Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

kochany jest ale ile mozna sie z nim bawic,jeszcze zeby nie pies,to bym go puscila luzem zeby sobie mieszkanie zwiedzal,a tak musze go miec na oku ciagle:O pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc pokolei Nie zaglądałam długo, bo wyjechaliśmy w czwartek na weekend, bo w tą niedzielę miała być owulacja i była.Brałam Clo i dzisiaj poszłam do gin., która mi oznajmiła, że pęczerzyk pękł i to wczoraj.......i dodam że właśnie wczoraj przytulanko było...hehe szałowe. Teraz kazała mi czekać i jeszcze dzisiaj się poprzytulać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka i bettinka gratuluję Wam i trzymam kciuki!!!! Witam maja.ch78, przykro mi z powodu Waszych 2 maluszków ale uda się zobaczysz...z nami raźniej ci będzie a i w końcu wszystkie zostaniemy mamusiami.!!! Za zmianami w tabelce jestem za zrobiłas to super kiniusia jak wrócą dziewczyny to się wpiszą. układzik ty masz kochane serduszko tego koteczka spotkało szczęście wielkie. ale rozpiska....ale i tak mam jeszcze jedną sprawę u mnie nie wyskakują te buźki jak to zrobić doradźcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu :D no to teraz kwestia czasu:D no i jakie przyjemne zalecenie od lekarza hehehe.trafilas w sam srodek owulacji mozna powiedziec,teraz trzymamy kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik tylko u mnie w krakowie sa dzienne, a ty chciałas jakie? dzienne czy wieczorowe? Cathlen to trzymamy kciuki :) bedzie bejbik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech to : ) puszczenie oczka ; ) skrzywiona minka : o kwiatek [ kwiat ] serce [ serce ] radocha : D oczywiscie wszystko zadziala jak zrobisz bez spacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystam zalecenia gin. i powiem mężusiowi że to trzeba i dzisiaj i jutro...tak dla pewności haha się poprzytulać........dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia wlasnie w tej awangardzie w gorzowie sa dzienne,zastanawiam sie nad tym,ale jak bede pracowac to dzienne odpadaja.musze z mezem pogadac.napisalam maila do nich bo nie maja zadnych przydatnych informacji na swojej stronie.np. jaki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja wam zapomniałam powiedziec ze jutro ide do gin, na monitoring :) tak wiec bede wiedziec jak tam moja owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen wszystko dziala :D kinia ty tez sie przytulaj ddddduuuuuuuuuzzzzzzzzoooooooo skoro bedzie owulacja:D,powinni to na recepte zapisywac hehe a ja robie kluseczki wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiniusia powodzenia życzę ja już po monitoringach:) ale gin mi powiedział,że jak teraz się nie uda to następny cykl dalej mam brać Clo i w 12 dniu na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podowiaduj sie układziku bo to jest naprawde dobry kierunek i po dwóch latach masz prace bo techników farmacji poszukuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...ja juz bym chciala zeby moj maz przyjechal i poszedl na ten seminogram:O wy wszystkie dzialacie,robicie cos,badacie sie,a ja jedna taka sierota nic nie robie bo mojego meza ciagle nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik badamy się bo takie zalecenia a z tobą jest pewnie wszystko ok mąż wróci i do dzieła:D jak to ty mówisz "uszy do góry" hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik to kiedy ten twój mezus wraca? i dwa tygodnie bedziecie sobie razem spedzac?? :) ale fajnie...... :) cos z tego napewno bedzie tymbardziej ze bedziesz miec "te dni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie dziewczynki co mi do głowy przyszło? tylko nie wiem czy to dobry pomysł....... ze fajnie by było sie zobaczyc ;) ale tak wirtualnie.... Np. przez nasza-klase ;) ale nie wiem czy to nie za wczesnie.... co o tym sadzicie? jezeli to głupi pomysł to mnie ochrzańcie - nie obraze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku to nie.... moze to za wczesnie jeszcze..... przeciez to ze sie nam fajnie gada nie zalezy od tego ze sie zobaczymy :) cofam propozycje :) nie chce zenby cos sie popsuło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×