Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
tysia z tym pocieszaniem to roznie bywa hehe bo akurat moj maz jest w tym kiepski;) jeszcze bardziej mnie doluje bo nie widzi problemu a ja wolalabym zeby mnie poglaskal i przyznal od czasu do czasu jaka to ja biedna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ooo widzisz, nie bronie wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
z owulacja to nigdy nie wiadomo..... 24 dzien cyklu dobry jak każdy inny ;) sluchajcie, mam takie glupie pytanie. Jak lekarz sprawdza czy nastąpila owulacja czy nie? Na USG? Czy jakies inne badania? Ide do swojego gin akurat w 14 dniu cyklu (cykle 29+/-1 dzien) , myslicie ze jest w stanie mi powiedziec czy owulka była, bedzie, czy wogole cykl bezowulacyjny? Czy taka diagnoza wymaga kilku wizyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oj koralinka, zdenerwowal, jak to facet. Ale tu sprawdza sie stare powiedzenie mojej znajomej. Mówiła ona mniej wiecej tak: Ja wiem, że wszyscy faceci to nieczuli idoici, ale co na to poradze ze niektórzy są fajni i tak bardzo potrzebni..... ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bibi, a ty lezalas z nogami do góry czy na brzuchu ? ;))) moze dodamy do tabelki kolumne: pozycja poczęcia ;) i zobaczymy która pozycja ma najwieksza skutecznosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to sobie popisalam, sama ze soba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Przesylam wam pozdrowienia z Kołobrzegu:-) Moj maz zalatwil sobie 2 dni urlopu i wybralismy sie na 'dlugi weekend' nad morze. Nie mam dostepu do netu, teraz jedynie wydębiłam lapika od sąsiadki zeby zobaczyc co tam u was i jestem w szoku.... BIBI GRATKI DLA CIEBIE!!!!Super ze wam sie udalo! I co, wracasz nauczać czy zwolnionko będzie??????? Poza tym trzymam kciuki za dwie nasze laseczki ktore czekaja jeszcze na dokladne wyniki - trzymam kciuki za was:) Dziewczynki bede dopiero w poniedzialek po radzie wiec raczej popoludniu. Moze raz jeszcze dorwe sie do tego lapika i cos skrobne. Pogode mamy super, ale woda w morzu...brrrrrr. No i pracujemy, znow nad morzem hehe ale tym razem nie nad chorwatem tylko nad malym 'tubylcem' ;) Zycze wam milego weekendu i obyscie mialy same dobre wiesci:) PAAAAAAAAAAPAAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tysia chyba na usg sprawdza czy pecherzyk jest, czy już mu się zdazylo peknac... ale to nie na jednorazowej wizycie, tzn powie ci np. ze jeszcze nie było owulki albo ze już jestes po ale nie okresli dokladnie dnia jeśli chcesz wiedziec kiedy ona nastapi – no chyba ze akurat trafisz w ten dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tysia z ta pozycja to wiesz... jedne musza na brzuszku bo maja tylozgiecie a inne nie maja wiec lepiej na pleckach hehe. ale nogi w gorze nie zaszkodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak pieknie ze Iga jeszcze wypoczywa!!!mm zazdroszcze:) ale dzisiaj piatek, wiec juz z gorki uff:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ooooooo IGUNIA ty szczesciaro jedna;) gdzie cie wywiało... no pracujcie pracujcie, co tam jakis chorwat tym razem napewno sie uda, trzymam kciuki moooocnooooo:) i zazdroszcze...tez bym chciala nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, kami w tej pozycji nogi w gorze to hmmm jakos mi sie te moje nogi nie podobaja:P:P mało korzystnie wygladaja:D, wczotaj tak patrzylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no wlasnie ktos musi ciezko tyrac (przed kompem hehe) zeby inni mogli wypoczywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
IGA, ty szczesciaro ;)))) Kamilsien, dzieki za info. Wlasnie o to mi chodzilo, czy powie czy byla, czy nie. A zeby okreslic dokadnie czas owulki to trzeba pochodzi czesciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a ja mam problem z tym ze nie moge tak lezec bo mi niewygodnie jest hehe i przezywak katusze;) opieram sobie nogi o sciane ale jakos tak mi duszno zaraz i wkurzam sie po pierwszej minucie. ale wytrwala bestia ze mnie hehe i jakos daje rade. ale spanie na brzuchu odpada;) moge przed snem polezec ale to tez nie za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralina, co tam wygląd - oby dzieciaczek byl ;) u nas to moje slonko nogi do góry mi trzyma albo podklada pod biodra poduszeczki i niezly ubaw przy tym mamy ;) jejku, piatek i mam lenia totalnego..... a jeszcze zero slonca u nas dzisiaj ;/ masakra ;/ dziewczynki, musze sie wam pochwalic - w poniedzialek podpisujemy akt notarialny na nasza dzialeczke ;) normalnie tak sie ciesze ;) mam nadzieje ze uda sie w przyszlym roku zaczac budowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no laseczki czas troszke popracowac a nie tylko udawac;) zmykam na jakis czas ale pojawie sie pozniej:) iza pytalas czy bedziemy wieczorkiem - ja bede:-D nie wiem jak reszta laseczek ale ja zajrze:-) milego dzionka pracusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tysia suuuperrrr! tez bym tak chciala:) nie ma to jak cos swojego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez ciezko te nogi utrzymac bo jestem za bardzo energiczna i musze ciagle cos robic...w sumie to dopiero trzymalam z 2 razy haha:P ok idziemy popracowac, czy ja bede wieczorem to nie wiem...bo mamy dzis goscia, ktory zostaje na noc!!wiec bedziemy sie objadac i pic:P:P...przeciez nie bede zyla teraz w ciaglej abstynencji, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, wiesz ja poszlam w tym cyklu do lekarza wlasnie w 14 dniu...powiedzial ze pecherzyki duze i lada dzien beda pekac (po hormonach mam ich wiecej niz 1)....no i wieczorem test owulacyjny wyszedl pozytywny, sie wstrzelila idalnie....wiec raczej on Ci to moze okreslic na zasadzie..."w ciagu 2 dni powinna miec Pani owulacji"...no ale to juz cos...nie sadze zeby teraz cos jeszcze w 24 DC bo to jednak juz 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia...fajnie :) To bedziemy mialy o czym pogadac, bo ja wlasnie jestem w trakcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oli, budujecie domek? super ;) no to jak juz działaeczka bedzie nasza pogadamy sobie ;) póki co malo osobo wie, nie chcemy zapeszac. Jak akt podpiszemy to sie pochwalimy znajomym ;) ale dla was moge powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia no ja pupa i nogi do góry oczywiście :) ale wczesniej jak się nie udawało to to też bralam, ale ja namietnie wierzyłam ze te nogi do góry pomogą. co do wizyty to dziewczynki mam dopiero na 24.09. bo nie było miejsca.a sprawdzilam teraz ze jak bede szła do lekarza to bedzie już 9 tydzień. późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
moze skoro bratak mówi ze przy becie ok 1000 widać już czy się dobrze umiejscowił zarodek to moze pojde gdzies indziej wczesniej sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×