Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

a gdzie ta nasza poznanianka dlaczego jeszcze nie jest wpisana w druga tabelke????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki:) dziś 8 i @ nie ma, kupiłam juz dwa różne testy i nie wiem czy robic teraz czy poczekać do rana. Ale serducho mi mało nie wyskoczy z piersi,denerwuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nas poznanianka opusci to ja tego nie zniese :P tfu tfu. a co do tamtego topiku to fakt - strata czasu,ale przykre ze sa tacy ludzie i trzeba im czasem powiedziec kilka slow do sluchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze układziku zrobiłas ale z nimi i tak nie da sie dyskutowac - ale nie ma co sobie nimi głowy zawracac - mam wazniejsze rzeczy :) POZNANIANKA WRACAJ!!!! Bettinka ja bym nie wytrzymała tak długo :) juz bym pewnie zrobiła tescik ;) a który to dc? mój gin, zawsze mi powtarzał zeby robic w 35 dc wtedy jest najpewniej - a;le ja nigdy nie dotrzymałam tak długo :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie jestescie???? mój mezulek sie wyłozył na kanapie po obiadku i zawiazuje sadełko :) a mnie sie troszke nudzi..... ogladam fotki na NK, sprawdzam e-meila, no ale ile mozna tak patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej chyba bede sama ze soba gadac..... halo halo.... halo halo.... chyba mi odbija juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jestem w szoku patrze i nei wierze :) ale sie ciesze :) dla pewności zrobie drugi rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka GRATULACJE :) super - dobra passa sie zaczeła na naszym topiku ;) JESZCZE RAZ GRATULUJE MAMUSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mężusia, mieszkam z chłopakiem ale sie ucieszy :) dziś mu powiem a jutro rano razem zrobimy 2 test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, nie moge w to uwierzyć ze sie udało za 1 razem, boje sie tylko tego ze wynik moze byc zły bo cos oststnio mnie nerki pobolewały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee raczej nie :) bettinka nie wkrecaj sobie :) jestes w ciazy a za 9 -8 miesiaczków bedziesz tulic swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE BETTINKA!!!!!!!!!! hehhehe ale super co??? ;-) Tak ajk dziewczyny mówiły teraz to się wsyztskie posypiemy hehehhe. JA mojemu nic nei powiedziałam-NIKOMU poza Wami;-) Pamietajcie ,ze ja jestem jeszcze przed terminem miesiączki i starsznie sie boje ze ona jutro czy po jutrze przyjdzie i wszystko zabierze ;-( Dlatego w pt ide powtorzyc bete , sprawdzic czy rosnie i jesli tak to lece po malenkie buciki i niespodzianka dla ukochanego ;-) Chiałam jutro mu powiedziec bo jutro mamy nasz jubileusik i jeszce moglabym mu zrobic jego ukochan canalleoni o ktore sie doprasaz od 3 miesięcy ;p ale boej sie zapeszac. No a w pt idziemy ze znajomymi na piwko, a w sob na im mojego taty na dzialke wiec musze mu pow do pt heheh. Ale tak sie cykam ze cos sie stanei ze hej!!! BEettinka raz jeszce gratulacje!!! A co do reszty dziewczynki to nei zamierzam Was zostawiac juz nigdy ;-) Bedziemy sobei ejszcze pisac, umawiac sie na wspolne rodzinne dni dziecka i inne pierdoly ;-) Moje Kochane to Wy mnie zmobilizowałyscie i wspierałyscie jak nikt inny zwłaszcza Układzik i Kiniusia ;-) , ktore były tu od samego początku ;-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka - SUPER!!! GRATULACJE!!!!! 🌻🌻🌻 :D normalnie w ciagu dwoch dni mamy dwie zaciazone:D to do konca miesiaca powinnysmy wszystkie zaskoczyc :D:D:D:D:D:D:D:D:D poznanianka ciesze sie ze nas nie opuscisz bo ty zaczelas ta dobra passe i musisz teraz kontynuowac swoje dzielo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka ja bym juz dawno facetowi powiedziała - chyba za bardzo kombinujesz.... :) skoro z bety wyszło ok, testy wyszły pozytywne to na 100% ;) folik łykasz? jezeli nie to bierz folik i umów sie na wizyte do gin :) zeby serduszko zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szczawiowa :P niestety szczaw ze sloika,ale super pyszna i jajko na twardo do tego mmmmmmmm:D a na drugie mam fasolke po bretonsku,ale jakos po tej zupie juz jestem pelna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......wiek.......miejsc. zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny -poznanianka i bettinka-to sa dwie takie zajebiscie dobre wiadomosci ze teraz juz wszystkim musi sie udac!! nasz topik teraz to dopiero sie rozkreca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam tabelke - dziewczyny zapisujcie sie :) ooo szczawiowej jeszcze nigdy nie jadłam wiesz... z jajeczkime mówisz? hmmm... musze spróbowac :) układzik ale mamy szczesliwy miesiac, a to dopiero poczatek miesiac oj czuje ze sie posypią bejbiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czuje moja droga kolezanko :D oglaszam wszem i wobec - limit na naszym topiku to jedna ciaza na jeden dzien :P hehehehe, no chyba ze beda dwie,albo nawet siedem - to tez dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×