Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Kama nie moga cie zwolnic w ciazy!!! od razu dzwon do Citzen Advice i zglaszaj kobiety w ciazy i z dzieckiem do roku zycia sa w Uk pod scisla ochrona!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta, Witania - 27go kwietnia, mowilam ci, ze tu lekarz liczy pelne tygodnie, jesli liczyc "po polsku" to powinnam miec tydzien wiecej, trzymam sie wersji mojej lekarki, zeby juz sobie nie mieszac btw, tez mam problemy ze spaniem, pomogla mi poduszka miedzy nogi, tzn juz tak nie latam siku i zasypiam szybko, teraz mam taka dlugasna na cale cialko, to i brzuszek nie wisi juz w powietrzu, moze sprobuj a wiecie dziewczyny mi sie nigdy nic nie snilo,a teraz to normalnie filmy fabularne, wczoraj byli jacys piraci Lalamido - fajnie, ze nas znalazlas, ale szczerze to ci powiem, ze najlepiej przyspiesz wizyte u lekarza, ja mysle, ze to miesnie sie rozciagaja, ale to napewno bedzie wiedzial tylko lekarz, powodzenia kochana, napewno wszystko w porzadku :) hej AniaForever - no widzisz mi w sumie laski mowia, ze wskazuje na chlopca, a my cos z mezem tak czujemy, ze jednak bedzie dziewczynka, ale to chyba dlatego, ze na badaniu jedna raczke miala do gory, jakby pozowala, wiec stwierdzilismy, ze pewnie mala artyska nam rosnie, w sumie tylko domysly nam zostaja, tu mi raczej nikt nie powie co to bedzie (dziwny kraj), choc obmyslam juz sie wybrac prywatnie Domi no widzisz, ja jednak jedno bede miala, moj maz normalnie pekal z dumy wczoraj, jak mowilam "moja dzidzia" to zaraz mnie poprawial "nasza", chyba te USg specjlanie z mezami robia, zeby mogli tez zobaczysz swoje dzieciaczki, bo jak mowisz, ze sie rusza to pewnie ciezko mu uwierzyc, a w koncu mezczyzny sa "wzrokowcami" :) haha, Majoweczka wrocila, a mowilysmy ci kochana, ze jak sie zobaczycie to znow bedzie dobrze, buzki Monique, ja sie zgadzam z Witania ty lepiej nic o tym nie czytaj, to sie jeszcze moze okazac nieprawda, narazie 3mamy kciuki, nie martw sie na zapas Agus, meza masz super,chcialabym zeby moj tez sie tak zaangazowal Ola, same dobre wiesci i studia i prawko, idzie ci wszystko jak z platka, gratuluje :) Feelfine, ja tez rozpuscilam meza, bywam w domu duzo i teraz z moim apetytem duzo gotuje, codziennie obiadek na stole, jeszcze mi sie przyzwyczai, haha Dzisiaj jeszcze nie wiem co zrobie Kama, ja czytalam ze krwawienie z nosa i dziasel jest zupelnie normalne, rozpulchniaja nam sie te miesnie macicy (chyba, z tego co pamietam), a miesnie w dziaslach i nosie maja podobna strukture, wiec moga krwawic, ale to nic powaznego, poprostu latwiej ulegaja podraznieniom Aniu25 gratuluje badania i chlopczyka :) Kama ty sie nie martw za bardzo, oni tej laski nie moga zostawic, tylko dlatego, ze placze im na ramieniu, mi sie wydaje, ze poprostu chcieli jej pokazac, ze cos robia, i porownaja wasze pozycje i znow im wyjdzie, ze lepiej ciebie zostawic, ale ona juz nie bedzie miala o co sie ich czepiac, wiesz ze wszystkie tu trzymamy kciuki bardzo mocno i... jestesmy w tym dobre Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, co teraz :-( Juz sie wyplakalam chwilowo, wiec szukam na stronach rzadowych jakiegos zapisu, ze jestem chroniona, ale nie widze nic... wrecz przeciwnie - zaznaczaja, ze jak sa redukcje etatow, to moga mnie zwolnic i w ciazy i na macierzynskim :-( Majoweczko, skad Ty masz takie info? Do tego teraz sie schizuje, czy ich dobrze zrozumialam... Bo jak powiedzieli o zwolnieniu, to sie wylaczylam troche i skupialam na tym, zeby sie nie rozkleic... Takze nie wiem, czy mieli na mysli proces zwolnienia czy proces oceniania nas po raz drugi, zeby jeszcze raz zdecydowac, kogo zostawia.... Nie wiem, masakra :-( Dobra, ide plakac dalej, bo chyba jeszcze nie moge o tym pisac bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, co teraz :-( Juz sie wyplakalam chwilowo, wiec szukam na stronach rzadowych jakiegos zapisu, ze jestem chroniona, ale nie widze nic... wrecz przeciwnie - zaznaczaja, ze jak sa redukcje etatow, to moga mnie zwolnic i w ciazy i na macierzynskim :-( Majoweczko, skad Ty masz takie info? Do tego teraz sie schizuje, czy ich dobrze zrozumialam... Bo jak powiedzieli o zwolnieniu, to sie wylaczylam troche i skupialam na tym, zeby sie nie rozkleic... Takze nie wiem, czy mieli na mysli proces zwolnienia czy proces oceniania nas po raz drugi, zeby jeszcze raz zdecydowac, kogo zostawia.... Nie wiem, masakra :-( Dobra, ide plakac dalej, bo chyba jeszcze nie moge o tym pisac bez emocji. Ale dzieki za kciuki, dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama jesli cie zwolnia to musza ci placic jesli nie beda mieli innej pracy dla ciebie ja jestem w zwiazkach zawodowych w UK znam dobrze prawa ciezarnych,moga cie zwolnic ale musza normalnie ci placic uzasadniajac to brakiem miejsca dla ciebie albo zmienic ci stanowisko pracy...nie masz w miescie Advice biuro mozesz tam dzwonic,umowic sie na spotkanie wszystko ci powiedza..zawsze tez w pracy mozesz postraszyc tym biurem boja sie go jak ognia uwierz...zadne redukcje nie obejmuja kobiet w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wiec powiedzialam corce o ciazy :) wkoncu...Ucieszyla sie bardzo choc wieksza nadzieje ma na siostrzyczke :P powiedziala ze z brata tez bedzie sie cieszyc..kochana hehe Zaprowadzilam ja wlsnie do przedszkola,zjadlam bule i ide spac dalej ...nic ciekawego sie nie dzieje oprocz rosniecia brzuszka i silnijszych kopniakow :) pozdrawiam cala zaloge 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Olu, Witaniu 0 ja meza takze nie zabieram na zakupy.Sam nie chce nawet chodzic,bo szybko mu sie nudzi analizowanie kolorow np. Natomiast chce bardzo zbudowac kołyske na co ja nie wyrazam zgody, bo boje sie o jej wytrzymalosc i wyglad:) Fasola - ciesze sie, ze i u Ciebie wszystkie wyniki wyszły dobrze:) Ja dopiero teraz, w 20 tyg ciazy dowiedzialam sie np, ze dziecko ma zdrowe serduszko, prawidłowy kregoslup.. Nawet nie chce myslec, co by bylo gdyby okazalo sie, ze cos jest nie tak.Przy nastepnej ciazy bede o tyle madrzejsza :) Sylwia- mysle, ze mozna w jakims stopniu wierzyc temu, ze niskie tetno odpowiada płci meskiej. Moja fasolka miala zawsze nie wieksze niz 140 i okazało sie, ze jest chłopczykiem :) Feelfine - dla mnie jedynym sportem sa chyba porzadki :) Staram sie troszke gimanstykowac , szczegolnie z rana,bo mam krzywy kregoslup i czesto mnie pobolewa.A wieczorami chodze z psem , ale nie wiem kto kogo wyprowadza na spacer:D Agus - skoro nie czujesz wyraznych uchow, to na pewno delikatna dziewczynka :) Monique - nie martw sie na zapas, chociaz wiem ze latwo powiedziec. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze :) Grysiu -super , ze i u Ciebie wszytsko dobrze i fasolka zdrowa.Ciekawe czy bedzie chlopiec, skoro ma niskie tetno czy tak jak przeczuwasz, dziewczynka ?:) MI kazdy przepowiadal dziewuszke,bo zle wygladam a tu prosze, syneczek :) Kama - nie wiem jak jest w Anglii, ale mysle ze prawo takze chroni kobiete w ciazy.Dowiedz sie wszytskiego i jesli trzeba, walcz o swoje .Szkoda,ze tyle z nas boryka sie z takimi problemami. Przepraszam, ze nie odpisalam wszystkim.Dzis wstalam o 6 , co dla mnie jest jeszcze noca ;) Głowa troszke mnie pobolewa.Od nowego prowadzacego dostalam takze luteine i nakaz lezenia. Nie wiem czy dam rade, strasznie mi sie nudzi w lozku.A jak zaczne chodzic, to bede miec wyrzuty sumienia ze moze szkodze dziecku.Moze od przyszlego tygodnia zaczne sobie dorabiac troszke za pomoca komputera. Wczoraj wieczorem zrobiło mi sie przykro. Kazdy w naszych rodzinach oczekiwal, ze bede miec dziewczynke i nikt sie nie cieszył, ze jednak synus. Moj maz ma 3 braci i jeden z nich takze spodziewa sie teraz synka.Obaj dziadkowie, tzn moj tata i tesc bardzo chceli doczekac sie wnuczki , tesciowa powiedziala "szkoda ". Musialam stanac w obronie mojej fasolki, bo to w koncu nie koncert zyczen :) A ja sama jestem przeszczesliwa, ze jednak chlopiec, ktory do tego tak dumnie pokazywal co tam ma miedzy nozkami :) Na razie zycze Wam spokojnego dnia :). Dzis z wielkim zalem oddaje kotke do sterylizacji POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Cieszę się, że to już środa bo coraz bliżej weekendu:)a mi się w tej robocie już nie chce siedzieć. Kama mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Tzn jestem pewna że tak będzie. Według mnie w każdym kraju kobieta w ciąży jest pod ochroną więc kochana posluchaj majóweczki i spróbuj to ze spokojem sprawdzić.ja jak wariowałam z powodu mojej pracy, bo też na początku miałam problemy z moimi pięknymi to siora mi powiedziała, że jak się w końcu nie uspokoje to moje dziecko będą męczyły kolki...podziałało, uspokoiłam się od razu. Kama trzymamy kciuki (fasolka też) - bedzie dobrze aniu25 zawsze tak jest, że wszystkich nie zadowolisz...a jak się urodzi to oszaleją na jego punkcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanka też
Aniu gratuluje Ci synusia:)Przepraszam ze sie tak do Ciebie przyczepilam ale mieszkam pod Opolem,jestem w 17tc i mysle o zmianie lekarza.No i tak wesze i znalazlam Ciebie.Dziekuje Ci za odp.To mowisz ze sobie chwalisz tego nowego gina...Poszukam informacji na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja to chyba anemie jakas mam :/ledwo wstalam,nie moglam sie dobudzic a do sklepu zeszlam i zawroty glowy /kuplam warzywa zielona pietruszke itd bede sie faszerowac :( troszke sie przestraszylam zelazo mi sie skonczylo wizyta u gin 25.09 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanko, ja mieszkam w Brzegu :) Jesli masz niedaleko, to polecam Ci z calego serca Dutkowiaka. Wczoraj bylam wprawdzie pierwszy raz , ale wrazenia mam bardzo dobre, Bardzo kulturalny ginekolog, super przychodnia. On ma tylko praktyke prywatna, za wizyte zaplacilam 70 zlotych. Robi USG 3D, dziecko widac pieknie, potem pokazuje wszytsko w przyblizeniu itd, na koniec dostalam zdjecia i opis fasolki . Moze dla innych kobietek to standard, ja niestety chodzilam tylko panstowo do tej pory i nie mialam porownania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej milusinskie :* Monique – Kochana jestesmy w tym samym tygodniu wiec czemu mowisz ze mój jest starszy o jakies 2 ?? Bo albo się zakręciłam bo dopiero co wstalam i rogalika z cappuccino wcinam :P Ale tak się już spytam, USG miałyśmy tego samego,prawda? Bo już serio pokręciłam chyba :) Ania25lat- ale ci zazdroszcze ze taki był skory do pokazywania swego klejnocika :P Trzeba się było spytac a ile cm ma ehem :P Ciekawe czy pujdzie w slady tatusia :D CIesze się ze lekarz jest swietny i operuje takim sprzętem :) Ja ,mam nadzieje,za te 13 dni tez się dowiem czy to On czy Ona i będzie skore do takiego „obnazanka” przed obcymi :P A tak przy okazji ja Spie 10 h dziennie.. od 23 do…teraz :P Biedna kotka… Taniutko ten ginekolog…zazdroszcze :) Marwo a proszę Cie bardzo otoz mieszkam przy samej granicy z Niemcami :) A dokładniej w Kostrzynie nad Odra :) Tez mam nadzieje, ze już tak będzie – tylko dobrze i super i w ogole czarowno z dzidzia jak i zyciem prywatnym ;) Będę wtedy w 7dmym niebie jak po wszystkich już USG razem wziętych, najbardziej boje się tego za 13 dni – 29 wrzesnia 4d ujawni wszystko … huhu… Kama – pani inżynier :) ale cie zwolnic nie mogą,jestes już po 3 cim miesiącu,umowa ci się automatycznie przedluza,nie można cie zwolnic!!!I kropka…e…oni wiedza o ciazy?? Jak nie to od razu mow!!! Grysia – się dziwisz,ze piraci jak nad oceanem mieszkasz :P A za chwilke dodam te przedwczorajsza fotke choc i tak wiele nie zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mowilam dodaje fotke, polozenie: po prawej stronie jest glowka i widoczne kosci raczek i stawy lokciowe :) NAstepnie tulow i skrzyzowane nozki z widocznymi stawami kolanowymi zdjecie wiecza wierzchnie strony stopek o niebagatelnym juz rozmiarze 34,1 mm :) Mam 450 gramow :) http://img.epuls.pl//zdjecia/47942/47942105_l/unknown/dsc00325jpg.jpg Kochamy Cie malenstwo :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica 🌼 sliczna dzidzia a jaka duuza :) Ciekawam ile moje wazy..?! dowiem sie juz wkrotce..wlasnie zrobilam jarzynowa z mnostwa jarzyn ide jesc :P buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadlam na chwile bo mam totalne urwanie glowy, slub juz w sobote!! a ja dalej nie mam sukni :(:(:(:(:( brzusio mi tak szybko rosnie ze tydzien temu suknia byla poszerzana i bylo ok, mialam zostawiony luz a w poniedzialek nie dalo sie jej dopiac i znowu ja poszerzaja :( dzisiaj jade na przymiarke i mam nadzieje ze juz ja wezne do domu.. Jak nie to sie chyba zalamie... Kurcze jestem taka nerwowa ze w nocy nie umiem spac, juz sie nawet kloce z mojim lubym o wszystko. Jeszcze rozwozilismy kolocz weselny znajomym i sasiadom, teraz wrocilam od poloznej (wszystko ok, juz waze 61 kg wiec to jakies 4 kg wiecej), za chwile lece robic paznokcie, a wieczorem i jutro bedziemy przygotowywac czwartkowe "czaskanie szkla" Zdarzylam wszystko przeczytac ale nie mam czasu kazdej osobno odpisywac wiec odpisze ogolnie: -gratuluje zdanego prawka -zycze zdrowia i oby synek sie lepiej poczul -gratuluje swietnych wiesci tym, ktore mialy badania i tym ktore poznaly plec :) -mam nadzieje ze nie bedzie niepotrzebnych zwolnien, przeciez tak nie wolno.. -sliczne duze Dzieciaczki na tych zdjeciach mmm :) wybaczcie ze tak po lebkach ale tylko tyle zapamietalam :P lece dalej, kurcze ale sie boje o ta sukienke... I wogole jeszcze tanczyc nie umiem! To bedzie poprostu masakra... buziaki i pozdrawiam wszystkie bez wyjatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! :) Kama zobaczysz wszystko dla Ciebie dobrze sie skonczy - Majoweczka dobrze Ci radzi :) Majoweczka - dziewczeca solidarnosc, czesto slysze ze dziewczynka chcialaby miec siostre, a chlopiec zwykle brata ;) hehe :) Ale na pewno bedzie bardzo szczesliwa jak sie jednak okaze ze bedzie braciszek :)) Ania25 no wlasnie ciaza to nie koncert zyczen hehe dobrze powiedziane :) I tak bedzie oczkiem w glowie tatusia i mamusi - a to najwazniejsze ;) Dziadkowie tez na pewno zwariuja ze szczescia ;)Duzy ten Twoj babelek juz jest :) Slodziutki :D Santicia to nie az tak daleko ode mnie ;) Ja z Gorzowa ;) Kurcze, u Was fajne wozeczki maja dla dzidzi ;) firma niejaka maked czy jakos tak.. gdzies tam ma swoja siedzibe.. i tak myslimy zeby sie przejechac za kilka miesiecy jak juz bedziemy chcieli kupic wozek do Twojego miasta ;) Pewnie ze wszystko bedzie juz tylko dobrze ;) Trzeba w to wierzyc ;] Mi to zwykle pomaga, bo jak mysle ze cos bedzie zle - to faktycznie pozniej robi sie zle.. dlatego wole myslec pozytywnie ;) A dzidzia sliczna ! ;D Sabiness :) Na pewno suknia bedzie juz gotowa, nie stresuj sie tak :) A z tancem na pewno sobie swietnie poradzisz :) Wczujesz sie w klimacik i zobaczysz ze pojdzie Ci swietnie :) A ja dzis odebralam wyniki z badan... no i kurcze znow wrocily do mnie te bakterie w moczu (bardzo liczne do tego ) ;/ Ale staram sie nie denerwowac, wizyta w piatek na pewno cos dr poradzi na to.. Glukoza okej, a z morfologii mam za malo limfocytow... troszke mnie to niepokoi... Zwlaszcza te bakterie nie moge sobie jakos z nimi poradzic... :( Miala moze ktoras z Was bardzo liczne bakterie w moczu ? Buziaki dla mamulek i dzidziulkow ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr zezarlo mi posta :P Hehe, MArwo ja widze ze wiele nas nie dzieli, ja piec lat w Gorzowie mieszkalam i wlasnie Tam mam swoja ginekolog - P.Bozene Lech z Pilsudzkiego :) Cuuudne miasteczko takie zielone i te sklepy :D Hehe,my niedlugo sie do Niemiec wybierzemy na jakie mile zakupki :) No a od niedawna Marwo jestem Kostrzynainka jakies pol roczku :) Jak znajde ten sklep oblukam wszystkie wozeczki ale jakbym znala ulice bylo by latwiej :P Do WSB lece na drugi kierunek,zaocznie :) teraz ogladam "Jaka to melodia" lubie ten programik :P A pozniej nauka i nauka i zakupki jakies... Nie mam pomyslu na obiad...hmmm... moze leczo??? :P Pozdrawiam, ciagle jestem w sieci wiec chociaz do 15 powinnam byc na bierzaco ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile slowa 🌻 Mam nadzieje, ze bedzie dobrze, ale narazie na to nie wyglada. Dostalam dzis papiery z HRow, cala koperte. W domu bede czytac, bo nie chce sie w pracy rozkleic. Nigdzie nie zlalazlam, ze jestem chroniona... Pojde kiedys do CAB, moze w srode za tydzien po wizycie u poloznej, bo tutaj sie trzeba wczesniej umawiac do CAB. Mam nadzieje, ze sie powolaja na jakies zapisy, ze jestem chroniona... zobaczymy. Trzymajcie sie cieplo, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Monique.Mój dzidziuś też mz niedomykalnośc zastawki trójdzielnej serduszka, wyszło to na pierwszym usg gen. Ponadto miałam podwyższone NT, pisałam o tym, więc dostałam skierowanie na amniopunkcje,ale tylko dlatego,że miałam te dwa wskazniki nieprawidłowe. na szczescie amnioounkcja wykluczyła zespół \downa, Może poproś lekarza o skierowanie będziesz pewniejsza. Ale z tego co mi lekarz mówił ta niedomykalnoś o niczym nie świadczy, po prostu dzieci z zespołem częściej niz inne dzieci maja wade serduszek, ale zdrowe dzieci też ja moga miec. po za tym jest jeszcze możliwośc że zastawka się domknie jeszcze w życiu płodowym-ponoc bardzo czesto sie to zdarza. Wiec staraj się nie martwic na zapas. ja mam 24 usg gen i bedziemy dalej obserwowac serduszko. jestem okropnie chora, grypsko mnie dopadło, a jeszcze nic zaży nie mogę:(, pije herbatke z sokiem i cytrynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,chciałam jeszcze pow,że jak miałam skier na badania amniopunkcji, to klinika wciągneła mnie jako swoją pacjentke i 2 usg gen mam za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy full, ale musiałam do Was zajrzeć:) Sabiness nie stresuj się, zobaczysz pojedziesz dzisiaj przymierzyc i będzie wszystko pasować. A tym, że się kłocisz z narzyczonym to też się nie przejmuj za dużo tego, to jest nieuniknione. kama nadal trzymam kciuki:) Oki muszę teraz uciekać, pózniej jeszcze zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chora jestem nawet mi sie pisac nie chce, cala noc z synkiem nie spalismy tak katar meczy, mnie boli strasznie gardlo i malego pewnie tez ale on mi nie powie biedaczek, co chwile siee budzil na icie...:( wczoraj napisalam dlugiego posta i mi zezarlo sie wkurzylam i do kapa dopiero dzis usiadlam... moze pozniej cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -gratuluje synka!!! u mnie też wszyscy chcieli dziewczynke, ale tak już bywa, pozatym chłopczyki są wspaniałe i bardzo za mamusiami, co widze po moim starszym synku. Ola super,że udało się z testami na prawko i ze studiami, teraz już musi byc dobrze i napewno ucho przestanie bolec. Agus widzisz takie te choróbska wstrętne, ja też padam, a wczoraj w pracy myślałam,że oszaleje, a nie mogłam się zwolnic. teraz mam 2 dni wolne i mam nadzieje się wyleczyc, a mójs synek też zakatarzony i siedzimy razem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze tu wszyskie dzis chore kurujcie sie dziweczyny rosołek syropek z cebuli i po kołderke ja bylam dzis u lekarza wyniki ok slyszałam serduszko mojej fasolki ;-) wizyta znow za tydzien juz mi sie normalnie nie chce co tydzien mam wizyte ale mowil ze pozniej na urlop idzie wiec da mi spokoj na 3 tygodnie ;-) ej sluchajcie dał mi znow na badania i mam zrobic poziom glukozy i kazał mi kupic glukoze w aptece tylko ze mnie dziwi ze te badanie tak szybko bo jak sie nie myle to jest krzywa cukrowa a w tamtej ciazy mialam ja robiona dopiero w 32 tc a poziom glukozy w 26 tc sama juz nie wiem czy cos mu sie nie pokiełbasiło no ale niby lekarz wie najlepiej wiec pojde w poniedzialek na badania i zobaczymy czy musze pic ta glukoze czy nie za tydzien usg moze poznam plec fasolki buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Ależ mam zapiernicz... Fasola, Sylaiw- super, że jest wporzadku u Was. Feelfine- witaj (trochę późno ale serdecznie) Agus_inv- dawałam młodemu Paracetamol na te ząbki bo rzaden żel nie pomagał. Współczuję choróbska. Moniqe- a nie jest przypadkiem 20 + 2 tyg (jak sie chce po napisaniu podania) od przyszłego roku?...A co do wady - to czy jest szansa, że jeszcze zniknie bo czasammi dzieci maja różne nieprawidłowości w czasie ciąży które jednak znikają? Trzymam kciuki...Lekazr kazał mojemu chłopu odłączyc mi neta bo jak sam stwierdził "Tylko się człowiek pierduł naczyta." Grysia- fajnie, że "wstydniaczek" zdrowy. Gratuluje połowinek. :D Witania- nie mam najmniejszych szans na odpoczynek. Dziś znalazłam chwile więc od razu pisze na kafe. Lalamido- pewnie spóźniona ale odsyłam do lekarza. Koniecznie!!! domi, aniaForever, mamaJakubka-🖐️ Majóweczko- super, że z Wami ok. Moncia- ja tez mam takie delikutaśne ruchy. I tez nieczułam ich codziennie. dopiero wczoraj się dziołcha rozochociła w pracy, i dzis ok 1 w nocy mnie obudziła. SaniciaKondradek- Fajnie, ze maluch zdrowy i rosnie jak na drożdżach. :D Ola...-gratulacje!!!!!!! Kama- gartuluje ruchów! ania - super wieści :D Marwo- mowiłysmy Ci, że będziesz miała ten brzusio!Ja miałam- dostałam jakiś antybiotyk. Kama - a mogą cię zwolnic w ciąży??? Zdjęcia dzidźków są fajniutkie. :D Sabiness- trzymam kciuki żeby brzusio Ci sie do niedzieli wstrzymał z tym rosnieciem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki, u mnie prawie 9ta rano, musze chyba przestac sie wylegiwac na sniadanko mam nalesniki z dzemem i juz was tu podczytuje przegryzajac, cos jednak slabo sie czuje, do nalesnikow herbata z miodem i na obiad pewnie rosol zrobie Ania25, swietnie to okreslilas, masz racje ze to nie koncert zyczen, bedzie chlopak i najwazniejsze ze zdrowy jest a ty szczesliwa, jesli ktos nie umie tego docenic niech "spada" hehe fajne zdjecie, choc ja niestety nie mam daru widzenia czegokolwiek, nawet moje malenstwo ktos mi musial pokazac gdzie jest i co tam ma, haha musze dzis zeskanowac to tez wam sie pochwale :-) Sabiness - glowa do gory, bedzie super, a sukienka sie nie martw, najwyzej znow poszerzysz, maluszek rosnie jak na drozdzach i to najwazniejsze :-) Kama - 3mam kciuki razem z dzidzia :-) Agus kuruj sie Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki, u mnie prawie 9ta rano, musze chyba przestac sie wylegiwac na sniadanko mam nalesniki z dzemem i juz was tu podczytuje przegryzajac, cos jednak slabo sie czuje, do nalesnikow herbata z miodem i na obiad pewnie rosol zrobie Ania25, swietnie to okreslilas, masz racje ze to nie koncert zyczen, bedzie chlopak i najwazniejsze ze zdrowy jest a ty szczesliwa, jesli ktos nie umie tego docenic niech "spada" hehe fajne zdjecie, choc ja niestety nie mam daru widzenia czegokolwiek, nawet moje malenstwo ktos mi musial pokazac gdzie jest i co tam ma, haha musze dzis zeskanowac to tez wam sie pochwale :-) Sabiness - glowa do gory, bedzie super, a sukienka sie nie martw, najwyzej znow poszerzysz, maluszek rosnie jak na drozdzach i to najwazniejsze :-) Kama - 3mam kciuki razem z dzidzia :-) Agus kuruj sie Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×