Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

o ranyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!! bettinka,poznanianka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego się nie spodziewałam:)SUPER!!!! no moje drogie w ciągu 50stron mamy 3 zaciążone,czyli musimy szybciutko zapisać kolejne 50 i ststystyka skoczy do 6-ściu:) super ale że za pierwszym razem się udało-no to dopiero jest szok:D spadam ugotować żurek na jutro bo jutro nie będę miała czasu:)papa potem się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis ruszylo od rana!!! No i dotego same cudne wiadomosci!!!! Uklad z tabelki wynika, ze mialam ten sam termin@ co Poznanianka, i jak jej juz wyszedl to juz mnie korci:) Ale poczekam jeszcze jutro mam imieninki to moze jutro, taki prezencik by byl:)))) Bettinka GRATULACJE , no poprostu rewelacja juz dwie w jeden dzien! oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
bettinka i poznanianka gratulacje swietne wiadomosci tak mysle kiedy ja zobacze te 2 kreski.....ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ile juz stronek dziewczynki coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) ja miałam dzis fatalny dzien, wchodze na moje kochane forum i odrazu poprawa nastroju ;) bettinka,poznanianka gratulacje. to bedzie niesamowity miesiac, oby tak dalej ;) do mojego znienawidzonego terminu @ jeszcze 6 dni ale nie wiem czy wytrzymam ;) kurcze ale super juz mamy dwie zaciazone ;) az miło poczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nadrobilam zaleglosci:) Ukladzik dobrze im dalas na tym forum, ale nie ma co sie wariatami przejmowac! Prosze jakie ukladziku masz ladne imie :) poznaninanka mow mezowi jak macie jubleusik to super okazja, jak wyszedl test i badanie to jestes w ciazy!:)tez uwielbiam canelloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie moje kochane, myslalam ze samotna dzis jestem:( Ale sa niezawodne nasze forumiczki:) ale mnie korci ten test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja bym na twoim miejscu poczekala do dnia @,wiem ze korci,jak zrobisz to tez sie nic nie stanie:P takze wybor nalezy do ciebie.najwyzej pokaze negatyw,ale wtedy jest jeszcze szansa ze za wczesnie zrobilas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila wiesz ja bym pewnie juz zrobiła :) bo mne tez zawsz korciło i konczyło sie nawet na 5 testach :) ale wiem ze to tylko rozczarowanie przynosi.... tak wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dziewczynki racje:) Poczekam twarda bede a co!:) w sumie tylko dwa dni juz:) a tak zeczywiscie moze bedzie za wczesnie nei wyjdzie i odrazu sie zalamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane oczywiscie, ze od razu bede do Was pisac, bedziecie pierwsze!!!! A jak bedzie pozytywnie to nomalnie bede sie musiala z kims szybko podzielic, super ze jestescie:) Tak Kiniusia mam dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila wiesz t dlatego tak cie korci ;) bo jakbys nie miała to by cie tak nie korciło:) tez tak miałam.... :) a w tym cyklu postanowiłam nie kupowac wczesnie testu niz to bedzie potrzebe, i tego sie bede trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie macie juz imionka jakies wybrane dla swoich pociech? czasmai niektorzy nie chca wczensiej, ale my juz mamy, juz dawno mielismy wybrane, zanim sie zaczelismy starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiedziałam swojemu, nie wytrzymałam hehe jeszcze nigdy nie widzialam go tak szczęśliwego hehe mam nadzieje ze rano bedzie rózniez pozytywny wynik bo jak nie to sie załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka ja tez bym od razu wszystko wyśpiewała hehe,chcialabym zobaczyc radosc na twarzy mojego meza :) a co do imion - nie rozmawialismy o tym jeszcze,ja mam jakies ulubione i moj maz tez,ale gust mamy tak różny ze chyba beda dluuuugie negocjacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka super, ja chyba bym tez nie wytrzymala:) Ukladzik my naszczescie sie zgodizlismy zimionami, moge wam zdradzic jak chcecie, haha chyba ze to pecha przynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja te znie wierze, no to uwaga Dziewczynka to Emilia( dlatego mam taki nick;)- to mam po babci, ktorej nie zdazylam poznac, a dotego bardzo mi sie podoba i mezowi tez:) a chlopiec Adrian:) Podoba Wam sie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat o imionkach sie rozpoczą :) my mielismy przy pierwszej ciazy wszystko ustalone i dla chłopca i dla dziewczynki, ale teraz juz nie planujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka super:D a adrian jeszcze fajniej,bo mozna mowic aduś :D slodko!! podoba mi sie jak imie ma takie fajne zdrobnienie:):) a mi sie wlasnie dla dziewczynki podoba adrianna - adusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×