Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

cześć kochaniutkie:) Ania wiem o czym piszesz,my chyba jakos razem mamy ten cykl teraz no nie?? i rozumiem cię,bo ja też mam w domu testy owulacyjne i nie chce ich uzyć,ale w głowie już mniej więcej sie wie kiedy to ma nastąpić itd... tez staram się nie liczyć który to dzień cyklu,ale przecierz doskonale wiem i wiem kiedy będzie owulacja,bo znam ten ból juz na pamiec:) Jedyne przed czym sie bronię,to te testy i żeby nie wziąść luteiny,tyle,że mi ona bardzo pomagała,bo cykle miałam równiutkie co 27 dni i tylko 3 dnikrwawienia,ale podjęłam decyzję że ich nie wezmę i na monitoring tez nie pójdę w tym ani w przyszłym cyklu.Czekam do końca roku czyli mam 2 cykle na staranka a potem myslę o inseminacji. Asia ja nie jestem z Łodzi,ale moi znajomi tam mieli miec inseminację,bo im z kolei polecili ich znajomi którzy bardzo chwalili sobie.Wczesniej mieli w klinice w Poznaniu i lekarz potraktował ich strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam dlugi post i cos sie popsuło i znikło ;/ a wiec jeszcze raz ;) kiniusia dokładnie- nowe mieszkanko, wyczekane ;) teraz urzadzanie, malowanie i radosc mieszkania ;) a po tym wyjazd na swieta do polski wiec zapowiada sie fajny czas ;) tylko jak ja bym chciala zebysmy przyjechali do polski z taaakaaa niespodzianka ... echh , w kazdym razie mam nadzieje ze ten czas mnie troche odciagnie od wyliczania.. katia, faktycznie, jakos podobnie mamy cykle ;) ja tez nawet nie musze wyliczac, bole owul same daja znac, wiec jak tu zapomniec i dac sie poniesc... narazie nawet nie mysle o lekarzu, i co dalej jak za iles tam nie wyjdzie, jakos nie potrafie o tym myslec, chyba ludze sie ze jednakk sie uda niedlugo.. wredniaczku, a moze to nie była jednak @ moze warti zatestowac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wtorkowo :) dzis ide na usg... trzymajcie kciuki mocno mocno :) i odbieram badania hcg za to tez trzymajcie kciuki zeby był duzy przyrost :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!! zmierzyłam tempke i jest 36,61. czyli testu nie musze robic tylko troche mnie martwi, bo zawsze na poczatku cyklu mialam nizsze te temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.........ponad 2 lata..............???......... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............5..........nie wiem ........23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......5-6 tc.............01.07.2010.................??????....... dziewczynki wpisuje sie do drugiej :) moze to troche za wczesnie, ale pomyslałam ze przeciez musi byc wszystko w porzadku, prawda? widziałam dzisiaj moja kropeczke :) nszczescie wszstko ok, beta wzrosła o 200 % :) za dwa tygodnie mam wizyte wtedy powinno juz widac serduszko :) po za tym dostałam duphaston - tak zapobiegawczo... i teraz musi sie udac!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słońca u mnie 26dc @ nie ma i tempka też wzrosła ale brzuch mnie boli także pewnie jutro mnie dopadnie @isko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a to źle że tempka spadła??? Kinia na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Wiecie co nie poszłam do ginki po luteine i jestem z tego dumna:D tyle tylko,że i tak jak teraz odstawię to nie bedzie miało to wpływu na owulację bo ja ją mam ok 1 2 dc a luteinę brałam od 16-ego ale będą kolejne miesiące,to się okaże jaki wpływ będzie miało to odstawienie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a to źle że tempka wzrosła????? Kinia na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Wiecie co nie poszłam do ginki po luteine i jestem z tego dumna:D tyle tylko,że i tak jak teraz odstawię to nie bedzie miało to wpływu na owulację bo ja ją mam ok 1 2 dc a luteinę brałam od 16-ego ale będą kolejne miesiące,to się okaże jaki wpływ będzie miało to odstawienie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle się napisałam i mi zniknął post,to już nie pierwszy raz!!!!!! Kinia to już pierwsze koty za płoty:) zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) Asia ja niechcę nakręcać,ale skoro tempka wzrosła,to powinien byc raczej dobry znak:) :D a to,że brzuch boli tak jak na @ to znaczy że to jest kolejny dobry znak,bo tak samo boli na ciążę:D trzymam kciuki:) wiecie co zrobiłam postęp nie poszłam po tą luteinę do swojej ginki,zobaczymy co będzie tyle tylko,że i tak w tym cyklu się nic nie zmieni,bo owulacje mam ok 12 dc a luteine zaczynałam w 16 dc więc na efekt przytulanek nie wpłynie jej odstawienie teraz tylko najwyżej kolejna @ sie poprzestawia,ale jak nie spróbuje to się nie przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozpisałam dwa razy,bo wczesniejszy post mi zniknął a tu nagle obydwa się pojawiły w podobnej wersji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia to super ze wszystko dobrze i napewno dalej bedzie tak samo ;) 1 lipiec- ale fajny termin, na same wakacje ;)))) pozdrowionka dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki:) Ja sie troch epochorowalam i leze w domku, ale jutro juz ide do pracy:( Prosze zagladam tu a tu takie super wiesci!!!!! KINIUSIA GRATULACJE!!!!!Ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.........ponad 2 lata..............???......... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............5..........nie wiem ........23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......5-6 tc.............01.07.2010.................??????....... witajcie dziewczynki:) cieszę się Kinia,że wszystko dobrze, niedlugo posluchasz serduszka a potem niech szybko konczy sie Itrymestr,żeby stresow bylo mniej, sama rozumiesz. zagladam i czytam i liczę ,że grono zaciązonych sukcesywnie sie powiększy. pozdrawiam w ten mroźny listopadowy wieczór - dobry czas na przytulanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja właśnie też mam owulkę 12dc a luteine brała zawsze od 16 dc, w tym cyklu nie biore jej wcale ale w przyszłym zamierzam zacząć od 13dc, zaraz po owulce, bo może my ją za późno brałysmy. Zwykle 25dc mam spadek a potem wzrost i przed samą @ spadek. A dziś mój 27dc, @ brak, tempka 36,8 (u mnie taka jest górna), wiem że troche niskawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wczoraj sie rozpisałam i okazało sie,że wszystkie moje posty wskoczyły:P Asia no to czekam niecierpliwie,bo ci powiem,że skoro u ciebie to jest wysoka tempka,to cos w tym musi być:)Wierze,że się uda!!!!!Ja planuję odstwić luteine na jakieś 3 m-ce,ale nie wiem jak na to zaeraguje mój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak nie wierzę że coś z tego będzie. To dopiero 27dc, a zwykle cykle mam 28-30, także do @ jeszcze 2-4dni, zobaczymy jak bez tej luteiny bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) katia ja tez myslałam ze odstawie progesteron na 3 m-ce... a w pierwszym stało sie to co sie stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po za tym to ja dzis cąły dzien padam na twarz, przyszłam z zajec o 12 i przespałam az do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu śpij dużo i długo:0) pocieszające jest dla mnie to że napisałąś że bez luteiny dostałaś 22dc, a cała reszta przemawia u mnie za nie:( Kiniuu a Ciebie też brzusio bolała jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu Ty to potrafisz człowieka nakręcić ale to jeszcze jutro lup pojutrze i czar pryśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) witam w ten zimny jesienny czwartkowy poranek ;) własnie szykuję sie do pracy i jak zawsze w taka pogode, bardzo mi się nie chce.. a pozatym, nadchodza dni owulacyjne, i troche jestesm zla ze w sumie wiem kiedy beda, choc łudze sie że cos moze sie przecunąć, bo ostatnio miałam regularnie, wiec staram sie nie myslec ;) a jak narazie nie czuje jeszcze pobolewania jajnikow wiec moze w tym cyklu nie dadza o sobie znac i bede mogla sie troszke wyluzowac ;);) tak bym chciala ... a pozatym zaraz weekend i juz nie moge sie doczekac zeby sie wyspac ;) a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, u mnie bez zmian... zmeczenie zmeczenie zmeczenie... :) nie moge sie rozruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia to odpoczywaj jak naj wiecej, teraz musisz ;-) a ja za szybko napisalam ze jajniki nie bola, juz zaczynaja wiec chyba zapowiada sie krotszy cykl.. Ech, za duzo myslenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna.s mnie dzisiaj zaczeły bolec jajniki zwłaszcza lewy i strasznie mnie suszyło w pracy,zawsze tak mam,więc wiem,ze lada moment nastąpi owulka i jak tu nie myśleć????kurde no!!!!!! tez chciałabym o tym nie myśleć,ale to się nie da tak!!!!!!!nawet jak sobie tłumacze,ze nie wylicze sobie który mam dzień cyklu to i tak samo na myśl wchodzi!!!:( moze z kolejnym miesiacem bedzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×