Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Madzikowo Zapraszamy wpisuj sie w naszą tabelke ;) Dziewczynki straszni mi przykro z powodu waszych poronien. Wiem co to znaczy ja straciłam moje dwa skarby :( ciąze obumarłe... przyczyna nie znana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1..............12.06.2009........... ...29..............Warszawa madzikowo...........1.............08.06.2009...............26..............Katowice/Pń NAPEWNO NAM SIE TYM RAZEM UDA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzikowo ale cała tabekle wklej :) bo ta druga częśc tez jest bardzo wazna :) bo moze któras dziewczynka tam sie pojawi:) juz nie długo.... Wszystkim tego życze Wam dziewczynki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia77, co do Twoich upławów : wczoraj byłam u ginekologa bo tez mam takie jakies dziwne. Myslalam, ze to przez Luteine bo biore 1x1. On powiedzial, ze mam sie nie przejmowac, gdyz tydzien po zaplodnieu, gdy dochodzi do zagniezdzenia sie fasolki uplawy jak najbardziej moga wystapic. Nawet plamienia. Nie kladl mnie przez to na fotel i nie badal z obawy ze moze gdziez cos naruszyc jesli rzeczywiscie cos tak "kiełkuje" :) Tylko uspokoim i zaprosil za dwa tygodnie jesli okres sie nie pojawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo, powiem ci ze mnie uspokoiłas :) czyli z tego wynika ze mamy szanse na powodzenie w tym miesiacu? ojej... zeby sie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź madzikowo...........1...............08.06.2009.............26............Katowice/Pń ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam. Poprawiona tabeleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe staraczki :) oczywiscie jak zrobie test to dam znac ale powiem szczerze niewiem czy szybko odwaze sie go zrobic. A gdzie podziala sie Wisienka niedlugo ma termin @ moze ona pierwsza wskoczy do drugiej tabelki :) powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo widze ze mamy podobny termin niechcianej @ :) masz jakies objawy juz? bo mnie strasznie w bodbrzuszu boli i krzyze dzis ... az sie musiałam połozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Maju no własnie wisienka gdzies zniknęła... moze dzis sie pojawi czekamy i tesknimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory na bank sie uda :) U mnie brak jakiejkolwiek przyczyny poronienia. Wszytsko bylo na usg ok. Ladnie i prawidlowo zagniezdzona, wyniki tarczyny ok, , cytologii. i jeszce tam czegos z krwo. Lekarz stwierdzil, ze to po prostu nie zdarza, podobno raz na 4-5 przypadkow. Kazal czekac do samoitego oczyszcenia, zebym nie musiala miec zabiegu. I pomyslec ze wszytsko zaczelo sie od niewinnego brazowego plamienia :( Tym razem bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy: urosly mi piesi :) i bolą ( ale to tak jak przed okresem wiec sama nie wiem) troche zapachy mnie męczą no i cere mi szlag trafil :(ale to pewnie przez Luteine ktora lykam. Poza tym staram sie nie doszukiwac i nie naditerpretowywac innych potencjalnych objawow. Sprawdzałas temp kochana? ...i skoro @ prawie w tym samym czasie to kiety robimy betę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo a jakiego koloru masz upławy? bo własnie zauwazyłam ze moje zaczły sie robic brązowawe :( boje sie nie wiem co sie dzieje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Madzikowo widze, ze mialysmy podobne przezycia... trzymam kciuki, zeby tym razem udalo sie bez tych przykrych doswiadczen Kiniusia77 jesli chodzi o moje poronienie to nie ma konkretnej przyczyny, bylam u ginekologa i stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku, a poronienia w 6 tygodniu sa bardzo czeste i nie znane sa konkretne przyczyny, moze to byc slabe jajeczko, badz z wada, albo poprostu za slabo zagniezdzone i organizm sam jej odrzuca. Podobno wiele kobiet przechodzi takie poronienia ale czasem nawet nie wie bo w tak wczesnej ciazy wiele mysli ze to poprostu @ przyszla. Ja niesetyt wiedzialam i juz sie bardzo cieszylam wiec bylo to bardzo przykre przezycie. Ale teraz jestem dobrej mysli i czekam:) Przykro mi z powodu Twoich poronien:( Ale juz niedlugo wszystkie bedziemy szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geste i biale... byly troche brazowe tez. ale delikatnie. To na bank nic zlego! za wczesnie na jakies komplikacje i niepotrzebne nerwy. Lekarz mi powiedział ze podczas zagniezdzania poga wystapic nawet plamienia (!) wiec kinius spokojnie. Wiem co przezywasz bo ja tez sprawdzam co sie dzieje z moimi uplawami. A ty masz jakies inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Kiniusiu77 nie denerwuj sie, ja tez slyszalam, ze czesto przy zagniezdzaniu wystepuja plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila 10 witam :) mi lekarz powiedzial to samo- ze kobietaz moze byc kilka razy w ciazy w swoim zyciu zupelnie o tym nie wiedzac sadzac ze to tylko zwykla @. Mila a ty kiedy teramin @ Juz po jakis testach jestes czy jeszcze przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie panikuje. Ale po moich dwóch stratach maluszków jestem wyczulona az za bardzo chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinius77 wierz mi, ze ja tez. Ale grunt to pozytywne myslenie.Pomimo tego co bylo. Zycze Ci zebys szybciutko znalazła sie w kategorii "zaciążona" :) Robilaj juz testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam ale mam kupiony. Lekarz kazał mi zrobic dopiero 35 dc, a dzis jest dopiero 28... tak wiec jeszcze musze poczekac, A ty robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie. Lekarz powiedzial zeby dopiero 08.06, jak @ sie nie pojawi. Ale mnie juz tak korci, zeby isc zrobic w piatek BetaHCG z krwi. To wychodzi juz podobno tydzien po zaplodnieniu. Przy wczesniejszej ciazy zrobilam w dzien planowanej @ i juz ladnie wzrosla beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Madzikowo, mi jeszcze lekarz powiedzial zeby si enie przejmowac, ale jak tu sie nie przejmowac:( Ale tera zjestem dobrej mysli i czekam na kolejna ciaze:) U termin kolejnej @ to 12 czerwca wiec jeszcze chwilke i nie robilam jeszcze testow, a cza smi sie tak ciagnie do tego 12-go.... Kiniusia77 ja Cie doskonale rozumiem, kobieta po takich przezyciach jest na wszystko wyczulona, ale bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie bete warto zrbobic? jak długo sie czeka na wynik? bo ja nie robiłam... w dwóch przypadkach robiłam zwykły test. Trzeba byc na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsz bylam naczczo. Bedzilam do badania od razy gdy otworzylam rano oczy ;) Beta jest jedynym w pelni wiarygodnym testem. Ja gdy szlam rano to zawsze ok18:00 mialam wynik. Robilam w laboratorium Fryda - sa w calej polsce. Mojej siostrze z moczu wychodzily negatywne nawet w 3 m-cu ciazy! ewenement jakis z niej! dlatego ja stawiam na Bete. Koszt 17 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo tak jak pisałam, ból w podbrzuszu, ból w krzyżu, wczesniejsze upławy, no i dzisiejsze upławy brązowawe... tyle... po za tym nic konkretnego. piersi nie bola ale to moze za wczesnie, tak mie sie wydaje ;) Jej jakbym chciała zeby sie udało i wszystko było w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam :) jade na zakupy sie odstresowac ;) i nie myslec bede wieczorkiem.... buziaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila10
Ja narazie zadnych objaw, mysle, ze to jeszcze troszke za wczesnie:) Troche sie czuje oslabiona i zmeczona, ale to moze mi sie jakies przeziebienie zaczynac bo gardlo mnie zaczyna bolec:( a Ty masz jakies? kiniusia77 milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko nabrziałe i bolace piersi. Ale to jedyny takai objaw. reszta to jakies drobnostki i nie wiadomo jak je traktowac. kiniusia77 udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
o kurcze cześć dziewczynki ile tu się wydarzyło od wczoraj:)) Witam wszystkie nowe staraczki:) widzę,że już nie jestem sama tu najstarsza:P Im więcej nas jest tym większa szansa,że zapełni się chociaż jedna pozycja w naszej drugiej tabelce:).Widzę też,że Mila i Ania mają termin na 12 czerwca jak ja,no zobaczymy co nam los przyniesie:)dzisiaj przeszły mi wszystkie objawy,które sobie wkręcałam i nawet ból jajników ustał,to pewnie oznaka@,ale co tam przeżyje,nie będę się załamywać:)Pozdrawiam i spadam z przyjaciółką do kawiarni na , bo ona jest w 8 m-cu ciąży:)Pewnie się ponakręcam trochę po rozmowie z nią jak mi opwie kilkunasty raz swoje pierwsze objawybo zawsze mam nadzieję żę będę miała takie same:P :)pozdrawiam wszystkie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×