Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23445666

Gruba jestem i tyle. mimo że jem 1500 kcal nie chudnę

Polecane posty

Gość grabarka
W przebiegu limfocytowego zapalenia tarczycy może pojawić się niedoczynność tego gruczołu. Atak układu immunologicznego i towarzyszące mu zapalenie niszczą miąższ tarczycy, która produkuje coraz mniej hormonów (tyroksyny - T4 i trijodotyroniny - T3). Dzieje się tak w około 20% przypadków w momencie rozpoznania choroby Hashimoto. Niektórzy chorzy skarżą się wtedy na uczucie zmęczenia, osłabienie, przygnębienie (depresję), suchość skóry, zaparcia, słabą tolerancję zimna i chrypkę. U kobiet wydłuża się okres krwawienia miesiączkowego. Oprócz suchej skóry i przyboru wagi ciała badanie lekarskie ujawnia często wolną akcję serca oraz obrzęki powiek, twarzy i dłoni. W badaniu krwi obserwujemy wtedy zbyt niskie stężenie hormonów tarczycy, a zbyt wysoki poziom hormonu TSH wydzielanego przez przysadkę i pobudzającego tarczycę do produkcji i uwalniania T3 i T4. pewnie to mam, ale wyniki wyszły dobrze...chociaż te nasze labolatoria własnie wiecznie mam rano puchniete oczy, nogi wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazs
Skoro wyniki wyszły dobrze to może nie warto szukać dziury w całym tylko szukać przyczyny zypełnie gdzie indziej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska3467
hm, kiedys odchudałam się przez trzy lata w trybie takim ze jadłam przez 3 miechy 1200, potem miech 1300, miech 1400, miech 1500 i potem znowu 3 miechy 1200. udało mi się zrzucic prawie 10 kg. w ciągu trzech lat. wyglądałam pięknie :) niestety 3 lata reżimu zniszczyly moją psychikę, juz nie moglam wytrzymac. z dnia na dzien zaczęłam się OBŻERAĆ! jadlam z 3000 moze 4000 kalorii dziennie. Przytyłam na powrót 10 kg i za nic nie moge schudnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie liczę kalorii, ograniczam poprostu węglowodany i ćwicze:) wcześniej stosowała kilka diet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska3467
i bierzesz reduxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
nie wiem co sie dzieje, czasem jest tak ze zjem tyle samo ale zależnie od niewiadomo czego raz chudne a raz utyje?! to jakas paranoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk9
a ja schudłam i nie mam efektu jojo, zażywałam moroznik, wszędzie opowiadam, to cudowne ziółko, działa oczyszczająco a potem wyszczuplająco, mało tego ma działanie lecznicze. pozbyłam się trądziku, mam czystą cerę, piękne mocne włosy, brałam 6 miesięcy i schudłam 9 kilo, ot września znów będę brała, kiedy bierzesz nie masz żadnych katarów, nie przeziębiasz się aha, ziółko samo reguluje apetyt, nie trzeba liczyć kalorii prosto najadasz się mniejszej ilością jedzenia zobaczcie: http://eoferty.pl/oferta,115.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ważyłam 70 kg i bardzo było mi z tym ciężko. Mój przepis na chudnięcie : 1.Dużo wody mineralnej 2.Trzy filiżanki zielonej herbatki 3.Ćwiczenia (rano-20 min,po południu rowerek-15min, wieczór-20 min) 4. I oczywiście ograniczenie tłuszczu i cukrów w jedzeniu,broń Boże nikt nie mówi o głodzeniu się :) I dzięki ciężkiej pracy już jest 57 kg na liczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
To naprawde dobry sposób :D To sa jakies specjalne ćwiczenia? p.s. moroznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot wielkie ćwiczenia. Bieganie w miejscu,przysiady, ćwiczenia podobne do aerobiku a na koniec brzuszki i ćwiczenia na boczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasja8977
a co z tym moroznikiem? czytałam ze jest trujący i szkodliwy i mozna po nim wylądowac w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry lolo
czy wiecie kochane , że jedzenie małej ilosci kalorii spowalnia starzenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansggeedf
każdy o tym wie, nie popisuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry lolo
wcale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podstawowa zasada to jeść 5 posiłków dziennie. Jeśli jemy trzy lub mniej niż trzy posiłki dziennie to tylko spowalniamy przemianę materii. Co z tego, że zjemy w ciągu dnia tylko 1000 kcal jeśli będzie to dwa razy po 500? Nie spalimy tego, wręcz odwrotnie, organizm będzie chciał się zabezpieczyć na czas głodu i porobi sobie z tych 500 kcal piękne zapasy w postaci tłuszczu. Jeśli jednak te 1000 kcal rozłożymy na 5 posiłków, z czego najwięcej węglowodanów przypadnie na śniadanie, a kolacja będzie składać się z białka i warzyw i zjemy ją co najmniej 3 godziny przed snem, musimy schudnąć. Zapraszam do mojego wątku, są tam przykłady diet 1000 kcal i 1500 kcal. Mam też do rozdania dla chętnych muesli Fitella do testów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
masz calkowitą rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
jedząc węglowodany mozna przytyc nawet 1 kg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMI wporzo - OK
Zamiast jeść 1500kcal, jedz 800 kcal lub mniej. Wyrzuć zupełnie z diety mięso, cukier, biały chleb, jakiekolwiek słodycze, potrawy smażone i tłuste. Jestem facetem. Lubię zarówno malutkie, drobne, filigranowe dziewczyny, jak i o pełnych kształtach, z dużym tyłkiem, biodrami i udami. Jednak nie lubię dwóch rzeczy: niedowagi i anoreksji oraz nadwagi i otyłości. To są choroby. A one nie są piękne, tylko odrażające; człowiek wie to instynktownie. "Może ona już tak am od urodzenia i to nie jej wina" KAŻDY GRUBAS SIĘ TAK TŁUMACZY. Prawda jest taka, że żaden nie potrafi się przyznać, że to przez jego niepohamowany apetyt, jedzenie niezdrowej żywności (cukier, tłuszcze, słodycze, olej utwardzany, mięso, białe pieczywo, kolorowe napoje gazowane), brak wysiłku fizycznego (spacer nie wystarczy, chodzi o to, żeby się porządnie zmęczyć - prawdziwe spalanie zaczyna się dopiero, gdy zaczynamy się ostro męczyć), siedzący tryb życia, gnicie przed tv, zajadanie przekąsek itd. Weźcie się do roboty grubasy, bo wasze tłumaczenia są groteskowe. "To nie moja wina, że jestem taka" A QrVVA CZYJA!? "Może i je dużo, albo padła 'ofiarą' bulimii, no po ciąży też jest tendencja do tycia" każdy grubas się tłumaczy. w Auschwitz nie było grubych ludzi. To oznacza, że schudnąć może każdy, a grubasy obżerają się i takie są tego skutki. Dieta wegetariańska i ćwiczenia fizyczne, niejedzenie chipsów, niepicie słodkich napojów i trening fizyczny - oto przepis na normalną sylwetkę (niekoniecznie "chudą", wystarczy normalne BMI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasahha
chciałabym zrobic diete wegetarianska, ale boje sie czy dostarcze organizmowi wszystkich wartosci odzywczych, bo nie mam pojecie czego ile jesc na takiej diecie, zeby sobie nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasahha
nie lubie miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ;))
jem normalnie chodze na basen nie siedze przed komputerem ciągle basen rowerek wychodzenie ze znajomymi nie jedzenie po 18 i 3 miesiące i o 12 kg mniej ;) wystraczy chcieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO pierwsze 1500 kcal, jeśli dobrze skomponowano posiłki to nie dużo, tylko i zdrowo dla chudniecia. Mam taka dęte opracowana przez dietetyka pod którego kontrola jestem caly czas. Niestety ja miałam podobnie -od 13 lat cwicze regularnie, dwa lata temu przytyłam po wypadku (brak ruchu) 8 kg. CZesc tej wagi zamieniłam na mieśnie ale tłuszczyk został. Próbowalam sama schudnąć ale nie szło stad dietetyk. I klops na diecie 1500 mija mi 3 tydzień a waga łazienkowa pokazuje tyle ile na początku diety . Co dziwne najpierw po 4 dniach spadlo 1,5 kg a potem wrocilo mimo, zenie robie zadnych odstępstw od diety. CZuje natomiast ze puchne. Koljna wizyta u dietetyka dopier za tydzień . Jestem sfrustrowana bo wcześniej jadłam łakocie i makaroniki i wazylam tyle samo co na diecie, Żeby nawet 1 kg nie zszedł ? :-( Każdy dzień koncze godziną bieżni, kolacje jem o 17.30 , reszta posilkow co 3 h...to niesprawiedliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy jedząc zdrowo chudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie zeby dobrze je skomponowac, a jak ktos nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×