Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dzień doberek :D Kurka wodna, ale się wczoraj po południu rozpisałyście ;) Bibi - GRATULUJĘ PIĘKNEJ BETY !!!! 🌼🌼🌼🌼 Strasznie się cieszę, że w końcu Nasza druga tabelka zacznie się powiększać :D :D :D Kiedy do lekarza ?? Przy becie około 1000 widać już pęcherzyk ciążowy i można sprawdzić czy dobrze jest umiejscowiony - oczywiście na serducho trzeba dłużej poczekać. Powiem Ci jak było u mnie z powiadamianiem o ciąży. Najbliższej rodzinie tj. rodzicom i rodzeństwu powiedziałam po pierwszej wizycie i ujrzeniu pęcherzyka, dlaszej rodzinie i kilku znajomym około 8-9tc jak usłyszałam serducho. No i po skończeniu pierwszego trymestru powiedziałam w pracy i całej reszcie świata ;) Zresztą długo bym już tego nie ukryła, bo w tym tygodniu dość szybko zaczął mi się zaokrąglać brzuch i niedługo będzie widać, no i chyba w końcu zaczynam przybierać na wadze - narazie 0,5 kg, ale zawsze to jakiś początek ;) żolinka - ja bym Ci jednak radziła zrobic test. Co Ci szkodzi ? ;) ciamciaramciam - przykro mi :( anulka-84 - super, cień cienia to zawsze coś :) Czekam na wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja czulam ze to ciaza, nie wiem jak ale jakos czulam, tylko nie dopuszczalam tej mysli do konca do siebie, akurat traf chcial ze jestem na dzis zarejestrowana do ginekologa, moj jest na urlopie i ide do innego , ale nie po to zeby potwiedzac ciaze tylko po tamtym poronieniu musze brac leki na podtrzymanie i zaczac je brac mialam zaraz po pozytywnym tescie,wiec super ze akurat dzis mam wizyte, sorki zeniezbyt skladniowo pisze ale to chybaprzez tez szok jaki przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc wszystkim,:) jej jakie wiadomosci od rana mnie tu zasypaly;) bede chyba potrojna wirtualna ciotką:-D super! wczoraj nie zajrzalam do was poniewaz zaraz po pracy wybralam sie do kolezanki od ktorej sie tak latwo nie wychodzi hehe, trzeba swoje odsiedziec i pozno wrocilam. pogadalysmy sobie, pouzalalysmy sie i tak jakos zlecial czas. a dzis myslalam ze sie rano nie zwloke z wyrka;) ale jakos dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka faktycznie piszesz jakos tak chaotycznie, pol mi sie nie zgadza, ale oki... :P kami, miło, ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Dzien dobry Dziewczyny! Niesetety u mnie znow porazka... po raz dziewiaty zreszta:( i to jeszcze 2 dni przed terminem. ale podejrzewalam ze tak wlasnie bedzie bo bolal mnie brzuch od 2 dni i piersi tak ze nie moglam sie dotknac a u mnie to zawsze znak na @. I przyszla. Jestem zalamana, powiem wam ze chyba bym zeswirowala gdyby nie Bartus i jego pomysly, nie mam poprostu czasu na myslenie bo synus zaraz przybiega i wola mnie na rower, na spacer, na pilke, itp... Ale widze ze moge juz gratulowac nastepnej z nas:-)))) BIBI SUPER WIADOMOSC!!!! i co ty teraz zrobisz? wracasz do szkoly czy L4??? Buziaki dla ciebie! NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dzis czesciej bede zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iza... przykro mi bardzo:( jakie to pokrecone, jedne z nas cie beda cieszyly a inne plakaly nie? ale pocieszam sie tym ze ta radosc w koncu dosiegnie nas wszystkie:) izunia i wiesz ja sie pocieszam jeszcze tym ze tobie nie udalo sie przez kilka kolejnych miesiecy a przeciez masz juz dziecko wiec wszystko z wami ok a jednak nie jest zawsze tak latwo... wiec wszystkim nam sie uda! zobaczycie! iza a ty glowa do gory! nie w tym cyklu to w nastepnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie masz Bartusia, a my tylko mamy mężusia:D ale nad wszystkimi tutaj zaświeci kiedyś słoneczko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pilnujcie żeby ostatnią tabelkę kopiować, bo ciągle ktoś nieaktualną kopiuje i staraczki nam znikają :P Poprawiam. STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
wirtualna ciotka:-D fajnie!!! kamilka wierze ze sie uda i caly czas mam nadzieje ze w pierwszym roku staran ale niestety chwile zwatpienia tez przychodza:( tyle ze ja jestem twarda sztuka i jesli sie zalamuje to tylko na chwilunie. zreszta moj maz, wieczny optymista, uwaza ze nie ma sie co martwic, miesiac wiecej igraszek i tyle;) koralinka bartek mi pomaga bo nie daje mi czasu na takie dołki a z drugiej strony mam juz dziecko, jak pisze kamilka, i nawet gdyby byly jakies problemy teraz, to jedno juz mam... ale tak nie wolno myslec bo ja bez zadnego 'ale' chce drugie a wy musicie miec w koncu to pierwsze i nie ma bata!!!!! kobitki bedziecie popoludniu albo wieczorkiem? ja biore teraz mojego urwisa na zakupy, pozniej obiadek i troszke pracy ale wieczorem sie pojawie. zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
ja chyba dobra skopiowalam??? mam nadzieje a jak nie to nie krzyczcie i nie bijcie;) CAŁUSY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, chyba te bóle miałam przedowulacyjne bo dzisiaj tak mnie boli jajnik, że boli mnie jak chodzę :( idziwne ze zawsze boli mnie tylko z prawej strony :( juz zaczynam sobie wkręcac, że cos ze mna nie tak :( czemu mnie az tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
święta prawda - jedne się ciesza, inne placza. ale wiecie, musi być taki mix zeby te cieszace sie moglu pocieszac placzace..... A poza tym jak widze ze kolejna dziewczyna po ilus tam miesiacach staran zachodzi w ciąże to naprawde nadzieja w czlowieku odzywa ;) ja wczoraj sie dowiedzialam ze znajoma poronila - nie wiem dokladnie który tydzien ale gdzies 4-5 miesiac ;/ niestety prawie od poczatku miala ciaze zagrozona, lezala praktycznie caly zcas w szpistalu ;/ szkoda mi bardzo jej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iza do uslyszonka wieczorkiem! karola, jak to mamy 'tylko mezusiow'??? 'TYLKO'??? ;);) jak mozesz takich skarbow nie doceniac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli:D ach ja brzydka, no tak AŻ mamy mężów!!rany jak fajnie, mamy mężów:D:P:P:P:P:P tysia w takim miesiacu 4 czy 5 to napewno bardzo ciezko jest poronic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no to jest chyba najsmutniejsze... w 4-5 miesiacu - juz widac brzusio, czlowiek zdaje soboie sprawe ze jest na polmetku a tu klapa:( ale coz, tego nie da sie uniknac niestety. zolinka nie masz sie czym martwic. mnie tez czasami tak kluje ze nie moge nie tyle chodzic co siedziec... klade sie wtedy na bok i troszke przechodzi. i tez boli mnie po prawej stronie tylko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie żoli to pisała a kami, sorki żolinko mam kolezanke ktora tez tak ciagle boli, a jest calkowicie zdrowa, widocznie taka Twoja natura:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralinka nie mozesz tak poprostu nie doceniac ich wkladu w tworzenie nowego pokolenia................................................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5 miesiac ?!? masakra poronić w tak już zaawansowanej ciąży, to się bardzo żadko zdarza... Mogła do tego czasu już nawet czuć ruchy dziecka... Ech... wole nawet nie myśleć o takich rzeczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tam na koncu zdania byl jeszcze ';)' ale sie skasowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłyście troszku, ale to znak ze dzisiaj w nocy nie spimy tylko leżę z nogami do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
moja kolezanka niestety tez tak miala... ale ciaza byla zagrozona, lezala caly czas w lozku, nie mogla wstawac wogole poza pojsciem do toalety a jednak nie donosila. ale jest juz mamcia dwojki malych rozrabiakow mimo ze strasznie to wszystko przezyla. przeciez musiala normalnie rodzic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Nie bylo mnie dwa dni a tu takie super wiadomosci. Bibi gratuluje z calego serca! :D Anulka, ja mysle ze jutro ta krecha to bedzie na calego ale na Twoim miejscu to bym uderzala na bete...po co sie stresowac :) Zolinka, ja mam tak przy kazdym cyklu z jajnikiem i wlasnie prawym....boli skubany, ze nie wiem....ale mialam badania wszelkie mozliwe...i podobno taka jego uroda... a co najlepsze to ten jajnik bolal mnie wczoraj a jestem w 24DC czyli dawno po owulacji...dziwne jak nic...no ale coz zrobic. Milego Dnia Dziewczyny :) Jak dobrze ze to Piatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no szkoda..... ale od samego poczatku ciaza zagorzona, na pocieszenie powiem wam ze ona juz jedno dziecko ma i urodzila je bez najmniejszego problemu. A drugie.... Chociaz wiecie, na ile znam szpital nasz to równie dobrze mogla byc wina lekarzy.... Juz sie róznych cudów nasłuchałam o oddziale na którym leżała... ale to juz inna historia a roli naszych kochanych mężów w tworzeniu nowego potomstwa nie można nie doceniac ;) Mało tego ze to oni produkuja plemniki, to jeszcze musza nas pocieszac, podtrzymywac na duchu itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
z nogami w gorze a pozniej na brzuszku z 15 min tak dla pewnosci;) tak nam tutaj doradzaly dziewczynki ktorym sie udalo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×