Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

czesc dziewczynki:) kinia-czyli testy byly w porzadku,dlatego nic nie pokazaly,bo nie bylo owulacji.przynajmniej bylas u ginekologa i wiesz o co kaman ;) wszystko bedzie dobrze:) witam nowa staraczke bettinka 🌻 mila-to ty moze nas tez zaskoczysz :D ten sam termin @ mialas co poznanianka? :D no to ja juz bym nie wytrzymala i robila ten test:P ale oczywiscie lepiej by bylo poczekac jeszcze kilka dni.trzymam kciuki zebys tez miala 2 KRECHY GRUBAŚNE!! :) katia-ja tez mysle ze bella sobie nowy topic zalozyla:O no ale nikogo nie zmusimy zeby tu byl z nami.fajnie ze my tu jestesmy i chcemy byc:D tez ogladalam pogrzeb,a jak ta mala paris powiedziala ze byl najlepszym tata na swiecie to juz nie wytrzymalam i zaczelam ryczec,chociaz wczesniej sie staralam opanowac.gosc byl wg mnie ok.i mimo wszystko szkoda go,bo byl jeszcze przeciez taki mlody. kingap-ale ci dobrze z coreczka na placu zabaw:) tez tak chce!! :) poznanianka-wszystko bedzie dobrze,jak zrobisz bete to dawaj od razu nam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak nie załamuj się-kolejne cykle przed tobą,wiem co czujesz ale nie mamy na to wpływu,widocznie tak musi być-uda się następnym razem-zobaczysz:D kiniusia teraz przynajmniej wiesz dlaczego testy nic nie pokazały a powiedz czy ginekolog przepisał ci tabletki clo???bo widzisz moja szwagierka nigdy nie miała owulacji i dlatego przez 5 lat jej się nie udało zajść w ciążę a ty nagle po 3 cyklach z clo są dwie kreski,także tobie nawet byłoby łatwiej bo przecierz już wcześniej ci się ufdało,czyli owulacja była-jeśli ci nie przepisała to poproś ją o to będziesz miała duże szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem, czy chce sie starac, moze poprostu dac sobie spokoj ... nie na moje nerwy ten stres co miesiac i znow @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dziewczynki wiem własnie ze testy były dobre i w tym cyklu tez planuje je kupic. Gin narazie nic mi nie przpisała bo za tydzien mam sie u niego pojawic i wtedy zobaczymy czy znów sie sytuacja powtórzy czy juz bedzie normalnie - wczoraj zrobił mi usg i za tydzien ma porównac jakie wystapiły zmiany:) układzik jak tam szukanie pracy? wiesz mój maz tez szuka i własnie jako ph, ale w naszym rejonie to ciezko... a teraz ma tydzien urlopiku i sobie razem siedzimy, wstajemy późno, pijemy kawke, chodzimy na spacerki, gotujemy razem obiadki, wczoraj bylismy na pizzy i piwku.... itd normalnie romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku strasznie mi przykro ale jak napisał układzik wszystkie wiemy jak to jest :( trzeba trzymac kciuki i wierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kiniusia wiesz co jak chcesz zamówic te same testy,to podam póxniej nowa stronkę,bo sie zmieniła,chyba że tobie też ,ale jak się dowiem to napisze,ja dzisiaj też będe zamawiać:) Moja szwagierka zrobiła dzisiaj drugi test i wyszły jej już bardzo wyraźne dwie krechy:) boże czy ja kiedykolwiek tego doświadczę???wiem,że łatwo jest pocieszać innych i wmawiać,że będzie dobrze i że się uda,tylko trudno jest sobie samej tak tłumaczyć,ja powoli trace nadzieję i jakoś dzisiaj mam doła ale może mi później przejdzie:(jutro te badania męża i może dlatego mam tego doła???boję się złych wyników:( i do tego za tydzień kończy mi się urlop a ja miałam nadzieję że już nie bęe musiała iść do mojej pracy,której tak bardzo nienawidzę-mam ochotę odejść,ale wiem żę nie damy rady finansowo-same przykre sprawy....ach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rowniez przykro wredniaczku ;-( Każda z nas zna to uczucie zawodu. Ja rano pognalam na bete i dzisiaj o 16 mam zadzwonic po wyniki.Mam taki niecny plan zeby zadzwonic nawet przed 15 bo od 15-16 maja przerwe a kto wie moze wyniki beda wcześneij. Naczytalam sie na forach o wachaniach bety i wczesniusienkich poronieniach...Mam nadzieje ,ze neipotrzebnie. Oki uciekam sie uczyc.Moj ukochany ma dzisiaj dzien biurowy w domku - pracuje pilnie ale przynajmneij siedzimy na jednej kanapie kazdy ze swoim lapkiem ;-) Hehhe ja tez licze na ciuszki po dzieciaczkach kuzynek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia clo bierze się od 2-6 dc i to jest lek który wywołuje owulację i porost pęcherzyków(ja mam co miesiąc conajmniej dwa) ogólnie przy tym leku owulacja występuje ok 14 dc i do tego trzeba rovbić usg żeby wszystko było jasne:Pbo wiadomo każdy organizm inaczej...:)widzisz moja szwagierka po 5 latach 3 cykle z clo i już:Dwydaje się takie proste ja tez to biorę ale widzisz mi nie pękają pęcherzyki czyli teraz mi dojdzie pregnyl na pękanie i może może....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja dostałam na e-meila nowa strone :) widze ze kazda ma jakies problemy zwazane z praca... kryzys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia-to masz super romantyczny tydzien:) fajnie...a mojego meza nie bedzie jeszcze przez tydzien,,juz nie mam sily na te jego wyjazdy:( nie dogadujemy sie ostatnio,przynajmniej ja tak to odbieram bo on chyba nie zauwazyl:O tesknie za nim jak cholera a jego ciagle nie ma,ze wszystkim musze sobie sama radzic.a poszukiwania pracy na razie przez neta,wiec nie licze na nic,dopiero za tydzien jak moj maz przyjedzie to juz bedziemy w swoim domku i zaczne po firmach chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik a kiedy masz dni płodne? to jak tak sie wytesknicie za soba to bedzie sie działo :) sciany bada drzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia w tym miesiacu nie chce wiedziec kiedy mam :) nie liczylam jeszcze,a moj suwaczek w stopce tez zle pokazuje bo mialam teraz krotszy cykl.moze jeszcze zmiękne i zaczne liczyc ale na razie nie:) jak ma byc to bedzie. kochana musze isc do miasta,wroce za godzinke,bedziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie bede :) mój mi własnie patrzy przez ramie i sie interesuje co ja tam pisze i z kim :) i pyta sie kto to jest ten układ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia jestem,ale znowu musze isc:o kurcze nie posiedze chyba dzis przy tym komputerze hehe.sasiadka mnie wola na kawe,nie moge odmowic:) a tak z dobrych wiesci to spotkalam dzisiaj kumpele z liceum - i zgadnij co hehehe,tak dobrze myslisz - jest w ciazy!!!:D no ja nie moge,swiat oszalal hehehe.ale wiesz co jej akurat nie zazdroszcze,bo to taka kochana osoba jest i taka dobra duszyczka ze na prawde szczerze sie ciesze jej szczesciem:) oczywiscie ja tez chce dzidziusia i czekam na to moje szczescie ale takim ludziom jak ona nie mozna czegokolwiek zazdroscic,zycze jej jak najlepiej ze wszystkich sil:) buziaki. ps.wypije kawe i wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej układzik wróciłas juz z tej kawki? my sobie z mezusiem mrozona kawke zesmy sobie zrobili a teraz cos na obiad trzeba upichcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56,73;-) Moj wynik beta hcg ;p Pani przez teleon sama od siebie powiedziala \" wygląda ,ze jest Pani w ciązy \" ;-) Coś mnei brzuch tylko pobolewa i juz swiruje czy wszystko ok. Wg moich obliczeń jutro moje bobo ;-) skończy 4 tydzień ;-) Liczony od ost miesiączki oczywiście ;-) wiec taki wynik na ten czas jest akurat okey ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka super :) wpisuj sie odrazu w druga tabelke :) wreszcie bedzie sie zapełniac :) jupi jupi jupi :) A jak twój mezczyzna zareagował? kiedy mu powiedziałas????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×