Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość gość
Polecana wcześniej dermatolog to Dorota Rychter przyjmuje w przychodni na ul. Zana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniówka19
tuptus2014 jak tam Kochana u Ciebie? U mnie bardzo dobrze tfu, tfu.. żeby nie zapeszyć:D Trafiło mi się dziecko aniołek chyba, no i z cyckami brak problemów czego się bardzo bałam. Pozdrawiamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Czesc dziewczyny,dzisiaj o 11.05urodzilam Filipka:-)porod zakonczyl sie cc poniewaz malemu spadalo tetno:-(ale dostal 10/10 Jak wroce do domu to napisze Wam wiecej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda113
kajka030 -co tamu ciebie,ja już po wizycie u mnie też dziewczynka.Jak się czujesz ,bo ja na szczęście coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda 113 - czuję się całkiem nie źle ale od tygodnia znowu dopadają mnie nudności, młoda mi się nie chce rozkręcić spokojnie siedzi w brzuchu ale już coraz częściej ją czuję a czasem nieźle fikołki robi. Ale czekam z utęsknieniem na rozwiązanie już. No i zmieniłam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuptus2014 gratuluję Kochana:) Cieszę się że z Wami wszystko wporządku, ciesz się maleństwem i dochodź szybciutko do siebie;) Czekamy na relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWrzesniowa
Tuptus ogromne gratulacje! mam nadzieję że Ty też masz się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Gratulacje dla nowych Mamusi :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptus serdeczne gratulacje!!! :) u nas wczoraj byl poranek tragedia od 5 do 13 ryk potworny spanie po 5 minut Bo mala bolal brzuszek. Dzis juz od 5 ida piekne kupki wiec wszystko w porzadku. trafilo mi sie dziecko aniolek :) jest kochana i grzeczna :) a kazdemu sie zdarza gorszy dzien... dzis Nam odpadl pepuszek :) aaa i musze sie pochwalic moj maz byl tak pod wrazeniem ze urodzilam mu coreczke ze w podziekowaniu dostalam piekny zloty lancuszek z serduszkiem :) opiekuje sie nasza corka jak tylko potrafi co prawda jej nie zmieni pieluchy ale to nie jest wazne :) jest strasznie opiekunczy i bardzo mi pomaga przy malej mimo ze codziennie chodzi do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dołączam się do gratulacji :) Kolejna szczęśliwa Mama :) U nas ostatnie kilka dni więcej pobudek :/ miałam nadzieję, że to tylko skok, ale już 5 noc z rzędu chce jeść dodatkowo w nocy, więc chyba musze jakiś nowy system wymyslec, bo wstawanie o 3 mi się nie uśmiecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Migotka 2014 ---> w jakiej cenie chcesz odsprzedać bebilon pepti dha 1 ? moja córcia je pije więc kupuję w ilościach dosyć dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgom
MamaOlgierda- twój synek ma niecałe 5 miesięcy i karmisz piersią? Jeśli tak, to dlaczego podajesz juz mu warzywa? Wszędzie piszą, żeby do końca 6 miesiąca dawać wyłącznie pierś. A w sklepach są dania i kaszk juz dla 4-miesięczniaków. Juz jestem skołowana i nie wiem co mam robić. Skąd czerpać wiedzę o żywieniu? Macie jakieś książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Zaleca się, by dziecko karmić wyłącznie piersią przez 6 miesięcy - to opcja idealna. Ja nie jestem idealna :) Od 4 miesiąca można wprowadzać określone produkty i ja tak powolutku robie. Wracam w styczniu do pracy i nie zamierzam się w grudniu martwić, że Olo zdarzył nauczyć się jeść tylko marchewke. Wolę to wszystko rozłożyć w czasie, by mieć czas obserwować jak na co reaguje. A jak chcesz się dowiedzieć co można i kiedy to poczytaj aktualne zalecenia żywieniowe dla niemowląt (w tym roku zaktualizowane) a potem skonsultuj to ze swoim pediatra. On zna dziecko i tez Ci podpowie pewne rzeczy. Oczywiście zostają jeszcze mądrości ludowe, mądre rady kuzynek, Mam itd... co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Ja pierwszemu synowi tez juz wrowadzalam po 4 miesiacu zupki i deserki i tez karmilam tylko piersia. Teraz przy drugim tez tak zamierzamtez jest tylko na piersi. Juz nie moge sie doczekac :-) tych minek na nowe smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybka
na początek gratulacje dla nowych Mam;-) dziś w Kawa czy Herbata poruszali temat problemów z karmieniem piersią, jakie błędy popełniają mamy przy przystawianiu dziecka, MamaOlgierda - ja już widzę zainteresowanie pań "doktórek" w mojej przychodni dyskusją nt żywienia mojego maluszka, zresztą one tam są za karę to co je męczyć;-) no ale profilaktycznie wybieramy się prywatnie do dobrej pediatry na kontrolę , moja Mała ostatnie dni a raczej noce wyjątkowo się budziła, marudziła ogólnie jest bardziej marudna, no ale już wiem dlaczego - pierwszy ząbek już wychodzi, po za tym moje dziecko to już mały cwaniaczek - nauczyła się że najlepiej zwrócić na siebie uwagę udając kaszel i często z tego korzysta;-) Kaja030 - z tego co kojarzę to pisałaś że jesteś z Blachowni - ja od niedawna też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
U nas chyba też ząbek będzie ;( Michał od jakiś dwóch tygodni wstaje w nocy co godzinę:( idzie grzecznie spać około 20 i śpi tak do 23 czasem północy, a potem pobudki co godzinę aż do rana. Smoczkiem pluje i wpada w histeryczny płacz i tylko cycuś ratuje sytuację, bo zasypia w ciągu minuty, więc głodny nie jest. Nie pomaga nawet spanie u nas na łóżku, bo i tak się budzi. Istna masakra i ból głowy na okrągło :( Dziś wieczorem będę próbowała mu dać trochę kleiku ryżowego w ramach kolacji, może się jednak nie najada i tak sobie wstaje na przekąski co godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
U nas to samo 5 pobudek w nocy.Tylko u nas są już 3 zeby i wydaje mi sie że idzie mu druga dwojka.Budzi sie co 2-3h z płaczem.Albo spi na boku obraca sie na brzuch pospi na nim z 15 min i w jęk.Smoczek też nie pomaga tylko cyc. Masakra tak od 2 tygodni już jest .A tak budził sie raz w nocy a tu tyle pobudek teraz .Wrr chodzę jak zombi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Patusiaxxx to zabrzmi okropnie, ale jakoś tak lżej się robi jak się poczyta, że u innych w sumie to samo;-) u nas młody przekręca się na brzuch przez sen i od razu klęk podparty i stękanie, ja go na plecy i daje mu smoka, to ten w ryk, no to go do cyca, bo by cały blok obudził i tak co godzinę... a jak był malutki to tak ładnie spał... wpadam w depresję poporodową pół roku po porodzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
To ja się zaczynam cieszyć, że to tylko o 3 nad ranem... a tak serio to mnie jakaś zaraz dopada i czuje się fatalnie... obym się całkiem nie rozlozyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Ja przy takim bolesnym zabkowaniu dawalam na noc paracetamol dzieciom po co je tak męczyć. Można tez żel kupić u mnie dentinox sprawdził się. U nas plesniawka masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Jeśli was to w jakikolwiek sposób pocieszy to moja Wikunia w niedziele kończy 6 miesięcy i każdej nocy budzi się co dwie, trzy godziny na dokarmienie. Może kilka razy zdarzyło się, że przespała ciągem cztery godziny. W ostatni weekend mąż chciał się nademną zlitować i karmił małą w nocy butelką. W niedziele chodził nieprzytomny, cały czas ziewał i musiał sobie zrobić drzemke popołudniową. Takie te chłopy są :) a my mamusie to jednak twardzielki jesteśmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy mogłybyście mi napisać jak wygląda wyprawka do szpitala na Mickiewicza? Może pisałyście już wcześniej ale nie chce mi się szukać po 300 stronach jakie zapisałyście. I czy można w tym szpitalu kupić strój do porodu dla męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie po długiej nieobecnośći. Mój synek w czwartek skończył 6 miesięcy i odpowiadając na temat przesypia z jedna pobudką na dokarmianie ok 1-3 w nocy potem 5-6 karmię tylko mlekiem modyfikowanym ,kleiki zupki bananek z biszkoptem....zauważyłam ze kiedy przesypiał mi całe noce a było to jak miał 3 i 4 miesiące mleko mu wystarczało teraz poprostu jest mu za mało kolacji...musi dojesc..przeszlismy męki nauki jedzenia łyżaczką i teraz*****ardzo ładnie i nawet sie zaśmiewa przy jedzonku....wczoraj wyszedł mu pierwszy ząbek taki malusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowa Mama
przepraszam ten wpis wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze odnośnie odwracania sie na brzuch ...doskonale to sobie wytrenował i w nocy nie mogłam już nad tym zapanowac...ale znalazłam sposób kupiłam mu taki śpiworek z zatrzaskami na ramionach od 6-12 miesięcy spi doskonale nie przewraca sie na brzuch a ja nie musze sie martwić ze sie nie odkrył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
u nas śpiworek jest od 4 miesiąca, jak Mała zaczęła się wiercić w nocy bałam się żeby buzi nie wsadziła pod kołderkę, ostatnio zmieniłam na większy, i w żaden sposób Małej to nie ograniczyło, potrafi przyjąć wszystkie możliwe pozycje - na pleckach, na boku, na brzuchu, w podparciu, z nogami w górze, na szczebelkach, w poprzek itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara88
U nas podobnie śpiworek się sprawdza, nie odkrywa się. Chociaż wróciliśmy do niego niedawno bo na lato wydawał mi się za ciepły. Nie ma problemów z przyjmowaniem przeróżnych pozycji w nim, czasami jak wstane to jest Dawidek jest po drugiej stronie łóżeczka :) U nas Synek miał etap przekręcania się na brzuch, i mu na to pozwalaliśmy i ostatnio już przestał sie przewracać. Najczęściej śpi na boczku jednym albo drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×