Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Cześć Kochane! Kiniusia podziwiam- po siódmej piec ciasto, mi pewnie o tej porze to wyszedłby piękny zakalec:-P ale niespodziewana wizyta rodziców zobowiązuje :-) Urodziny męża uczciliśmy już po północy heheehe wiec dziś trochę musiałam odespać. Majaaaa fajnie że jesteś! Ok idę coś przygotować do jedzenia, miłego dnia, odezwę sie poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... objawy sa co miesiac a ciazy brak. Masz racje trzeba troche wrzucic na luz co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella22
witajcie dziewczyny:) jak się ciesze, ze ktoś tak samo jak ja, oczekuje na dzieciątko. staramy sie z męzem od dwóch cykli, wcześniej zrobiłam sobie jeszcze pół roku przerwy bo miałam plastry, a planowaną miesiączke mam mieć dzisiaj. Objawów na ciąże brak poza ogólnym osłabieniem i zmęczeniem, ale to też moze być przez to że dużo pracuje i sesja.. w każdym razie ciesze się bardzo że jesteście bo mój J juz nie wytrzymuje tego mojego ciągłego odliczania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24........Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009...........26..... ...Gorzów wisienka225......3....................05.06.2009........ ...25.........Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... ......29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.20094...........22........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 25 lat
witajcie... mi chyba sie udalo w maju:) jest to moj 2 cykl staran, wczoraj robilam drugi test ciazowy i wyszedl pozytywnie. Wczesniej robilam w polowie maja , bylo o wiele za wczesnie i wyszedl negatyny. Ale na razie nie jestem pewna czy to ciaza czy nie .Dzien przedtestem pilam alkohol i martwie, ze sie mogl on zafalszowac wynik testu. Poza tym mam wyrzuty sumienia raz, ze pilam a dwa ze teraz jestem przeziebiona i biore tabletki , zeby mi do jutra przeszlo. W kazdym razie czekam na to co sie stanie w pierwszym tyg czerwca ( spodziewam sie wtedy miesiaczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki witamy bella i Ania :) Bella super ze sie wpisałaś w nasza tabelke :) ja witam szczególnie bo widze ze jesteśmy z jednego miasta :) Ania mysle ze można juz ci Gratulować :) ja bym zrobiła za 2-3 dni drugi test tak dla pewności. Jezeli chcesz to wpisz sie w drugą część naszej tabelki: ZACIĄŻAONE :) STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009...........24.......Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..........29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.20094...........22........Kraków ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek..... miejsce zam. Zycze wszystkim Dziewczynką zeby jak najszybciej przeskoczyły do drugiej częsci naszej tabelki :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka, bo cos pokrzywiło sie :) STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..4....................30.05.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.20094...........22........Kraków ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia77 też właśnie zauważyłam, że byc może kraków powiększy się o dwa małe dzieciaczki:) u Ciebie też pewnie taka brzydka pogoda, zreszta wszędzie chba tak jest .. mi też lekarz powiedział, zebym wstrzymała sie do zrobienia testu tak około 35dnia, ale ja już bym chciala. chodze jak nakręcona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj majeczko,bella i aniu:) a ja wcale nie spalam,tylko bylam w kosciolku,a teraz wlasnie wrocilam:) ale cos mnie tknelo i przed wyjsciem wlozylam sobie wkladke,w kosciele strasznie bolal mnie brzuch.to znaczy nie tak ze nie moglam wytrzymac,ale bardzo mocno jak na @.wrocilam do domu a na wkladce malenka brazowa plamka.juz nie wiem.raczej nastawilam sie juz ze jeszcze dzis przyjdzie @ :(;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,widze ze na razie nikogo nie ma,to ja tez ide.chyba sie na chwilke poloze.wszystkim zycze zeby juz mogly sie wpisywac w drugiej tabelce:) :) buzka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
No starania byly w maju i sie owocnie skonczyly :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Cześc dziewczynki nie śmiejcie się ale ja dopiero wstałam:)normalnie nic mi się nie chce!!!mam dziwne objawy w tym cyklu,brałam tablerki clostyrbegyt na wywołanie owulki no i przy pomocy testów wynik był pozytywny już w 8 dc,ale od wczoraj pojawił mi się dopiero typowy bl owulacyjny i śluz taki jak płodny,sama nie wiem co o tym myśleć,dzisiaj tez mnie skręca z bólu,może to przez te tabletki??? Żałuje że posłuchałam swojej gin i nie poszłam w tym cyklu na monitoring bo teraz zadaje sobie 100 pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.20094...........22........Kraków ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam. :( @ !! niestety przyszla.wiedzialam,czulam to juz od rana.obliczylam juz ze kolejna owulacje bede miala 21 czerwca.zamierzam to wykorzystac w 100%.biore kwas foliowy,dla meza kupie cos na wzmocnienie jego żołnierzy i do dziela:) i tu pytanie do was - o znane wam srodki dostepne w aptece bez recepty,ktore pomagaja zwiekszyc plodnosc u mezczyzn.czytalam cos o takich rzeczach jak: salfazin,koenzym @10,selen+wit.E,cynk,l-karnityna,proxeed,kwas foliowy.witamina E,selen,koenzym Q10 to wiadomo a co to jest salfazin i proxeed? ktos stosowal?piszcie jesli tak,albo jesli orientujecie sie co mozna wyprobowac bezpiecznie oczywiscie :) buzka moje kochane staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Czy mogę się do was dołaczyć ?Ja z przyjemnościa mogę powiedzieć że jestem w ciąży,robiłam 4 testy i wyszły pozytywnie .Do lekarza dopiero idę w środę. Ale mam pytanie które mnie niepokoi bo oli mnie brzuch ,czasem po lewej stronie czasem po prawej.To jest taki tępy ból przez parę sekund i ciągnie się aż do pachwin czy to coś groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Witaj ewusia1982.Gratuluję ci że będziesz miała bobaska:) niestety nie wiem jak to jest być w ciąży,ale skoro to jest początek to taki ból jest zupełnie normalny,ponieważ jest spowodowany rozciąganiem się macicy,natomiast uważam,że nawet w takich przypadkach należy skonsultować się z lekarzem dla własnego spokoju.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien was nie ma :( witaj ewusia:) bella - jak tam?dzis 31-szy,widze z tabelki ze to dzis miala byc @.mam nadzieje ze sie nie pojawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak tam minął dzień? Ja świętowałam z mężem jego urodziny, rodzinka przyszła wiec po wszystkim, trochę roboty było- dlatego jestem z Wami dopiero teraz. Coś czuję po kościach że i tym razem sie nie udało- już mnie pobolewa brzuch, łamie mnie w krzyżu no i piersi bolą jak nie wiem co. W tabelce napisałam date @ na 5 czerwca- to jest mój 32 dzień cyklu- ale luteina działa bo jutro jest 28 i chyba niestety @ sie pojawi :-( Troszkę mi smutno, ale założyłam sobie, że co ma być to będzie- nic na siłę- zajdę pewnie w swoim czasie...tylko obym nie musiała zbyt długo czekać. Super że dołączają do nas nowe dziewczyny- ewusia- Fantastycznie, że Ci się udało, hehe mam nadzieję, że szybko wszystkie pójdziemy w Twoje ślady :-) A długo się staraliście o dziecko? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorki,że dopiero teraz piszę ale zasnęłam wczoraj dosyć szybko i tak spałam aż do rana. Przyznam szczerze ,że tylko raz było bez zabezpieczenia,choć trudno w to uwierzyć.Cały czas stosowalismy prezerwatywy.No ale zdecydowaliśmy się na dziecko ,a że mam regularne cykle to obliczyłam na necie owulacje i w ten dzień sie kochalismy bez zabezpieczenia i jestem w ciąży.Aż sama się temu dziwie bo inne dziewczyny starają się miesiącami a mi się udało po jednym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki :) ja wczoraj miałam gosci po południu a wieczorkiem bylismy z męzem w teatrze :) trzeba sie ukulturalniac :) Układ strasznie mi przykro ze jednak ta głupia @ sie pojawiła, ale dobrze ze masz pozytywne podejście. Wiesz ja nie słyszałam o takich tabletkach dla męzczyzn, ale warto spróbowac. zapytaj moze w aptece, dobry farmaceuta powinien ci doradzic. Majóweczka,ewusia gratuluje :) jak macie ochote to zapraszamy do naszej tabelki :) w drugiej częsci oczywiscie :) wisienka i jak sie czujesz? nadal masz obawy przedmiesiączkowe? wiesz boł piersi to nie koniecznie musza byc objawy tyllo@ mozy byc tez iina przyczyna :) ja na początku drugiej ciązy miałam nabrzmiałe piersi i strasznie bolały. Tak wiec moze... :) Ta nasz tabelka moze cos pomoze :) mnie jajniki nadal bola... po za tym nic... zadnych innych dolegliwości... dzis rano przeszło mi przez głowe mys ze moze dzis kupie test ale szybko sie skarciłam, bo chyba zgłupiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jest ktos? kazda pobiegła do pracy....hmm... ja sie biore za porządki w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0383
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zielona Góra ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam. Trochę się załamałam jak policzyłam że to już tyle bezowocnych cyklów.No i że w sumie na razie "prowadzę" w tym naszym zestawieniu. A jeszcze zapowiada się że to dalej jak bliżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ania :) no rzeczywiście długo sie staracie, a byłas u lekarza? wiesz dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0383
No właśnie jak się okazało to w czasie starań jeszcze narósł mi torbiel na jajniku którego miałam w marcu usuwanego laparoskopowo ale po około 3 tygodniach znowu się pojawił.Oprócz tego mam zrosty które niewiadomo od czego się wzięły.A co do moich badań to tyle ich już przeszłam że szok.Brałam też Clostybegyt ale i tak nic nie wychodziło ponieważ była ta torbiel.Teraz czekam na wizytę u profesora z Poznania i zobaczymy co on nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×