Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Koralin82
żoliii czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina - chyba czarna, a nie czerwona :P Bardzo dobrze zrobiłaś, że sie zaczerniłaś przynajmniej nie ma ryzyka, że ktoś się pod Ciebie podszyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
trzymam te kciuki mocno i juz tylko odswiezam stronke co raz zeby sie dowiedziec co wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam, mam nadzieję, że uda mi się zajrzec wieczorkiem i przeczytać dobre wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tysia! Ja jestem podczytuje w pracy i tez czekam na wiesci od Zolinki...mam nadzieje ze Bibi ropoczela dobra serje i teraz to sie juz bedzie tylko ciaglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda :( Ale to nic Zolinka przyjdzie ci jeszcze poczekac do 16 i tyle! Widocznie to jest ta owulacja, wiec sie odrazu zabieraj do roboty :D Buzzzzzzka I pamietaj o nogach i dupce w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czytam, że kochane trzymałyscie kciukasy to się poryczałam i płaczem przywitałam męża z pracy, więc już wiedział o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiałam sie w sumie na II no ale wiecie jakie to rozczarowanie zobaczyć I przykro mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli my te kciuki dalej trzymamy tylko teraz troszke dluzej nam przyjdzie potrzymac, ale to nic :) I zadnych placzy kochana tylko dodziela...ja ci mowie, to jest wlasnie twoj czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Zoli, bo czlowiek sobie wmawia ze na pewno nie i w ogole bez szans...ale jak przyjdzie co do czego to emocje puszczaj :(...tak to juz z nami babami jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli, wrzesien jest dla nas !!!!! I juz sie prosze usmiechnac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh....widze ze juz tylko ja tu zostalam i sie mecze...ale juz uciekam i ja... Koniec moich meczarni...mozna zaczac weekendzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) gratuluje bibi 🌼 to zaczęłaś dobrą passę:):):) teraz reszta dziewczyn ruszy i bedziemy się tu dzielić dobrymi wieściami :):):) mi jutro ewentualnie pojutrze ma przyjść@ więc się zobaczy- bardzo bym chciała jak każda z nas by aby się udało tym razem, lecz podejrzewam iż dane mi będzie poczekac jeszcze miesiąc ale nie wiecej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Cię rozumię, i wiem iz dopóki nie będzie bardziej widoczna albo nie dostaniesz potwierdzenia z bety albo gina to tak troszkę z dystansem- ale już mała radość jest i wielka nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kochaniutka wszystko przemawia na tak:D:):):):) też bym tak chciała ale u mnie śluzu brak, piersi wogóle nie bolą, tylko czasami mam skurcze brzusia ale to zapewne na @. a ta druga kreseczka od tak sobie się nie pojawia więc coś musi być na rzeczy- misiu :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w tych sprawach ekspertem nie jestem, może inne kobietki coś wiedzą więcej na ten temat.ale może własnie tak się przygotowuje Twoje ciałko do dzieciątka- w brzusiu musi się zrobić miejsce dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×