Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość układ słoneczny
helo helo kinia :) dzis dzien @ :/ ale jak na razie cisza. zwykle rano po przebudzeniu juz byla,a dzisiaj nic.ale moje cykle nie sa regularne jak w zegarku.wahaja sie o kilka dni w obie strony,wiec to jeszcze nie jest powod do jakichkolwiek przypuszczen.co prawda dzisiaj mija dokladnie 14 dni od owu,wiec to raczej ten dzien,ale zobaczymy.trzymaj kciuki:)i zycze milego dnia:) pojawie sie za kilka godzinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość układ słoneczny
jeszcze tylko dopisze ze fajnie ze tak mozna sobie z kims o tych sprawach tu pogadac,bo z kim mam rozmawiac.nie chce ciagle truc o tym mezowi,bo nie chce zeby tez sie zamartwial,kolezanki maja swoje problemy,a nas tutaj laczy ten temat:) bo ja zawsze myslalam ze takie szczescie jak dziecko to moze sie przytrafic kazdej innej tylko nie mi,ze jak napewno nie bede miala,ze sie nie uda.ale takie rozmowy podtrzymuja na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzien dobry ;) w ten pochmurny dzień... :) układ a masz jakies objawy? moze sie udało :) mnie lekarz kazał zrobic test dopiero 35 dniu cyklu, wiec mam jeszcze duzo czasu teraz to dopiero 24 dzień. Ale mysle pozytywnie :) do 25 dnia czyli do jutra jeszcze biore luteine a potem bede tylko czekac na nie pojawienie sie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze ze sobie mozemy pogadać :) zawsze to raźniej ;) Tak sobie mysle ze mozna tablekle zrobic, troszke odpaczymy z innych topików :) co wy na to dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick...........Cykl starań......data planowanej @......wiek......Miejs.Zam. kiniusia77..........1.............07.06.2009................24........Kraków Gotowe można sie wpisywać dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Można się dołączyć? My również staramy sie o dziecko- to dopiero (już ) 3 cykl starań. Miałam bardzo nieregularne miesiaczki wiec od dwóch miesięcy biorę luteinę. Ponoć ma pomóc w zajściu w ciążę. Planowaną @ mam na przyszły czwartek. Trzymam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość układ słoneczny
STARACZKI: Nick..........Cykl starań..........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009...........24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26........Gorzów kinia super pomysl mialas.dobra teraz juz naprawde znikam,mam mase pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość układ słoneczny
witaj wisienka i wpisuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka225 witamy i zapraszamy do naszej tabelki :) ja tez biore luteine na wzmocnienie i pomoc w zagnieżdżeniu sie fasolki ;) tak określił to mój lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26..... ...Gorzów wisienka225......3....................05.06.2009...........25.........Katowice Dzięki za miłe przyjęcie:-) W grupie zawsze raźniej!! Odezwę sie wieczorem, bo mam masę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,dziewczynki jak wam mija to sobotnie popołudnie? :) ja dzis jakas zła jestem... bez kija nie podchodz! :/ nie wiem... czyżby zmienność nastrojow ;) raczej za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
STARACZKI: Nick..........Cykl starań..........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26..... ...Gorzów katia5............. 9................. .12.06.2009 29 Konin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. nie wytrzymala i zrobilam test,nie z porannego moczu,ale to chyba nic nie zmienia,wynik negatywny;( łudze sie ze jeszcze stezenie hcg jest zbyt male ale tak czy inaczej wyszla jak na razie tylko jedna kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26..... ...Gorzów wisienka225......3....................05.06.2009........ ...25.........Katowice katia5..............9....................12.06.2009...........29.........Konin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia, u mnie nastroj tez taki ze bym wszystkich rozniosla,i to nawet przed testowaniem taki mialam.wszystko mnie denerwuje,chyba napiecie przed miesiaczkowe:( ale u ciebie kto wie,kto wie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj katia:) fajnie ze jest nas wiecej :) wybaczcie dziewczynki ale teraz chyba musze pobyc sama:( pojawie sie pewnie wieczorem.buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
wiedziałam,że coś tu pochrzaniłam.mam nadzieje dziewuszki,że któraś z nas w tym przyszłym cyklu już nie będzie musiała się starać:) prztynajmniej będę miała wtedy więcej wiary. Wracając do wcześniejszych postów chciałam wam powiedzieć,żę moja najlepsza przyjaciółka jest w 6 m-cu ciąży i to czysta wpadka i ja również nie potrafię się cieszyć razem z nią:( okazuję jej tą radośc ale potem w domu wyję że ona nie chciała a ja tak bardzo pragnę:/ no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ a masz jakies objawy @ niz tylko złosć? bo to zeczywiscie moze byc za wczesńie, no i zalezy jaki masz test, bo to tez róznica. Ja mysle powinnas zaczekać jeszcze kilka dni i jezeli sie @ nie pojawi to powtórzyc test i wtedy bedziesz juzwiedziec napewno. a który to dzien twojego cyklu? bo mój lekaz kazał mi robic tes dopiero po 35-36 dniu cyklu, tak wiec ja bede czekać... Katia tak własnie ten świat jest zbudowany do du....! mnie to az skreca kiedy słysze w telewizji ze jakas matka zostawiła dziecko na smietniku albo z okna wyzuciła aleb o cos jeszcze goraszeg. poprostu to jest niesprawiedliwe :( Wiesz ja dzis dzwoniłam do mojej kolezanki która wczoraj urodziła chciałam jej pogratulowac ale cięzko mi to przeszło, w gardle az mnie sciskało :( to chyba naturalna reakcja wiesz katia, czasem mi wstyd ze jej zazdroszcze... ale nie potrafie inaczej. Ale dość tych smętów, trzeba myslec pozytywnie. Dziewczynki i nam sie uda bo przecież tez zasługujemy na szczęscie jakim jest maluszek w naszych ramionach :) Tak wiec głowa do góry! przesyłam dla Was buziaki, wieczorkiem mnie nie bedzie bo wybieramy sie do szwagierki na imieniny :) ale jutro napewno sie odzwe buzka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
to udanej zabawy u szwagierki:) pewnie że nam się uda....mam tylko nadzieję że do 30-stki zdążę bo juz mi niewiele zostało:(trzymajcie się i głowa do góry!!!! Jak to sie mówi....:''w kupie siła'' hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Układ też mi sie wydaje, że trochę za wcześnie zrobiłaś test wiec jeszcze nic straconego, w każdym razie trzymamy za Ciebie kciuki. Kiniusia udanej zabawy u szwagierki! Katia pewnie, że się uda i do 30 urodzisz ślicznego, zdrowego babaska Ja dzisiaj miałam masę roboty. Mąż ma jutro urodziny więc trzeba było dom wysprzątać, ciasto upiec i tak mi zeszło prawie do wieczora. Szkoda że termin @ mam na czwartek, bo taka wiadomość że zostanie tatusiem byłaby super prezentem urodzinowym- najwyżej będzie to prezent po urodzinowy. Kurcze dziewczyny tak bardzo był chciała już mieć dzidziusia. U mnie też koleżanki zachodzą w ciąże- niektóre wpadają, a mi żal. Jak to mówią \"kto chce to nie ma, a kto nie chce to pyk i jest\". Postanowiłam sobie dać trochę luzu, staram sie ciągle nie myśleć o dziecku- ale wiecie jak to jest, nie da sie nie myśleć. A jak to jest z Waszymi mężami, partnerami też bardzo pragną mieć już dziecko? Wydaje mi się że mój mąż ma taki zdrowy dystans (jeśli można tak powiedzieć hahaha) do sprawy. Chce żebyśmy mieli dziecko, ale nie świruje na tym punkcie, tak jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - mialam test quick vue.objawy mam wszystkie jak na @,oprocz tego ze bola mnie jajniki,tak w zasadzie to glownie prawy.nigdy na @ mnie nie bolaly,tylko podczas owulacji.dzisiaj,w dniu spodziewanej @ objawy jakby zlagodnialy,oprocz tego jajnika,ktory ćmi mnie praktycznie caly dzien.@ nadal nie ma.odpowiadajac dalej na twoje pytania - to moj 35 dzien cyklu.mam dlugie cykle.najdluzszy mialam kiedys 40 dni. baw sie dobrze na imprezce :):):) jutro sie koniecznie odezwij kochana:) katia-w kupie sila,hahaha,rozbawilo mnie to troche jak tak sie wczytalam :) ale masz racje,razem zawsze razniej:) wisienka-teraz juz chyba odpuszcze testy,jak @ nie przyjdzie jeszcze przez tydzien,to pojde do lekarza.testy sa do dupy :( zawsze rozczarowanie:( moj maz rowniez ma jak to okreslilas :zdrowy dystans\", on chyba robi to bardziej dla mnie,chociaz tez zapewnia mnie ze chce miec bobaska.widzi jak sie mecze i szkoda mi ze nie moge mu dac tej radosci. a tak wracajac do objawow - przed chwila wyszlam z kapieli i zauwazylam ze na moich piersiach pojawilo sie wiecej żyłek niz zazwyczaj.hmm..to znaczy zawsze byly one (żyłki):)widoczne,bo jestem z natury blada jak corka mlynarza,ale teraz naczynia krwionosne widac nawet na sutkach(czego wczesniej nie bylo).co to moze oznaczac?przeciez rozne objawy mozna sobie wmowic ale to akurat jest fakt potwierdzony naukowo przez mojego meza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) ja dzis wstałam skoro świt, i juz mi sie w piekarniku piecze ciasto :) wczoraj dowiedziałam ze moi rodzice przyjadą tak nie oczekiwanie no i cos trzeba było slecic na szybkiego ;) zresztą i tak spac nie mogłam bo mój mezus po imieninach wado mo co no i strasznie chrpał :/ masakra myslałam ze go pobije w łózku! :) a wczoraj (nawet dzisiaj) wrócilismy o 1 po północy, i oczywiscie ja robiłam za kierowce... tak wiec dzis bede jeszcze bardziej zła niz wczoraj bo jestem nie wyspana ;/ Ale pomijając to wczoraj mnie zaczeło pobolewac w dole brzucha, i to mocniej, niby jak przed @ ale do tego jeszcze tydzień, tak wiec nie wiem. Katia zdązysz zdązysz zobaczysz :) juz nie długo bedziemy ci gratulowac :) Wisienka mój mąż tez ma do tego zdrowe podejście przynajmniej takie sprawa wrazenie, chociaż po pierwszej stracie widac było ze bardzo sie bał, ze znów sie powtórzy i widac było ze go to meczy. Od drugiej straty miną prawie rok, ale pierwsze przytulanki bez zabespiecznia tak jak mi, i jemu nie przychodziły łatwo. On bardzo chce maluszka, jego siostry mają dzieci i widze jakim jest dla nich kochanym wujkiem, podrzuca ,przytula całuje... mnie to az serce sciska jak to widze... :( Układ czyli jakies objawy masz, po za tymi miesiączkowymy :) trzeba byc dobrej mysli ;) a jezeli żyłki zostały potwierdzone naukowo i przez fachowca to zadne wmawianie nie wchodzi w gre ;) Fajnie, gdyby ci sie udało ;) A najlepiej by było gdyby nam sie wszystkim udało w jednym miesiącu, musiałybyśmy zmienic nazwe topiku na cieżarne majóweczki/czerwcóweczki :) :) :) Ok zmykam do kuchni bo mi sie to casto spali i bedzie zakalec :) odezwe sie później buzka 🌼 🌼 kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa22
dzien dobry dziewczyny przeczytalam wasz topik i rowniez chcialabym sie przylaczyc :) to moj drugi cykl staran no i czekam. 9 dni temu mialam owu a od 4 dni boli mnie brzuch i jajniki tego napewno nie wkrecam, ale nie wiadomo od czego... trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa22
Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26..... ...Gorzów wisienka225......3....................05.06.2009........ ...25.........Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... ......29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majaaa22 Super ze dolączyłaś, czym nas wiecej bedzie tym bedzie raźniej :) Jak to katia napisała wcześniej "w kupie siła" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa mnie tez od wczoraj pobolewa brzuch w dole, i tak mysle ze to sa jajniki al nie nakrecam sie bo raz juz tam była ze jajniki mnie bolały, miałam 44 dzien cyklu a testy wychodziły ujemne... no i w 46 dniu dostałam @ bardzo skąpa i sie okazało ze miałam cykl bezowulacyjny... no i było rozczarowanie... Tak wiec staram sie zachować spokój ;0 A reszta dziewczyn gdzie sie podziewa???? nie no to juz przesada tak sie wylegiwac ;) Jedynie to Wisienka jest usprawiedliwiona bo męzujs jej ma dzis urodzinki wiec... poranne życzenia mogą sie jak najbardziej przedłużyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temperaturke mierzysz?? mam nadzieje ze cyklu bezowulacyjnego nie mialam bo temp sie podwyzszyla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz własnie nie mirze. Bo przy tym bezowulacyjnym cyklu mierzyłam i miałam 37.0 i strasznie sie nakrecałam... teraz wrzuciłam na luz :) jak bedzie to bedzie a jak nie to w nastepnym miesiącu... nie chce sie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×