Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

witaj gosiu:) ja mysle ze pojawienie sie skrzepu jest normalne - dlatego ze ja czasami tez tak mam, zreszta nie tylko ja - mojej siostrze od pewnego czasu pojawiaja sie co @. ale nie jestem lekarzem wiec nie dam ci zapewnienia ze to nie byla ciaza:-( zycze ci powidzonka w staraniach. i zapraszam do naszej tabelki jesli masz ochotke byc z nami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
eh.. no nic na mnie czas... do pracy musze sie szykowac niestety 2 zmiana... milego dnia zycze wszystkim i ciesze sie ze do was dolaczylam... dzis mojemu M dam czas na regeneracje plenikow a jutro znow przytulanko :) no nic postaram sie zagladnac wieczorem a jak nie to jutro okolo poludnia papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melhira to przyjemnej pracki ci zycze:) szkoda ze musisz isc - taka ladna pogoda a tu trzeba pracowac... ja tez sie ciesze ze do nas dolaczylas:-D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie lecicie jak burza,, pisze z kompa kolezanki:\"):) i poprawie tabelke bo kopiowana jest stara:) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0 no teraz dobrze , uzupelniona:0 Moniakr ma nadzieje ze sie tylko niepotrzebnie wystraszylas i bedzie wszystko ok:):):)::):):) ja nie mam zadnych plamien, w dzien@ mialam tylko kremowy sluz ale nic po za tym ., teraz juz jest bialy i staram, sie o tym za bardzo nie myslec i nie wpadac w panike, za pierwszym poszlo dobrze to mam nadzieje ze i teraz bedzie ok:) aaaaaa i brodawki nie daja mi zycc.....tak bola no nic, dzisiaj rano sprzatalam w starej chacie.. kuzwa jakie to meczace, i jeszcze tyle roboty w nowej ehh a w sobote wielka impra . pare znajomych wyjezdza na stale do polski, potem nasz wyjazd na wakacje ,, jest roboty jest.. PoZDRAWIAM WAS KOCHANE, POSTARAM sie wpasc jakos na forum hihi Pozdrawiam tez nowe staraczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hejka, jak wam dzien mija babeczki? witam nowe kolezanki:))))))))))) gosia, ja niestety tez mam takie skrzepy i to nie 'od zawsze' - pojawily sie moze pol roku temu ale okazuje sie ze wszystko jest ze mna w porzadku, nie jest to objaw jakies nieprawidlowosci... wiec nie masz sie chyba czym martwic. ale jesli nie daje ci to spokoju to udaj sie do lekarza i zapytaj. melhira szkoda ze juz uciekasz:( a jesli chodzi o ta regeneracje to podobno jest ona wskazana:-) co 2 dni przytulanko zeby zolnierzyki byly silne i dojrzale:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wazka:-) super ze wszystko w porzadku u ciebie. ale po dupsku powinnas dostac! olej to sprzatanie i nie przemeczaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiaa23
Ja tez mialam takie skrzepy dawniej ale wystepowaly one pod koniec @ i martwi mnie to ze tak wczesnie ja dostalam, no ale coz moze tak moj organizm zareagowal po dawce plemnikow :P Z checia sie przylacze do waszej tabelki, po @ znowu zaczniemy sie starac o dzidziusia :) Dzieki! Trzymam za wszystkich kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu nie martw sie, ja mysle ze cykle roznia sie od siebie i @ tez, mi sie czesto zdarza ze pojawi sie za wczesnie a raz na jakis czas sie spozni i narobi mi nadziei:-( tak juz jest niestety. fajnie ze zostajesz z nami - bedzie nam wszystkim razniej:-D ja tez zycze ci powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wlasnie wazka, wlasnie. lanie ci sie nalezy;) nie przemeczaj sie zbytnio, musisz teraz na siebie uwazac:-) gosia, glowa do gory kochana! wszystko bedzie ladnie, pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki ...witam nowe kolezanki, ja z utęsknieniem czekam na nowe przytulanie (pewnie z igunią)która jest bardziej cieprliwa niż ja. ehhhh u mnie przygotowania do ślubu pełną parą dziś byłam na debilacji :) nóg troszkę pocierpiałam ale czego się nie robi. jesteśmy piękne młode i płodne wszytsko w naszych rękach uda się. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi jak ja ci zazdroszcze:-) tez chcialabym jeszcze raz swoje weselicho:) zobaczysz jak bedzie fajnie no a my oczywiscie czekamy na dokladna relacje jak tylko ochloniesz:) biiiibiiii ja cierpliwa?? hehe co ty kochana. usiedziec na d... juz nie moge a tu jescze tyle czasu do kolejnej@ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym miesiacu nic nie wyliczamy jak juz wczesniej napisalam:-) idziemy na ŻYWIOŁ hehe. czeka nas wyjazd wiec nie bede sie usilnie starala i nie bede płakac jak w tym m-cu @ przyjdzie. ale troszke mi sie przykro zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
igus a wiesz ze wlasnie wtedy najczesciej wychodzi? jak sie nie planuje i nie nastawia na ciążę???? ;) wiec wiesz... bibi ale fajnie, weselicho!!! kurde no musisz troszke pocierpiec ale pozniej bedziesz przepiekna panna mlodą:D i powiesz ze watro było:) bużka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wesele w przyszły weekend;) ow kors ze zdam relacje mam nadzieję ze znajdzie się siła na przytulanie jeszcze:D buziaki i ja zmykam do niedzieli. całuski moje koffane staraczki. zobaczycie teraz to mamy już z górki do drugiej tabelki dziewczyny bratka, wazka i monia już nam przetarły szlaki i teraz musimy do nich dołączyć bo nie beda miały się z kim konsultować :) wakacje no stres dalemy na luz to może sie udo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam za chwile do domciu dziewczynki i tez jade w rejs:P na weekend. bede w poniedzialek. milego weekendu wam zycze, pewnie niewiele z nas odliczy sie na forum przez sob i niedziele bo pogoda jest fajna i kazna z nas spedzi ten czas na powietrzu a nie przed kompem:-D CAŁUSKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiula
Hej dziewczynki.Dawno nie pisalam,bo kompa nie mialam,a wiec tak..JESTEM ZALAMANA...wczoraj dostalam@@@@@@@@@@:(((((((((((((((((((((((((((((( Juz myslalam,ze moze sie udalo,bo dostalam takich cyckow-a przeciez pisalam niedawno,ze mnie nigdy nie bola i nie powiekszaja sie-wrecz sa jakies detki!! A w tym cyklu o dziwo tak sie powiekszyly,ze zyly bylo widac!!!Tak sie cieszylam az zrobilam test-1 krecha no i od razu @!!! Nie mam juz sil!! POnadto bede miala histeroskopie,bo mam za grube endometrium(11,5)..Ahh dziewczynki.Pozdrawiam wszystkie.BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiula
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........5.........29.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........5.........29.07...........B i elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Melhira............24..........1........17.07.........Wrocław...............0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
Witam wszystkich, ale goraczka dzis u mnie.... a w pokoju jak goraco i duszno... Maz na dotatek od 6 do 18 dzis i jutro w pracy.... ale mam nadzieje ze znsjdzie wieczorkiem czas na przytulanie hihihi, martwi mnie ze niby z obliczen mam dni plodne, ale przed wczoraj jak sprawdzalam sluz to byl taki bialawo-zołty i troszeczke sie ciagnal.... a dzisdalej taki sam.. biaby niby gesty troszeczke sie ciagnacy... eh.. i jak sama nie wienm co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
ale pustki dzis na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melhira u mnie wiele wskazuje żemniałam cykl bezowulacyjny (nie bolał mnie jajnik, śluzu mało i taki sobie...) staram się o tym nie myśleć, bedzie co ma być. Piersi mnie bolą, ale to zawsze przed okresem tak było, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle ostatnio rzadku tu bywam, żeby się nie nakręcać, bo to coraz bliżej 10 lipca, a ja sobie oczywiście wymyślam objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam nadzieję, że mogę do was dołączyć. W tym miesiacu zaczelismy z narzeczonym staranka o dzidziusia. to mój 25 dzien cyklu i juz nie moge sie doczekać czy dostane okres czy nie. :) Pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie doklejam do tabelki STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........5.........29.07...........B i elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Melhira............24..........1........17.07.........Wr ocław...............0 szara_mysz.......25.........1.........10.07.........trojmiasto...........0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0 Lece zaraz do pracki, milego dzionka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Witam dziewczynki Dawno mnie nie było bo miałam kompa w naprawie i dopiero dzisiaj rano go odebrałam. Termin @ miałam na 03.07 ale nie przylazła. Dziś zrobiłam test i są DWIE KRECHY. Aż boję się cieszyć. Mam nadzieję że wszystko się potwierdzi u gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA83 GRATUKACJE :):):) Ja od dzis w sumie moge sie starac dzien w dzien, bo ten caly tydzien mam płodne wiec do dzieła :) Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) kala to super, GRATULUJE:-D AAAAA no to do dzieła;) szra myszko WITAM, fajnie ze sie dolaczasz do nas:-D dziewczynki, jakie macie sposoby na zapalenie pecherza? sluchajcie strasznie sie mecze - ostatnio przed @ mnie bolal ale jakos sie pozbylam bez lekow tego zapalenia. w ten weekend pojechalam nad jezioro, nie kapalam sie ale polazilam po wodzie i co? - i wczoraj myslalam ze nie dojade do domu tak mnie nawalal:-( dzis to samo. pije urosan ale nie wiem czy nie wybrac sie do lekarza... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×