Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

i hop siup 58 stronka :) co do spotkania to my tez bedziemy musieli isc na kompromis bo bedziemy musieli wybrac miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, fajnie sie bedzie spotkac w realu:) Ale dziewczyny idziemy jak burza juz 58 strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez tak macie ze jak wlaczacie "odpowiedz na ten temat" to sie wlacza to okienko do wpisania odpowiedzi ale bez podgladu na forum? hmm bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie kazda z innej czesci Polski , a ja tymczasowo bed emiala jeszzce dalej bo poza Polska, ale mysle ze dojdziemy do porozumienia;) Ja jestem gotowa wsiadac w samolot zeby was zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
tak tez tak mam lipa troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
oj dziewczynki damy rade dla chcacego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu wymyslili zmiany, musimy podnies prostest!!:) kochan moze odrazu gdzies pojedziemy na maly trzydniowy urlop, haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sie dzieje, nawet po ciezkim dniu mozna sie releksowac przy waszych postach :) Gratulacje dla mamus!!! Mam nadzieje, ze lipiec bedzie szczesliwy dla wszystkich!!! Co do imion..tak tak Kinga i Oliwia baaaaardzo łądnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja mam jeszcze tyle czekania, ze chyba umre. Dopiero co owulacja byla(chyba) atu juz czekam i czekam, nie da sie inaczej. A mialam byc madrzejsza przy staraniu sie o drugie dzieciatko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingap Ukladizk to slodkich snow, moze jutro z pracy zajze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pozytywne nastroje widzie! I oby tak dalej!!! Ukłądzik ja tez mam na imie Karolina ,ale poza pzryszłymi teściami to nikt tak do mnei nie mowi. Narzeczony ( bonie będę mieć męza jeszcze przez prawie 11 miesięcy ;/ ) mówi do mnie słonko ;) a rodzina i przyjaciele Kajuś ;-) Co do imion to dla chlopca mamy Mikołaj i tego juz na 100% niezmienimy bo znam samych fajnych plus podoba mi sie Miki, Mikuś ;-) Z dziewcynką mamy więcej kłopotu mojemu podoba się Gabrysia , a mnie bardziej chyba Adrianna, ale zadne nei podoba sie naszym rodzicom ;-P No ,ale to i tak my wybierzemy jak przyjdzie pora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, alez Ci zazdrosze testowania za"chwilke" Poznanianka, moze jak zobaczysz malenstow to wszystko sie wyjasni i od razu bedziesz wiedziala, jakie dasz imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka - Karolina hej:) Ladne tez imionka, Adrianna super;) a to najbardizej i tak ma sie wam podobac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×