Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

no i calkiem przypadkowo sie udalo hehehehhehheheh,ale ja wcale nie chcialam,to tak samo jakos mi wyszlo:D:D:D🌻🌻🌻 ps.nudze sie i stad to:) a tak poza tym to jestem calkiem normalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik to było niezle ;);) o rany ziewam jak bym nie spala cala noc.. a spałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaa, ukladziku szalony:) dobre:) Nie mam sprawy odnosnie tlumaczenia snu, sama przyjemnosc, mam nadzieje ze takie tlumaczneie CI odpowiada:) Trzymam kciuki za szybka, dobra prace, a jak wogole poszukiwania, znalazlas jakies ciekawe oferty? Katia super wiadomosc o szwagierce:) Poznanianka trzymam kciuki zeby sie jeszcze przed slubem udalo:) A ja dziewczyny jeszcze tylko 4 dni do @ ni emoge sie doczekac, oby nie przyszla niedobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusia mam taka ogromna nadzieje ze nie przyjdzie @ do ciebie!!!🌻 a poszukiwania dopiero od dzis takze zbyt owocne to nie sa.glowa mnie juz boli i oczy od siedzenia w internecie.a to dopiero poczatek.moze cos sie znajdzie:) jestem dobrej mysli jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układzik jeszcze trochę i my obwieścimy światu swoją nowinę:D ja nadal nie mogę uwierzyć że mojej szwagierce się udało-to takie niewiarygodne ale jednak prawdziwe,podbudowałam się tym. Ja w tym cyklu nie liczę na nic,ale w następnym będę pełna optymizmu,dzisiaj umówiłam męża na badania i będziemy chociaż to mieć jasne,a potem jak już się okaże że wszytko git to czekamy na cud:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia mnie tez to podbudowalo,na prawde:) tym bardziej ze tyle czasu sie starala twoja szwagierka.ja tez juz bym chciala wszystkim wykrzyczec ze bede mama.i czekam na ten moment,kiedy wszyscy w okolo zaciążaja,ja nadal czekam...moze jestem zlym czlowiekiem,ale im wiecej kolezanek w ciazy i im dluzej mi sie nie udaje,tym bardziej jestem zla na caly swiat:( wiem ze bez sensu,walcze z tym,ale czasem ma doła i nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik nie jestes złym człowiekiem, tylko poprostu bardzo chcesz być mamuśka - ja my wszystkie.. i to tak bardzo boli jak się widzi te słodkie maluchy, te wszystkie koleżanki do okoła w ciąży i z wózkami a trzeba robić szczęsliwą minę... My prawie nikomu nie powiedziliśmy że się staramy, zaplanowaliśmy sobie chrzciny i ślub razem w przyszłym roku. A jak ktoś pyta kiedy sie postaramy o maluch to z bólem w sercu ( zwłaszcza ja ) mówimy że jak przyjdzie na to czas... teraz czekamy na narodziny u mojej kuzynki i az sie boje pojść do niej później jak urodzi bo na widok tego malucha to pomimo szczescia ze je maja to mi chyba serce pęknie z bolu że ja ciągle nie mam... albo wszystkie tutaj jestesmy złymi ludzmi albo tylko kobietami ktore maja tak duzo miłości w sobie ze chca w pełni swiadomie przelac ja na nawego malutkiego człowieczka a ktoś im na to jeszcze nie pozwala.... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ukladzik:) Mam nadzieje. ze szybciutko znajdziesz wymarzona prace, ale te poszukiwania sa najgorsze! I nie jestes kochana zlym czlowiekiem Anna S ma racje! Poprostu tak bardzo chcemy tez ju zbyc mamami i oglosic ta cudowna nowine, ze jak slyszymy, ze ktos z otoczenia jest w ciazy to z jednej strony sie cieszymy, a z drugiej zal ze to ni emy jeszcze! Ja mam tak samo, a na dodatek jakos tak teraz duzo znajomych wokolo zachodzi w ciaze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyneczki :) dawno mnie nie było :) Teskniłyscie choc tyci tyci? bo ja bardzo :) i widze magiczna 50 stronka juz zapisana, pieknie pieknie :) mam troche do nadrobienia w czytaniu, ale to dobrze ze sie topik rozwija :) musze sie wczytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia super ze twojej szwagierce sie udało i to jest własnie dowód na to ze warto sie starac i ze jak sie czegos bardzo pragnie to wczesniej czy później sie to dostaje ;) Układzik ja sie zgadzam z dziewczynkami, ze to nie chodzi o to ze jestesmy złe, tylko jako normalne kobiety pragniemy miec maluszka, kochac go, przytulac i tulic do snu, i bedziemy miec ja to wiem ;) ja jutro i de do ginekologa i troche sie denerwuje :( oby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie ma juz nikogo, to nic jutro sie odezwe do południa moze któras zastane, dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, powinnam chyba napisac dobranoc! No moj weekend byl bardzo ,bardzo \"zaracowany\" Mam mezusia tylko pare dni, dlatego musialam to wykorzystac. Robilam testy owu i mierze tem, dzis byl skok, a test wczoraj rano wyszedl pozytywny. Dlatego ostro dzialalismy :) No i oby do piatku, jakos tak teskno mi za nim. Dobrze, ze chociaz mam corcie, zawsze to inaczej. Mam sporo czytania i zaleglosci, wiec... Do jutra dziewczyny. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja juz od rana po sieci buszuje i pracy poszukuje;) ale u mnie 999 ofert pracy na 1000 to jest - przedstawiciel handlowy.no ludzie czy juz innych zawodow nie ma?? sami przedstawiciele:O ja nie chce takiej pracy.trzeba bedzie sie przejsc po miescie z cv i porozdawac tu i tam. kinia w koncu sie zjawilas:D o ktorej masz tego ginekologa?napisz po wizycie co ci powiedzial. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) pomimo paskudnej pogody mój humorek dzis super. Wczoraj i dziś mierzyłam temperaturke i okazlo sie ze mam duzy spadek. Zdziwilam sie i odrazu dół ze w takim razie z ciazy nici. Ale internet-skarbnica wiedzy ;) doczytałam ze podczs implantacji temperaturka spada nawet o pare krestek a teraz właśnie mniej wiecej wypada ten czas (6-7 dzień po owulacji) zobaczymy czy wzrośnie w nastepnych dniach. Ale narazie już mocno się nakręciłam, oj zeby sie udało ;) cos mi sie wydaje ze jak podskoczy znowu to nie wiem czy wytrymam z testem i nie zrobie jeszcze przed @... choć nie wiem czy bedzie miało to sens.. układzik powodzenia w szukaniu pracy, napewno niedługo cos znajdziesz ;) zmykam do pracy. Miłego dnia dziwczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Rano zrobilam tescik i wyszedl negatywny ;-( Na 3 dni przed okresem więc szans juz chyba nie ma ;-( Przykro mi za kazdym razem tak samo jak moj narzeczony zaraz po przebudzeniu prosi mnie w dniu w kt planowalismy tescik \"kochanie lec sprawdzic czy jestesmy jzu rodzicmi\" a ja musze mu odpowiadac ze juz sprawdzilam i ze nie tym razem ...;-( Jestesmy podwojnie zli bo tak jak Ty anna.s. zaplanowalismy wesele na przyszly maj plus pocichu tak juz tylko miedzy nami chrzciny w tym samym terminie;/ Układzik ja tez nie mam pracy;-( Kiedys mialm super fajna i sama po 1,5 roku z niej zrezygnowalam bo chcialam jeszcze sobie po studencku zaszalec, a teraz... w tym kryzysie mam od 3 miesicy spory klopot ze znalezieniem czegos w miare fajnego. I tak samo, wszedzie tyko oferty dla ph i albo przedstawicieli funduszy emerytalnych... Jak sie obronie za 9 dni mam nadzieję(!) to tez ruszam w miasto z cvkami... Oki dziewczynki wracam do nauki. milego dnia i oby upalow nie bylo ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w ten pochmurny dzień:) ja coś w ten mój urlop wstaję ok 7-ej rano zamiast odespać,ale to pewnie wszystko przez to,że przez 3 lata wstaję do pracy o 4-ej:( Dziewczynki nie mogę się już doczekać @ jak nigdy,wiem,że to głupio brzmi ale chciałabym już żeby przyszła wzięłabym clo i do dzieła!!!wiem że ten cykl jest pewny,że ciąży nie będzie bo nie było na to szansy ale nie mogę się już doczekać na ten zastrzyk z pregnylu i efekty po nim:Ppozdrawiam i życzę miło spędzonego wtorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u mnie znow 1 kreska :( 😭 i brzuch mnie boli wiec @ lada moment przyjdzie. ehh znow mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
dziewczynki nie zalamujmy sie bedzie dobrze.ja caly weekend prosilam gosci na wesele i wrocilam wykonczona.nadrobilam zaleglosci i tez uwazam ze uklad nie jestes zlym czlowiekiem tylko wszystkie chcemy byc mamami i sie zloscimy ze jeszcze nie teraz a ktos inny juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka a kiedy masz wesele? ;-) Wredniaczku ja tez sie boje ze lada chwila dostane i tez mialam dzisiaj negatywny ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na jednym wozku jedziemy. najlepsze jest to, ze ten tydzien co byl, nie mialam objawow oprocz bolacych piersi, i czasami mnie cos zabolalo. ale tyle. i nawet nie mialam czasu myslec o @. i z wielka nadzieja dzisiaj pobieglam do laziewnki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
w sierpniu czyli juz calkiem blisko. tylko ze gosci tyyyyyyyyyyyyyyyle a czasu malo :( wredniak ja tez tak mialam tym razem praktycznie zero objawow 3 dni spoznienia i nic z tego. beczalam caly dzien ale potem zaczelam planowac nastepne staranka ktore zaczynaja sie w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda super sloneczna i cieplutko,a zapowiadali deszcze i burze,hmm..nie wierze w prognozy,a te na kilka dni do przodu to juz kompletnie sie nie sprawdzaja,na szczescie:D anna-chce w koncu byc internetowa ciocia wiec jak tylko cos bedzie wiadomo to pisz:D poznanianka - 3 dni przed @ to chyba za wczesnie.niektorym dopiero po @ wychodzi pozytywny,wiec nie martw sie na zapas:) no i zamiast rozmyslac to sprobuj sie skupic tylko na nauce,moze na chwile chociaz sie uwolnisz od mysli ciazowych hehe,czasem trzeba o czyms innym pomyslec,pogadac:) a ja juz trzymam kciuki za pania magister:) katia-nie dziwie ci sie wcale,ze chcesz juz zaczac nowy cykl:) ja tez tak czasem mysle,jak jestem pewna ze nic z tego nie wyszlo to juz chce miec ta @ i zeby szybko nadeszly dni plodne,zeby juz miec kolejna szanse:) wredniaczek-przykro mi:( wiem co czujesz.ja juz po @ jestem,ale w pierwszym dniu to mi bylo taak smutno:( ale co tam,czas plynie-trzeba dzialac:) kasia-no wlasnie,kiedy to weselisko?:) musimy wiedziec kiedy zyczenia skladac!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu dziewczyny, wlasnei polecialam sama nei wiem co mnei tknelo do kosza w pokoju i wyciagnelam moj tescik. Rano robilam go o 4.30 i bylo juz jasno ja dworze ale nie super jasno bo zaluzje mamy spuszczone i widizalam tylko 1 ciemna kreske. A teraz zagladam patrze i widze 2 tam gdzie powinna ale bladziutka-ale kreske na 100%. I teraz nei wiem czy wtedy nei zauwazylam bo za jasna czy jej nie bylo i dopiero po czasie sie pokazala-a po dlubim czasie to chyba nei jest wynik do konca prawdziwy czy jak? Czy ajk tego hcg by nei bylo to by sie w ogole nei pokazala czy jak??????????? jenyyyyyyyyyy co to moze byc? aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - super:) alez ty teraz jestes szczesliwa:D fajowsko:) POZNANIANKA - BIEGNIJ KUPIC DRUGI TEST I PISZ SZYBKO CO CI WYSZLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ci sie pojawila kreska po czasie to raczej zafalszowany wynik bedzie,ale jesli po prostu jej wczesniej nie zauwazylas a byla?????? idz po drugi test bo sie bedziesz zastanawiac i nic nie wymyslisz.obgryzam paznokcie z ciekawosci,no idz!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka na moim tescie ktory zrobilam wczoraj heheheheheh bo mnie kusilo po pewnym czasie wyszla 2 kreska. a dzisziaj 1 wiec ten wynik bedzie pewnie falszywy, nawet na ulotce pisze, nie nie nalezy odczytywac wyniku po dluzszym czasie bo jakeis reakcje wystepuja. ale biegnij po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!! Nie było mnie trochę ale to wina komputera nie moja-nawalił ale już jest ok. anna.s.1 głowa do góry wszystko będzie dobrze. katia cieszę się że szwagierce się udało po Clo to napawiło mnie nadzieją że jak skończe brać Clo to się uda. Teraz widzę już że mój organizm jakoś inaczej reaguje, zero bólu, więcej śluzu, itp. A co do układzika to nigdy nie mów że jesteś złym człowiekiem i powodzenia w poszukiwaniu pracy. dzięki że się o mnie martwiłaś dziś czuję się dobrze jeszcze wieczorem ostatnie Clo i następny weekend staranka ale jeszcze w piątek wizyta u gin. czy wszystko ok. Poznanianka84 ja myślę że ci się udało i tak ci życzę. Zrób najlepiej drugi test za dwa dni-jak wytrzymasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×