Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

hej nie nie zostawie was:) ania ja tez nie moge wejść na żadną stronkę,ten śmieszny wyżej post to ja napisałam,żeby sprawdzic czy się da wysłac:P Kinia bedzie dobrze,jak juz się udało,to teraz z górki,tylko sobie nie wkręcaj złych rzeczy,bo kobiety ciężarne to takie są jak juz zajdą widza wszystko na czarno!!!! [nie wolno ]!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
co tam u was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasienka :D katia jak to dobrze ze nas nie zostawisz!!!! :D ja tez mam problem z wejsciem na stronke :( cos sie knoci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........????????????......... .24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.........ponad 2 lata..............???......... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............5..........nie wiem :)........23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Znowu musze dzisiaj iśc do pracy na popołudnie i jutro,w końcu 2-ego zaczynam ranne zmiany:D Wiecie cos cos jest zemna znowu nie tak:( okres miałam tylko 3 dni i to taki bolesny ale skąpy a piersi bola mnie już ponad 3 tygodnie i nic nie przestaja,bezsensu musze chyba pójśc je zbadać,przecierz nigdy tak długo mnie nie bolały,czyżby jeszcze rosły????:D o boże tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!:D wszystkie staniki sa za ciasne!!!Miałyście tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia a ty robiłas test???? bo wiesz ze moze byc skąpe krwawienie... a ciąza jest.... a zdaza sie tez ze kobiety maja normalny @ na poczatku i nie wiedza ze sa w ciazy... co do mnie to wczoraj czułam sie strasznie, bolały mnie nogi, kośc ogonowa i czułam sie jakbym przeszła 20 km :) M. sie smiał wczoraj ze mnie jak leżałam, i nie mogłam sie ruszyc i stwierdził ze sie cieszy tak tylko :) hm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,ale tesknilam za wami:) kinia jeszcze raz gratulacje ogromne!! nie czytalam wczesniejszych postow za co od razu na wstepie przepraszam,ale jak tylko sie dopadam do komputera to od razu sie biore za lekcje,hehe,czuje sie jak w podstawowce.dzisiaj pisalam cale popoludnie referat. co do @ to oczywiscie byla,a kolejna nie pamietam na kiedy,musze sprawdzic i dopiero wtedy wpisze w tabelke. bylam u gina,postanowilam zaczac dzialac w kierunku zajscia w ciaze bo tak mozemy sie starac w nieskonczonosc:/ dostalam skierowanie na prolaktyne i kazal temp mierzyc.kolejna wizyta za tydzien z wynikami prolaktyny a potem to dopiero za 3 miesiace:/ piszcie co u was slychac!! wiem ze codziennie sie wpisujecie tutaj ale ja mam taaaakie zaleglosci:/ buziaki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInia GRATULUJĘ:) :* Witaj układziku oj dawno Cię nie było a u mnie no cóż stara bieda:) 22dc i zobaczymy co dalej. Nie biore w tym cyklu luteiny a zawsze brałam, nie chciało mi się iść do gina po recepte, ciekawe jak mój organizm bez luteiny hmmm. Kinia jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusiu czytam Twoje wczesniejsze wpisy i doczytałam że nie brałaś w tym cyklu duphastonu (czy jakoś tak to się pisze) i właśnie teraz Ci się udało, ja też w tym cyklu przerwałam branie luteoiny zacznę od przyszłego. Jakaś depresja mnie chyba dopada. Całuje Was cieplutko .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hoop czemu jak ja jestem to akurat nikogo nie ma?:) jedynie asia cos skrobnela :) pozdrawiam cieplutko w ten mroźny - przynajmniej u mnie - dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow:) Co tu taka cisza??? właśnie wróciłam od teściowej i nic mi sie nie chce.@ Miałam tylko 2 dni,ale dzisiaj sie pojawiły jakieś dziwne plamienia???Kinia i wredniak pytałyście czy robiłam test...tak zrobiłam go kilka dni temu i wyszedł negatywny,w ciąży na 100 % nie jestem ale ten cykl był dziwny. Zastanawiam sie nad tą luteiną bo ja biorę ja kilka miesięcy i w sumie mam równe co 27 dni cykle,ale z drugiej strony sie zastanawiam czy długo trzeba to brać???Czy jakbym nie wzięła przez 2 cykl to od razu mi się to poprzestawia z powrotem na cykle 45 dniowe????czy wy miałyście jakieś objawy po zaprzestaniu brania luteiny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5 ja brałam luteinę 5 cykli a wtym nie wzięłam czuję się jak zwykle 24dc czyli @owo, jak juz dostanę @ to Ci dam znać czy mi się przesunęła a może wcale jej nie dostanę, zbyt piękne aby mogło być prawdziwe. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci życzę tego z całego serca:) no to ciekawe własnie jak to jest,chciałabym odstawić bo juz mnie to męczy liczenie dni cyklu od 16 do 25 wtykanie tych tabletek :D zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! Oczywiscie i juz tradycyjnie przepraszam, ze tak malo bywam na forum. Kiniu gratuluje Ci bardzo , bardzo serdecznie i trzymam kciuki aby wszystko dobrze sie ukladało/. U mnie ok, pracuje nadal, nie mam dolegliwosci ciazowych, brzuszek tylko lekko sie zaokraglil, ciuszki ciazowe jeszcze czekaja a to jo juz polowa ciazy. Jutro zaczynam 19 tydzień i mam wielka nadzieje, ze jutro gin zobaczy co za plec. Moj lekarz mowil mi ze przy drugiej ciazy bede czuc szybciej ruchy i rzeczywiscie juz od ok 3 tyg czuje kopniaczki. Moje tempo zycia teraz przypomina express. Rano wstaje o 6 , przedszkole, powrot , wyprowadzic psa, praca, do mojej mamy odebrac Oliwke i w domu jestesmy o 16, znowu spacer z psem, obiad i odpoczac moge kolo 17. Nie zale sie, dzieki temu ciaza szyciej leci, nie mam czasu na szukaniu w sieci roznych "ciekawostek". Moj maz wraca za rowne 4 tyg i bede miec wiecej luzu. bedzie miec ok 4 tyg wolnego, wiec obowiazki przedszkola spadna na niego. Poza tym postanowilismy pomalowac mieszkanie, wiec bedzie miec chlop robote :) Pozdrawiam WAs dziewczynki i zycze powodzenia!!! Za starajace sie i te ktorym sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap - napisz koniecznie co tam sie w twoim brzuszku kryje:D a raczej kto - chlopiec czy dziewczynka:) katia ja nie chce nic mowic ale jak kinia odstawila tabletki to od razu zaskoczyla:P dziewczynki jutro wyjezdzam i nie bede miala neta przez kolejny tydzien wiec znowu bede tesknic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mniew 25dc a tempka spadła na 36,7 czyli znowu nic:( o 4 dni za wcześnie ten spadek ale to pewnie za sprawą luteiny a raczej jej braku. Jeśli dziś dostane @ to cykl skróci mi się bez luteiny o 5 dni. katia5 a Ty jesteś z Łodzi bo pisałaś tam o inseminacji, ja w tym cyklu zrobie badania hormonów i za miesiąc jak znowu się nie uda to się wybiorę do łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki widze ze sie rozkręciłyście :) ja własnie wróciłam z pobrania krwi, dzisiaj musiałam powtórzyc badanie hcg. Z piatku HCG wyszło mo 1060, czyli o ile dobrze sprawdzałam to ok 3 tydz od zapłodnienia... tak to sie chyba liczy.... mm nadzieje ze to nie za mała liczba... jutro ide do lekarza... wiec bede wszystko wiedziec :) asia ja napierw przez 2 miesiace brałam luteine potem niałam miesiac przerwy, a potem 2 miesiace duphaston. i nic nie wychdziło, w koncu w tym miesiacu odpuscilismy i bez brania tabletek i mierzenia tempki - udało sie :D :D :D po za tym ja jakos dziewnie reagowałam na te tabletki bo w kazdym miesiacu w którym brałaml luteine a potem duphaston nie miałąm normalnego @tylko brazowy :) i to było dziwne.... asia ale to nie wszystko stracone moze to jednorazowy spadek a jutro znów podskoczy? :) katia ja jak po dwóch miesiacach brania luteiny w trzecim nie brałam to @ dostałam w 22 dc... czyli bardzo wczesnie.... objawem moim była normalna @ bo z luteina miałam tylko brązowe plamienie. Kingap dziekuje za gratulacje, super ze wszystko ok u ciebie :) daj znac co tam chowasz w brzuszku jak juz bedziesz wiedziec :) 19 tydz??? ale szybko przeleciało... jak ja bym chciała byc juz w połowie, i miec za soba ten najgorszy pierwszy trymestr... a układzik wpadła na chwilke i znów jej nie bedzie... :( ale sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.........ponad 2 lata..............???......... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............5..........nie wiem ........23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?............... ja sie wymazuje z tabelki ztarajacych :) a do drugiej wpisze sie po wizycie jutrzejszej :) kingap zmieniałam ci tydzien ciazy - mam nadzieje ze sie nie gniewasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;-) jak sie dzis macie ? U mnie mrozny dzien i nie chce sie ruszac z domu. Asiu moze to nie na @ a zagniezdzenie.. Podobno czasem wtedy temp spada, ale nie chce cie nakrecac, zobaczysz jutro..A u mnie normalnie jak to po @ i korci na zrobienie testow owul bo mam jeszcze kilka ale obiecalam sobie ze ich nie tkne ;-)Kiniusia super ze wszystko dobrze i daj znac jak po lekarzu. A jak sie czujesz? Masz juz jakies objawy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna czuje sie dobrze, z objawów to tyle ze piersi mnie bola i mi spuchły ;) z czego akurat bardzo sie ciesze, bo nie naleza do najwiekszych ;) po za tm to zmeczona jestem ciagle... chociaz teraz jakby mniej.. ostatni tydzien był straszny pod tym wzgledem :) ale dam rade :D anna czyli dajesz na luz? popieram.. brak stresu mierzenia i testowania :) i bedzie mały człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiniusia czy daje na luz to nie bardzo, kurcze cos nie umiem, juz w glowie liczylam kiedy najlepiej.. Zla jestem za to na siebie, no ale zobaczymy. Za miesiac czeka nas remont nowego domku i przeprowadzka i meblowanie to mam nadzieje ze wtedy sie oderwe od tego wyliczania. Fajnie ze sie dobrze czujesz, oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nowy domek? wow... fajnie, to bedziesz miec nad czym myslec :) urzadzanie, sklepy... lubie tak bardzo :) 2 lata temu urzadzalismy sobie mieszkanko, fajnie tak wszystko po swojemu zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, @ się nie rozkrecila, w sumie w ogole sie nie rozkrecila, pierwszy dzien tylko lekko, drugi to w sumie plamienie bylo, wczoraj lekkie plamienie, i dzisiaj to tak jakby jej juz nie bylo.. nie wiem co ejst grane. ale w sumie oszczedziła mnie w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×