Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dokładnie, Kinga ma rację! Jak ona mogła tak Ci powiedzieć? Mogła powiedzieć, że być może masz jakieś problemy z płodnością i trzeba to sprawdzić itd... a nie tak prosto z mostu, niesprawdzona do końca diagnoza. Nie martw się Cathlen , przebadają Cię , podleczą i wszystko będzie dobrze. Układzik jasne ,że Wam zapodam foto relacje z w3esela ,ale to dopiero w maju ;-) Teraz czeka mnie odchudzanie i szukanie sukni co mi się nie uśmiecha... Wczoraj odebraliśmy od teściów NASZE przyszłe obrączki. Całą drogę do Poznania mieliśmy je na paluszkach i od razu pojechaliśmy pokazać moim ;-D Są prześliczne ;-) Moje Kochanie chciała pójść w swojej dzisiaj do pracy , ale mu zakazałam ;p Id kilku dni biorę Mastodynon na bóle piersi. Podobno pierwsze efekty po 6 tygodniach...a ja muszę w pracy siedzieć bez stanika ( na szczęście jestem sama w biurze ;p) tak mnie bolą. Nawet sie do narzeczonego przytulić mocniej nie mogę ;/ Miała któraś z Was tak po pigułkach? Buziaki i miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, bardzo dlugo mnie nie bylo, ale poprostu nie mialam sily na nic. U mnie nadal nic, wielkie nic... i do tego od 1szego nie mam pracy, moze wtedy cos wyjdzie jak bede na luzie. odezwe sie póżniej jak nadrobie zaległości a jest tego sporo bo az od 133stronki. Wszystkim przyszłym mamusiom serdecznie gratuluje, i oczywiscie nadal mam nedzieje ze i nam sie uda. Pozdrawiam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka witaj!!!!!!!! :D poznanianka a masz juz jakas wypatrzona? bo ja miałam z firmy Agnes - maja swoja strone internetowa i maja naprawde bardzo duzy wybór :D polecam :D no i ja byłam bardzo zadowolona... z obsługi z sukni... nic sie z nia nie stało zadnych dziur bardzo wytrzymała i lekka :) to sie sprawdza no bo bedziesz balowac całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko cześc dziewczynki, w końcu cos zaczęło się dziać:Di betinka sie odezwała:D u mnie dzisiaj tak jak mówiłam przyszła @ i ti bez luteiny w 28 dc cud:) Cathlen jakaś chora ta twoja ginekolog,jak mozna komus powiedzieć,że jest bezpłodny,skoro się tego nie udowodniło?????? ogólnie cathlen badanie drozności jajowodów to jest to co ja miałam robione w zeszłym miesiącu czyli: HSG i to nie jest nic strasznego,bardzo szybkie i bezbolesne badanie wykonywane w celu sprawdzenia czy jajowody sa drożne,podobno po nim 80 % kobiet zachodzi w ciąże....ja nadal czekam:) :D w sumie to powiem ci szczerze,że trochę ci zazdroszczę,bo sama wolałabym dostac skierowanie na badania do kliniki niepłodności,bo tak przynajmniej ktoś by się mną zajął odpowiednio a tutaj tylko chodze do ginekologa nie wiem po co i na tym się kończy.także głowa do góry,moim znajomym ostatnio też lekarze postawili diagnozę niepłodnośc u niego i zbierali kasę na in vitro a tu nagle bach...ciąża i to po 8 latach małżeństwa,więc pamiętaj nigdy nie wierz lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick Cykl starań data planowanej @ wiek Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..............29 ........Warszawa anna.s.1..............8........ ok. 22.11.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............5..........nie wiem ................23....Świętokrzyski asia19855...........17..........mikołajki:0)............24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23.... ....Warszawa cathlen81...........15..........18.10.2009.............28........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.............22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......7 tc.............01.07.2010.................??????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............8........ ok. 22.11.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............5..........nie wiem ................23....Świętokrzyski asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........15..........18.10.2009.............28........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......7 tc.............01.07.2010.................??????.... coś poknociłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobiety zaszalałyście z tymi wpisami. a ja byłam u gina dziś przepisał mi duphaston od dziś bo to mój 26dc a na obniżenie prolaktyny nie dał nic bo powiedział że ten test po metaklopramidzie (14 razy większa niż norma) jest nie ważny skoro normalną prolaktynę mam w normie aniu przykro mi że @ przyjechała :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............5..........nie wiem ................23....Świętokrzyski asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........15..........18.10.2009.............2 8........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......7 tc.............01.07.2010.................??????....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki tez poprawiłam tabelke. Powiem Wam, że jakoś mocniej przeżyłam te dostanie @ niż kilka ostatnich, chyba się za bardzo nastawiłam, że może sie udało.. ;/ No ale już mi lepiej, choć narazie nie myśle o następnym cyklu i kiedy najlepiej. Chyba jestem tym zmeczona i musze odpoczac. Zajęłam sie szukaniem mebli do nowego mieszkanka i zastanawianiem sie nad pakowaniem wiec mam nadzieje,że oderwe mysli od staranek na jakiś czas. Niedługo też nie bede miała internetu, od nowego miesiaca wiec nie bede sie odzywać, ale jak tylko uda mi sie gdzies dorwać to poczytam i napisze co u mnie. Bedziemy zakładać w nowym mieszkaniu dopiero po po przyjezdzie z polski wiec pewnie pojawie sie znowu na dobre koło połowy stycznia. Mam nadzieje, że sporo zaciążonych przybedzie bo tym magicznym swiateczno - sylwestrowym czasie ;). Postaram sie jeszcze odezwac do konca tygodnia jak czas pozwoli. A jak mi sie nie uda to trzymajcie sie dziiewczynki i Wesołych świat i Szalonego Sylwestra. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis cisza... dziewczynki co sie z Wami dzieje? gdzie wy sie podziewacie?:) anna ale fajnie ze macie nowe mieszkanko.. pamietam jak m swoje urzadzalismy... eh.... wpadniesz w wir mebli i dodatków i wyluzujesz sie na maksa :D a potem beda z tego owocki :) :) ;) w postaci dwóch kreseczek oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.a u mnie znow lipa.. dzisiaj moj 26dc i dostalam brunatnych plamien. heh. mam juz dosc psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku przykro mi :( ale moze jeszcze nie wszysstko stracone.... a ty robiłas jakies badania? co twój gin na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............5..........nie wiem ................23....Świętokrzyski asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........15..........18.10.2009............28........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......9 tc.............01.07.2010.................??????........ zmieniłam troche dane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............5..........nie wiem ................23....Świętokrzyski asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......9 tc.............01.07.2010.................??????........ dzięki za wsparcie dziewczyny;) uaktualniłam moje dane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dostałam skierowanie do kliniki-centrum leczenia niepłodności i tam teraz będę się leczyła. Szybciej to może trwa bo ja mieszkam w Niemczech i tutaj właśnie się leczę ale moja gin nie chciała mnie oszukiwać i powoli chyba nastawiła na ewentualną sytuację braku potomstwa. W przyszłym tyg. mam wizytę w klinice i mam stracha czy wszystko zrozumiem bo mój niemiecki jest ok ale te zwroty medyczne mnie przerażają. Dam znać jak poszło.....nadzieję jednak mam......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5 co u ciebie wykazało badanie drożności bo nie pamiętam a nie wiem na której stonce to było. Jakbyś mogła odpisz:D:D:Di jakie masz dalsze wskazówki od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam do was pytanie. otórz śluz płodny mam od 11dc a dziś mój 18dc i nadal mam go duuużo, ciągnie się na 10 cm! i sama nie wiem czy jest możliwe że jeszcze nie miałam owulacji bo nie robiłam monitoringu w tym cyglu (zawsze owulke miałam 12-14dc) mam w domu duphaston ale nie biore bo zakładam że się nie udało bo przytulanko było 14 i 15dc, a skoro owulki nie było to plemniki nie przeżyły, także po co mi ten duphaston, zostawie go sobie na kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jeseli masz sluz płodny to ja bym nie myslała czy owulka była czy nie tylko molestowała meza :) naprawde.... sluz płodny to najlepsze co moze byc i daje duze szanse przeciez :) a moze ci sie wszystko przesuneło? róznie to bywa naprawde... wiec nie licz nic tylko działajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23....Świętokrzyskie asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....14tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......9 tc.............01.07.2010.................??????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathlen u mnie badanie wykazało,że jest wszystko ok,czyli że w prawym jajowodzie kontrast poszedł bez problemowo a w lewym tak jakby z kilkusekundowym opóźnieniem,więc wydawałoby się,że lewy był troszeczkę niedrożny a z niego miałam zawsze jajeczkowanie.Po badaniu lekarka gwarantowała ciążę w ciągu kilku miesięcy....więc czekam cierpliwie,ale ogólnie to badanie jest ok:),bardziej liczyłam na to,że któryś jajowód będzie nie drożny a ten kontrast go przepchnie i problemy się skończą,natomiast jak mi lekarka powiedziała,że u mnie jest wszystko ok to koło się zamyka,lecz nadal mam nadzieję,że to kilkusekundowe opóźnienie cos znaczyło:D zobaczymy,moja gin dała mi kolejne 3 miesiące,więc na razie do niej chodzę,bo minął jeden,zobaczymy co bedzie później:)Trzymam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) witam kochane kolezanki :) co tam słychac? jakos pusto wczoraj tu było... co do mnie to mdłosci minięły wiec juz czuje sie o wiele lepiej, ale niestety złapał mnie meczacy kaszel który nasile sie w nocy i nie pozwala spac :( siedze w domku i sie wygrzewam ale mam nadzieje ze nie sie z tego nie wykluje i przejdzie :) maluszek rosnie dzieki animacji która mam w stopce widac ze juz całkiem przypomina małego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kinia,dokładnie widać różnicę jak juz urósł:)Super widok!!! a ja przez moją koleżankę mam w domku małego króliczka:)mam teraz zajęcie,bo musze go oswoić,gdyż wcześniej był u ludzi,którzy go trzymali w stodole,ze względu na małe dzieci,więc muszę mu poswięcić troszkę czasu,żeby poczuł się jak w domu:) Jest śliczny biało-rudy i puszysty,tylko że bardzo linieje i trochę minie aż to zaakceptuję:) Koleżanka chciała kupić go dla swojej córci a wyszło tak,że kupiła innego więc tym ja się zajmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam kiniusia gratuluje.uwarzaj na siebie teraz bardzo. ja jestem dla ciebie pelna podziwu ze poradzilas sobie z tymi stratami aniolkow ja nadal nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka i ty sobie poradzisz, ja po pierszej stracie tez myslałam ze juz sobie nie poradze, przez pól roku dochodziłam do siebie, nie spałam w nocy, płakałam... az w koncu samo jakos przyszło na mysl ze czas aby spróbowac jeszcze raz... i strach kiedy zobaczyłam dwie kreski... po drugim to juz całkiem inne myslenie... długo mineło czasu. Od drugiej straty ponad rok. Uwierz mi ten ból mija... niegdy nie zapomnisz ale bedziesz miec siłe i chec aby starac sie o kolejnego maluszka... musi minac troche czasu.. ale to jest indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja jak zwykle późno ale wróciłam z pracy:) układzik dobry pomysł:)ja mogę swojego juz podać,tylko nie wiem czy tak na forum,czy na e-maila???pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×