Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

milusia bardzo ładnie i zdradze ci ze my własnie takie mielismy dla dziewczynki :) a dla chłopczyka Dawidek - ale teraz nie rozmawialismy na ten temat - bedziemy sie zastanawiac jak juz maleństwo bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imionek jest duzo :) my bedziemy wybierac takie zeby "r" nie miało bo ja mam problem z wymówieniem tej literki :) niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze sie podoba:) i juz wiecie skad moj nick a 10 od dnia urodzin moich, juz wam sie rozszyfrowalam;)hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
my tez juz mamy wybrane marcin bo to dla mnie byl ktos wyjatkowy albo michalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze bardzo - Sylwia:) Milo mi moje drogie Panie waz na nowo poznac, hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
pewnie moj na poczatku wymyslil maja ale mu sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin Michasia fajowe:) Kiniusia no jakby Ci sie nie podobalo Kinga...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia - hehehe fajnie to napisalas ze milo nas na nowo poznac:D no mi rowniez bardzo milo was na nowo poznac.z kazdym dniem sie nowych rzeczy o was dowiaduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja tez ładnie, tylko jako zdrobnienie od Marysi - po mojej babci, która czeka na prawnuka :) lub prawnuczke :) tylko to nieszczesne "r" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik masz całkowita racje :) ale u nas jest inaczej bo nasza znajomosc tez jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no wlasnie jako zdrobnienie fajne ale jako normalne imie hmmm moj tato sie smial ze jak bedzie maja to bedzie na spacerach wolal ej dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia jest bardzo ladne,ja jeszcze sie zastanawiam nad zosią :) nie wiem czy moj maz by to zaakceptowal.ale mi sie bardzo podoba zosieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki blad przy tym strzelilam - waz;) no poznajemy sie kochane kazdego dnia , fajnie, i tym bardziej super bedzie sie ktoregos dnia psotkac, fjanie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bedziemy sie poznawac pozanwac az w koncu uda sie zorganizowac to spotkanie z maluszkami :) ja na to cały czas licze dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mi tez sie podoba zosia ale mojemu przyszlemu nie bardzo i dlatego michalina taki nasz maly kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia to moja jak moja tesciowa:)Ale fajna babka;) Dokaldnie nasza znajomosc jest inna, Kiniusia ma racje, a to ze sie pozanjemy super, ja sie bardzo ciesze ze Was tu mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no fakt jest pomyslowy my tez mielismy z tego dobry ubaw jeszcze mial przy tym taka powazna mine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×