Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

W moim przypadku nic nie pomogło na skutki uboczne po laserze jak pisałam zostały przebarwienia, cienie od czasu do czasu pojawiaja się krostki no i oczywiście te blizny które były to zostały. każdego dnia zastanawiam sie czemu byłam taka naiwna i uwierzyłam reklamie . Co teraz? raz płaczę a czasami zapominam na krótką chwile o tamtym zabiegu, próbowałam mikrodermabracji ale jak do tej pory to nic nie dało jesienią znowu pójdę. Szkoda że nie widziałam podobnych stron jak ta może zastanowiłabym się nad tym zabiegiem a może i nie? Sama nie wiem na pewno do końca moich dni bedę patrzec na te ślady na mojej twarzy i myśleć o lekarzu który nie powiedział o skutkach ubocznych. Pozdrawiam wszystkich zasmuconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PX
a mial ktos moze robiony fraxel we Wrockuu ? mieszkam na dolnym slasku i mam do wrocka najblizej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Agaty z Torunia Cześć z tej strony Viki zastanawiam sie czy Twoje plamy juz zeszły i czy stan skóry poprawił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, robiłam fraxel 3 razy w Jeleniej Górze apropo dolnego śląska i po trzecim zabiegu ktory był robiony dużo wiekszą mocą jestem zachwycona efektem. Blizny w postaci dziurek znikneły prawie całkiem i głównie te najgłębsze:) Po pierwszych dwóch zabiegach niespecjalny efekt ale 3 super. Żadnych skutków ubocznych po żadnym. Zaczerwienienie i zbrązowienie przez max 5 dni i same plusy. Przykro bardzo ze niektórzy maja tak niemiłe doświadczenia :/ moze trzeba dobrze trafić.. to był fraxel MOSAIC CO2. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z Torunia
U mnie już lepiej :-) Plamki powoli znikają. Zostały mi jeszcze na czole i policzkach, ale zdecydowanie mniej niż kiedy pisalam swój poprzedni rozpaczliwy post. Jedyne co się nie zmniejsza, to czerwony kolor skóry na szyi, a dokladniej w miejscu od którego zabieg był wykonany - lekko za uchem i ciut pod brodą. Po większym wysiłku, uprawiam wyczynowo sport, wyglądam jakbym całą twarz wysmarowała niedopasowanym odcieniem fluidu i na dodatek nie rozprowadzila go jak należy :-) Mam 35 lat. Zabieg fraxelem wykonałam ze względu na oznaki starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
do zajac1986kiler Zabieg miałam dopiero 1 - w Toruniu w PCME u dr Markowskiego, we wrześniu lub w październiku idę na drugi.Teraz niestety trzeba tylko unikać słoneczka poza tym efekt utrzymuje się i jest dobrze. Martwi mnie tylko to, że na nowo pojawiają mi się zaskórniki i krosty :( taka mam niestety cerę zastanawiam się nad kuracja hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialka007
Witam wszystkie forumowiczki, Jestem zainteresowana tym fraxelem od kilku dni nie myślę o niczym innym...;)Mieszkam jednak na Podhalu, a na naszym terenie z tego co sprawdzałam nikt nie ma Fraxela.Czy któraś z was orientuje się gdzie można zrobić taki zabieg np. w Krakowie??Znalazłam ofertę salonu Dermed w Krakowie.Proszę o informacje czy któraś z was odwiedzała ten salon i czy efekty po Fraxelu są widoczne??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella_1000
ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! Fraxel miałam robiony 17.05.2011 . NIgdy w życiu nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg.PO zabiegu wygląda się strasznie,to że ktoś mówi ,że po FRAXELU nie widać blizn-ma racje, bo twarz jest tak opuchnięta ze wszystko się spłyca.Po tygodniu opuchlizna zeszła,blizny zostały + gratisowe czerwone plamy ! Jestem 3 tyg po zabiegu i wyglądam strasznie, czerwone placki na policzkach i mikro uszkodzenia w miejscu gdzie laser działał. Codziennie rano trzeba nałożyć tonę fluidu ,żeby wogóle mozna było wyjść do ludzi. Nie opalałam się po zabiegu,ogólnie unikam słońca, stosuję filtr 50+ -a mimo to czerwone placki na policzkach zostały!!! Dermablend jest bezsilny, a nie znam bardziej kryjącego fluidu. Dodam ,że od lat stosuję różne zabiegi ,głównie pilingi chemiczne.Skusiłam się na fraxel i to był naprawdę błąd,zabieg wykonałam z próżności, bo po latach walczenia zostały mi kilka niewielkich blizenek.Robiłam zabieg w renomowanym ośrodku. Jeśli ktoś chce spróbować ,niech spróbuje ale niech weźmie pod uwagę ,że może wyglądać zdecydowanie gorzej niż przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokują mnie takie opinie.. Fakt że po pierwszych dwóch są słabe efekty bo są robione niewielką mocą bo skóra musi sie przyzwyczaić. Dlatego myślę, że fraxel nie jest dla osób które chcą mieć po prostu ładniejszą skórę tylko dla takich które nie mogą sie pogodzic z jej złym stanem.. wiadomo że jest to mocny zabieg i zawsze mogą być jakies negatywne skutki, ale dla tych którzy mają naprawde męczące blizny, jest to jedyna metoda na ich spłycenie nawet kosztem minimalnych zaczerwienien przez jakiś czas! Wiadomo że dla kogos kto nic szczególnego na twarzy nie miał zaczerwienienie i podrażnienie to już tragedia ale dla kogos kto widzi ze jego blizny sie spłycają to nie jest problem bo i tak na pewno więcej sie namęczył i żadnych efektów. Walczylam przez wiele lat z bliznami- dziurkami i ogromnie sie ciesze ze zdecydowałam sie na te zabiegi bo skonczył sie mój koszmar;) Jak ktoś ma głębokie blizny to cieszy go ich słycenie nawet o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinka355
Do Kika11: Nie ma czegoś takiego jak fraxel MOSAIC CO2!!! Mosaic to Mosaic, a Fraxel to Fraxel! to dwa różne sprzęty. Są różne rodzaje lasera fraxel jak np. restore czy rapair, ale na pewno nie Mosaic! Osobiście mogę polecić właśnie fraxel, który pomógł mi usunąć takie przebarwienia na twarzy, które miałam od lat i wydawały mi się strasznie szpecące. Wystarczyły 2 zabiegi i efekt jest niesamowity! Wyglądam teraz jakby mnie przerobili w Photoshopie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, na ulotce było napisne ze to brat Mosaica ale juz nie chiałam pisać ze się pomyliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2
Witajcie. Jestem tutaj pierwszy raz. Czy mogłybyście polecić mi dobrego lekarza, który wykonuje zabiegi tym laserem w okolicach Poznania. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olainka
mialam fraxel robiony w polowie czrwca na skore brzucha.sam zabieg byl cholernie belesny pomimo ze mialam nalozona masc ktora miala spowodowac bezbolesnosc zabiegu(tak twierdzil lekarz).przez nastepne 2 dni skora strasznie piekla, strupy zaczely schodzic po tygodniu ale zostaly mi przebarwienia i to strasznie ciemne.2 tyg temu mialam zglosic sie na kolejny zabieg za polowe ceny ale co jesli przebarwienia zrobia sie jeszcze ciemniejsze?i jeszcze ten lekarz,erotoman gawedziarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olainka
to bylo w polowie maja oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z Torunia
Czytam te posty i wydaje mi się, ze nie wszystkie piszemy o tym samym zabiegu :) Fraxel -fraxel to bardzo bolesny zabieg, z masakryczną opuchlizmą i mega długim procesem gojenia. Choć minęło już pół roku odkąd z niego skorzystałam, mam jescze maleńkie kropeczki w niektórych miejscach na twarzy. Jak ktoś pisze cyt. "zrobiłam go dopiero raz i dlatego nie widzę efektów" albo "mam przed sobą jeszcze dwa" to zdecydowanie nie jest ten sam zabieg :) U mnie już wszystko wróciło do normy. Ale nie dostrzegam wiekszych zmian. Cera wygląda tak jak przed zabiegiem. Tam, gdzie była lekko zwiotczała, tak została; zmarszczki wokół oczu też są jak były. Oczywiście biorąc pod uwagę pół roku męki i zmartwień, czy mi te plamy w ogóle zejdą, jestem szczęśliwa że jest jak było. Wywaliłam w sumie dwa i pół tysiąca W BŁOTO. Jak ktoś ma za dużo kasy niech sobie zrobi ten zabieg, ale niech sie nie spodziewa spektakularnych efektów. Jesli chodzi o blizny potrądzikowe, które usuwa się miejscowo ten zabieg działa -widziałam efekty u koleżanki z pracy. Ale jeśli chodzi o to, by nie musiec się ostrzykiwać botoksami i kwasami, to niestety... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sternchen345
Ja miałam robiony laser fraxel re store prawie rok temu na blizny potrądzikowe i dziś dałabym wszystko żeby móc cofnąć czas :( moja skóra wygląda o wiele gorzej, przez parę miesięcy utrzymywały mi się spore przebarwienia na które trochę pomogły różne maści i kremy, najgorzej jest to że pojawiło się mnóstwo małych blizn, dziurek, pory są rozszerzone i skóra jest taka dziwna cienka :((( na co dzień nie rozstaję się z dermablendem, na prawdę w życiu nie zdecydowałabym się na coś takiego, moim zdaniem lepiej wybrać jakąś mniej inwazyjną metodę typu peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_Krakow
pół roku temu zdecydowałam się na zabieg fraxelem niestety dzisiaj za każdym radzę gdy spojrzę w lustro, płaczę, to co ten laser mi narobił nie będę pisała, jednym słowem odradzam. Blizny zostały, i nie tylko te które miałam, ale nowe, po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshi z Gdańska
A ja mam pytanie. Jestem z Gdańska i chce zrobić sobie laser fraxel na głębokie blizny na całą twarz. Postanowiłem pójść do Cosmea jest to Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Podobno przyjmuje tam świetny lekarz medycyny pan Andrzej Grabias. Czytałem o nim świetne opinie. Cena od 1500-1800zł, to dużo ale może zabieg wykonany przez tego lekarza mi pomoże. Mam do was pytanie, czy ktoś był na zabiegu w Cosmea? Czy pan Grabias dobrze wykonuje te zabiegi i czy twarz naprawdę wygląda lepiej? Jest szansa że ktoś był u niego na zabiegu, w końcu w Gdańsku trochę ludzi mieszka. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olainka
wreszcie znalazlam sposob na te wstretne przebarwienia po fraxelu.kupilam n allegro kwas glikolowy 70% i po 4 nalozeniu(robilam to co 3 dzien)skora zaczla sie luszczyc i teraz wyglada juz duzo lepiej.wychodzi o wiele wiele wiele taniej niz taki zabieg u kosmetyczki.bylam raz i zaplacilam za zabieg z uzyciem kwasow 150 zl.na allegro chyba kosztuje 10ml tego kwasu 16zl.wydaje sie ze 10ml to malo ale jest b.wydajny.ja mialam fraxel na brzuchu.na twarz pewnie nalezaloby polozyc mniej stezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona353535353
Dziewczyny na amerykańskich tronach coraz więcej negatywnych opinii o fraxelu. Źle wpływa na strukturę skóry, po nim nawet w miejscach z gładką skórą robią się jakieś jakby rozlazłe pory. Marketing na pewno zadziałał i dużo osób pozbyło się swoich oszczedności dla likwidacj blizn, które jak były tak są a do tego gratisowo przebarwienia i nierówna skóra i czasem też dodatkowe blizny od fraxela. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta
Miałam robione laserem CO2 blizny po tradziku, jestem 3 tygodnie po pierwszym zabiegu w Centrum Ideal Med, efekty sa zdumiewajace. Nie sadziłam, że kiedykolwiek pozbede się 'dziur', a teraz widzę że jest szansa - z pewnoscia zdecyduje sie na kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja27
Czesc Dziewczyny. Czytałam o IdealMedzie właśnie. Moja koleżanka była tam na peelingu kwasami. Ja chciałabym sobie zrobic te blizny potrądziku właśnie. Czy któraś z Was była tam na fraxelu? jak efekty? personel itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi2010
cześć dziewczyny :)chciałabym uzyskać od was informacje na temat tego czy któraś z was usuwały fraxelem inne blizny niż potrądzikowe... ja wybieram się niebawem na usuwanie blizny po tatuażu. strasznie mnie irytuje ta blizna bo tatuaż usuwałam 3,5 miesiąca temu a ona się powiększyła i jest cały czas czerwona jak rak. jestem ciekawa czy po zabiegach fraxelem mogę liczyć że blizna w końcu kiedyś wyblaknie chociaż. pozdrawiam ps.Edytta wybieram sie także do IlealM w lbn :) rozumiem że też korzystasz z promocji ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na reklamę...
Uwaga na tanią reklamę Ideal Med! Fraxel niestety nie działa, sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta
do "iwi2010", korzystam z promocji i zostalam zapewniona że będzie obejmować kolejne zabiegi. w poniedziałek miałam 2 zabieg. do "uwaga na tanią reklamę", co robiłas fraxelem ze "nie działa" ? Ile mialas zabiegów? Ja od razu zostalam poinformowana ze na efekty trzeba poczekac i powtarzac zabiegi. (blizny potrądzikowe) juz widze różnice w porownaniu z tym co mialam przed pierwszym zabiegiem, z niecierpliwoscią czekam na efekty po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Zbliża sie jesień dobra pora na zabiegi ale pamiętajcie i zastanówcie się czy warto gdyż nie każdy kończy sie sukcesem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
Czy ktoś z was stosowała laser na pojedynczą bliznę? są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududu3
Moze warto spróbiwać z dobra mascia,zeby tak od razu nie iśc w stronę laseroterapii.Wiem ze skuteczna jest maść Zeraderm,masc która jest własnie przeznaczona na blizny.A potem dopiero decydowac sie na coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×