Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

jeju:( ja dziś też zgrzeszyłam , a tak mi dobrze szło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic , żyje się dalej i dalej się odchudza :) nie przejmuj sie , mi się zdaża conajmniej raz na tydzien i co , i w nosie to mam a i tak chudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> o jejuśku - dziękuję za przyjęcie :D popiszemy, popiszemy ;) w ogóle to chciałam Ci napisać, że Cię podziwiam, za to ile już schudłas... super! ---> nodule - w jaki sposób zgrzeszyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porpostu zgrzeszyłam lód+snikers+2 kanapki+mięso :( wiem, nie powinnam:( ale .. od jutra biore sie w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule - spokojnie, to jeszcze nie tak źle... dobrze, że nie widziałaś moich napadów na jedzenie w akcie depresji :P a czemu tak? gorszy humor t.zn. zajadamy smutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam nie ma się co przejmować:) lepiej teraz trochę zjeść i zgrzeszyć niż pózniej rżucić się na jedzenie i zjeść np. całe opakowanie lodów i 2 czekolady hahahahahhahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littleblack dzięki , nie było łatwo ale coraz bardzej boję się efektu jojo, a z kolei moja mama krzyczy na mnie ze będe miała anoreksje :O bo ja nic nie jem prawie,gdyby nie te \"grzeszki\" to zjadam jakieś 100 kcal może 200 :( mi i tak wydaje się ze jem za dużo. nie było mnie przez chwile bo jeżdziłam na rolkach ;) musze sobie wymienć już muze na mp3 bo juz nudna się zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16kg w 3 miesiące? masakra... hehe :) mi się marzy 11kg mniej do końca września, ale nie wiem czy dam rade... zobaczymy:) co Cię zmotywowało do takiego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze 7 kg to połowy sierpnia;) ale nie wiem czy mi to sie uda jak beda takie grzeszki .. :< taka jestem na siebie zla;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty konkretnie jesz ? Dziewczyno odchudzanie odchudzaniem ale Ty się nie wpakuj w jaka biedę... nie popadaj w skrajności bo to niszczy cały organizm nie mówiąc już o sylwetce.Ty powinnaś jeść min.700-800kcl dziennie Oj o jejuśku Oj Oj ty się lepiej zastanów.... _______________________________________________________ :) razem razniej Dziewczyny ale prosze Was-odchudzajcie się ale nie kosztem własnego zdrowia bo to nie w tym sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem 700:P, i to jest mało ale przy 100 kaloriach to chyba z łóżka bym sie nie podniosła ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.5 kg bo już mam 97,5 :D co mnie zmotywowało ? chłopa żuciłam i na złóśc mu chciałam zrobić :) udało mi się tak myśle :D:D co jem?? dziś np pół rosołka knoor w kubeczku zalałam wrzątkiem :) prawie jak rosół . 40kcal pól udka pieczonego 100 kcal no i więcej nic bo nie jestem głodna , ale czasem zjem więcej , tak jak wczoraj przeciez loda , tymbarki ..itd , więc nie jest tak zle ;) przeciez ja sie nie głodzę , poprostu nie chce mi się już jesć i tyle :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku -witaj w klubie :D:D:D ja też chłopa rzuciłam, byłam z nim bardzo długo... a teraz od września będę z takim innym jednym chodzić do szkoły i chcę mu się spodobać ;-) a u Ciebie kiedy następne ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku-za malo wartości odżywczych-białka witamin i tłuszczy dodaj choć jabłko,kubeczek jogurtu itp-nie za wiele kalorii ale cenne dla organizmu.Pij herbatki rumiankową,rózaną -mało kcl ale za to mają witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę, do jutra kochane, mam nadzieje, że jutro sobie poradzę .. ;(((( okropnie zła, wr:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat mam :P no ja tez byłam ze swoim długo , ponad 3 lata i żuciłam drania jak podartą rękawiczkę :D widujemy się czasem i ze sobą rozmawiamy od 3 dni juz ale do niego nie wruce , za bardzo się starałam o swój wygląd żeby teraz mu to oddać . kalinowa panna, 5x w tygodniu wcinam 200g sałatki albo 200g wazyw z mrożonki więc mam witaminki :) a owoce przestałam jeśc bo tam ponoc dużo cukrów jest :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule nie zadręczaj się tak , nie zaszkodzi ci dzień wariacji :) w kazdy weeken pizzerie są pełne ludzi , więc jeżeli im wolno żreć pizze na potenge to i tobie można jakieś greszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale ja mam tak ze jak zaczne to trudno mi przestać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule , nie możesz tak , bo wkońcu zaczniesz myślec ze jak dzis zjadłaś tyle , a jutro więcej to sie zniechęcisz całkowicie i dieta pujdzie na marne , musisz patrzec do przodu a nie co tyłu :D jutro dietujesz dalej a dzisiaj już nie obchodzi ;) litlleblack bo faceci to .... (i tu niecenzuralne słowo :) ) nie ten to następny . Ale dziwie się tobie ze chcesz chłopaka ze szkoły .... ja nigdy bym nie chciała chodzić z gościem z mojego wieku , ew 2-3 lata starszym :O wole min 5 lat , mój był o 10 lat starszy i było gud :D młodsi są niedojżali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest starszy i jest bardzo dojrzały... no i cudny:D to kiedy masz nastepne wazenie o jejusku? skąd w ogole taki nick?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jajuśku ? to moje pierwsze słowa na czyjś głupi post heheh ważenie miało byc co 2 tygodnie czyli za tydzień , tyle ze ja nie wytrzymałam i zważyłam się dziś :) więc następne znów za 2 tygodnie a jak nie wytrzymam to za tydzień :) tez się wa co tydzień , co 2 , nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×