Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

bella nie martw sie,za ktoryms razem musi sie udac:) a moze gaktycznie za wczesnie ten test,niektore dziewczyny pisza ze im test pokazal 2 kreski dopiero tydzien po @,jeszcze sie nie zalamuj kochana:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :) Uklad jaki ty ranny ptaszek :) Bella układ ma racje moze rzeczywiscie mogło jeszcze nie wyjsć, zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Mogło ci sie wszystko przesunąć i ciąza moze byc za wczesna na wykrycie przez mocz. Moze zrób sobie badanie z krwi? to bedzie ju napewno wiarygodne... Nie martw sie my i tak wszystkie kciuki trzymamy i wierzymy ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzis pojawiły mi sie jakies dziwne upławy :( tak woda... bezbarwna i bezapachowa... musiam przebrac bielizne dzis rano i teraz włozyłam wkładke ale czuje ze niedługo bede musiała ja juz zmienic. Nie wiem co sie dzieje. Zaczynam sie martwic :( w niedziele skonczyłam brac luteine, czy to moze byc dlatego? Dzieczynki słyszałyscie cos na ten temat...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ta po za tym to nadal mnie w dole brzucha nuci...i jeszcze w krzyżu mnie zaczyna bolec i jestem taka jakaś obolała... i tu jeszcze te upławy... nie wiem co mam mysleć... na objawy @ to troche za wcześnie, tak mi sie wydaje przynajmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja wlasnie zrobilam sobie test i nic ;((( Ale chyba troche za wczesnie bo 6 dni po domniemanej owulacji i dopiero o 14tej zamiast rano. Kurcze ,ale i tak przykro mi sie zrobiło :-( A wy jak czesto robicie sobie testy i kiedy najwczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianko ja mysle ze nie masz sie czym martwic jak narazie, testy zazwyczaj nawet te najczulsze wykrywaja ciaze 10 dni po zapłodnieniu wiec skoro zrobiłas 6 dni po owulacji mysle ze nie było szans zeby cokolwiek wyszło. pocekaj kilka dni i powtórz test alebo zrób sobie adanie beta, przed spodziewaną @ to badanie jest najbardziej wiarygodne. A masz jakies objawy ciązy? Dziewczynki gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka nie martw sie,6 dni to duuuzo za wczesnie na wynik pozytywny:) jeszcze wszystko przed toba:) kiniusia o tych uplawach i zwiazku z luteina nie slyszalam,sama nigdy nie stosowalam tego leku,poczytaj cos na necie albo zapytaj lekarza i napisz co i jak,na@ faktycznie troche za szybko,chociaz z drugiej strony bezwonne i bezzapachowe uplawy to nie jest nic groznego.ale jednak jak sie czegos dowiesz to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja juz male spanie popracy zaliczylam ;p to chyba ta pogoda tak na nas wplywa ,ze sie senne robimy ;) Kiniusia no wlasnie dzisiaj mam wrazenie ze mam jakies takie wrażliwe narzady plciowe. Troche jakby rozpulchnione-lekki siniak jakby, ale moze sama sobie wkręcam? Nawet nie wiem kiedy dokladnie mialam owulacje, dlatego nie próżnujemy z narzeczonym ;)wiec moze stad te odczucia. Tak bysmy chcieli tego bobaska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka to ja mysle ze na 100% za wczesnie zrobilas test. Mnie tez kusi ale to dobpiero mój 27 dc, wiec za wczesnie. Szperałam w necie na temat tych moich upławów ale nic nie znalazłam... poczekam jeszcze kilka dni zobacze co sie bedzie działo :) czy beda zachodzic jakies zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperaj jeszcze poszperaj, obys cos znalazla sensownego. Z drugiej strony nei wiem czy my sobie same czasami pewnych rzeczy nei wyolbrzymiamy. Ja sie co chwile lapie za piersi i spradzam czy aby nei sa bardziej czule niz normalnie:P z 2ej strony rownei dobrze mogloby swiadczyc o okresie hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym dobrze wiem. kiedy kilka miesiecy temu staralismy sie o maluszka miała tak przypadek ze był 45 dc, ból brzucha, ból piersi itd... a testy wychodziły negatywne, jak sie później okazało miała cykl bezowulacyjny :( chociaz w 47 dc cyklu dostałam krwawienia ale bardzo bardzo skąpego. Tak wiec... ale teraz staram sie o tym nie myslec chociaz nie ukrywam ze ciezko jest wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia5
Witam dziewczynki:) Kiniusia jesli chodzi o te przezroczyste upławy to chcę ci powiedziec,że to może być spowodowane właśnie luteiną,bo ja też ją biorę i nie dałoby rady wyjść z domu bez wkładki,także myślę,że nie masz się czym przejmować.Ale oczywiście jeśli to się będzie pojawiac w większej ilości to skonsultuj się ze swoim ginem:) Ja chyba zaraz pójdę do wyrka macie racje że to ta pogoda,po prostu zasypiam na stojąco a i w pracy nie było lekko:) przesyłam buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkiii, jak wam mija dzień w taką brzydką pogode? ja cały dzień leżałam na łóżku. Nie poszłam do pracy, bo strasznie źle się czułam,było mi niedobrze, wymiotowałam itd. chyba po wczorajszej kolacji, w dodatku ta pogoda działa na mnie masakrycznie. ryczałam, mój mąż kochany przyjechał wcześniej, stara sie jak może. Kinia, my z mężem też za pare dni obchodzimy rocznice ślubu. Pierwszą, 7czerwca rok temu pobraliśmy :) układ słoneczny, brakuje nam Ciebie na forum , nie śpij! Poznanianka84 ja też gdzieś czytałam, że jednym z pierwszych objawów ciązy są właśnie rozpulchnione narządy płciowe, może to pierwsza oznaka... ? :) tego Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim :) patrze duzo tutaj sie dzieje hehe ja czekam na @ ktora mam nadzieje nie przyjdzie, staram sie narazie nie wkrecac zadnych objawow :) jedyne co jest dziwne to to ze przed okresem zawsze bolaly mnie sutki bardzo mocno a w tym miesiacu jest tak ze zaraz po owulacji bardzo zaczely bolec mnie sutki i piersi a teraz mam kilka dni do @ i wogole mnie nie bola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,nie spie nie spie od dawna:) tylko boli mnie brzuch przez ta wstretna @ i nie mam sily ruszyc reka ani noga,ani nawet palcami zeby stukac w klawiature hehe.wzielam kapiel przed chwila i jest mi jeszcze gorzej teraz:( w pracy bylo okropnie,jestem sama teraz i robie za dwie,bo kolezanka wziela urlop;( nie mialam nawet czasu pojsc siku.i jeszcze ta pogoda.ehhh:( no to limit narzekania wyczerpalam na nastepne 3 tygodnie.szybko chyba dzis sie poloze i to z ksiazka zamiast meza,bo pojechal sobie:( poczytam sobie cos fajnego i zasne przy 3 stronie hehe.tak mam kiedy czytam w lozku:) piszcie co u was,zajrze tu jeszcze za pare minut to poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella a jak tam testowanie? mialo byc dzisiaj i jutro i pojutrze:) nie zalamuj sie kochana.przeciez jeszcze nic nie wiadomo.dzis masz 30-ty dzien jak dobrze doczytalam.niektorym wychodzi pozytywny dopiero w 35.nawet nie wiesz jak bardzo ci zycze dwoch kreseczek:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
witam dziewczynki:-) mam 29 lat i jestem z łodzi. zaczelismy starania o dzidzie 3 miesiace temu i jak dotad bez efektow:-( mam nadzieje, ze wkrotce wszystkie bedziemy sie mogly podzielic dobrymi wiadomosciami:-) czy moge sie do was dolaczyc? czytajac wasze posty uswiadamiam sobie, ze nie jestem sama i ze wiele kobitek boryka sie z takimi problemami. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja -jak sie skusisz i zrobisz test to pisz od razu co ci tam wyszlo:) i poznanianka ty tez :) chce w koncu zostac mamusia ale tez ciocia internetowa:) witaj iga:) sie nie pytaj tylko wklejaj tabelke:) wisienka nam gdzies zaginela.odezwij sie staraczko bo tesknimy:) katia - popieram,sen to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009.............29................Łódź ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
mialam dzis dosc duzo wolnego czasu wiec posiedzialam przed kompem i poczytalam wasze posty. jaaaa jakie to musi byc super uczucie kiedy pojawia sie te wyczekiwane 2 krechy:)))) dziewczynkom ktorym sie udalo GRATULUJE:-) jesli chodzi o nas, to dluuugo robilismy wszystko alby nie zajsc w ciaze bo: remont / slub / praca i takie tam - a teraz jak na zlosc sie nie udaje. jakie to wszystko pokrecone...moze rzeczywiscie za bardzo chcemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Witam dziewczynki:) Chcialbym sie do Was dolaczyc, jesli to mozliwe?Z mezem mielismy dwumiesieczna przerwe i teraz to nasza pierwsza proba po przerwie. Teraz czekam do 12 czerwca:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Witam dziewczynki Chcialbym sie do Was dolaczyc, jesli to mozliwe?Z mezem mielismy dwumiesieczna przerwe i teraz to nasza pierwsza proba po przerwie. Teraz czekam do 12 czerwca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie było mnie tu jeden wieczór i tyle sie dzieje :) nowe koleżabki widze dołączyły do naszej grupki wyczekujących przyszłych mamusiek :) Iga I Mila Witamy serdecznie :) Mila wpisuj sie w naszą tabelke :) Z niecierpliwością czekam az któras przeskoczy do tabelki numer 2 :) Z tego co czytam to wszystkie wczoraj spały, pogoda bleee... to fakt. Spiochy z was dziewczynki :) ale sen to samo zdrowie wiec wam wybaczam :) My wczoraj wieczorkiem bylismy na romantycznej kolacji przy śiwecach, pierwszy raz jkdłam dziczyzne :) i musze przyznać ze całkiem niezła :) układ ja wczoraj tez rozmawiałam sama ze soba ;) a wieczorkiem mnie nie było :( nie moge sie do was dopasowac... Maja koniecznie daj znać jak zrobisz test :) moze bedziesz pierwszą dziewczynką w rugiej tabelce i zapoczątkujesz dobrą passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella a jaką mieliscie pogode w czerwcu? bo u nas 2 lata temu o 6 rano była taka ulewa ze wody po kostki było... i przestało dopiero jak wyszłam z domu i weszlismy do kolscioła, a potem kiedy weszlismy na sale znów zaczęło lac i lałao do wieczorka. Od 6 rano ryczałam jak bóbr!!!! :-O ale impreza była niezła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Witam:) Jak fajnie , ze jest takie forum i mozna wspolnie przezywac te stresujace chwile:) My z mezem juz wczesniej probowalismy i w sierpniu zeszlego roku udalo nam sie za pierwszym razem, ale niestety w 6tygodniu poronienie samoistne:( Po 2 miesiacach znow rozpoczelismy proby i nic:( Podobno czasem jest taka blokada psychiczna, za bardzo chcialam i do tego stresowalam sie czy wszystko jest w porzadku. Wiec zeby ochlonac zrobilismy dwa miesiace przerwy i teraz znow rozpoczelismy starania mam nadzieje ze niedlugo sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1..............12.06.2009..............29..............Warszawa ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszytskim paniom! :) Od tygodnia prawie obserwuje ten watek i dzisij odwazylam sie odezwać :) Maj to moj pierwszy miesac staran w tym roku, po zeszlorocznym sierpniowym poronieniu :( (6tc), termin @ na 08.06. Juz chodze na rzesach zastanawiajac sie jaki bedzie efekt. :) Przyjmiecie mnie do swego grona Przyszłych Mam ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×