzia i jej zdrowko, nawet jesli mialabym ptrzytyc 30 kg :) A ja.. no coz... zostawil mnie ;P Wszystko fajnie pieknie.. wyszedl za drzwi a mi sie momentalnie smutno zrobilo.. ludzie.., przeciez to tylko 4 dni.. no ale co zrobic jakas sie wrazliwa zrobilam...pierwsza noc spedzona tylko z psem.. no nie ciekawie sie zanosi ;P Ale dobrze ze jestescie Wy, chociaz przez weekend pewnie duzo spokojniej bedzie.. ;) No nic bede musiala sobie jakies tworcze zajecie na ten czas znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie piersi baardzo powiekszyly, z 70B na 85C :D monique-- wow to juz 23tc santicia-- mowisz co 2-3 dni, moj mnie meczy co noc :D marwo-- buziak dla Ciebie 👄 wiem jakie sa okropne samotne noce bez ukochanego... Ale teraz juz mam mojego mezusia co noc przy moim boku :):) a jak jest u Was z dbaniem o golenie sie TAM? dalej kontynuujecie, albo dajecie sobie troche luzu? ja teraz jade na wyczucie, a jak ostatnio bylam "lekko zarosnieta" to moj luby sie zachwycil slowami "jaka sierściucha" :D jejku jaka jestem podekscytowana jutrzejszymi badaniami.... musze czekac do 19:20, kurcze chyba ocipieje do wieczora. Tak bardzo chce uslyszec ze Malenstwo jest cale i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness dziekuje ;* kurcze, normalnie bym siedziala z Nim przed tv czy cos o tej godz.. a tak.. wiem ze zasnac nie zasne jeszcze i musze kombinowac co tu robic ;) jesli chodzi o golenie to u mnie tak jak u Ciebie - na wyczucie ;) Na pewno uslyszysz jutro ze wszystko jest w najlepszym porzadku z Malenstwem :) I moze zdradzi Ci swoja slodka tajemnice kim jest Babelek w brzuszku ;) Trzymamy kciuki :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam nadrabiam, wasze calodzienne skrobanie, to macie tez pokrotce raport dnia, hehe a poduszki nie trzeba miec specjalnej, wystarczy tez kilka normalnych jak mysle, ja kupilam, bo akurat znalazlam w sklepie i niedroga byla, teraz mezus mi narzeka, ze wiecej sie do poduchy przytulam niz do niego, ups :P daj link, zobaczymy masz psa? a le, to nie narzekaj, ja myslalam, ze zupelnie sama bedziesz, zagladaj tu czesciej w taki razie ;) Sabiness, usmialam sie do lez, siersciucha jest the best! ja nadal sie gole, ale odrastaja mi wloski juz nastepnego dnia, mam maszynke elektr do golenia delikatnych miejsc, ale zauwazylam ze nawet ona teraz mnie podraznia, strasznie sie tam wszystko wrazliwe zrobilo, ze czasem to auc na badaniu bedzie super, zobaczysz, zajmij sie czyms do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ale mnie rozsmieszyłysmy z tym goleniem:):) jak zaszlam wpierwsza ciaze to po jakims czasie przestalam sie golic bo nie widzialam:P a przed porodem to sie w latki ogolilam:P:P hehe lusterko mi pomoglo a potem na wyczucie, ale bałam się że się zatne. Teraz sie z tego śmieje ale wtedy to prawie plakalam. Ogolic sie nie mogla paznokcie u nog obcinalam raz na ruski rok, i nawet skarpetek nie mogla ubrac musialam sie wykrecac, ubieranie skarpetek zajmowalo mi troche czasu, ajak moj byl w domu to mi pomagal:P:P Film przeczucie, bardzo mi sie podobal, dziekuje za przypomnienie tytulu wlasnie sie sciaga i jak sie sciagnie to bede ogladac:P:P tymczasem milego wieczoru:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×