Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tysia123 - tak jak pisała Kamilsien lekarz sprawdza owulkę na USG. Jeżeli jej jeszcze nie było to może zobaczyć pęcherzyk owulacyjny i po jego rozmiarze mniej więcej określić kiedy ona nastąpi. Potwierdzenie czy owulka była tez robi się na USG, kilka dni po fakcie, powinien być wtedy płyn w zatoce Douglasa, wtedy wiadomo, że pęcherzyk pękł. Ale co do dnia to raczej nikt nie jest w stanie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi - ja bym nie wytrzymała do 9tc bez wizyty, za duża niepewność jak dla mnie, w sumie żadnych badań i tak się wcześniej nie wykonuje, ale na Twoim miejscu poszłabym gdzieś na USG dla spokoju ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia budujemy sie oj budujemy...pozalatwialismy wszystkie papieruchy i za dwa tygodnie nam wchodza z fundamentami...powiem Ci , ze super tak tworzyc cos swojego....ale ksiazke by mozna napisac o tych papierkach i zalatwianiu i w ogole :D... ale mysle, ze sie warto pomeczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi i bratka prosze nam tu ze zdwojona moca jakies fluidki slac...bo ja ich bardzo potrzebuje w przyszlym tygodniu, wiec gromadze....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzieki bratka ;) ja tez je gromadze ;) moze ten cykl okaze sie dzieki nim szczesliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
biore sie za jakas robote, wiec poki co nie bede zagladac. Pojawie sie pod koniec pracy ;) milego dnia wszytsko zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam dziewczynki Bibi - ciąża potwierdzona, GRATULACJE. Wysyłaj fluidki. Anulka - zrób bete to będziesz miała pewność i już będziesz mogła oficjalnie fluidki wysyłac. Ciamcia - za pare dni powtórz test, napewno wyjdzie pozytywny. Żolinka - taki krótki okres jest podejrzany. Mój lekarz mówi, że krawienie krótsze niż dobe może oznaczać ciąże. Co do nóżek w górze to chyba działa. My się staraliśmy 3 cykle bez żadnych udziwnień,a w czwartym cyklu spróbowaliśmy nóżek (a właściwie tyłeczka w górze) i udało się zajść w ciąże. Teraz zawsze po przytulankach trzymam nóżki w górze. Mężuś sam pamięta i pilnuje poduszek pod tyłeczkiem po hopsiankach. Wczoraj nie mogłam być z Wami wieczorkiem, bo byłam z mężusiem na winku w wine barze. Wypiliśmy duuuuużo, za duuuuuuuużo, do tego były przyszne włoskie przekąski i............ Jak wróciliśmy do domku to strasznie mnie zmuliło i wymiotowałam jakieś trzy godziny. Strasznie się męczyłam. Masakra. Ale dziś czuję się dobrze i nawet kaca nie mam. Wieczorem mamy wyjście na piwko, ale ja już nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuu dziewczyny co Wy tak szybko piszecie tyle ston!!! nie wyrabiam sie w pracy!!! o majjjjj gaddddd, nie wiem co mma juz robic :P tysia fajnie ze zaczniecie budowe - ale uprzedzam studnia bez dna... Oli my tez jestesmy w trakcie ;) ja normalnie nie nadzazam czytac, a w pracy tez mam mlyn juz sama nie wiem czym sie zajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ok ten fluidek był na probę :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dobra nauczylam się słać :) dziewczynkki ja jadę dzis do rodzicow. bede w pn. albo w niedzielę wieczorkiem. bratka dzięki za info :******** w takim razie moze w przyszłym tygodniu zapiszę sie na usg gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ciamcia - beta jest napewno pewniejsza i prawdziwsza, jak jestes w ciąży to wyjdzie, a z testami to jednak nigdy nie wiadomo, czasem wychodzą czasem nie. Bibi - łapię fluidki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
hej gadułki:) ale macie fajnie dziewczynki, działeczka to cos co by mi sie rowniez przydalo. moze przestalabym tak namietnie myslec o dzidzi i skupila sie na czyms innym... dziewczynki u mnie cos dziwnego sie dzieje w tym cyklu. od wczoraj zauwazylam ze nie mam sluzu takiego wiecie, przezroczystego jak na owulke tylko mam mnostwo (nigdy tak nie bylo) takiego troszke gestszego o raczej bialawym zabarwieniu. juz sie przestaszylam ze cos jest ze mna nie tak. sorry za szczegolowe opisy ale moze ktoras z was tak miala... nigdy nie mialam duzo sluzu wiec ciezko mi bylo okreslic owulke nawet i dlatego teraz to cos mnie zmartwilo. wczoraj bylo mnostwo:-( moze to objaw jakies choroby, infrekcji czy cholera wie czego:(((( ja chce do domku... jeszcze tyle siedzenia w pracy:( dobrze ze jutro nie musze wstawac wczesnie. IGA ty łobuzie!!! Ja tez chce nad morzeeeeeee;) BIBI ale masz fajnie kochana!!!!! I co, wracasz do pracki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Magdalenka - gęsty biały śluz może oznaczać ciąże, taki jest jeden z objawów (choć może być i ciąża bez takiego śluzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zolinka o 11 sniadanko? ja bym z glodu umarla do tej godzinki;) radosna ja raczej sie nie nastawiam na ciaze - cos dziewczyny pisaly wczesniej ze ten sluz powinien byc jak bialko kurze a moj jest duuuzo gestszy ale fakt faktem jest go mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zreszta ja jestem w srodku cyklu dopiero raczej nie jest mozliwe zeby od razu po zaplodnieniu bylo tak duzo sluzu. troszke sie zaniepokoilam... rano jak wstalam to mnie 'zalało':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ciamcia daj sobie spokoj z testami. idz na bete i bedziesz miala pewnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nasze organizmy to szaleją!! ja mojego tez nie poznaję, chyba mam juz owulację, bo ten jamnik mnie dziwnie pobolewał i teraz mam śluz ten białkowaty no i mam zwiększony apetyt :p więc miałam @ 21 to dziwne ze owulacja juz po 7 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Magdalenaka - Wiem, że śluz jak biało kurze to na owulacje. Co do gęstego bialgo w srodku cyklu to Ci chyba nie pomoge. Sama nie prowadze obserwacji śluzu, więc też nie jestem ekspertem z tej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żolinka - ty nam tu oczu nie mydl jaką owulacją tylko testuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
łeeee muszę uciekać zbierac się do wyjazdu, mag wracam, bo ja u siebie w szkole jestem jedyną nauczycielka ang, wioec nie ma nikogo na zastepstwa za mnie bede pracowac ile tylko bede mogła i jeslki nic sie nie bedzie dzialo, ale postram bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie mam tego dlugo, jakies dwa dni ale przerazila mnie ilosc... teraz nawet jak siedze to czuje jakbym miala @ tyle ze to nie ona a przezroczysta substancja hehe - teraz sie zrobilo bezbarwne - moze to owulka? tylko dlaczego az tak duzo tego nagle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
wiecie co, nie ma co sie stresowac, pozyjemy zobaczymy hehe. nic mnie nie boli wiec chyba wszystklo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
mnie przy owulacji tez kluje, czsami tak ze az mnie skreca - teraz nic. to prawda nasze organizmy czasami szaleja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×