Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
wiesz co magdalenka, dziwne to u ciebie,,,,, chociaz jak sobie tak przypomne to mi zdarzaly sie takie nawaly sluzu w czasie dni plodnych (ale nie zawsze) a taki wodnisty to jakies 3-4 dni przed @ - i zawsze wtedy mam wrazenie ze @ juz przyszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
zolinka, masz racje:) i od razu poprosimy o wiadomosc na forum;) madzia ty tez pisz co u ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dziewczynki jasne ze bede was informowala bo to nowe doswiadczenie dla mnie i jesli to objaw owulki to tez super, bo przynajmniej w tym cylku bylabym pewna ze to wlasnie teraz... a jesli sie udalo to bylabym w siodmym niebie. tylko mi sie wydaje ze nawet gdyby tak bylo to jeszcze za wczesnie na sluz. ale skoro izunia tak mialas to... b bym chciala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ejjj spokojnie karola nie leci mi jeszcze po kolanach ale wiesz ja zawsze mialam sucho a teraz normalnie to jest dla mnie powodz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dobra laseczki nie ma co gdybac, poczekamy zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
tak jak piszesz madzia - czas pokaze. no i koniecznie musisz dzisiaj popmeczyc mezulka tak na wszelki wypadek bo jesli to objaw owulacji to wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
jak tylko wroce z pracy to na niego napadne:P oj bedzie sie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zolinka, trzymam kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
ja tez trzymam! lece teraz na obiadek, wlasnie pojawil sie moj maz:) a pozniej spadamy takze do niedzieli kochane! szkoda ze nie bede wiedziala co u ciebie zolinka:( tam nie ma kompa i netu:( ale w niedziele pierwsze co zrobie jak przyjade to kierunek: KOMPUTER:) bawcie sie dobrze w weekend, czesc, do niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zolinka, nie denerwuj sie, nie masz powodu. wszystko co moglas zrobic juz zrobilas hehe teraz tylko kilkanascie minutek i bedzie jasne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka, jak tylko zrobisz test to pamietaj ze my tu siedzimy wszystkie przed komputerami i czekamy na wynik ;) kochana, bedzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie zaraz po przyjezddzie do domu, zanim zaczne obiad gotowac. mąż wraca godzine po mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
to czekamy z niecierpliwoscia:) oby tylko byl pozytywny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam zdążyc mam 30 km do domku tylko ze duzo jest opoznien przez roboty drogowe... ale do 16h00 postaram sie zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka - a jak sie taka raczke podniesiona robi? znasz jeszcze inne znaczki? domyslalam sie ze w nawiasie kwadratowtm trzeba wpisac, ale co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś trafiłam na taki temacik na forum gdzie były wszystkie ikony opisane i co nie co zapamietałam ale teraz już nie moge tego tematu znaleźć [ czesc] 🖐️ [ coll] :classic_cool: [ kiss] 😘 [ love] 😍 : o :o ; o ;o Chyba wiecej nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ale fajne:-) tez zastanawialam sie jak robi sie te serduszka;) zoli czekamyyyyy:) przynies nam dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja za kilka minutek sie zbieram do chaty ale wejde na forum po powrocie zeby zobaczyc co u zolinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wow super;) to teraz nam dopiero topik zrobi sie kolorowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×