Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

oj dziewczynki jak fasolkowanie pójdzie nam w takim tempie to trzeba zaczac planowac juz to wspólne spotkanie z maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młam gary po obiedzie a potem mezus sie obudził i zasiadł mi kompa :) i zacza czytac nasz topik..... :) zapytał czy układ to mezczyzna :) :) :) normalnie wymyslił farmazaony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahhahahahhahahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahaha ale mnie rozbawilas z tym - czy uklad to mezczyzna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz plany układziku na wieczorek? bo ja bede sałatke robic :) sałatka z tortelini :) jadłas ?:) mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku, a ja tak sobie myslałam zeby cie zapytac o jedna rzecz jezeli moge oczywiscie? :) ale nie musisz odpowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze ze robisz bo nie jadlam :P wpadne na salatke. a wieczorem ide do tej sasiadki co bylam na kawie,bo mnie zaprosila na piwko:P meza nie ma,ja sie nudze,musze jakos czas sobie zapelnic hehe.teeeeesknie za nim!!!!!!!!!!!!! wracaj mezu!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jako jedyna masz nick który nie wskazuje na imię ;) jestes oryginalna kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale wszyscy mówia na mnie kinia - jakos tak milej :) mój maz jak mi chce dogryśc mówi Kinga - a w jego ustach to brzmi bardzo dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj bedziesz Układzikiem bo jakos juz do tego przywykłam ;) w koncu to juz 55 stron wspólnego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje,moj maz zazwyczaj mowi 'kochanie',a jak jest na mnie obrazony albo sie poklocimy i mowi "karolina" to az mnie ciary przechodza hehe.tak dziwnie to brzmi w jego ustach. no i wole byc ukladem a ukladzikiem to juz w szczegolnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mój mezus powiedział :) "weź juz przestan siedziec przed tym kompem i pisac na tej kaflarni " :) "idziemy na spacer"...... KAFLARNI :) normalnie mi łzy poleciały ze smiechu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×