Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

a na przexiebienie, gorąca herbata z miodem i cytryną :) albo mleko z czosnkiem - ale jatego akurat nie stosuje bo czosnku nienawidze ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje na noc rozgrzewajaca jakas i sie owijam koldra i kocem,ale to nic nie daje,rano jest lepiej a wieczorem znowu to wraca,w nocy to szok:O ale nie gadajmy o nieprzyjemnych sprawach:) chyba jutro tez zrobie pierogi,skusilas mnie,ale z serem na slodko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mniam, tez lubie z serkiem ale mezus nie przepada wiec dla samej siebie nie bede robic - jak juz bedzie maluszek to bede robic dla dwójki :) :) :) i bedzie przewaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ostatnio kazda strone rozpoczynasz:) no w koncu autorka topiku:) mleko odpada bo go nie znosze,czosnek nawet lubie ale na przeziebienie pomaga na surowo a to odpada:/ poza tym nie jestem przeziebiona tylko jakas taka sama nie wiem hehe.moze przewiana,podziebiona,czy cos takiego.nie chce sie faszerowac tabletkami wiec pozostaje maść.mam nadzieje ze sie polepszy:) ty to sie o mnie troszczysz bardziej niz ktokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym lubie zdrobninia jakos tak milej :) na poczatku topiku jakas baba sie doczepiła o te moje zdrobnienia ni z tad ni z owąd... wysmiewała sie..... ale jak sie wy pojawiłyscie to wymiekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,czytalam to,ludzie czasem musza cos dowalic bo nie umieja zalozyc takiego fajnego topiku ja ty:) i go tak podtrzymac,przez tyle stron.olewam ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko tu i w ogole w internecie trafic na normalnych ludzi,jest anonimowo,moza pisac co sie chce i to kusi niektorych półgłówków.nasz topik jest wyjatkowy,na prawde bez niego to nie wiem z kim bym pogadala:)z wami jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko ta baba wymiekła, wy ja przegoniłyscie :) Ja tez sie ciesz ze tak sie rozwina ten topik, moja przyjaciólka jest panna bez faceta, i z nia ciezko mi jest gadac na takie tematy - ze sie stramy ze własnie mam dni płodne. To znaczy ona wie ze własnie zaczelismy starania ale bez szczegółów - ona tez nie ma doswiadczenia wiec co ona mi moze doradzic - a tu co innego :) RAZEM RAŹNIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:) z mezem tez tak nie pogadam,bo co mu bede opowiadac przez caly dzien jak mnie jajnik boli,a ze w zeszlym miesiacu tak nie mialam i rozne inne szmery bajery:P oszczedze mu tego.przyjaciolke mam daleko stad,jedna za granica,druga 600km ode mnie.jedna zajeta wlasnym slubem,druga w ciazy,tez nie ma czasu na wysluchiwanie mnie bez przerwy.rozumiem to i dlatego dobrze ze jestescie wy bo wiem ze nigdy mnie nie wysmiejecie,zawsze odpowiecie,macie dla mnie czas,macie podobne problemy i sie rozumiemy:) to koniec mojego wywodu hehe.ide zrobic kolacyjke:)tylko dla jednej osoby tym razem..a moze dla dwoch..;)fajnie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu tez chce oszczedzic, tez go nie bede nakrecac, chociaz jak mu powiedziałam ze mnie dzis brzuch boli to sie zmartwi ł i póxniej przez cały dzien wydzwaniał czy juz dostałam @ no no nie wiadomo moze dla dwóch osóbek :) mój mezulek zaraz bedzie wiec ide mu ugotowac moje pieroszki, odezwe sie później. Układziku smacznej kolacji zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki caly dzien tu gadam i gadam ale chyba musze sie juz polozyc,pomimo tego ze jest tak wczesnie,ale strasznie mnie bola plecy,nie moge juz wytrzymac:( dobranoc wszystkim i do jutra:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam. co slychac. mi jakos powoli przechodzi przygnebienie.musialam sie zmobilizowac bo bronie sie w czwartek a to juz malo czasu na nauke a trzeba sie douczyc. no ale planuje juz oczywiscie nastepne staranka nie ma co marudzic prawda dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ja też trzymam mocno kciuki, ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Wiem co mówię, rok temu też to przeżywałam i powiem Ci że to był jeden z najmilszych egzaminów na studiach:-) Układ super, że jesteś z nami- tez tęskniłam 🌻 Zmykam do pracy, mamy w szkole półkolonie :- P Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberk wszystkim w ten piekny słoneczny ranek :) widze ze tu ranne ptaszki mamy :) Kasienka trzymam kciuki, ja co prawda jak narazie miałam obrone licencjatu ale naprawde miło było - stresowo tez - ale miło :) Ja dzis wstałam z duzo lepszym humorkiem niz wczoraj bo mnie juz brzuszek niw boli za to sutki.... o masakra..... szok.... tak wiec nadzieja jest :D Układzik a jak tam twoje plecki nieszczesne? lepiej cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kinia:) i wisienka tez dziendoberekranny ptaszku🌻 kinia a wiesz co-odpukac ale plecy mi dzisiaj rano zupelnie przeszly a piersi tez prawie nie bola. to jakies czary,wczoraj nie dawalam juz rady a dzisiaj ja reka odjal.czy to znaczy ze na dzidziusia tez zmalaly szanse?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee sznase malej dopiero jak pojawia sie czerwone kropki na bieliźnie, Pamietaj !!!! :D Ja dzis ide na zakupy, butki musze kupic do sukienki na weselicho :) i tescik dzis kupuje... i jutro rano robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha fajnie to okreslilas:P to kup jakies ladne i potem pokazesz nam foto:) poszloby sie na jakies wesele...ale nikt jak na zlosc nie chce na razie sie zenic:) ja musze wpasc na chwile do pracy,chociaz urlop,ale mam jedna sprawe do zalatwienia,a potem chyba jednak zrobie te pierogi bo mnie wczoraj naszla ochota:P milego dnia dziewczynkizyczy ukladzik🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie kinia - ja juz sie stresuje razem z toba:) ale gdyby sie okazalo ze tak,ze jestes w ciazy to chyba bym przez ten ekran przeskoczyla i ci pogratulowala osobiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze al nie chce sie nakrecac... bo jak nie wyjdzie to smutno bedzie :( No my weselicho mamy pierwsze w tym roku, ale dwa lata temu mielismy 6 a siódme nasze ;) i to przez 3 miesiace, czasem to nawet co tydzien wypadało :) :) :) dobra ja uciekam, bede koło południa. Układziku to ja wpadne na te pierogi z serem do ciebie, zrób wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
Witam dziewczyny!!! Nie było mnie chwilowo ale już wróciłam. Mam złe wieści wczoraj wieczorem dostałam @ . Czułam to bo cały dzień byłam w złym stanie no i w końcu wieczorem nadeszła wredna@. Ale to nic w tym cyklu mam brać Clo mam zacząc w 5 dniu cyklu wieczorem. Doradźcie mi kiedy to dokładnie będzie piątek czy sobota bo nie jestem pewna. Wieczorem wczoraj dostałam @ to chyba sobota wieczorem pierwsze Clo??? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cathlen:) w piatek wieczorem,bo 1 dzien cyklu to pierwszy dzien @.skoro dostalas wczoraj czyli to byl 1 dzien,dzis 2,jutro 3,w czwartek 4,w piatek 5-ty dzien. wredniak hej jestes jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia masz racje,nie nakrecac sie.co prawda nie da sie wylaczyc myslenia,ale starac sie chociaz nie myslec o tym non stop.np.pierogi robic:P jak co niektorzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×